1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (7 puan, ortalama: 5,00 uzerinden 5)
Loading...

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Açma

3

Ziraat Bankası internet şubesi kullanımı açmak ve şifre almak için Ziraat Mobil internet bankacılığı şifrenizi almak ister misiniz? Ziraat bankası internet bankacılığı şifresi alma!

Ziraat Bankası internet şubesi şifre alma yani diğer bir deyiş ile Ziraat internet bankacılığı şifre açma ile bankacılık işlemlerine hazırlanın! Dilediğiniz zaman bankalardaki işlemlerinizi anında yapabilir ve bu hareketlerinizi kontrol edebilirsiniz. Bankaların internet şubeleri sayesinde tüm işlemlerinizi çok hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ziraat bankası, Akbank, Garanti, QNB Finansbank, ING, Fibabanka, Aktifbank, Odeabank, Denizbank internet bankacılığı yalnızca bir örnek! Peki, ziraat bankası internet bankacılığı şifresi nasıl alınır?


İlginizi çekiyorsa En Kolay Kredi Veren Bankalar adlı içeriğimizi inceleyin!

Ziraat Mobil İnternet Bankacılığı

Banka şubelerini ziyaret edip, sıra beklemek yerine internet bankacılığı şubesi sizce de uygun olmaz mı? Sıra beklemeden ziraat mobil internet bankacılığı ile tüm işlemlerinizi tek seferde yapabilirsiniz! Dilerseniz EFT yahut havale yollama, kredi kartı başvurusu yapma, kredi başvurusu yapma, hesap açma, hesap kapatma, döviz alma, bozdurma, vadeli-vadesiz mevduat hesabı açma ve daha fazlası! Tamamı için mobil internet bankacılığı yeterli olacaktır. Sizler de Ziraat bankası internet bankacılığı açmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın!

Kamusal içerik eklemişken sizlere Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi yayınımızı tavsiye ediyoruz.

Ziraat İnternet Bankacılığı Açma


Bir alttaki bağlantıda Ziraat internet bankacılığı şifre alma yolu mevcuttur. Bağlantı yoluna tıkladıktan sonra Ziraat bankası internet şubesine giriş yapın ve şifrenizi alın! Ziraat bankası internet şifresi ile hesabınızın kontrolünü yapabilir ve akışını sağlayabilirsiniz. Ziraat mobil bankacılık yahut internet bankacılığı şifresi oluşturma için sizden istenilecek olan bilgileri girmeniz yeterlidir. Bu bilgileri (www.ziraatbank.com.tr) adresi üzerinden ilgili alana girmeniz gerekmektedir. Bilgileri girdikten sonra internet şubesi şifre alma veya internet bankacılığı şifresi açma gibi faaliyetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

internet bankacılığı

Ziraat internet bankacılığı şifresi oluşturma

Ziraat Bankası internet bankacılığı şifresi almak için tıklamanız yeterli. https://online.ziraatbank.com.tr/p/b/customerquery.aspx

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Ayarları

İnternet şubesi şifre alma işlemlerinde sizlerden istenilecek olan bilgiler şunlardır;

  1. TCKN
  2. Cep Tel
  3. Güvenlik Kodu

Ziraat mobil internet bankacılığı içerisinde, internet şubesi şifresi alma işlemlerinizde ilk olarak TCKN istenecektir. Hesabınızın tanımlı olduğu T.C. kimlik numaranızı ilk alana giriniz. Ardından ise telefon numaranızı başında 0(sıfır) olmadan girin. Ekrandaki güvenlik kodunu da 3. (üçüncü) satıra girin. Şimdi cep telefonunuza bir kod gelecektir. Onaylayın ve yeni şifrenizi oluşturun.

Sayılı kredi kampanyaları ile Gelir Belgesiz Kredi yayınımızı okudunuz mu?

Ziraat internet bankacılığı şifrenizi oluşturduktan sonra mobil uygulamasını da indirebilirsiniz. Ziraat mobil internet bankacılığı ile tüm hareketlerinizi takip edebilirsiniz. Ayrıca giriş yaptıktan sonra Ziraat bankası internet bankacılığı ayarları içerisinde gezinebilirsiniz. Bu sayede neler olduğunu daha net görebilirsiniz. Ziraat bankası internet bankacılığı online olarak çalışır ve internet gereklidir!

Ziraat Bankası İnternet Şubesi

Bilineceği üzere bankaların internet şubesi vardır. Teknoloji sayesinde internet ortamında daha hızlı ve rahat olabiliyoruz. Bu özelliklerden birisi de ziraat bankası internet şubesi olacaktır. Bankalara gidip fiş alıp sıra beklemek yerine mobil bankacılık veya internet bankacılığı şifresi kullanın! Böylece sıra beklemeden işinizi anında giderebilirsiniz. Ziraat bankası internet şubesi yeni şifre alma işlemleri yukarıda mevcuttur.

İlginizi çekiyorsa Devlet Destekli Faizsiz İhtiyaç Kredisi yayınımızı değerlendirebilirsiniz.

Soru, istek ve şikayetlerinizi 444 0 000 numaralı müşteri hizmetlerine bildirebileceğinizi unutmayın.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Ziraat bankası çağrı merkezini 7/24 arayabilirsiniz. Önceden kullandığınız internet bankacılığı şifresini hatırlamıyorsanız en yakın şubeye gelebilirsiniz. Yahut Ziraat internet bankacılığını kullanabilir ve yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz. Ziraat bankası müşteri hizmetleri numarası 444 0 000.

Öğrenim görüyorsanız Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar yazımıza bakmalısınız!

Ziraat İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Ziraat bankası internet bankacılığı şifresi alma yahut mobil bankacılık şifresi oluşturmak istiyorsanız en yakın şubeye gelmeniz gerekmektedir. Bu ibare yeni şifre oluşturmak isteyenler için geçerlidir. İnternet bankacılığı şifrenizi unuttunuz ve hatırlamıyorsanız yukarıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Bağlantı sayesinde ziraat bankası internet bankacılığı açma gibi işlemleri yerine getirebilirsiniz. Yardımcı olmamızı istediğiniz başka bir konu var mıydı?

Öğrencilere Kredi Veren Bankalar

Bir önceki yazımızda detaylara yer vererek Kadınlara Özel Kredi Kartı Başvurusu hakkında bilgi sunmuştuk. Dilerseniz Ziraat Bankası internet bankacılığı açma konusuna ilave olarak inceleyin. Ayrıca İnternetten Kredi Kartı Başvurusu Yapılan Bankalar ile anında kredi kartı başvurusu yapabilir ve internet bankacılığı şifresi alabilirsiniz.

Bankalar
Faiz OranıVade
Halk Bankası%2,6136 ay
Ziraat Bankası%2,3536 ay
Garanti Bankası%2,6936 ay
İş Bankası%2,636 ay
Denizbank%2,9160 ay
Odeabank%360 ay
Yapı Kredi%2,7636 ay
Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen Ürün
Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı
İneleyen Notu
51star1star1star1star1star


Share.

About Author

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu, web yazılımcı ve bilgi paylaşma konusuna aşık biriyim. Aradıklarımı net olarak bulamadığım için web sitesi açarak gerçek, doğru ve güncel bilgileri insanlarla paylaşmaya başladım. Şuan UygunKrediler.ORG aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hitap ediyorum. "Bütün ilerlemeler, insan fikrinin bir eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalı. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir." -Mustafa Kemal ATATÜRK-

3 yorum  1. Aleyna ONUR on

    Ziraat mobil şifre, internet bankacılığı için şifre almak istiyorum.ŞİFREMİ UNUTTUM.

  2. İbrahim Yaylı on

    Eğer hala yoksa müşteri numarasını arayarak veya şubeye uğrayarak hemen açtırın. İntenet ve mobil bankacılık bu dönemde olmazsa olmaz.Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.