Ziraat Bankası devlet destekli KOSGEB teşvik krediler ve %0 faizsiz KOBİ kredisi! Ziraat Bankası genç girişimci esnaf kredisi devlet teşvikleri 2019. Kredi başvurusu ve detayları incele.

KOSGEB ile yaptığı protokol nedeniyle Ziraat Bankası genç girişimci esnaf kredisi başvurularını en yakın şubelerden alıyor! Sizler de KOSGEB kredi teşviklerinden ve girişimci kredisi desteklerinden yararlanmaya başlayın! Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası esnaf kredisi devlet desteği KOSGEB ile çok daha rahat! Genç girişimci, kadın girişimci, esnaf, KOBİ ve çiftçilerimiz için 100.000 TL kadar devlet destekli kredi! Ziraat Bankası genç girişimci esnaf kredisi desteklerini bu yazımda bulabilirsiniz.

Ziraat Bankasından KOSGEB Yatırım Kredileri

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı ( KOSGEB) destek Kredi paketlerini Ziraat Bankası de diğer anlaşmalı bankalar üzerinden vermeye devam ediyor. Kobi Destek kredi paketleri KOSGEB idare Başkanlığı tarafından karşılanmaktadır. Hibe alınan destekler için hiçbir faiz edemezsiniz. KOSGEB’den hibe onayı alan girişimciler 100 bin TL kadar kredi kullanabilir ve kredi faizi tamamen KOSGEB tarafından ödenir. Ziraat Bankası’ndan KOSGEB yatırım kredileri almak için devlet teşviklerinden faydalanın.


Ayrıca ilginizi çekiyorsa; Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı adlı yayına geçmek için tıklayın!


KOSGEB Hibe Kredi Destekleri 2019

Ziraat Bankası KOSGEB Destek Kredileri ve proje programı kapsamında tüm girişimci adaylarının başvurularını beklemekte. KOSGEB tarafından uygulanmakta olan kredi destek programlarına başvurmuş olan ve başvuruları kabul edilen girişimciler finansman desteğine anında kavuşabilir. Karara bağlanmış olan ve 2011 sonrası KOSGEB KOBİ kredi faiz destek programlarından faydalanmış olan işletmelerin ihtiyaç duyduğu nakit çok daha kolay ulaşılabilir. Ayrıca makine teçhizat istihdam işletme sermayesi gibi Kredi desteklerini de KOSGEB üzerinden alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken KOSGEB kredi destek paketlerine başvuru yapmak ve onay ile Ziraat şubelerine başvurmak. Kredi onayı alan girişimciler, KOSGEB hibe kredi destekleri 2019 bildirilerini takip etmelidir. Kurum tarafından yapılacak olan duyurular oldukça önemlidir.

KOSGEB teknoloji kredisi

Ziraat Bankası dev atılım ile 2019 KOSGEB kredi desteklerinde

Ziraat Bankası KOSGEB Destekli KOBİ Krediler

Ziraat Bankası nakdi krediler ve girişimci kredileri ile artık Kobi çok kolay bir şekilde finansman desteği ile ulaşabilecek. Aklınızda bir iş var ve bu işi yapmakta maddi sıkıntılar mı çekiyorsunuz? Tarım, Hayvancılık, çiftçilik, üretim gibi alanlarda iş yapmayı düşünüyor ve para mı bulamıyorsunuz?  Öyleyse Ziraat Bankası KOSGEB destekli KOBİ krediler sizlere ilaç gibi gelecektir.  Ziraat Bankası KOSGEB destek kredileri ile kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Yahut mevcut olan iş yerinizi büyütebilir ve istihdamı arttırabilirsiniz.

KOSGEB kobi esnaf kredileri

Devlet destekli KOSGEB kobi girişimci kredisi başvurusu

KOSGEB Kredi Faiz Desteği

Türkiye Cumhuriyeti resmi kurumları arasında olan KOSGEB, kredi destekleri ile genç girişimci ve esnafa çözüm üretmeye devam ediyor. Devlet destekli KOSGEB kredi başvurusu yapıp onay mı aldınız? Öyleyse size en yakın Ziraat şubesine, KOSGEB destek kredileri için davet ediyoruz. Kurulu yahut kuracağınız işletmeniz için en uygun faiz oranları ve ödeme koşulları ile Ziraat Bankası girişimci kredisi paketlerinden yararlanabilirsiniz. KOSGEB tarafından belirlenmiş olan destekleri vermede aracılık yapan Ziraat Bankası’na, KOSGEB kredi faiz desteği için başvuruda bulunabilirsiniz. İhracat finansman desteği, işletme sermayesi desteği, istihdam desteği, acil destek paketleri, Makine teçhizat kredi destekleri, donanım destekleri gibi birçok farklı başlık altındaki teşvikleri kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Devletin Genç Girişimcilere Verdiği Kredi Destekleri
KOSGEB Destekleri
KOBİ Hibe Kredi
Girişimcilik Eğitimleri
Ziraat Bankası KOSGEB Destek Kredileri

Ziraat Bankası Esnaf Kredisi Faizsiz

Ziraat Bankası girişimci kredisi paketleri ile 250.000 TL limite kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz. Esnafa faizsiz kredi veren KOSGEB, standart başvuru şartları ile faaliyet göstermektedir. Ziraat Bankası esnaf kredisi faizsiz olarak yalnızca KOSGEB kurulundan veya özel kredi paketlerinden alınabilir. Bunun haricinde faizsiz esnaf kredisi bulamazsınız. En azından şimdilik böyle bir kredi paketinin olmadığını duyuralım. Ancak Ziraat Bankası KOSGEB destek kredileri ile bu durumu gerçekleştirebilirsiniz.


Dilerseniz Ziraat Bankası KOSGEB Destek Kredileri hakkındaki tüm ayrıntıları inceleyin.


KOSGEB Kredi Şartları Ziraat Bankası

Çiftçi, üreticiye, yeni iş kurana ve esnafa Ziraat Bankası KOSGEB kredi desteği sunulmaya devam ediyor. KOBİ’ler için bir destek de bizden diyerek yola çıkan Ziraat Bankası, finansman ihtiyaçlarınız için kredi desteği sunmaya devam edecek. Ziraat Bankası da KOSGEB protokol anlaşması ile uygun faiz oranları ve ödeme avantajlarla KOSGEB kredi desteği veriyor. Ziraat Bankası KOSGEB destek krediler almak de KOSGEB kredi başvurusu yapmak için yapmanız gerekenleri Yukarıdaki başlıklar altında bulabilirsiniz. Unutmayınız ki KOSGEB kredi desteği alabilmek için onay almanız yani başvurunuz kabul edilmelidir.  KOSGEB kredi şartları Ziraat Bankası tarafından da değerlendirilebilir. Şayet banka gerekli görürse sizlerden belge talep edebilir.


Devlet destekli kredi için dilerseniz Ev Hanımlarına Devlet Destekli Faizsiz 15.000 TL Kredi adlı içeriğe göz atın.


Ziraat Bankası 2019 Faizsiz Çiftçi Tarım Girişimci Kredisi

Devlet destekli hibe krediler veya faizsiz krediler için KOSGEB kullanılıyorsa şartlarda yerine getirilmelidir. Ziraat Bankası 2019 faizsiz Çiftçi tarım girişimci kredisi paketleri için ilk şart iş planı örneği hazırlanmasıdır. KOBİ olarak başvuracaklar KOBİ beyannamesi doldurmalı ve çıktısını almalıdır. Bir önceki içeriklerimiz de bu konuyu detaylı ve resimlerle anlatmıştık. KOSGEB veri tabanına kayıt olmak hakkında bilgi edinmek istiyorsanız bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Ziraat Bankası KOSGEB Destek Kredileri

Ziraat Bankası tarafından verilen KOSGEB kredi paketleri aşağıdaki alanlara destek sunar.

Ziraat Bankası KOSGEB Kredi Destek Alanları

 1. İhracat finansman desteği
 2. İşyeri giderleri için destek
 3. Makine için kredi desteği
 4. Teçhizat için kredi destekleri
 5. İşletme sermayesi için kredi destekleri
 6. Acil durumlar için destek
 7. Üretime dayalı işlerde teçhizat donanım destekleri

Yukarıda sayılan alanlar için verilen kredi destekleri yalnızca birer örnektir. Unutmayınız ki KOSGEB NACE formunda tüm alanlar belirtilmiştir.

KOSGEB Kredisini Ziraat Bankasından Kimler Alabilir

Şimdi konunun asıl sorusuna geldik sayılır. Az çok Ziraat Bankası KOSGEB destek kredileri hakkında bilgi edindiniz. Yine de birçok insan KOSGEB kredisini Ziraat Bankası’ndan kimler alabilir veya KOSGEB kredisi kimlere verilir gibi soruları sormaya devam ediyor. Unutmayınız ki KOSGEB kredi desteklerini 18 yaşını dolduran herkes kullanabilir. Bunun için öngörülmüş kredi başvuru şartları ve diğer detaylar yerine getirilmelidir.

KOSGEB kredisini kimler alabilir;

 1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı
 2. 18 yaşını doldurmuş
 3. Vergi borcu bulunmayan
 4. Yüksek limitli kredi ödemesi olmayan
 5. Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine katılıp başarı ile tamamlayan
 6. Girişimcilik sertifikası olan
 7. Tarım ve hayvancılıkla uğraşan çiftçilerden, Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) belgesi olanlar
 8. KOSGEB veri tabanına kayıt olan
 9. KOBİ beyannamesi alan KOBİ’ler
 10. KOSGEB iş planı projesi hazırlamış ve onaylatmış olanlar

KOSGEB kredisi alabilir.

En Uygun Esnaf Kredisi Veren Bankalar

Esnafa Kredi Veren Banka Vadesi Kredide Limit
Garanti Bankası Ticari Kredi 48 Ay Yok
TEB Esnafa Özel Kredi 48 Ay Yok
Yapı Kredi KOBİ Kredisi 36 Ay Yok
Şekerbank Esnafım Kredisi 84 Ay 250.000 TL
Ziraat Bankası Girişimci Kredisi 60 Ay 250.000 TL
Halkbank İşletme Kredisi 60 Ay 150.000 TL
İş Bankası Esnaf Kredisi 48 Ay 150.000 TL
DenizBank Esnafa Hızlı Kredi 48 Ay 80.000 TL
ING Bank Esnaf Kredisi 36 Ay 50.000 TL
VakıfBank Esnafa Özel Kredi 36 Ay 50.000 TL
QNB Finansbank KOBİ Kredisi 36 Ay 50.000 TL

KOSGEB, genç girişimciler için devlet destekli Kredi paketlerini sunarken ilk olarak Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi (UGE) almaları gerektiğini izah ediyor. Ziraat Bankası KOSGEB kredi destekleri almak için tüm şartları yerine getirmelisiniz. Şartların arasında en zorlayıcı olanı ise KOSGEB iş planı projesi hazırlamak. Yine tekrar ediyorum ki, KOSGEB iş planı proje örneğiniz onaylanmaz ise hibe krediden yararlanamazsınız.

Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen Ürün
Ziraat Bankası Genç Girişimci Esnaf Kredisi
İneleyen Notu
51star1star1star1star1star