1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 puan, ortalama: 5,00 uzerinden 5)
Loading...

Senetle Para Veren Yerler

18

Senetle Para Veren Yerler

Kredi ihtiyaçlarınızı sürekli olarak banka kurumlarından temin edemeyebilirsiniz. Zaten kredi notu kötü olanlara kredi veren bankalar haricinde bu mizahı karşılayan kurum yoktur. Ancak İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerde senetle para veren yerler geniş bir alanda mevcuttur. Bu yerler genelde çek, senet işlerini yürüterek para kazanmaktadır. Özellikle 2017 yılıyla yaygın bir hal almaya başlayan bu tür yerlerin başında senetle para veren kuyumcular ve ikrazat firmalarıdır. Sicili farklı durumlardan ötürü bozuk olan banka müşterileri, kredi ihtiyacını bir türlü bankalardan karşılayamazlar. Acil bir şekilde paraya sıkışan veya kredi ihtiyacı çeken insanlar da bu tür yerlerden elinde bulunan çek, senetler ile para elde edebilir. Zaten bu iş için, iş yeri açan birçok tüccar bulunur. Sizler de kredi notum düşük kredi alamıyorum gibi soruları sürekli aklınızdan çıkarmıyor veya acil kredi lazım ne yapmalıyım diyorsanız, aşağıdaki bilgiler sizlere yardımcı olabilir.

Senetle para veren firmalar

Senet karşılığında borç para alma yöntemleri, diye bir başlık atılabilir aslında. Şimdi sizler de burada, sizler için hazırladığım bu makale içeriğine bakıyorsanız ilk önce geçmiş olsun dileklerimi ben iletiyim. Umarım bu darlığınız en kısa sürede düzelir ve yüzünüz güler. Borcu olmayan yahut kredi derdinde olmayan biri zaten gelip burada bizim yazdıklarımızı ne diye okusun ki.


Şimdi sizlere konuyu derinlemesine aktarıyorum. Ev kirasıdır, elektriktir, su borcu, fatura borcu, internet borcu, site borcu, vergi borcu, gıda borcu, kredi borcu, kredi kartı borcu, hani şimdi burada sizlere borç üstüne borç yazmaya çalışsam bu konu bitmez. Günümüz şartları öyle bir hal aldı ki borç yiğidin kamçısıdır mevzusunu çoktan aştı bile. Artık borcu olmayan kalmadı ve borcu az olan da yok. Ben de birçok sıkıntı çektim ve halen bile bunlarla karşılaşıyorum ancak çevremdeki insanlara şahit olduğum için bu konunun burada paylaşılabileceğine kanaat getirdim. Borcu olan birçok insan senetle para veren firmalar sayesinde bu işi yerine getirebiliyor. Sizler de borç para almak istiyorsanız yahut bozdurma tekniğiyle nakit para elde etmek istiyorsanız senetle para veren yerler için bilgi edinmelisiniz. Aşağıda detaylara ulaşabilirsiniz. Bu sayede senet karşılığında bozdurma yöntemiyle nakit para sahibi olacaksınız.

Senet bozdurarak nakit para elde et

Banka kurumlarından nakit çekemeyenler için farklı birçok yöntem mevcuttur. Borç çarklarının dönmesi de bu şekilde hedeflenmektedir. Bunların en basit olan yollarından biri de bozdurma yöntemiyle para almak olacaktır. Bozdurma yöntemleri aslında oldukça basit ve her bireyin rahat bir şekilde gerçekleştirebileceği iştir. Bozdurma yöntemini gerçekleştirmeniz için öncelikle elinizde tutabileceğiniz ve onu değer olarak kullanabileceğiniz bir ürün olmalıdır. Bu ürün hem küçük hem de değerli bir ürün olacak. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa yahut farklı bir şehirde olun, senetle para veren firmalar vardır. Senet karşılığında ürün veren firmalar oldukça fazladır. Bildiğimiz başlıca büyük markalar Arçelik, Bosch, Beko bile bu işlemi yerine getiriyor.

Senetle para veren ikrazat adresleri

Ülkemizin büyük şehirlerinin neredeyse tamamında ikrazat adreslerini bulabilirsiniz. İstanbul içerisinde ve Ankara’da senetle para veren ikrazat adresleri aşağıda verilmiştir.

Firmaların yetki belgelerini kontrol etmeden senetle para veren yerler ile iş yapmayınız.

 • Yangın ikrazat, senetle para veren yangın ikrazat adresi, Şehit Ahmet Sokak, Mecidiyeköy iş hanı – NO:114. Yangın İkrazat telefon numarası 0212 272 22 95
 • Şirinoğlu İkrazat, Eminönü TAHTAKALE, Cağaloğlu Fatih, Telefon numarası, 0212 519 35 28

Ankara’da faaliyetleri süren senetle para veren yerler olarak tabir edilen ikrazat firma adresleri ise aşağıda verilmiştir.

 • Serkan ikrazat, Aşağı Dikmen, Turan Güneş bulvarı No: 52 Daire 7 ANKARA-Çankaya. Telefon numarası 0312 438 56 26

Sizler de senet karşılığında kredi ihtiyacınızı gidermek için bu yollara başvururken, firmaların güvenirlilik açısından ne derecede olduklarına kanaat getiriniz. Ardından ise işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu tür firmaların sizlere özel kargo yahut PTT kurumuyla dosya göndermeniz yahut para ödemeniz istenirse kesinlikle itibar etmeyiniz!

Bu tür problemleri yaşayan ve mağdur olan vatandaşlarımıza şahit olduk. Ayrıca site içerisinde konusu yapılan hiçbir resmi, özel ve kamu kurumlarıyla ilgi ve alakamız yoktur!

UygunKrediler.ORG ekibince hazırlanan bir önceki, TEB Girişimci Kredileri Başvurusu adlı yazımızı incelemek ve anında kredi başvurusu yapmak için lütfen tıklayınız.
Akbank 20 bin TL 48 ay vadeli gelir belgesiz kredi isimli makalemizi, 50 bin tl hibe 100 bin tl faizsiz kredi hakkında detay almak ve yazıyı incelemek için lütfen tıklayınız.


Share.

About Author

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu, web yazılımcı ve bilgi paylaşma konusuna aşık biriyim. Aradıklarımı net olarak bulamadığım için web sitesi açarak gerçek, doğru ve güncel bilgileri insanlarla paylaşmaya başladım. Şuan UygunKrediler.ORG aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hitap ediyorum. "Bütün ilerlemeler, insan fikrinin bir eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalı. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir." -Mustafa Kemal ATATÜRK-

18 yorum

 1. durmussatilmis on

  daha önceden bir çok yerde duymuştum ama sizin sitenizin sayesinde senetle birşeylerin alınmayacağını öğrendim.. Çok teşekkür ederim bip admin

  • Konuya olan ilginiz için teşekkür ederim. Senet karşılığı para veren yerlerin davranışları yer farkı olmaksızın aynıdır. Burada zorunlu ihtiyacınızın suistimal edilmesi sıklıkla karşılaşacağınız olay. Bu tür durumlar için güvenilir faktoring adresleri yahut kuyumcular tercih edilebilir. Ancak karşılığı oldukça düşük olacaktır.

 2. Slm ist avcılar 15bin 20bin kredi çekemiyorum kredi puan o kanuni takip öde para almiyorsaniz arayi konuşalim acı para lazim hastane için yardim edi çok zordayim çalişiyorum ssk var aylık gelirim 1700 1900 ARASIN 053* *** ** **

  • Telefon numarası ve diğer kişisel bilgi vermek yasaktır! Uygun Krediler ORG paylaşımlarınızdan sorumlu tutulamaz!
   Site içerisinde biriyle bağlantıya geçmek için E-Posta adresi kullanın.

 3. Bende kredi istiyo cok sayında başvuru var mis vermiyolar ama ödemelerim2 duzenli ne yapmam lazım

 4. Slm. bana 10.000 tl. lazım Emekli olabilmem için ama Bankalar vermiyor .
  Ben 5 Seneden beri Türkiyedeyim. Dış Borçlanma Yapacağım. Nasıl ve Nereden Alabilirim ? Saygılar.

 5. numaradan çağrı atıp veya mesaj bırakıp yada arayıp sizlere yardımcı olabiliriz adresinden ulasabilirsiniz

 6. merhabalar sayfamıza yorum yapmışsınız krediye ihtiyacınız olduğunu belirtmişsiniz isterseniz bir irtibat numarası bırakın sizleri arayalım işlemlerinizi hızlandırıp sizlere yardımcı olalım herhangi bir ön ödeme yok bilginiz olsun..istersenizde 0545 334 33 10 numaradan çağrı atıp veya mesaj bırakıp yada arayıp sizlere yardımcı olabiliriz ayabakkan2834@gmail.com adresindende ulasabilirsiniz

 7. Yorumlardaki kişi veya kişilerden UygunKrediler.ORG sorumlu değildir! Dolandırılmaktan sakının! Bir iş yaparken işin garanti olduğundan emin olun! Taraf alın ve yapacağınız işlemleri kayıt altına alın! Bu sayede güvenliğinizi arttırmış olursunuz!

 8. 053314*******+senetle nakıt ımkanı sağlanır özel bir şirket aracılığıyla verilir almak istiyen arkadaşlar arasınlar 053*****

 9. Faizi yüksek şekilde verilerek sizi daha da sıkıntıya sokan yerlerdir kendileri. puanınız düzensiz ödemelerinizden dolayı düşük zaten bu yüzden bu tür şeyleri gerçekten düzeltmeden yeniden başlamamak en iyisi

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.