1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 puan, ortalama: 5,00 uzerinden 5)
Loading...

TEB Kredi Kartı Başvuru Takibi

1

TEB Kredi Kartı Başvuru Takibi

TEB kredi kartı için ya da TEB ATM kartı için başvuru yapan kişiler, kartlarının onay sürecinde ve basım aşamasında kendilerine gelen süre zarfını takip edebilmek istemektedirler. Özellikle TEB Kredi Kartı Başvuru Takibi yapabilmek, kredi kartına verilen onay süresinin ve onay süresinden sonra geçen bir haftalık basım süresinin uzun olmasından kaynaklı olarak takip yapabilme ihtiyacını doğurmuştur. Bu nedenle başvuru takibi sağlamak kullanıcılar için oldukça önemli bir hale gelmiştir. Sizler de TEB Bankası‘na ait bir kredi kartına başvuruda bulunduysanız ve bu başvuru sürecinin değerlendirme aşamasını takip etmek istiyorsanız yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

TEB Kredi Kartına Kimler Başvuru Yapabilir?

TEB kredi kartı, kredi kartları içerisinde oldukça avantaj sağlayan ve kişilere özel kampanyaları bulunan bir kredi kartıdır. TEB kredi kartının çalışanlara özel ya da mesleklere özel olarak hazırlamış olduğu kredi kartı türleri sayesinde oldukça avantajlı kampanyalar bulunmaktadır. Bu sayede herkes kredi kartı başvurusunda bulunabilmektedir. Kredi kartı başvurusunda bulunmak ve TEB kredi kartı başvuru takibi yapmak oldukça kolaydır.

TEB Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?


TEB Kredi kartı çeşitleri, kişilerin iş hayatlarına ve kullanım kolaylığına göre oldukça fazla seçenekte bir araya gelmiştir. TEB Bankası kullanıcıları kendilerine uygun nitelikte TEB kredi kartlarından en az bir tanesini seçebilirler. Bu sayede kendilerine TEB Bankası‘nın sağlamış olduğu kampanya ve fırsatları da kaçırmamış olurlar. TEB kredi kartı başvurusu yapmak için, ister internet bankacılığından isterseniz de TEB (Türkiye Ekonomi Bankası) resmi internet sayfası ekranından yararlanabilirsiniz.

Ana ekranda yer alan Kredi Kartı Başvurusu ibaresine giriş yapmanız ve burada yer alan kişisel bilgileri girmeniz yeterli olacaktır. Kişisel Bilgiler, Çalışma Bilgileri, Ürün Bilgileri, Kimlik Bilgileri ve Özet olmak üzere 5 ana sayfada bilgileri girdiğiniz takdirde kredi kartı başvurunuz onay sürecine alınmaktadır.  Bu süre zarfında kredi kartı kullanmaya uygun koşullarda olup olmadığınız değerlendirmeye alınmaktadır. Değerlendirme sonucu sizlere SMS ile bildirilmektedir. Sms sonucunu beklemek istemezseniz TEB Kredi Kartı Başvuru Takibi yollarını da deneyebilirsiniz. Bu sayede almak istediğiniz TEB kredi kartının başvuru sürecini her aşaması ile gözlemlemiş olursunuz.

TEB Kredi Kartı Başvuru Takibi Nasıl Yapılır?

TEB Bankasının “Başvurum Nerede” uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamaya giriş yapabilmek için CEPTETEB resmi internet hesabından sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Ana sayfanın sol orta köşesinde bulunan Başvurum Nerede? Bölümünü açtığınız zaman sizin kredi kartı başvurunuzu takip etmenizi kolaylaştıracak üç adımlı güvenlik uygulaması çıkmaktadır. Birinci kısımda, TC kimlik numaranızın olduğu ve cep telefonunuzun olduğu kişisel bilgilerinize yer verilmektedir. Burada cep telefonunuzu başında 0 olmadan girmeniz gerekmektedir. Ardından çıkan güvenlik kodunu boş kutucuğa yazarak robot olmadığınızı sisteme kanıtlamanız gerekmektedir. Bilgilerinizin doğru olması halinde ikinci kısım açılacaktır.

İkinci kısımda, ürün seçimi yer almaktadır. Ürün seçimi kartın türü hakkındadır kredi kartını ve ilgili kredi kartının türünü seçtiğiniz takdirde üçüncü kısım olan durum bölümünde TEB Kredi Kartı başvuru takibi hakkında anlık güncel bilgiler paylaşılmaktadır. Onaylanma aşamasında olduğu ya da onaylandığını buradan görebilirsiniz. Oldukça hızlı ilerleyen bu sistemde anlık güncel bilgileri detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Bu sayede TEB Kredi Başvuru Takibi oldukça kolay şekilde yapılmaktadır.

TEB Başvurum Nerede Uygulaması Ücretli Midir?


TEB Kredi Kartı Başvuru Takibi yapmayı kolaylaştıran Başvurum Nerede uygulaması, mobil bankacılıkta ve internet bankacılığında yer alan bir özelliktir. İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık işlem kullanımı da ücretsiz olduğu için başvurum nerede uygulamasının kullanımı da ücretsizdir. Bu sayede sizler kredi kartı başvurusunda bulunduktan sonra her aşamayı detaylı şekilde takip edebilir ve kredi kartınızın nerede onay aşamasına takıldığını gözlemleyebilirsiniz.

TEB Kartım Nerede Uygulaması Nedir?

TEB Bankasının Başvurum Nerede uygulamasının yanında bir de Kartım Nerede uygulaması vardır. Böylece başvuru takibi yaptığınız kredi kartınız eğer onay aşamasından geçerse basıma gönderilir. Kredi kartınız hızlı bir şekilde basılarak tarafınıza iletilmek üzere kuryeye verilir. Kartım Nerede uygulaması ile sizler de TEB kredi kartınızın nerede olduğunu ve kuryenin dağıtım aşamasını takip edebilirsiniz. Bu uygulamayı kullanmak tamamen ücretsizdir. İnternet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden sisteme giriş yapıldığı zaman kredi kartı başvuru işlemlerinden gözlemlenmektedir.

Siz de TEB Kredi Kartı başvuru sürecinde yaşadıklarınızı veya genel düşüncelerinizi aşağıdaki kısma yorum olarak yazabilirsiniz.


Share.

About Author

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu, web yazılımcı ve bilgi paylaşma konusuna aşık biriyim. Aradıklarımı net olarak bulamadığım için web sitesi açarak gerçek, doğru ve güncel bilgileri insanlarla paylaşmaya başladım. Şuan UygunKrediler.ORG aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hitap ediyorum. "Bütün ilerlemeler, insan fikrinin bir eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalı. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir." -Mustafa Kemal ATATÜRK-

1 Yorum

  1. Mustafa Çat on

    TEB Bankasından kredi kartı aldığınızda bankanın internet bankacılığı ile orada ki menüler yardımıyla kartın nerede olduğunu kargoda mı yolda mı hepsini detaylı görebiliyorsunuz Teb yine iyi ben yapı kredi bankasından maaş kartım kırılmıştı yenisini istedim 3 ay oldu daha getirecekler adresi veriyorum bulunamadı diyorlar iş adresini verdim bulunamadı dediler sanırım bana kart vermek istemiyorlar bu konuyu okuyunca aklıma geldi ne oldu acaba bizim kart yarın bir şubeyi arayıp fırçalayayım :)

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.