Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme ve Sorgulama Ekranı

2018 yılı içerisinde sizler de Findeks kredi notunuzu, turkcell, vodafone banka kurumları yahut finans kuruluşlarından ücretsiz kredi notu öğrenme ve sorgulamak ister misiniz? Kredi başvurusunda bulunmadan önce kredi notunuzu hesaplama işlemlerini yapmanızda oldukça fayda göreceksiniz. Bir kredi yahut kart için başvurunuzu yapmadan hemen önce notunuzu öğrenmeniz ve notunuz hakkında bilgi sahibi olmanız konuyu daha iyi bir şekilde takip etmenizi sağlayacaktır. Detaylar bu haberimizde sizlerle. Ayrıca Findeks kredi notu sorgulamak istiyorum diyenler için aşağıya link bırakıyoruz. Linke tıkladıktan sonra anında kredi notu sorgulama sayfasına geçecek ve oradan dilediğiniz şekilde kredi notunuzu sorgulayabilirsiniz.


KKB Findeks Risk Raporu öğrenme servisini birçoğumuz duymuş ve duymaya devam ediyoruz. Otomobil almak için ev almak yahut ihtiyaçlarını karşılamak isteyen bireyler. Banka kurumlarına başvuru yapıp para ödemeden kredi notu sorgulama ve bağlı olarak ücretsiz not sorgulama yöntemlerine değinmek istiyoruz. İçerisinde olduğumuz son günlerde popüler olmaya başlayan kredi notu öğrenme sayfası servisleri bu haberimizde sizlere detaylı bir şekilde sunulacaktır.

Bilinmelidir ki kredi notu öğrenme ve sorgulama işlemleri belirli ücretler karşılığında gerçekleştirilmektedir. Bir hizmet karşılığı olarak istenilen kredi notu sorgulama ücreti ise banka kurumları ve diğer finansman kurumlarına göre değişir. Bu ücretler kimi zaman sms karşılığında kimi zaman ise kart sayesinde mevduat hesabından kesintiye uğramaktadır. Bu sayede Findeks kredi notu öğrenme servisi sayesinde not sorgulaması sayfası içerisinde yapılabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Kredi Çekmek İçin Kredi Notu Kaç Olmalıdır?

Kredi notunu öğrenmek için hemen Findeks tıkla.

Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama Sayfası

Kredi Kayıt Bürosu (KKB) puan sorgulama işlemlerinizi birçok farklı yoldan sorgulayabilir ve kredi notu öğrenmeyi çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Findeks ücretsiz kredi notu sorgulama sayfası içerisine yazacağınız kullanıcı bilgileri ile kredi notunuzu anında öğrenebilirsiniz.


Kredi notunuzu ücretsiz öğrenmek istiyorsanız sizlere bu konu hakkında bilgiler sunmalıyız. Öncelikle doğru bildiklerimizin doğruluğunu kontrol edelim. Ücretsiz kredi notu öğrenme ve sorgulama ekranı ile KKB risk durumunuza erişebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Link yardımıyla Findeks kredi notu sorgulama sayfasına gideceksiniz. Oradan bilgilerinizle giriş yapıp sonuçları görüntüleyebilirsiniz.

ücretsiz kredi notu

Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme ve Sorgulama Ekranı

Kredi notu sorgulama işlemleri ücretlidir! Bu ilk ifade ile bu yanlışlarımızı ortadan kaldıralım. İlerleyen zamanlarda benzeri konuları yayınlamaya devam edeceğiz. Bunun için Uygun Krediler adresini takip edin. Kredi notu sorgulama sayfası olan Findeks aracılığıyla dahi kredi notunuzu sorgulamaya başladığınız zaman sizlerden ücret talep edecektir. Bununla beraber müşterisi olduğunuz bankadan da kredi notunuzu sorgulayabilirsiniz. Örneğin ziraat bankası kredi notu sorgulama işlemlerinizi bir şubeden veya bankanın mobil bankacılığında bunları yapabilirsiniz. Tabi burada yine sizlerden 5 liraya kadar ücret alacaktır. Burada ziraat bankası sadece bir örnektir. Diğer bankalar daha yüksek tutarda kredi notu öğrenme hizmeti sunar. Devlet bankası olduğundan dolayı önceliğimiz o.

Kredi notunuzu öğrenmek için banka şubelerinin yanı sıra mobil uygulamaları olan mobil bankacılık üzerinden de işlem gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yine uygulamayı indirip kurduktan sonra giriş yapmanız gerekiyor. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra krediler ardından ise risk raporu sekmesinde tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Yine belirli bir ücret kesinti yapacaktır ki uygulamada detayları görebilirsiniz.
Ziraat bankası kredi notu öğrenme işlemleri için mobil bankacılık üzerinden işlem yapabilir veya şubelerden bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

KKB Findeks Risk Raporu Öğrenme

Ücretsiz kredi notu öğrenme ve sorgulama işlemlerinizi yapamaz belki ama farklı yollardan “ki bu yollar yine ücrete gidecektir” başlatabilirsiniz. Örneğin yıllık kredi notu sorgulama paketleri mevcuttur. Bu paketlerden birini satın alarak dilediğiniz zaman kredi notunuzu sorgulayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Findeks Düşük Kredi Notu Nasıl Yükselir

Kredi Notu Sorgulama Ücretsiz Mi?

Konudan da anlaşılacağı üzere ücretsiz kredi notu öğrenme için yine bir ücret talep edilmekte ve bu doğrultuda işlem gerçekleşmektedir. Sizlerin ücretsiz kredi notu sorgulama işlemleri ne yazık ki mevcut değildir. Ancak şöyle bir durum var. KKB risk raporuna henüz giriş yapmayan ve ilk kez findeks kredi notu sorgulama yapacak olanlara ilk işlem ücretsizdir. Sonraki işlemlerden ise belirlenen tutarda ücret kesintisi yapılacaktır.
Akbank kredi notu sorgulama ve öğrenmek için Akbank Direkt internet bankacılığı üzerinden bunu yapabilirsiniz. Uygulamaya bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra Akbank Risk Raporusekmesinden kredi notunuzu ve borçluluk durumunuzu görebilirsiniz.

Kredi Notum Düşük Mü?

Kredi notunuzu öğrenmek için yaptığınız işlem sonucunda bir puan karşınıza çıkacaktır. Bu puan ise KKB skoru olarak geçebilir. KKB skoru sizlerin kredi notu puanıdır. Kredi notu puanları hakkında detaylı bilgi edinmek için lütfen Kredi kayıt bürosu isimli makalemizi inceleyin. Konu içerisinde detaylıca bilgiler sunulmuştur.

Kredi notu nasıl hesaplanır?

Kredi kayıt bürosu tarafından saklanan kredi sicil bilgileriniz bilmediklerinizi site içerisindeki ilgili başlıklardan sorgulayabilirsiniz. Asıl konumuz olan ücretsiz kredi notu öğrenme ve sorgulama ekranı hakkında yeterli bilgi edindiysek şimdi devamında ilgili başlıklara değineceğiz.

Kredi notu hesaplaması sizlerin tüm bankacılık işlemlerinize bağlıdır. Başvuracağınız bir kredi kartı veya herhangi kredi sizin notunuzu oluşturacaktır. Bunların da kendi aralarında dağılımları mevcuttur. İlk örneğimiz olan kullanılan bireysel krediler ve kredi kartları sizlerin kredi notu puanınıza %30 değer ekler veya düşürür. Geciken ödemelerinizden açık banka hesaplarınıza kadar birçok durum kredi notunu etkileyen faktörler arasındadır.

Turkcell Kredi notu öğrenme servisi ile sorgulama

Operatörler aracılığıyla artık kredi notu sorgulama işlemlerinizi SMS ile yapabilirsiniz. Bu işlemler kesinlikle ücretsiz değildir! Sizlerden ücret kesintisi yapılacaktır bu doğrultuda hareket ediniz!

İlginizi Çekebilir:  Kredi Puanı Yükseltme Yolları ve Teknikleri

TCKN yazdıktan sonra bir boşluk ardından Doğum Yılı yazılıp 1122 numarasına SMS göndererek kredi notu puanınızı öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom kredi notu öğrenme (SMS)

Türk Telekom üzerinden yine SMS aracılığıyla kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Bunun için yine ücret kesintisi yapılacaktır.


TCKN bir boşluk doğum yılı belirtilip 1122 mesaj olarak gönderin.

Vodafona SMS ile kredi notu öğrenme

Vodafone SMS ile kredi notu sorgulama işlemleriniz için aynı yöntemi kullanıp aynı numaraya göndermeniz gerekir.

TCKN bir boşluk doğum yılı yazıp 1122 gönderilecektir.

UygunKrediler.ORG ekibince hazırlanan bir önceki, Kaymakamlık Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır? adlı yazımızı incelemek ve ilgili konuya anında kredi başvurusu yapmak için lütfen tıklayınız. Bununla birlikte, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Kredi Başvuruları isimli makalemiz hakkında detaylı bilgi almak ve yazıyı incelemek için lütfen tıklayınız.

Ayrıca görüş ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanları üzerinden dile getirebilirsiniz. Aklınıza takılan, öğrenmek istediğiniz ve bizden istediğiniz konular için lütfen yorum alanlarını kullanınız.