1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (12 puan, ortalama: 5,00 uzerinden 5)
Loading...

TC ile Kredi Notu Sorgulama

2

TC ile kredi notu sorgulama veya SMS ile kredi notu sorgulama bilinen en kolay yöntemlerdir. Bankacılık sektörünün gelişmesi sayesinde tüm işlemlerimizi anında yapabilmek gerçekten mutlu edici. Günümüzde Findeks kredi notu oldukça önemlidir. Bir bankaya kredi başvurusu yapmak için gittiğimizde şartların başında Findeks Kredi Skoru geliyor. Eğer kredi notu skorumuz düşük ise bankalar bizlere kredi vermeyi istemiyor. Zira kredi notu puanı bizlerin risklilik durumunu gösteriyor. Daha önceden yaşadığımız sorunlar, ödemeleri zamanında yapmamamız gibi olumsuzluklar, Findeks kredi notumuzun düşmesine neden olur. Kredi notu düşüş yaşadıktan sonra yükseltme biraz zaman alacaktır. Kredi notu yükseltme teknikleri, kredi notu neden düşer, kredi notu nasıl yükselir gibi soruları site içerisinde bulabilirsiniz. Daha önceden birçok kez bu konuları işledik. Şimdi ise TC ile kredi notu sorgulama hizmetinden nasıl yararlanacağınıza dair bilgiler sunuyoruz.

TC İle Kredi Notu Sorgulama Ekranı

TC ile kredi notu öğrenme, kredi notu sorgulama hizmetleri için birden fazla kaynağı kullanabilirsiniz. Findeks kredi notu sorgulama hizmeti ele alacağımız ilk kaynak. Ülkemizde Findeks kredi skoru sorgulama hizmetleri sunan ilk adrestir. Findeks ile anlaşmalı banka kurumları ve GSM operatörleri de TCKN ile kredi notu sorgulama hizmeti sunuyor. Findeks kredi skoru öğrenme gibi işlemleri yapmanız için ilk olarak resmi adrese üye olmanız gerekmektedir. Dilerseniz hemen şimdi “Findeks.com” adresine girin ve ücretsiz üyelik oluşturup bu hizmetten yararlanın. Eğer hesabınız yok ise bunları gerçekleştiremezsiniz. Bunun haricinde TC ile kredi notu sorgulama ekranı olarak bankaların internet şubelerini kullanabilirsiniz. Son kaynak ise GSM operatörleridir.


Kimlik numarasi ile kredi notu

"Kredi notu yükseltme teknikleri, kredi notu neden düşer, kredi notu nasıl yükselir" gibi soruları site içerisinde bulabilirsiniz.

TC ile kredi notu sorgulama ekranı kaynakları

1. TC ile Findeks kredi notu sorgulama ekranı


2. İnternet bankacılığı kredi notu öğrenme TC No ile

3. Turkcell kredi notu sorgulama TCKN

4. Vodafone kredi notu sorgulama öğrenme hizmeti

5. Avea kredi notu sorgulama SMS ve TC ile

Yukarıdaki kaynaklardan TC ile kredi notu sorgulama hizmetine erişebilirsiniz. Hepsinin alacağı hizmet bedeli aynı değildir!

TC ile kredi notu sorgulama ogrenme

Türkiye İş Bankası müşterilerine özel İş Bankası Kredi Notu Öğrenme detayları burada!

Site içerisinde bulabileceğiniz diğer bir konu; Akbank Kredi Notu Sorgulama hemen tıkla ve incele!

Findeks TC ile Kredi Notu Sorgulama

Findeks kredi notu sorgulama ve kredi risklilik durumunu öğrenmek için TCKN girmeniz yeterlidir. Sisteme üye olduktan sonra TCKN ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Başarıyla giriş yaptıktan sonra 1 dakika içerisinde kredi notu skorunuzu öğrenebilirsiniz. Findeks iletişim numarası olan 444 4 552 ile sorunlarınızı çözebilirsiniz. Bu hizmet ücretsiz değildir ve Findeks TC ile kredi notu sorgulama için ücret talep edecektir. Onay verdikten sonra kesinti yapılır ve doküman ekrana yazdırılır.

TC-ile-kredi-notu-sorgulama-ogrenmeShare.

About Author

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu, web yazılımcı ve bilgi paylaşma konusuna aşık biriyim. Aradıklarımı net olarak bulamadığım için web sitesi açarak gerçek, doğru ve güncel bilgileri insanlarla paylaşmaya başladım. Şuan UygunKrediler.ORG aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hitap ediyorum. "Bütün ilerlemeler, insan fikrinin bir eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalı. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir." -Mustafa Kemal ATATÜRK-

184 kez okundu.

2 yorum  1. Abdullah Selli on

    Merhaba, kredi notu sorgulama yaptığımda benim kredi notu puanım 1100 puan ben kredi almak istiyorum acaba hangi bankalar bana ihtiyaç kredisi verir yardımcı olabilir misiniz?

  2. Oğuzhan Kaman on

    Ayrıca e devvlet üzerinden de ayda 1 defaya mahsus sorgulanabiliniyor. Risk değerlendirmesi yapılıyor.Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.yeni sunucu.