Like Kart- Vakıfbank Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu

Günümüzde maddi açıdan sorun yaşayan kesimlerin başında üniversiteli öğrenciler gelmektedir. Vakıfbank, üniversite öğrencilerinin acil maddi sorunları çözecek, onları rahatlatacak  bir kredi kartı sunuyor. Like Card adı altında öğrenci kredi kartı olarak sunulan bu kredi kartı limit olarak da 5.000 TL ye kadar limite sahip. Üniversite öğrencilerine sunulan Like Kart‘a sahip olmak için yapmanız gereken Vakifbank öğrenci kredi kartı başvurusu yapmaktır. Like Card‘a başvurarak sahip olduğunuzda aşağıda listelediğimiz bir çok avantajdan da yararlanabiliyorsunuz.

Vakıfbank Öğrenci Kredi Kartı Başvuru Şartları Neler?


1) Vakıfbank öğrenci kredi kartına başvurabilmek için öncelikle bir üniversitede eğitim hayatınıza aktif olarak devam ediyor olmanız gereklidir.

2) Vakıfbank öğrenci kredi kartı başvurusu yapabilmek için 18 yaşından büyük olmanız ve 25 yaşından da küçük olmanız gerekiyor. Aksi durumda kredi kartı başvurunuz olumsuz sonuçlanacaktır.

3) Vakıfbank öğrenci kredi kartına başvuru yapabilmek için sizden istenecek güncel öğrenci belgesi veya güncel öğrenci kimliğine de sahip olmanız gerekiyor. Aksi durumda size olumlu cevap vermiyorlar

Vakıfbank Öğrenci Kredi Kartı Başvurusunu Nasıl Yapabilirim?

Vakıfbank‘ın üniversite öğrencileri için sunduğu kredi kartı olan Like Kart’a başvuru yapabilmek için izleyebileceğiniz alternatif başvuru yöntemleri şunlardır:


1) Vakıfbank şubesine giderek Vakıfbank öğrenci kredi kartı başvurusu yapmak istediğiniz söyleyebilirsiniz. Burada sizden öğrenci kimliğinizin fotokopisi veya öğrenci belgesi istenecektir. Bu nedenle kredi kartı başvurusu yapmaya gitmeden önce mutlaka öğrenci belgenizi tedarik etmelisiniz. Aksi durumda eliniz boş dönebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Öğrenci Kredi Kartı Limitleri

2) İnternet bankacılığını kullanarak Vakıfbank öğrenci kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Vakıfbank kredi kartı bölümü öğrenciler için bu yöntemde bir kolaylık sağlamış ve TC numaranızı girerek öğrencisi olduğunuz üniversiteden sanal bir öğrenci belgesini anında sisteme yükleyen bir sistem geliştirmiş. İnternet bankacılığından kredi kartı başvurusu yapabilir ve Like Kart sahibi olabilirsiniz. Burada önemli olan üniversitede okuyan bir öğrenci olmanızdır.

3) Vakıfbank öğrenci kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz bir diğer yöntem Vakıfbank mobil uygulamasını indirerek mobil uygulamayı kullanmaktır. Mobil uygulama içinde yer alan kredi kartı sayfasından kredi kartı türlerini seçebilir ve kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Vakıfbank burada da sizlere bir kolaylık sağlıyor. Öğrenci olduğunuzu belgelemek adına sizi banka şubesine kadar yormuyor ve öğrenci kimliğinizin fotoğrafını çekerek mobil uygulama aracılığı ile sisteme yüklemenizi sağlıyor. Bu sayede kolay bir şekilde Vakıfbank öğrenci kredi kartı başvurusu yapmış oluyorsunuz.

4) Vakıfbank Like Card başvurusu yapabileceğiniz bir diğer yöntem de okulunuzda yer alan kredi kartı stantlarından Vakıfbank standına uğramak. Vakıfbank standında öğrenciler için hazırlanmış olan Like Card başvuru formunu doldurabilir veya size verilecek bir tablet yardımı ile bu işlemi dijital olarak halledebilirsiniz.

5) Vakıfbank öğrenci kredi kartı başvurusunu yapabileceğiniz yollardan biri de 444 0 724 no’lu banka telefonunu aramaktır. Bu telefon numarasını aradığınızda karşınıza bir operatör çıkacaktır. Operatörden kredi kartı başvurusu yapacağınız sayfaya ulaşmak istediğinizi belirterek sizi yönlendirmesini isteyin. Daha sonra kredi kartı başvurusunda size yardımcı olacak kişiye ilgili bilgileri verdiğinizde başvurunuzu tamamlamış olursunuz.

Vakıfbank Öğrenci Kredi Kartının Avantajları Neler?

Vakıfbank’ın öğrencilere sunmuş olduğu Like Kart ile birçok avantaja sahip oluyorsunuz. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu (Play Kart Başvurusu)

1) Vakıfbank öğrenci kredi kartına başvurup kredi kartınızı aldığınızda yararlanabileceğiniz kampanyalardan biri indirimli sinema bileti almaktır. İndirimli sinema bileti ile  iki bilet yerine bir bilet parası ödüyorsunuz.

2) İnternetten yapacağınız alışverişlerinizde Like Card kullandığınızda ekstra puanlar kazanabiliyorsunuz. Ekstra puanları bir sonraki alışverişlerinizde TL olarak kullanabiliyorsunuz.

3) Vakıfbank kredi kartını kullanarak anlaşmalı yerlerde yemek yediğinizde size ekstra olarak yüzde 20 indirim uygulanacaktır.

Vakıfbank, üniversite öğrencilerinin maddi sıkıntı çekmesini önlemek ve harcamalarında ekstra puanlar, indirimler almasını sağlamak için Like Card adı altında öğrenci kredi kartı hizmeti veriyor.  Maksimum 5.000 TL limitli olan bu kredi kartını istediğiniz limitlerde alabiliyorsunuz. Ekstre tarihleri de yine sizin seçiminize bırakılmış.  Öğrenci kredi kartını aldıktan sonra sizden kredi kartı kullanım ücreti veya kredi kartı hizmet ücreti adı altında kart aidatı kesilmiyor. Her açıdan avantajlı olan Like Kart, üniversite öğrencilerini ekonomik olarak rahatlatan ve acil sıkıntılarını çözen bir kredi kartıdır.