Türkiye İş Bankası kredi notu öğrenme sorgulama hizmetinden yararlanmak için aşağıdaki detayları inceleyiniz. Findeks Risk Raporu durumunu öğrenmek ve kredi notu skorunuza erişmek için Türki İş Bankası internet şubesini kullanabilirsiniz. Banka şubelerine gitmeden, oturduğunuz yerden internete bağlanarak İş Bankası kredi notu sorgulama hizmetine erişebilirsiniz. Tek yapmanız gereken internet bankacılığına giriş yapmak ve “Başvurular” sekmesinden “Findeks Risk Raporu” menüsüne tıklamak. Risklilik durumunuzu ve kredi notu skorunuzu bu ekran içerisinde öğrenebilirsiniz. Müşterisi olduğunuz Türkiye İş Bankası kredi notu sorgulama hizmetinin ücretini de aynı ekran içerisinde görebilirsiniz. Türkiye İş Bankası Kredi Risk Raporu ücreti 8.5TL’dir.

İş Bankası Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Kredi notu sorgulama sayfasına giriş yapabilmek için ilk olarak internet bankacılığı bilgilerinizi gireceksiniz. Bilgileriniz ile İş Bankası internet şubesine giriş yaptıktan sonra görüntülemek istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Bunun için uygulamadaki menüleri kullanacaksınız. Bireysel internet şubesine giriş yapmak için birden fazla seçim hakkınız bulunmaktadır. Bu yöntemlerden birini kullanarak Türkiye İş Bankası kredi notu öğrenme hizmetine erişebilirsiniz.

kredi-notu-sorgulama-is-bankasi

İş Bankası Kredi Notu Sorgulama Yöntemleri

I. Müşteri numarası ile kredi notu sorgulama


II. TC no ile kredi notu sorgulama

III. YKN ile kredi notu sorgulama

IV. İş Bankası internet şubesi şifresi ile kredi notu öğrenme

Yukarıdaki bilgilerden birini kullanarak internet bankacılığına giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi bilmiyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak yeni geçici şifre oluşturabilirsiniz. İş Bankası müşteri hizmetlerine 0850 724 0724 numarasından 7/24 ulaşabilirsiniz. Şifrenizi oluşturduktan sonra iş bankası kredi notu sorgulama işlemlerine geçebilir ve kredi notunuzu 8,50TL karşılığında öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  TC ile Kredi Notu Sorgulama

TC ile İş Bankası Kredi Notu Öğrenme

TCKN ile kredi notu öğrenme 3 giriş yönteminden birisidir. TC no ile İş bankası kredi notu sorgulama hizmetinden, internet bankacılığı aracılığıyla yararlanabilirsiniz. Müşterisi olduğunuz bankanın sizlere tanımladığı şifreyi de girdikten sonra sisteme giriş yapabilirsiniz. Unutmayınız ki Türkiye İş Bankası kredi notu sorgulama hizmetinden banka müşterileri yararlanabilir. İş Bankasında hesabı olmayanlar TCKN ile giriş yapmaya çalıştıklarında hata ile karşılaşacaktır.

isbank kredi notu ogrenme

İnternetten İş Bankası Kredi Notu Sorgulama

İnternetten kredi notu sorgulama ve risk raporu öğrenme ilk olarak Findeks aracılığıyla gerçekleşti. Biliyorsunuz ki Türkiye Cumhuriyeti Devletinin önde gelen 9 bankasının ortak çalışmasıyla Findeks meydana geldi. Bankalardaki raporlarınız ve hareketlerinizin tamamı KKB tarafından arşivlenmekte. Bankalar da bu büro ile sürekli iletişim halindedir ve tüm kredi başvuruları değerlendirilirken Findeks kredi notu ele alınır. Şayet İş bankası kredi notu öğrenme hizmetini kullandıktan sonra notunuzun düşük olduğunu görürseniz kredi başvurusu yapmayın! Kredi notu yükseltme tekniklerinden yararlanın ve notunuzu yükseltin. Site içerisinde tüm detaylara ulaşabilirsiniz.