Kuaför Sektörü KOSGEB Girişimci İş Planı Proje Örneği

KOSGEB desteklenen sektörler içerisinde bulunan kuaför sektörü için hazırlanan iş planı proje örneği bu yazı içerisinde mevcuttur. Aşağıda indirme linki aracılığıyla cihazınıza indirip detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Özellikle kuaför sektörü KOSGEB girişimci iş planı proje örneği ile alakalı bilgileri ve diğer sektörlere ait iş planı proje örneklerini de site içerisinde arama yaparak bulabilirsiniz.


KOSGEB desteklerinden yararlanmak ve iş yerini açmak isteyen girişimcilerin iş planı proje örneği sunması gerektiğini biliyoruz. Ancak dikkat edilmesi gereken hususlarda birtakım eksikliklerimizin olduğunun da farkındayız. Her işletme için hazırlanacak olan iş planı projesi bilinmelidir ki çok iyi bir şekilde hazırlanmalı. Çünkü yapacağınız 50 bin lira veya 70 bin lira hibe ve faizsiz kredi başvuruları için iş planı projesinin sunumunu da yapacaksınız. Başvurunuzu yapıp KOSGEB kuaför salonu iş planı projesi sunduktan sonra en az 1 hafta sonra cevap alacaksınız. Bu süreçte ise projeniz uzmanlar tarafından incelenecek ve kabul ya da ret edilecek.

Kuaför Sektöründe KOSGEB Girişimci İş Planı Projesi

Yeni bir iş fikri ile kuaför sektöründe KOSGEB girişimci iş planı projesi hazırladıktan sonra başvurularınızda bunun sunumunu da yapacaksınız. KOSGEB desteklerinden yararlanmak isteyen tüm girişimcilerin hazırlayacakları iş planı projesi için birçok danışmanlık firmaları da hizmet vermekte. Şayet iş planı projesi hazırlamasını bilmiyorsanız ve bunu ücretsiz bir şekilde hazırlayamıyorsanız öyleyse bunun için firmalarla çalışabilirsiniz. KOSGEB danışmanlık hizmeti veren firmalar iş planı projesi hazırlamakta. Ancak bunun için ücret ödemeniz gerekiyor. İş planı projesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki indirme linkinden örneği cihazınıza indirip göz atabilirsiniz. Ayrıca diğer merak ettiklerinizi de site içerisinde arama yaparak bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  KOSGEB Danışmanlık Destekleri Veren Firma Hizmetleri

KOSGEB Güzellik Salonu İş Planı Örneği

Kurmayı düşündüğünüz yeni işinizde yapacağınız tüm masrafları KOSGEB destekleriyle karşılayabilirsiniz. KOSGEB desteği alarak 70 bin liraya kadar faizsiz kredi paketlerinden yararlanabilirsiniz. Özellikle girişimciler ve kobi için hazırlanan destek paketlerine tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları yararlanabilmekte. Bu şekilde KOSGEB destekli güzellik salonu iş planı örneği hazırlamanız gerekecektir. Tabi tüm bu desteklerden yararlanabilmeniz için ilk olarak Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi almanız ve bunu başarıyla tamamlamanız oldukça önemli ve zorunludur.

Berber Salonu KOSGEB İş Planı Proje Örneği

Bayan güzellik salonu yahut erkek berberi açmak isteyen girişimciler için hazırlanan kuaför sektörü iş planı proje örneği aşağıda verilmiştir. Linke tıkladıktan sonra cihazınıza inecektir. Bu sayede detaylı olarak inceleyebilir ve konu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

KOSGEB İş Planı Projesi


KOSGEB desteklerinden yararlanacak olan tüm vatandaşlarımızdan birtakım şartlar istemektedir. Bu şartlar arasında bulunan KOSGEB iş planı projesi de kredi ve hibe almanız için önem teşkil etmekte.

Yeni açacağınız işyeri için devlet destekli hibe ve faizsiz kredi almak için KOSGEB birimlerine başvurunuzu şahsen yapınız. Açmayı düşündüğünüz işletme için yapacağınız tüm masrafları devlet yüzde 70 geri ödüyor. Yani kuaför salonunuz için yapacağınız harcamaları faturalandırdıktan sonra %70 hibe kredi ile bunu geri alabilirsiniz. Örneğin kuaför sektörü iş planı projesi sunup bu proje onaylandıktan sonra devlet desteklerinden yararlanacak ve yaptığınız tüm harcamalarda %70 geri alacaksınız.

Kuaför Sektörü İş Planı Proje Örneği

Kaynağı Brüksel Uzmanlık olan kuaför sektörü iş planı proje örneği aşağıdadır.

KOSGEB kuaför sektörü girişimci iş planı proje örneği için lütfen BURAYA tıklayarak word dosyası olarak indirin.

Kuaför sektörü güzellik merkezi iş planı proje örneğini pdf BURAYA olarak indirmek için lütfen tıklayın.

İlginizi Çekebilir:  KOSGEB Kredisi Alma Şartları

UygunKrediler.ORG ekibince hazırlanan bir önceki, KOSGEB Giyim Sektörü İş Planı Proje Örneği adlı yazımızı incelemek ve ilgili konuya anında kredi başvurusu yapmak için lütfen tıklayınız. Bununla birlikte, KOSGEB Hibe Kredi Alma Şartları isimli makalemiz hakkında detaylı bilgi almak ve yazıyı incelemek için lütfen tıklayınız.

Site içerisindeki hiçbir kurum veya kuruluşla alakamız yoktur. Tüm yayınlar haber ve duyuru niteliğindedir. Kredi vermiyor ve kurumsal bir şirket değiliz!