1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 puan, ortalama: 5,00 uzerinden 5)
Loading...

Play Kart Nedir? Avantajları Nelerdir?

1

Sayfa İçerisindeki Konu Başlıkları

Play Kart Nedir?

Yapı Kredi Bankası‘nın her kesimden insana yönelik olarak sunduğu hizmetlerin ardı arkası kesilmiyor. Bu minvalde farklı kredi kartı tipleri de toplumun belirli yaş gruplarına göre düzenlenip kullanıcılara dağıtılıyor. Zira özellikle öğrenciler için masrafların her geçen gün biraz daha artması da kredi kartı kullanımı oranının zaman içerisinde büyük bir ivme kazandığını da gösterir nitelikte. Hem okul masraflarının karşılanması hem de taksitli bir alışveriş imkanı sunmayı başaran Yapı Kredi Bankası da çıkardığı yeni kartı ile beraber öğrencilerin yüzünü güldürmüş durumda. Play Kart olarak çıkan bu kart çeşidi öğrenciler için bulunmaz nimetlerden bir tanesi olmaya da gün geçtikçe devam ediyor. Sürekli olarak genişleyen kullanım ağı ile beraber artık her öğrencinin, her gencin bu kart tipini kullandığını da gözlemleyebiliyoruz. Dolayısı ile Play Kartı öğrencilere verilen bir kart olarak tanımlamak yanlış olmayacaktır.

Play Kart’ın Avantajları Nelerdir?


Yapılan alışverişlerin herkese puan kazandırma gibi bir özelliğinin var olduğunu hepimiz biliyoruz. Yapı Kredi Play Kart bu noktada oldukça önemli bir detayı kullanıcılarına sunar durumda. Nitekim bu kart ile yapacağınız alışverişlerden kazandığınız World puanları üye iş yerlerinde, üyeliği bulunan yemek restoranlarında biriktirebilme şansını sunuyor olacaktır. Kartın limitinin kişiden kişiye değişkenlik gösterdiğini de bu noktada belirtmek gerekiyor. Zira ödeme gücünüz ile alakalı olarak yapılan araştırmalar neticesinde kartınızın limit oranını da aslında banka ile beraber sizler belirliyorsunuz. Öğrenci dostu olarak adlandırılan Play Kart‘ın en önemli avantajları da vermiş olduğu ek puan miktarının son derece cazip bir noktada yer alması.

Yapı Kredi Play Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Bankası’na ait olan Play Kart‘ı temin etmek için takip etmeniz gereken iki farklı rotanın olduğunu söyleyelim. PLAY boşluk TC kimlik numaranızı yazıp, 4421‘e kısa mesaj (SMS) atarak cep telefonlarınız aracılığı ile başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Eğer kefilli başvuruda bulunacaksanız da şubeye giderek kefil olacak kişinin gerekli belgelerini ve imzasını bankaya sunmanız gerekmektedir. Play Kart başvurusu için unutmamanız gereken en önemli detay ise bu karta sahip olmak için üniversite öğrencisi olmanızın da gerektiğidir.Share.

About Author

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu, web yazılımcı ve bilgi paylaşma konusuna aşık biriyim. Aradıklarımı net olarak bulamadığım için web sitesi açarak gerçek, doğru ve güncel bilgileri insanlarla paylaşmaya başladım. Şuan UygunKrediler.ORG aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hitap ediyorum. "Bütün ilerlemeler, insan fikrinin bir eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalı. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir." -Mustafa Kemal ATATÜRK-

74 kez okundu.

1 Yorum  1. Adem Demir on

    Yapı Kredi Bankasının çıkartmış olduğu play kart büyük ilgi gördü ve özellikle öğrenciler arasında meşhur oldu taksit yapması ve puan kazandırması öğrenciler için bulunmaz fırsat olmuş durumda bende çocuğuma play kart için başvuru yaptım ve kabul edildi oda play kart kullanıyor aylık limiti 400 tl bir ay boyunca bu parayla geçiniyor bende her ay limitini yenileyerek idare ettiriyorum.Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.yeni sunucu.