Künye

Genel Yayın Yönetmeni(Editor in Chief)

Mehmet DOGAN

Finans Danışmanı (Financial advisor)

Google

Editörler(Editors)

Mehmet DOGAN

Mahir KAPLAN

Esra TÜRK

Sosyal Medya(Social media)

Sorumlu:Mehmet DOGAN & Esra TURK

Hukuki Destek: Türkiye Cumhuriyeti

Servis Sağlayıcı Firma: Godaddy

Yazılım:

Yaren.V2 (Responsive WordPress Teması)

Sitemap Personnel.txt

uygunkrediler.ORG internet adresimiz aracılığıyla 2018 yılının ilk çeyreğinden başlayarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına ücretsiz hizmet sunmayı gaye edinmekteyiz. Sitemiz içerisinde hiçbir şekilde kredi başvurusu yapılamamaktadır. Kredi başvuruları için kısayol bağlantılarını bulabilirsiniz. Bununla beraber internet adresimiz bir Finansal kaynak değildir! Yalnızca banka kredileri üzerine birtakım duyuru, bilgilendirme ve önerilere yer vermektedir. İnternet adresimiz logosundan da anlaşılacağı üzere kredi paketlerini en uygun bir şekilde kullanma mantığı ile ince ayrıntılara yer vererek kredi başvurularınızda olabildiğince avantaj sağlamanızı ümit ediyoruz.
“Uygun Krediler ORG adı altında Kredi ve Danışmanlık hizmeti veren UK ORG (uygunkrediler.ORG), 2018 yılında hizmete başlamıştır. İlk günden bu yana en uygun kredi kampanyalarına ulaşarak bunları vatandaşa aktarmaya devam ediyor. Bankacılık sektöründeki ani gelişmeleri yakından takip eden 5 kişilik araştırma ekibi ile vatandaşın yüksek faizlere mahkum kalmasını önlemeyi başardı. İlk finans projemiz ile tüm vatandaşlarımıza ücretsiz Kredi Danışmanlık Hizmeti sunmasını planladığımız Uygun Krediler (UK ORG) ilk açıldığı günden beri piyasayı kolayca etkiledi. Finans&Bankacılık sektöründe öncü ve diğer sitelere ilham olmaya devam ediyoruz. İlk günden bu yana piyasaya renk verdiğimizi görebiliyoruz. Finans, Ekonomi ve İş dünyası ile yakın ilişkilerde bulunarak kredi ihtiyacı duyan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına olan hizmeti sürüyor. Özellikle de Mustafa Kemal ATATÜRK tarafından temeli atılan devlet destek kredileri ilk tercihidir.”

Bu projemiz sayesinde Finans sektörü başta olmak üzere diğer sektördeki internet sitelerine ilham olmayı başardık. Şuanda piyasanın renkli ve rekabetli olması Uygun Krediler ORG adresine borçludur. İnternet üzerinden güncel ve detaylı bilgi sunma prensibimiz ile sizlere kaliteli içerikler üretmeye devam ediyoruz.

Site içerisinde oluşturduğumuz sistemde, Türkiye Cumhuriyeti’nin başta devlet bankaları olmak üzere önde gelen bankaları ve bankalara ait kampanyalar, paketler yer almaktadır. Üzerinde yoğunlaştığımız “En Uygun Krediler” haricinde diğer tüm “Bankacılık” hizmetleri ve kredileri hakkında bilgilendirmelere yer vermekteyiz. Gizlilik Politikası sayfamızdaki genel tanımları inceleyin. Ayrıca Hakkımızda sayfasından açıklamaya ait diğer bilgileri okuyabilirsiniz.

yeni sunucu.