Kredi Notu Düşük Olanlara Anında 25 Bin TL Kredi

Bir kredi notudur almış başını gidiyor. E benim kredi notum düşük kredi alabilir miyim diyenler için oldukça güzel bir haber. Sicili bozuk olanlara senetle kredi veren bankalar yerine internet bankacılığı üzerinden 25 bin lira kredi başvurusu anında yapabilirsiniz. Üstelik kara listede olmanız yahut sicilinizin bozuk olması buna engel değil. Kredi hesaplaması ve faiz oranları detayları haberimiz içerisinde verilmiştir.


Aktifbank, PTT anlaşmalı olarak emekli maaşını alan vatandaşlarımız için kredi imkanı sunan ülkemiz bankalardan birisidir. Bu banka özellikle son dönemlerde adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştı. Yine farklı ve oldukça muhteşem bir haber ile karşımızda. Banka internet ortamında yapılacak olan başvurular için finans desteği sunuyor. Eğer sizlerin kredi notu düşük ve normal bankalardan kredi alamıyorsanız düşük faiz oranları ve esnek vadeler karşılığında Aktifbank anında kredi başvurusu için müracaatta bulunabilirsiniz.

Kredi Notu Düşük Olanlara Anında Düşük Faizli Kredi

Kredi Kayıt Bürosu (KKB) kurumunca bireysel banka müşterilerinin kredi risk raporlarını tutmakta ve bunu Findeks adresi ile sorgulamaya açık hale getirmektedir. Kredi Kayıt Bürosu aracılığıyla Findeks kredi notunuzu sorgulamak ve detaylar için hemen *KKB Kredi Notu Sorgulama* tıklayabilirsiniz.

Kredi notu hesaplaması sonucu 1499 ve daha düşük seviyedekilere çeşitli evrak ve teminatlar karşılığında kredi verilmektedir. Normal şartlara baktığımız zaman bir müşterinin özel banka yahut kamu bankalarına yapacağı şahsi başvuru ile kefilsiz yahut maaş bordrosuz bir şekilde kredi alması gerçekten oldukça zordur ve çoğu kez imkansız olarak görülebilmektedir. Ancak içerisinde olduğumuz dönemlerde mobil uygulamalar ve internet bankacılığın ilgi görmesi sonucunda birçok yenilik gelmiştir. Bu yeniliklerden en önemlisi ise gelir belgesiz, maaş bordrosuz kredi veren bankalar gibi terimlerin çoğalması. Tam da bu konuda Aktifbank kredi notu düşük olanlara anında kredi hizmetini yürürlüğe koymuş bulunmakta. Bu sayede birçok vatandaşın sicil notuna bakmadan, maaş bordrosu ve kefil istemeden kredi vermekte.

İlginizi Çekebilir:  E-Devlet Kredi Notu Sorgulama Nasıl Öğrenilir?


Kredi Notu Düşük Olanlara Anında Kredi

Kredi notu düşük olanlara anında kredi: Acil nakit

Aşağıda ilgili konuyla alakalı bir görseli de sizlerle paylaşmış bulunmaktayız. Bu görsel aracılığıyla kredi faiz oranları ve aylık ödeme tutarlarını görüntüleyebilirsiniz. Şubeye gitmeden masraf ödemeden düşük kredi notuna dilediğiniz miktarda kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca çok düşük kredi notlarına bile destekte bulunurken kredi faiz oranları normal bankalardan daha uygun.

Sicili Bozuk Olanlara da Anında Kredi

N Kolay Kredi Faiz Oranları ve Kredi Hesaplama

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Başvurusunu Nasıl Yaparım?

İlgili konumuz içeriğinde NKredi isimli paket ile uygulamaya geçilmiş durumda. Artık banka şubelerini ziyaret etmeden ve özellikle sıra beklemeden kredi başvurunuzu yapabileceksiniz. Bireysel müşteriler için internet ortamında aynı hizmeti sunmaya başlayan banka kurumları bu sayede birkaç tıklama karşılığında müşterilerin anında kredi başvurusu yapabilmelerine olanak sağlıyor. Başvuru sonucu sonrasında istenilen kredi bireyin banka hesabına anında yatmakta. Bu sayede kredi notu düşük olanlara anında kredi verilebilmekte ve bu kredi üst limiti ise 25 bin liradır. Ayrıca banka bu krediyi verirken sizlerden;

  • Kredi başvurusu için kredi kartı alma zorunluluğu,
  • Anında kredi başvurusu için ihtiyaç kredisi hayat sigortası,
  • Sicili kötü ve kredi notu düşük olanlara anında kredi veren banka, ıslak imzayla sözleşme.

Benzeri dertleri başınızda toplamaz ve sizlere kısa bir süre içerisinde onay vererek krediyi kullanmanıza yardımcı olmaktadır.

Anında Kredi Veren Bankadan Para Nasıl Çekilir?

25 bin lira kredi desteği aracılığıyla başvuruda bulunan kredi notu düşük olan vatandaşlarımız almaya hak kazandıkları krediyi ülkenin 81 ilinde PTT şubelerinden kredilerini çekebilmekte. Sizler de bu kredi desteğinden yararlandıysanız herhangi bir PTT şubesini ziyaret ederek talebinizi dile getirebilirsiniz. Eğer bu krediyi havale yapmak isterseniz, Aktifbank hesabınız üzerinden bunu ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  TC ile Kredi Notu Sorgulama

Kredi notu düşük olanlara anında kredi başvurusu yapmak için lütfen buraya tıklayın!

Anında Kredi Geri Ödemesi Nasıl Yapılır?

Kredi başvurunuzu yapıp onaylattırdınız ve şimdi anında kredi geri ödemesini nasıl yaparım? Diyorsanız, detaylar bu başlık altında sıralandı bile. İkamet edilen il yahut ilçede herhangi bir Aktifbank şubesi bulunmuyorsa ödemeyi nasıl yaparım diye düşünmeyiniz. Zira çektiğiniz krediyi oldukça cazip faiz ve uygun vadeler aracılığıyla aşağıdaki adreslere de yatırabilirsiniz.

  • PTT şubeleri,
  • Vakıflar Bankası ATM cihazları üzerinden,
  • PTT Matik ATM üzerinden,
  • Akbank ATM cihazları üzerinden kredi geri ödemesini yapabilirsiniz.

Kredi Hesaplaması ve Faiz Oranları

Günümüzde faiz ve ara ödeme konuları oldukça yaygındır ve sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar bu konuda kilit rol oynamakta. Kredi notu düşük olanlara anında kredi veren bankalar, senetle para veren istikraz kuruluşları, telefon bozduran, senetle altın sata kuyumcular, elektronik aletleri eşya karşılığı takas eden, beyaz eşya firmaları ve son olarak sanal tefecilerin yüksek oranlarda faiz oranları alması bu durumun daha kötü bir seyir almasına neden olmaktadır. Kredi sicili düşük olan bireyler ise para ihtiyacını bu tür yerlerden karşılamak istemektedir. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi Aktifbank burada kilit rol oynamakta ve örnek ödeme planı ve faiz hesaplaması gibi konularda çığır açıyor. Aşağıda bu hesaplama ve faiz oranları verilmiştir.

Kredi Notu Düşük Olanlara Anında Kredi

Yukarıdaki tablodan da anlaşılacağı üzere banka kredi hesaplaması ve faiz oranları verilmiştir. Bu faiz oranları birçok özel bankanın oranlarından oldukça yüksektir. Ayrıca tüm vadeler için yalnızca 10 TL kredi kullandırma ve dosya ücreti olarak istenmektedir. Bunun haricinde sizden istenilecek herhangi bir ekstra ücret yoktur. Kredilerin taksitlere bölünmesiyle sicili bozuk olan, kredi notu düşük olan bireyin ödeyeceği yıllık faiz oranı %1,99 tutarındadır.

İlginizi Çekebilir:  Garanti Bankası Kredi Notu Sorgulama

Şuan için geçerli olan kampanyadır ve bir sonraki düzenlemeye kadar geçerlidir.

Sicili Bozuk Olanlara da Anında Kredi


Yukarıdaki tablo içerisinde 2 bin lira kredi örnek alınmış bir yıl vade ile hesaplanmıştır. Detaylı bir kredi faiz hesaplaması ve sorgulaması için yukarıda vermiş olduğumuz linke tıklayabilirsiniz. 2 bin lira kredinin 1 yıllık vadesindeki aylık taksitler 193,65 kuruştur.

25 bin TL anında kredi vadesi 48 aya bölündüğü zaman aylık ödenmesi gereken tutar 880 liradır.

UygunKrediler.ORG ekibince hazırlanan bir önceki, Findeks Olmadan Kredi Notu Öğrenme Ziraat adlı yazımızı incelemek ve ilgili konuya anında kredi başvurusu yapmak için lütfen tıklayınız. Bununla birlikte, KOSGEB Kredisi Başvuru Formu Nedir? Nasıl Doldurulur? isimli makalemiz hakkında detaylı bilgi almak ve yazıyı incelemek için lütfen tıklayınız.

Ayrıca görüş ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanları üzerinden dile getirebilirsiniz. Aklınıza takılan, öğrenmek istediğiniz ve bizden istediğiniz konular için lütfen yorum alanlarını kullanınız.