1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 puan, ortalama: 5,00 uzerinden 5)
Loading...

Ziraat Bankası konut kredisi başvurusu

6

Ziraat Bankası konut kredisi başvurusu yapmak için TC Kimlik no, SMS, anında internet bankacılığı aktif! Ziraat konut kredisi faiz oranı ve şartları inceleyin!

Ziraat Bankası Konut Kredisi


2018 yılına girerken sizler de Ziraat bankası konut kredisi başvurusu yaparak, ihtiyaç duyduğunuz yeni evinizin anahtarını alma yolundaki ilk etabınızı başlatabilirsiniz. Kendi evinize yerleşmek yahut kiralık olarak kullanmak için bir daireye ihtiyaç duyanlar için birçok kredi paketi mevcut durumda. Ancak Ziraat bankası konut kredisi paketleri bu konuda oldukça fazladır. T.C. Ziraat bankası konut kredisi başvuruları için girişimde bulunmadan önce, bu konu hakkında bilmeniz gereken faiz oranları ve diğer bilgileri de incelemeniz faydalı olacaktır. T.C. Ziraat bankası ev kredisini kullanarak kamusal sermaye avantajlarını da elde edebilirsiniz. Özellikle de OYAK üyeleri ve kamu personeli olan vatandaşlarımıza uygun faizli konut kredisi imkanları yine Ziraat Bankası tarafından sunulmaktadır. 120 ay vadeli olanaklar ile kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca diğer bankalarla kıyaslandığı zaman Ziraat bankası konut kredisi faiz oranları oldukça avantajlı görünecektir.

T.C. Ziraat bankası konut kredileri nelerdir?

Kamu sermayeli bankaların başında gelen Ziraat bankası konut kredileri nelerdir, Ziraat bankası konut kredisi başvurusu ve diğer detaylara aşağıda ulaşabilirsiniz. Ayrıca ilgili diğer kredi paketleri hakkında yine notlar bulabileceksiniz.  T.C. Ziraat bankası zirai ve hayvan kredisi paketlerinin yanı sıra yine avantajlı birçok kredi paketleri Ziraat bankası üzerinden verilmektedir. Özel sermayeli bankalardan temin edilecek olan kredi paketleri, Ziraat bankasına kıyaslandığında daha soğuk kalacaktır. Geri ödeme ve faiz konularında vatandaşa yardımcı olabilmek için oran düşürmesi yapan Ziraat bankası bu yönüyle de birçok vatandaşın tercih etmesini sağlıyor. Ev alacaklar için özellikle kredi paketlerini hazırlayan Ziraat bankası, OYAK (Ordu Yardımlaşma Kurumu) ve kamu personeline ise ayrıcalıklar sunulmakta. Geri ödeme ve konut kredisi faiz oranları değişiklik gösterebilir ki, bu yeni bir karara varıldığını gösterir.

Ziraat bankası konut kredisi kredi paketleri

Ziraat bankasına ait olan kredi paketlerini aşağıda bulabilirsiniz. Tüm paketlere değinilmemiş yalnızca konut kredisi paketleri ele alınmıştır. Diğer kredi paketlerini site içerisinden takip edebilirsiniz.

Ortak konut kredisi paketi; Birden fazla kişinin ortak bir şekilde başvurdukları konut kredisi paketidir. Bu paket içerisinde aylık maaşı düşük olan bireyin, eş ve akrabalarıyla başvurabilecekleri programdır.


Anlaşmalı konut projeleri için verilen krediler; Bankayla anlaşmalı çalışma yürüten müteahhit firmaları için hazırlanan kredi paketleridir. Ülkemiz içerisinde her il ve ilçede mevcut olan anlaşmalı firma bulunur.

OYAK üyelerine özel konut kredileri; OYAK üyesi olan tüm personellerin gönül rahatlığıyla başvurabilecekleri bir kredi paketi olup, paket içerisinde uzun vadeli ödeme ve oldukça düşük faizli krediler bulunur.

Komisyonsuz ev alacaklara kredi paketi; Komisyon yani Dosya Masrafı, Kredi Tahsis Ücreti gibi isimlendirmelerle alınan ücretlerin, geçerliliğini hiçe sayan paketlerdir. Bu paket içerisinde herhangi bir dosya masrafı ödemezsiniz.

Yapılandırmalı ev kredileri; Kredilerin başka bankadan alınıp Ziraat bankasına taşımayı düşünenler için tasarlanan kredi paketleridir. Genel olarak bankaların düzenlemekte oldukları oldukça uygun faiz oranları ve vade sebepleriyle transferi yapılabilmektedir.

İnşaatın tamamına kredi; Yapım aşaması henüz süren inşaatlar için hazırlanan kredi paketleridir. İnşaatın tamamına yüzde yüz konut kredisi desteği verilmektedir.

T.C. Ziraat bankası konut kredisi faiz oranları ve diğer tüm masrafları kapsayan güncel tabloya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Yukarıda sözü geçen Ziraat bankası konut kredisi başvurusu ve diğer detayları, kredi başvurusu nasıl yapılır, Ziraat bankası konut kredisi hesaplama aracı aşağıda bulabilirsiniz.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır

Bankalardaki konut kredisi paketleri genel olarak evin %75 ine verilmektedir. Ancak birtakım şartları yerine getiren müşteriler için evin tamamına kredi imkanı da sunulmaktadır. Alınacak evin yüzde yüzüne kredi şartlarını da buradan görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca ev almak için sizler de Ziraat bankası konut kredisi başvurusu ile başlayabilirsiniz. Sizlere en yakın olan banka şubelerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Linkleri ilgili kelimelerin içerisinde bulabilirsiniz. Bankaların sunduğu kredi paketlerine ait kredi faiz oranları ve kredi hesaplama aracı aşağıdadır.

 • Ziraat bankası konut kredisi hesaplama aracı için hemen buradaki bağlantıyı görebilirsiniz.
 • Ziraat bankası konut kredisi, ev kredisi paketleri için gerekli olan belgeler için buradaki bağlantıyı görebilirsiniz.
 • Size en yakın Ziraat bankası şubesi için buradaki bağlantıyı görmeniz yeterlidir.

Ziraat bankası konut kredisi başvurusu ve diğer ilgili detayları içeren makalemiz başlıklar halinde yukarıda verilmiştir. Konuyla ilişkin görüşleriniz için aşağıda bulunan yorum alanlarını kullanabilirsiniz.

UygunKrediler.ORG ekibince hazırlanan Genç Çiftçilere 30 bin TL Hibe Desteği Başvurusu adlı makalemizi incelemek ve kredi başvurusu için gerekli şartlar için lütfen tıklayınız. Ayrıca kredi başvurularında kefil ve gelir belgesi göstermeden, Cep Telefonu ile ihtiyaç Kredisi Başvurusu hemen şimdi tıklayınız.

Özet
Ziraat Bankası konut kredisi başvurusu
Makale Adı
Ziraat Bankası konut kredisi başvurusu
Açıklama
Ziraat Bankası konut kredisi başvurusu yapmak için TC Kimlik no, SMS, anında internet bankacılığı aktif! Ziraat konut kredisi faiz oranı ve şartları inceleyin!
Yazar
Yayımlayan
Uygun Krediler
Yazar Logo


Share.

About Author

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu, web yazılımcı ve bilgi paylaşma konusuna aşık biriyim. Aradıklarımı net olarak bulamadığım için web sitesi açarak gerçek, doğru ve güncel bilgileri insanlarla paylaşmaya başladım. Şuan UygunKrediler.ORG aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hitap ediyorum. "Bütün ilerlemeler, insan fikrinin bir eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalı. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir." -Mustafa Kemal ATATÜRK-

6 yorum 1. Pingback: Ziraat Bankası Konut Kredisi

 2. Pingback: Ziraat Bankası Konut Kredisi Başvurusu | Uygun Krediler

 3. Olcay Duman on

  Şuan bankalara baktım ancak ziraat bankası diğer bankalara göre biraz geride kaldı. bilmiyorum belki gözden kaçırdığım başka masraflar da çıkabilir diğer bankalarda

  • Osman Sivrikaya on

   olcay bey evet bankalarda masraf alınıyor.şimdi ziraat bankası 1.000 TL expertiz parası 250 TL dosya parası gibi kalemler almakta yani uzun lafın kısası bankalar her turlu masrafı alip kendilerine kar yaratma kalemlerini cok iyi uygularlar.

 4. Ayşegül Soylu on

  Ev kredisi konusunda bankaların kredisi Ziraat bankasıdır kimse bankayı kötülemesin faiz oranları da düştü dahada düşecek ve yine vatandaşlar ev almaya yuva kurmaya başlayacak.Diğer banklar yerli olsun yabancı olsun özel olsun bu konuda ziraat bankasını örnek alsa Türkiye’de konut sektörü çok gelişir bankacılık sistemi kendine yeniden bir çeki düzen vermesine ihtiyaç duyardı.Ben ziraat bankasını seviyorum helal olsunLeave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.yeni sunucu.