Senetle Para Veren Yerler

Kredi ihtiyaçlarınızı sürekli olarak banka kurumlarından temin edemeyebilirsiniz. Zaten kredi notu kötü olanlara kredi veren bankalar haricinde bu mizahı karşılayan kurum yoktur. Ancak İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerde senetle para veren yerler geniş bir alanda mevcuttur. Bu yerler genelde çek, senet işlerini yürüterek para kazanmaktadır. Özellikle 2017 yılıyla yaygın bir hal almaya başlayan bu tür yerlerin başında senetle para veren kuyumcular ve ikrazat firmalarıdır. Sicili farklı durumlardan ötürü bozuk olan banka müşterileri, kredi ihtiyacını bir türlü bankalardan karşılayamazlar. Acil bir şekilde paraya sıkışan veya kredi ihtiyacı çeken insanlar da bu tür yerlerden elinde bulunan çek, senetler ile para elde edebilir. Zaten bu iş için, iş yeri açan birçok tüccar bulunur. Sizler de kredi notum düşük kredi alamıyorum gibi soruları sürekli aklınızdan çıkarmıyor veya acil kredi lazım ne yapmalıyım diyorsanız, aşağıdaki bilgiler sizlere yardımcı olabilir.

Senetle para veren firmalar


Senet karşılığında borç para alma yöntemleri, diye bir başlık atılabilir aslında. Şimdi sizler de burada, sizler için hazırladığım bu makale içeriğine bakıyorsanız ilk önce geçmiş olsun dileklerimi ben iletiyim. Umarım bu darlığınız en kısa sürede düzelir ve yüzünüz güler. Borcu olmayan yahut kredi derdinde olmayan biri zaten gelip burada bizim yazdıklarımızı ne diye okusun ki.

Şimdi sizlere konuyu derinlemesine aktarıyorum. Ev kirasıdır, elektriktir, su borcu, fatura borcu, internet borcu, site borcu, vergi borcu, gıda borcu, kredi borcu, kredi kartı borcu, hani şimdi burada sizlere borç üstüne borç yazmaya çalışsam bu konu bitmez. Günümüz şartları öyle bir hal aldı ki borç yiğidin kamçısıdır mevzusunu çoktan aştı bile. Artık borcu olmayan kalmadı ve borcu az olan da yok. Ben de birçok sıkıntı çektim ve halen bile bunlarla karşılaşıyorum ancak çevremdeki insanlara şahit olduğum için bu konunun burada paylaşılabileceğine kanaat getirdim. Borcu olan birçok insan senetle para veren firmalar sayesinde bu işi yerine getirebiliyor. Sizler de borç para almak istiyorsanız yahut bozdurma tekniğiyle nakit para elde etmek istiyorsanız senetle para veren yerler için bilgi edinmelisiniz. Aşağıda detaylara ulaşabilirsiniz. Bu sayede senet karşılığında bozdurma yöntemiyle nakit para sahibi olacaksınız.

İlginizi Çekebilir:  Telefon Kredisi Veren Bankalar

Senet bozdurarak nakit para elde et

Banka kurumlarından nakit çekemeyenler için farklı birçok yöntem mevcuttur. Borç çarklarının dönmesi de bu şekilde hedeflenmektedir. Bunların en basit olan yollarından biri de bozdurma yöntemiyle para almak olacaktır. Bozdurma yöntemleri aslında oldukça basit ve her bireyin rahat bir şekilde gerçekleştirebileceği iştir. Bozdurma yöntemini gerçekleştirmeniz için öncelikle elinizde tutabileceğiniz ve onu değer olarak kullanabileceğiniz bir ürün olmalıdır. Bu ürün hem küçük hem de değerli bir ürün olacak. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa yahut farklı bir şehirde olun, senetle para veren firmalar vardır. Senet karşılığında ürün veren firmalar oldukça fazladır. Bildiğimiz başlıca büyük markalar Arçelik, Bosch, Beko bile bu işlemi yerine getiriyor.

Senetle para veren ikrazat adresleri

Ülkemizin büyük şehirlerinin neredeyse tamamında ikrazat adreslerini bulabilirsiniz. İstanbul içerisinde ve Ankara’da senetle para veren ikrazat adresleri aşağıda verilmiştir.


Firmaların yetki belgelerini kontrol etmeden senetle para veren yerler ile iş yapmayınız.

  • Yangın ikrazat, senetle para veren yangın ikrazat adresi, Şehit Ahmet Sokak, Mecidiyeköy iş hanı – NO:114. Yangın İkrazat telefon numarası 0212 272 22 95
  • Şirinoğlu İkrazat, Eminönü TAHTAKALE, Cağaloğlu Fatih, Telefon numarası, 0212 519 35 28

Ankara’da faaliyetleri süren senetle para veren yerler olarak tabir edilen ikrazat firma adresleri ise aşağıda verilmiştir.

  • Serkan ikrazat, Aşağı Dikmen, Turan Güneş bulvarı No: 52 Daire 7 ANKARA-Çankaya. Telefon numarası 0312 438 56 26

Sizler de senet karşılığında kredi ihtiyacınızı gidermek için bu yollara başvururken, firmaların güvenirlilik açısından ne derecede olduklarına kanaat getiriniz. Ardından ise işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu tür firmaların sizlere özel kargo yahut PTT kurumuyla dosya göndermeniz yahut para ödemeniz istenirse kesinlikle itibar etmeyiniz!

İlginizi Çekebilir:  Genç çiftçilere 30 bin TL hibe desteği başvurusu 2019

Bu tür problemleri yaşayan ve mağdur olan vatandaşlarımıza şahit olduk. Ayrıca site içerisinde konusu yapılan hiçbir resmi, özel ve kamu kurumlarıyla ilgi ve alakamız yoktur!

UygunKrediler.ORG ekibince hazırlanan bir önceki, TEB Girişimci Kredileri Başvurusu adlı yazımızı incelemek ve anında kredi başvurusu yapmak için lütfen tıklayınız.
Akbank 20 bin TL 48 ay vadeli gelir belgesiz kredi isimli makalemizi, 50 bin tl hibe 100 bin tl faizsiz kredi hakkında detay almak ve yazıyı incelemek için lütfen tıklayınız.