Wings Kredi Kartı Başvuru, Aidatı, Limiti, Özellikleri ve Kampanyaları

Akbank’ın bir ürünü olan Wings Kredi Kartı müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. Özellikle havayolu ile seyahat özelinde sunulmaya başlayan hizmet, bugün Wings kampanya olanakları ile farklı sektörlerde de avantajlar sağlamaktadır. Wings’in uçuran kampanyaları ile Wings uçak bileti alabilirsiniz. Wings Card seyahat harcamalarınızda sizin yanınızda olarak keyifli tatil geçirmenizi sağlar. Üstelik harcadıkça kazandığınız mil puanlarla alışveriş yapabileceğiniz gibi Wings avans mil ayrıcalığı ile ileride yapacağınız harcamalarınızı da bugün uçuşa çevirebilirsiniz. Wings black başta olmak üzere farklı özelliklere sahip 5 farklı kart tipi ve Wings sanal kart ve temassız kart dahil 7 farklı hizmeti sunmaktadır. Wings ek kart ile ailece Wings’li olma imkanı sunulmaktadır.


Aşağıda Wings Kredi Kartı ile ilgili tüm detaylar verilmiştir.

Wings Mil Programı Nedir?

Wings mil programı ile harcamalarınızdan mil puanlar toplar, mil puanları da ücretsiz wings uçak bileti almak için kullanabilirsiniz. Üstelik herhangi bir havayolu şirketi ya da güzergah sınırlaması olmadan, mil puanlarınızın yettiği her yere uçabilirsiniz.

Yeterli mil puanınız olmadığı durumlarda ise Wings avans mil hizmetinden yararlanabilirsiniz. Avans mil, henüz yapmadığınız ama ileride yapmayı taahhüt ettiğiniz harcamalarınızdan elde edeceğiniz mil puanı bugünden kartınıza yükler.

Tüm bunlara ek olarak, eğer tercih ettiğiniz havayolu şirketinin mil programına da üye iseniz ikisi arasından birini seçmek zorunda kalmazsınız. Mil puan ile aldığınız uçak biletleri de havayolunun mil kampanyasına dahil olur.

İlginizi Çekebilir:  Denizbank Kredi Kartı Limit Arttırma

Uçuşlarda avantaj sağlayan puanlarınızı dilerseniz anlaşmalı iş yerlerinde de harcayabilirsiniz.

Wings Kredi Kartı Ücretleri Ne Kadar?

Wings kredi kartının farklı özelliklere sahip 5 kart tipi mevcuttur. Bunların hepsi için yakınlarınıza Wings ek kart çıkartarak daha az kart ücreti ile onların da kampanyalardan faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Wings kart üyelik ücretleri kart tipi ve ek kart için ayrı ayrı belirlenmiştir. Wings kart ve Wings temassız kart 141.5 TL, Wings ek kart ve Wings temassız ek kart 70.5 TL’dir. Wings Black kart ve Wings Black temassız kart 190.5 TL, Wings Black ek kart ve Wings Black temassız ek kart 90 TL’dir. Wings business kart ücreti ise 245 TL’dir. Wings business’ın ek kartı bulunmamaktadır.

Öte yandan banka 7 Ağustos 2019 tarihi itibari ile banka kartlarının ücretinin artacağını duyurmuştur. Buna göre Wings kart ücreti 175.5 TL’ye, Wings ek kart ücreti 87.5 TL’ye yükselmiştir. Wings Black ve Wings Black ek kart için ise bu ücretler sırasıyla 236.5 TL ve 111.5 TL olarak belirlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Mesajla Kredi Kartı Başvurusu Yapılan Bankalar

Wings Kredi Kartı Faiz Oranları Nedir?

Wings kredi kartları üzerinden belli işlemler yapabilirsiniz. Aşağıdaki işlemlerde işlem başına faiz oranı yüzde 2 olarak uygulanmaktadır.

  • Akdi işlemler
  • Limit aşımı
  • Wings kart nakit avans
  • Vade farklı taksitli işlemleri
  • Taksitlendirme ve ek taksit işlemleri
  • Otomatik fatura talimatı verme

Bunun yanında ödemelerde gecikme faizi ise yüzde 2,40 olarak belirlenmiştir.

Taksit erteleme işlemlerinde bir aylık erteleme için yüzde 2,90, iki aylık erteleme için yüzde 3,84 ve üç aylık erteleme için yüzde 4,76 faiz uygulanır.

Wings Avantajları Nelerdir?

Alışverişlerinizde taksitlendirme, ek taksit, otomatik fatura talimatı verme gibi hizmetlerin dışında da Wings işlem avantajları bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Anadolu Bank Kredi Başvurusu

Acil nakit ihtiyaçları için Wings Kart nakit avans hizmeti de vermektedir. Akbank hesaplarından kredi kartı hesabına para göndermek için 10 TL ile yüzde 3,99 nakit avans ücreti alınmaktadır. Diğer bankalardan ya da yurt dışından yapılan işlemlerde ise 11 TL sabit ücret ile yüzde 3,75 ücret alınmaktadır.

Yine 200 TL ile 15 bin TL acil ihtiyaçlarınız için 7-12 ay vade ve yüzde 2 faiz oranı ile ile taksitli avans seçeneği vardır. Nakit ihtiyacınızı SMS başvurusu ile yaptığınızda aynı miktar nakit için taksit süresi 9 ay olmaktadır. Bunun yerine 3 ay taksit ile 500 TL de çekebilirsiniz.

Bir diğer Wings kampanya uygulaması ise borç transferidir. Diğer kartlarınızdaki 200 TL ile 20 bin TL arasındaki borçları yüzde 2,15 faiz oranı ile Wings kartınıza aktarabilir ve 12 aylık taksitle ödeyebilirsiniz.

Bunların dışında, Wings ile yüzlerce markadan indirimler, ekstra taksitlendirme, ekstra mil puanı kazanma fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Güncel kampanyalar için ürünün internet sitesini takip edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
En İyi Aidatsız Kredi Kartları
İnternetten Kredi Kartı Başvurusu Yapılan Bankalar
Hemen Kredi Kartı Veren bankalar