1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (14 puan, ortalama: 4,71 uzerinden 5)
Loading...

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi 2019

3

Ev hanımlarına kredi verilmesi özellikle Ziraat bankası nezdinde oldukça popüler. Kadınlara, ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında listenin genişlemesi oldukça sevindirici olabilmekte. Kadınlara kredi kampanyaları içerisinde ayrıca kadın girişimcilere kredi paketleri de mevcut. Bu kredi paketlerinin verilmesindeki neden ise, kadınların ihtiyaç duyduğu finansman kaynağı olmak. Bir diğeri ise kadın girişimcilerin çoğalması ve kendi ayakları üzerinde durmak isteyen kadınlara destek sağlamak. Ev hanımı kadınların iş hayatına atılması ve ekonomide rol oynaması adına devletin finansman kurumları projelere devam ediyor. Hiçbir şekilde gelir sahibi olmayan ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında devlet bankamızın olması daha iyi haberlerin geleceğine bir işaret. Aşağıda detaylarıyla Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi kampanyası mevcuttur. Kadınlara kredi veren Ziraat bankasının özellikle ev hanımlarına 10.000 TL kredi kampanyasını gelir belgesiz vermemektedir. Düşük gelir gösterip ev hanımlarına kredi veren Ziraat bankası detaylarıyla aşağıda mevcuttur.

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi 2019

Ziraat bankası ev hanımlarına kredi 2019 paketlerinde 500 TL gelir göstermeniz halinde krediyi satın alabilmektesiniz. Birçok yerde Ziraat bankası ev hanımlarına kredi paketlerinin gelir belgesiz olarak verildiğini görebilirsiniz. Ancak bunlar tamamen yanlış ve hatalı içeriklerdir. Ayrıca şu anki tarih itibarı ile Ziraat bankası ev hanımlarına kredi paketlerini bireysel tüketici kredi altından sunmaktadır. Ziraat bankası ev hanımlarına kredi paketlerinden yararlanmak için kira geliri gösterilebilir. Bu kategoride verilen bireysel tüketici kredisi faiz oranları da %1,67 ile başlamakta. Ziraat bankası ev hanımları için kredi paketleri üzerinde henüz çalışmalarına devam etmektedir. Diğer birçok bankaya kıyasla avantaj elde edebileceğiniz finansman kaynağıdır. Zira düşük gelir göstermeniz halinde bile Ziraat bankası 10.000 TL anında kredi kullanımından yararlanabilirsiniz. Bir başka yol ise ipotek yahut kefil gösterimidir. İpotek ettirebileceğiniz bir taşınamaz mülk karşılığında yine kredi ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ziraat bankası ipotekli ihtiyaç kredisi 48 ay vade ile sınırlıdır.

ziraat bireysel


Buna ilave olarak kadın girişimci destek paketi yine Ziraat bankası kredi kampanyalarında mevcuttur. Özellikle iş hayatına atılmak isteyen ve kendi işini kurmak isteyen kadınlar için hazırlanmış paketler mevcuttur. Ziraat bankasından kadın girişimcilere özel destek paketleri ile ticari hayatınızda finansman sağlayabilirsiniz. Siz değerli kadın girişimcilerin daha da güçlenip iş hayatında başarılara imza atmaya devam etmeniz için Ziraat yanınızda. Ziraat bankası ev hanımlarına kredi paketlerinde ayrıcalık ve avantajlar sizleri bekliyor. Üstelik Hazine Destekli Kredi Garanti Fonu (KGF) sayesinde kefalet desteğini alıp düşük faizli kredilerden yararlanabilirsiniz.
Ev hanımlarına kredi veren bankalar konusu ilginizi çekiyorsa hemen şimdi inceleyebilirsiniz.

En Uygun Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi

Uygun Krediler aracılığıyla sizler de en uygun krediler alıp acil nakit ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilirsiniz. Herkes için uygun krediler artık Ziraat bankası paketlerinde! İhtiyaçlarınıza en uygun faiz oranları yine Ziraat kredi paketlerinde mevcut. Konut, taşıt, eğitim, girişimci kredileri, ihtiyaç kredisi, tüketici kredisi ve diğer paketler çok uygun faiz oranlarıyla satışta. Ziraat bankası ev hanımlarına kredi paketlerini %1,67 faiz oranlarıyla hemen şimdi alabilirsiniz. İnternetten Ziraat bankası kredi başvurusu yapmak için resmi adrese girmeniz yeterli. Yahut en yakın Ziraat bankası şubesine giderek bireysel tüketici kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ziraat bankası en uygun faizli kredi paketlerinin özet detayları aşağıda mevcuttur.

Ziraat Bankası Kredi Kampanyaları (Güncel Kampanyalar)

ev hanımlarına kredi ziraat


Ziraat Bankası Bağ-Kur Kredisi

SGK Bağ-Kur prim borcu olan sigortalı vatandaşlar artık Ziraat Bankası’ndan kredi kullanımıyla emekli olabilecek.

Ziraat Bankası Destek Kredileri

Ziraat bankası destek kredisi paketleri oldukça geniştir. Turizm destek kredileri, engelsiz destek kredileri ve kadın girişimci destek kredisi paketleri oldukça uygundur.

Uygun Krediler Soru Cevap bölümüne; bilgi paylaşımı, ekonomi ve finans konularında sorular sormaya, fikirlerinizi almaya davet ediyoruz. Topluluğumuza katılın. Soru sormaya başlamak için hemen soldaki bağlantıyı kullanın.

Ziraat bankası kredi faiz oranları


Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi- Tüketici Kredisi


Ziraat bankası ev hanımlarına kredi

Ziraat Bankası En Uygun Tüketici Kredisi Faiz Oranı %1,67

Ziraat bankası kadın girişimci destek paketleri ve kredi başvurusu için en yakın şubeye davetlisiniz.

Kredi tutarıVadeFaiz OranıKredi Tahsis ÜcretiTaksit TutarıYıllık Maliyet
20,000 TL48 ay%1,67100 TL652,57 TL%27,2712

Ziraat Bankası Konut Kredisi


Ziraat Konut Kredisi

Ziraat Bankası En Uygun Konut Kredisi Faiz Oranı %0,98

Kredi tutarıVadeFaiz OranıKredi Tahsis ÜcretiTaksit TutarıYıllık Maliyet
100,000 TL120 ay%0,98500 TL1.420,87 TL%12,71

Ziraat Bankası Araç Kredisi


Ziraatbank Taşıt Kredisi

Ziraat Bankası En Uygun Taşıt Kredisi Faiz Oranı %1,63

Kaskolu araçlara taşıt kredisi faiz oranı %1,63 ile başlar. Kaskosuz araçlarda ise %1,65 oranında.

Kredi tutarıVadeFaiz OranıKredi Tahsis ÜcretiTaksit TutarıYıllık Maliyet
20,000 TL48 ay%1,63100 TL646,21 TL%26,5528
NOT:

Banka gerek duyulması halinde kredi şartlarında değişiklik yapma hakkına sahip olduğu gibi kampanyayı durdurma hakkını da saklı tutar.

ziraat bankası ev kredisi

Değerli ziyaretçiler, ev hanımları, kadınlar, kadın girişimciler ve adayları. Ziraat bankası ev hanımlarına kredi paketlerinin şu tarihte gelir belgesiz verilmediğini belirtelim. İlerleyen sürede kampanyaların çıkma ve gelir belgesiz kredi verileceği zaman ilk siz haberdar olabilirsiniz. Bunun için siteyi ziyaret etmeyi unutmayın. Ancak kira geliri gösterilerek kredi almak mümkündür. Bunun dışında ise kefil yahut ipotekli kredi paketlerinden yararlanabilirsiniz.


Share.

About Author

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu, web yazılımcı ve bilgi paylaşma konusuna aşık biriyim. Aradıklarımı net olarak bulamadığım için web sitesi açarak gerçek, doğru ve güncel bilgileri insanlarla paylaşmaya başladım. Şuan UygunKrediler.ORG aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hitap ediyorum. "Bütün ilerlemeler, insan fikrinin bir eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalı. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir." -Mustafa Kemal ATATÜRK-

3 yorum

 1. Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi 2018 konusu dahil diğer tüm konularda geçerli olan şu ifadeleri dikkate alın!
  1. Para, kredi için DOLANDIRILMAKTAN KENDİNİZİ KORUYUN!
  2. Sizlere kredi veriyoruz vaatlerinde bulunanların güvenirliğini kontrol edin!
  3. Hiçbir yerde kişisel bilgilerinizi “telefon numarası, TCKN, adres bilgileri vs.” özel bilgilerinizi PAYLAŞMAYIN!
  4. Davranışlarınızdan UYGUNKREDİLER.ORG değil “SİZLER SORUMLUSUNUZ!”
  5. Uygun Krediler Gizlilik Politikasını inceleyin!

 2. Serap Galatalı on

  Bankaya sorduğumda bireysel tüketici kredisi olarak krediyi sağladıklarını söylediler. Ben de ona başvurdum.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.