1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (9 puan, ortalama: 4,67 uzerinden 5)
Loading...

Ziraat Bankası KOSGEB Destek Kredileri

2

Genç girişimciler için faizsiz devlet destekli teşvik krediler ve Ziraat Bankası KOSGEB destek kredileri başvuruları Ziraat şubelerinde! KOBİ kredisi başvurusu!

Ziraat Bankası KOSGEB destek kredisi başvuruları ile hibe kredi, faizsiz kredi veya düşük faizli kredi başvurusu yapabilir ve kredinizi alabilirsiniz. Ziraat Bankası Kobi Destek kredi paketleri ve KOSGEB destek kredileri hakkında bilmek istediklerinizi bu yazı içerisinde bulabilirsiniz. Devlet destekli KOBİ kredileri için KOSGEB ile işbirliği yapan Ziraat Bankası tüm şubelerinde KOSGEB girişimci kredisi vermeye devam ediyor. KOSGEB kredi başvurusu yapmak ve Kobi Destek kredileri den yararlanmak için tüm detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Ziraat Bankası KOSGEB Kredileri

KOSGEB kredi destekleri bilineceği üzere ülkemizde 100’den fazla alana verilmektedir. Bununla beraber Ziraat Bankası KOSGEB kredileri ilk alternatif olmaya devam ediyor. Sizlerde KOSGEB kredi desteklerinden yararlanmak için Ziraat Bankası şubelerine gelmeye ne dersiniz? Ziraat Bankası KOSGEB destek kredileri ile işletmeniz için uygun faiz oranlarıyla nakit ihtiyaçlarınıza yönelebilirsiniz. Ziraat Bankası’nın sunduğu KOSGEB kredi destekleri birden fazla alan ve sektör için geçerlidir. Dilerseniz hayvancılık destekleri yahut yetiştiricilik, üretim gibi alanlarda KOSGEB kredi destekleri alabilirsiniz. Ziraat Bankası faizsiz KOSGEB kredisi ile sizlerde işletmenizi kurmaya ve ekonomide rol almaya ne dersiniz?


Diler iseniz; Ev Hanımlarına Devlet Destekli 15.000 TL Kredi adlı konumuzu inceleyin!


Ziraat Bankası Faizsiz KOSGEB Kredisi

KOSGEB destek kredileri ile çiftçilerimiz artık çok daha rahat olacak. Bununla beraber işyeri açmak isteyen ancak finansman bulamayan genç girişimcilerimiz de Ziraat Bankası KOSGEB destek kredileri alabilir. Kredi nasıl alabilirim diyorsanız aşağıda tüm detayları ve Ziraat Bankası faizsiz KOSGEB kredisi ayrıntılarını bulabilirsiniz. Bu arada Ziraat Bankası’nın işbirliği yapmaya devam ettiği KOSGEB Kurumu’nun destekleri hakkında bilgi sunmaya devam edelim. Bilirsiniz ki diğer benzeri konularda önemli ayrıntıların altını çizmiş ve devlet destekli faizsiz kredi paketlerine değinmiştik. KOSGEB kredi destekleri ile Kobi artık çok daha rahat nefes alabilir. KOBİ için devlet destekli faizsiz krediler artık Ziraat Bankası şubelerinde. Devlet destekli KOBİ krediler den yararlanmak ve işletmenizi büyütmek için istenilen şartları yerine getirmeniz yeterlidir. Ziraat Bankası Kobi Destek kredi paketlerindeki kredi başvuru şartları ve devlet destekli KOSGEB kredileri için tüm ayrıntıları bu yazıda sunmaya çalıştık.

devlet destekli kosgeb ziraat

Düşük ve uygun faizli KOSGEB destek kredi paketleri


Ayrıca KOSGEB İş Planı Örnekleri nasıl hazırlayacağınızı bilmiyorsanız buraya bakın!


Devlet Destekli KOSGEB Krediler

KOSGEB hibe kredi başvurusu yapmak ve 100 bin TL faizsiz devlet destekli hibe kredi almayı istemez miydiniz? Tek yapmanız gereken kredi başvuru şartlarını tamamlamak ve istenilen belgeleri toplamak.  Aşağıda Ziraat Bankası KOSGEB destek krediler hakkındaki tüm detaylar mevcuttur. Devlet destekli KOSGEB krediler için gerekli belgeler ve kredi başvuru şartları nelerdir? Merak ediyorsanız lütfen incelemeye ve değerlendirmeye devam edin. Ayrıca Ziraat Bankası KOSGEB destek kredileri haricinde merak ettiklerinizi bizlere bildirebilirsiniz. Site içerisinde, KOSGEB kredisi alanların yorumlarından hibe onayı alan KOSGEB iş planı proje örnekleri ne kadar tüm detayları bulabilirsiniz.


UGE hakkında bilginiz yoksa tıklayın. Devlet teşviklerinden yararlanabilmeniz için KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Başvuru Formu doldurmalısınız!


Ziraat Bankası KOSGEB KOBİ Destek Kredisi

Tüm işletmeler Daha iyi iş yapabilirsin diye 100 bin TL’ye kadar faizsiz hibe kredi veren KOSGEB KOBİ’lerin yanında. KOBİGEL programı ve IPARD, IPARD 2 projeleri ile kendi işletmenizi kurmak istiyorsanız, Ziraat Bankası şubelerinde sizleri beklediğimizi unutmayın! Ziraat Bankası KOSGEB destek kredileri için başvuru kanalların tüm Ziraat şubeleridir. KOSGEB 50 bin TL, 70 bin TL ve 100 bin TL faizsiz hibe kredi başvurusu için evraklarınızı hazırlamaya başlayın. Ziraat Bankası KOSGEB Kobi Destek kredisi paketlerinden kimler yararlanabilir?

En Uygun 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

10.000 TL İhtiyaç KredisiKredi Faiz OranıAylık TaksitToplam Ödeme
ING Bank%2,49457 TL16.512 TL
İş Bankası%2,60466 TL18.838 TL
Enpara%2,65470 TL16.935 TL

Ziraat Bankası KOSGEB Kredi Başvuru Şartları

KOBİ’lere destek kredisi sunmaya devam eden Ziraat Bankası nakit ihtiyaçlarında çözüm üretmeye devam ediyor. Ülke genelinde milyonlarca TL harcayan ve girişimcileri bir iş ile buluşturan KOSGEB kredi destekleri devam ediyor. Özellikle de yeni yılda 2019 KOSGEB sıfır faiz kredi destekleri yaygın olarak karşımıza çıkacaktır. Ziraat Bankası KOSGEB kredi başvuru şartları ve gerekli evraklar belirtilmiştir. KOSGEB kredi başvuru şartları için ilk olarak sizlere onay almanız gerektiğini belirtelim. Ziraat Bankası KOSGEB destek kredileri almak için yapılması gerekenleri sırasıyla aşağıda bulabilirsiniz.

ziraat kobi kredi desteği 2019

Ziraat Bankasından KOBİ destek kredi paketleri


Başvuru yapanlar ise bu bağlantı aracılığıyla KOSGEB Kredi Sonucu Öğrenme ayrıntılarına ulaşabilir.


KOSGEB kredi başvuru şartları

 1. KOSGEB veri tabanına kayıt olmak
 2. KOBİ beyannamesi doldurmak ve çıktısını almak
 3. KOSGEB girişimcilik eğitimlerini tamamlamak
 4. KOSGEB iş planı proje örneği hazırlamak
 5. Hazırlanan iş planı ve örneğini sunmak ve onayını almak
 6. KOSGEB duyuruları takip edip Onay bildirisini almak

KOSGEB Kredisi Almak İçin Gerekli Belgeler Evraklar

KOBİ’ler için Ziraat Bankası KOSGEB kredi destekleri tüm şubelerden başvuruları almaya devam ediyor. Sizler de işletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz finansman desteğini KOSGEB kredi teşviklerinde bulabilirsiniz. Devlet destekli faizsiz KOSGEB kredisi almak için gerekli belgeler evraklar site içerisinde tekrar edilerek verilmiştir.  Yine de aşağıda özetle bulabilirsiniz. Ziraat Bankası KOSGEB destek kredileri için başvuru şartları ve gerekli evraklar özetle şu şekildedir.

 1. Girişimci sertifikası
 2. Kimlik fotokopisi
 3. KOSGEB hibe onayı, kredi onayı
 4. Bunlar dışında ise banka gerekli gördüğü durumlarda ek belge talep edebilir.

Unutmayınız ki KOSGEB iş planı proje örneği hazırlayıp sunacaksınız. Sunduğunuz KOSGEB iş planı proje örneği onaylanır ise anlaşmalı bankadan yani Ziraat Bankası’ndan kredinizi alabilirsiniz. Fakat projeniz onaylanmaz ise Ziraat Bankası KOSGEB KOBİ kredilerinden yararlanmanız biraz güç olacaktır.


Ayrıca KOSGEB Sıfır Faizli Esnaf Kredisi Başvurusu 2018 detaylarını da inceleyebilirsiniz.


Ziraat Bankası Faizsiz Genç Girişimci Kredisi

İndirimli faiz oranları ile artık nakdi krediler kullanabilirsiniz. Özellikle de vatandaşın Bankası olan Ziraat Bankası KOSGEB kredi destek paketlerini çok uygun faiz oranlarıyla sunuyor. KOSGEB Kurul heyetinden hibe onayı alırsanız Ziraat Bankası faizsiz genç girişimci kredisi kullanabilirsiniz. Kobiler için finansal destek sunmak ve KOBİ kredisi kullandırmak maksadı ile Kredi faizinin tamamını yahut bir bölümünü KOSGEB destekler. Bir üstte belirtmiş olduğum hibe onayı bu cümleyi için geçerlidir. Ziraat Bankası faizsiz genç girişimci kredisi alabilmeniz için iş planı proje örneğini onaylatmanız gerekir. KOSGEB onayı alan iş planı proje örnekleri ile hibe kredi faizsiz kredi veya 2 yıl ödemesiz düşük faizli kredilerden yararlanabilirsiniz. Onay ile Ziraat Bankası KOSGEB destek kredileri için en yakın Ziraat şubesine gelmeniz yeterlidir.

Esnaf Kredisi Veren Bankalar

En Uygun Esnaf KredisiKredi Başvuru LimitiKredi Vadesi
Ziraat Bankası Esnaf Kredisi250.000 TL60 Ay
Halkbank Esnaf Kredisi200.000 TL60 Ay
Şekerbank Esnaf Kredisi250.000 TL84 Ay
Garanti Esnaf KredisiYok48 Ay
TEB Esnafa KrediYok48 Ay
Yapı Kredi BankasıYok36 Ay

Yukarıda güncel veriler ile ifade edilmiş esnafa kredi veren bankalar listesi mevcuttur. Bu tablo içerisinde gösterilen bankalar, 23 Kasım 2018 tarih itibari ile geçerlidir. Düşünce ve yorumlarınızı bizlere bir alttaki yorum alanından bildirebilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz bu konuyu ana menüsünden detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Hemen şimdi Faizsiz Girişimci Kredileri adlı kategorimize geçin. Bunun haricinde Devlet Destekli Ziraat Bankası Hayvancılık Kredisi paketlerini de inceleyebilirsiniz.

Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen Ürün
Ziraat Bankası KOSGEB Destek Kredileri
İneleyen Notu
51star1star1star1star1star


Share.

About Author

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu, web yazılımcı ve bilgi paylaşma konusuna aşık biriyim. Aradıklarımı net olarak bulamadığım için web sitesi açarak gerçek, doğru ve güncel bilgileri insanlarla paylaşmaya başladım. Şuan UygunKrediler.ORG aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hitap ediyorum. "Bütün ilerlemeler, insan fikrinin bir eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalı. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir." -Mustafa Kemal ATATÜRK-

115 kez okundu.

2 yorum 1. Kredi başvurusu yapmak istiyorum. Ziraat Bankası KOSGEB Destek Kredileri vermeye devam ediyor mu?

 2. Kemal Kurum on

  Zamanında başvurmuştum ancak olumsuz geri yanıt aldım. Yüksek miktar değilde düşük miktar uygun gördüler vazgeçtimLeave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.yeni sunucu.