1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylanmadı)
Loading...

Ziraat Bankası Gram Altın Fiyatları

0

Ziraat Bankası altın hesabı sayesinde minimum 1 gram ve üstü altın yatırımı yapabilirsiniz. Ziraat Bankası aracılığıyla altın almak isteyen müşteriler TL hesapları üzerinden günün her saati işlem yapabilmektedir. Dolar hesabı üzerinden işlem yapmak isteyen kişiler mesai saatleri içerisinde altın işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Ziraat Bankası altın hesabı açtırmak isteyenler Ziraat Bankası şubeleri veya internet bankacılığı şubelerini kullanarak rahatlıkla hesap açtırabilmektedir. Ziraat Bankası gram altın fiyatları grafiğini saat saat takip edebilir ve altın alım satım fiyatlarındaki düşme ve yükselme eğilimini yakından takip edebilirsiniz.

Ziraat Bankası Gram Altın Fiyatlarında Son Durum


Ziraat Bankası gram altın fiyatları %0.0093’lük bir artış göstermektedir. Gram altın alış fiyatı 151.6803 TL, satış fiyatı ise 153.0470 TL’dir.  Ziraat Bankası altın hesabı açtıran herkes gram altın alım ve satımı yapma imkanı yakalamaktadır. Her bankanın döviz kurunda farklılık gözlemlenmektedir. Bu nedenle bankaların gram altın fiyatı hesaplamalarında küçük farklılıklar ortaya çıkabilmektedir.

Ziraat Bankası gram altın alım ve satım işlemleri döviz kuruna en yakın bir şekilde hesaplanmaktadır. Altın yatırımı yapmak isteyen Ziraat Bankası müşterileri çalınma riski veya işçilik maliyetleri olmadan altın birikimi yapma imkanına sahip olmaktadır. Ziraat Bankası altınlarınızı istediğiniz an nakde çevirme fırsatı sunmaktadır.  Kaybolma veya düşük ayar gibi çeşitli sorunlarla karşılaşmadan Ziraat Bankası altın hesabını kullanabilir ve altın yatırımlarınızı her geçen gün daha da arttırabilirsiniz.

Yatırım Hesapları Üzerinden Gram Altın Alım Ve Satımı

Ziraat Bankası yatırım hesapları üzerinden gram altın alım ve satım hizmetleri sunulmaktadır. Altın yatırımı yapmak isteyen Ziraat Bankası müşterileri saat 09:30-16:00 ile 18:30-08:00 saatleri arasında altın işlemlerini sürdürebilmektedir. Yatırım hesabı üzerinden gram altın alım-satım işlemlerinde herhangi bir fiziki teslimat yapılması söz konusu değildir.

Yatırım hesabı üzerinden işlem yaparken minimum altın işlem limiti 0.01 olarak belirlenmiştir. Banka bünyesinde tam altının dengi 6,44 gram, yarım altının dengi 3,22 gram ve çeyrek altının dengi 1,61 gram olarak belirlenmiş olup bu rakamlar üzerinden altın alım ve satım işlemleri gerçekleştirilmektedir.Share.

About Author

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu, web yazılımcı ve bilgi paylaşma konusuna aşık biriyim. Aradıklarımı net olarak bulamadığım için web sitesi açarak gerçek, doğru ve güncel bilgileri insanlarla paylaşmaya başladım. Şuan UygunKrediler.ORG aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hitap ediyorum. "Bütün ilerlemeler, insan fikrinin bir eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalı. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir." -Mustafa Kemal ATATÜRK-

150 kez okundu.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.yeni sunucu.