Öğrenciye kredi kartı veren bankalar listesi en güncel haliyle burada. Öğrencilere kredi veren bankalar yanı sıra en kolay öğrenci kredi kartı başvurusu alan bankaları merak ediyor musunuz? Banka kredi ve kredi kartı güncel paketlerini, en uygun kredi veya kredi kartı başvurusu yapmak için Uygun Krediler hizmetinize açıktır. Bir önceki yazıda “Devletin genç girişimcilere verdiği kredi desteği” hakkında önemli bilgiler vermiştik. İlginizi çekiyorsa hemen şimdi tıklayarak okumaya başlayabilirsiniz. Bizler de bu arada sıkça sorulan birtakım sorulara da yer verelim.

Öğrenciye kredi kartı veren bankalar listesinde; Ziraat, iş Bankası, Garanti, Yapı Kredi, Akbank, TEB öğrencilere en avantajlı ve hızlı kredi kartı başvurusu alıyor. Öğrenci kredi kartı başvurusunu SMS ile yapabilir. Şubeye gitmeye gerek kalmadan anında kredi ve kredi kartı başvurusu için TCKN yeterlidir.

Öğrenci Kredi Kartı Veren Bankalar

Öğrenci kredi kartı veren bankalar 2018 listesini günceldir. Hızlı kredi işlemleri ve anında kredi kartı başvurusu yapma gibi işlemlerinizi nasıl yapacağınıza dair bilgileri de başlıklar altında bulabilirsiniz. Ayrıca öğrenci kredisi veren bankalar ve öğrencilere en kolay kredi kartı veren bankalar üzerine olan haberleri de inceleyebilirsiniz. Bankaların kredi notu düşüklere kredi kartı verdiğini de ekleyelim. Eğer öğrenci değilseniz ve kredi notunuz düşükse en kolay kredi kartı veren bankalar yazımızı da inceleyin.

yapı kredi kredi kartı başvuru

İnternetten Akbank,Ziraat,Yapı kredi kredi kartı başvurusu çok kolay

İlginizi çekebilir:

Emekli kredisi için bankaların kredi faiz oranlarına baktınız mı? PTT Ev hanımlarına kredi kampanyasında emekli olan kadınlara uygun özel paketleri hemen şimdi inceleyebilirsiniz.

Ziraat Bankası Öğrenciye Kredi Kartı


Ziraat Bankası öğrenci kredi kartı başvurusu yaparak burs veya öğrenim kredisini rahatlıkla çekebilirsiniz. Unutmayınız ki KYK bursu veya öğrenim kredisi alanlar öğrenci kredi kartından yararlanabilir. Öğrencilere kredi veren bankalar içerisindeki Ziraat bankası öğrenci kredi kartını en yakın şubeden talep edebilirsiniz. Ek olarak öğrencilere kredi kartı veren Ziraat bankası kredi limitini 500 TL olarak belirlemiştir. Asgari ödeme tutarı da %40 oranında.

İlginizi Çekebilir:  Kredi Kartı Affı Çıktı Mı? Kimleri Kapsıyor?

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu

  • Ziraat Bankası öğrencilere kredi kartı başvurusu için şubelere gelebilir veya
  • SMS ile öğrenci kredi kartı başvurusu; “GENC BANKKART” yazıp 4747 numarasına TCKN ile gönderebilirsiniz.
  • Öğrenci kartını kredi kartına dönüştürmek isteyenler şubeleri ziyaret edebilir.

Türkiye İş Bankası Öğrencilere Kredi Kartı

Öğrenciye kredi kartı veren Türkiye İş Bankası kredi kartı yıllık ücreti için 20 TL istiyor. Üstelik bu kredi kartına ilave olarak vadesiz hesap açabilir ve bu hesaplarda rahatlıkla nakit işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Öğrencilere kredi kartı veren bankalar listemizin ikinci sırası bu şekildeydi. Vadesiz hesap açmak için ücret ödenmiyor! Ücretsiz bir şekilde kredi kartı ve vadesiz hesap başvurusu yapabilirsiniz.

İş Bankası öğrenci kredi kartı başvurusu

  • SMS ile kredi kartı başvurusu yapacak öğrenciler; “ÜNİK” yazıp T.C. kimlik numarasını ekleyip 4402 numarasına gönderebilir.

Bir de unutmadan Enpara Gelir Belgesiz Kredi kampanyasını paylaşmak istedim. Gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar ilginizi çekiyor mu?

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Garanti Bankası

Garanti Bankası Bonus Öğrenci kredi kartları ile üniversite yolundaki harcamalarınızı kolaylaştırabilirsiniz. Öğrencilere kredi kartı veren Garanti bankası 400 lira limitle geliyor. Kart için bankaya herhangi bir yıllık ödeme yapılması zorunlu değildir. Bu kartın internet üzerinde alışverişe tam uyumlu olduğunu da ilave edelim.

avantajlı öğrenci kredi kartları

En kolay ve en avantajlı kredi kartları hangileri

Garanti Bankası anında kredi kartı başvurusu

  • SMS ile öğrenci kredi kartı başvurusu yapmak için; “GENC” yaz TCKN ekle 3340 numarasına gönder.

Yapı Kredi Bankası Öğrenciye Kredi Kartı

Yapı Kredi Bankası da öğrencilere kredi kartı veren bankalar listemizde. Yapı kredi Play Kart kampanyası 500-1300 TL limit ile öğrenci kredi kartı olarak veriliyor. Bu kredi kartına da yıllık ücret istenmediğini hatırlatalım.

İlginizi Çekebilir:  SMS İle Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Bankası Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu

  • SMS ile kredi kartı başvurusu yapmak için; “PLAY” yaz boşluk bırak T.C.K.N. yaz 4407 numarasına gönder.
  • Telefon ile kredi kartı başvurusu için 444 0 444 numarasını arayın.

Akbank Öğrencilere Kredi Kartı

Öğrencilere Akbank kredi kartı veriyor ve Axess sahibi olan öğrencilere chip paralar dağıtıyor. Tüm harcamalarınızı taksitlendirebileceğiniz Akbank Axess ile öğrenci kredi kartı imkanlarından da yararlanabilirsiniz. Hemen 500 TL limitli Akbank öğrenci kredi kartı başvurusu yapın ve kredi desteklerinden de yararlanmaya başlayın. Öğrencilere kredi kartı veren Akbank ayrıca öğrencilere kredi veren bankalar arasında!

Öğrencilere Kredi Kartı Veren TEB

Öğrencilere kredi kartı veren TEB 300-400 TL oranı sunuyor. İlk olarak bu limitle başladıktan sonra ileriki dönemlerde kart limitinizi arttırabilirsiniz. Gecikme olunca faiz oranı %2,60 olarak gerçekleşecektir. TEB Bonus Card ile TEB öğrenci kredi kartı kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. Kartın yıllık ücreti 7 TL.

kredi kartı başvurusu

Öğrencilere kredi kartı veren bankalara anında kart başvurusu yapma

Girişimcilik için bir fikriniz olursa sizler de Devlet Destekli Kredi alabileceğinizi biliyor muydunuz? Devlet destekli krediler belirli aralıklarla tüm girişimcilere yardımcı olmaya devam ediyor.

Değerli Uygun Krediler ziyaretçileri ve sevgili öğrenciler. Bu yılın güncel olan öğrenciye kredi kartı veren bankalar listesidir. En avantajlı olan kredi kartı için başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı başvurunuz onaylandıktan sonra bunu iyi değerlendirin. Gereksiz harcamalardan kaçının ve derslerinizde başarılar göstererek geleceğimize şekil verin. Geleceğimiz, yarınlarımız, yaşantımızı değiştirebileceğinizi unutmayın.

Özet
Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar
Makale Adı
Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar
Açıklama
Öğrencilere kredi kartı veren bankalar kredi kartı başvurusu. SMS ile anında, internetten hızlı kredi. Öğrenci kredi kartı. Yapı Kredi kredi kartı, Ziraat, Akbank, İş, TEB,
Yazar
Yayımlayan
Uygun Krediler
Yazar Logo