1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 puan, ortalama: 5,00 uzerinden 5)
Loading...

Ziraat Bankası Emekli Kredisi Kampanyası

1

Ülkemizde en alt gelir gruplarından biri olan emekli vatandaşlarımız sık sık maddi ihtiyaçlar yaşamakta ve bu sıkıntılarını kredi alarak gidermek istemektedirler. İşte bu aşamada imdada bankaların emekli kredisi kampanyaları yetişmekte ve son derece uygun koşullar altında hizmet sunumu gerçekleştirmektedir. Bu konuda son zamanlarda en çok dikkat çeken hizmet ise Ziraat Bankası emekli kredisi kampanyası olmaktadır. Emekliye kredi veren bankalar arasında ilk sıralarda yer alan ve her daim son derece uygun faiz oranları çalışan söz konusu bu bankanın güncel emekli kredisi kampanyasına dair bilinmesi gereken tüm detaylar ise aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Kredi Paketi


Adı “Emeklinin Artısı Kredi Paketi” olan bu hizmet paraya ihtiyacı olan emekli vatandaşlarımıza uygun şartlar dahilinde hizmet etmeyi ve onlara yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Kredi Paketinden Kimler Faydalanabilir?

Bahsi geçmekte olan bu hizmetten yalnızca sahip oldukları emekli maaşlarını Ziraat Bankası’ndan alan kişiler faydalanabilmektedir. Eğer dilerseniz siz de maaşınızı adı  geçen hu bankaya transfer ederek kredi olanağından faydalanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Kredi Paketi Hangi İhtiyaçları Kapsamaktadır?


Bu kredi kampanyası ile emekli vatandaşlarımız hem ihtiyaç ya da başka bir deyiş ile tüketici kredisi alabilmekte hem de konut kredisi çekebilmektedir.

  • İhtiyaç kredisi almak isteyen kişiler için verilecek olan en yüksek tutar 20 bin Türk Lirası’dır. Vade süresi tamamen sizin tercihinize bağlı olmak ile beraber azami sınır 48 ay yani dört yıldır. Uygulanacak olan faiz ise yüzde 1.32 oranındadır.
  • Emekliye konut kredisi hizmeti için ise en çok 100 bin Türk Lirası tutarında ödeme yapılmaktadır. Buradaki vade süresi de yine kredi alacak kişinin tercihine bırakılmakta ve en çok 120 ay yani on yıl olmaktadır. Uygulanacak olan konut kredisi faiz oranı ise yüzde 1.12 olarak tespit edilmiştir.

Bahsi geçen bu emekliye kredi kampanyası ile alakalı olarak çok daha detaylı bilgi almak için kendinize en yakın Ziraat Bankası şubesine gidebilir ya da 0850 220 00 000 numaralı hattı arayabilirsiniz.Share.

About Author

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu, web yazılımcı ve bilgi paylaşma konusuna aşık biriyim. Aradıklarımı net olarak bulamadığım için web sitesi açarak gerçek, doğru ve güncel bilgileri insanlarla paylaşmaya başladım. Şuan UygunKrediler.ORG aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hitap ediyorum. "Bütün ilerlemeler, insan fikrinin bir eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalı. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir." -Mustafa Kemal ATATÜRK-

94 kez okundu.

1 Yorum  1. Emekli zaten bu kredi işlerini çok iyi bili,yor devlet uyguladığı politika ile zaten emeklileri bankalara kredilere daha da önemlisi tefecilere muhtaç etti şimdi emekli bankaya kredi kesildikten sonra eline geçen oyuncak parasını da torununa harcıyor beş parasız bir ay geçiyor. Allah’tan revamı bu bu adamlar 30 – 35 sene çalışıp tam rahat edecekleri zaman siz bu adamları kuru soğana mahrum ederseniz ondan sonra işsizlik neden arttı neden istihdam olduğu halde işsizlik büyüyor diye söylenirsiniz Türkiye de emeklilerin %70 lik kısımı başka bir işte çalışıyor bu çok büyük bir sayı ve işsizliği önlemek için yeterli bir sayı bu emeklilere istediği şartlara uygun olan maaşı verebilseydik bu adamlar çalışmaz evinde dinlenir hayatının belkide son zamanlarında doyasıya yaşarlardı bu nedenle de onların boşaltığı alanlara işsizler girerdi ve işsizlikte bitmiş olurdu.Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.yeni sunucu.