Hibe kredisi almak isteyen girişimcilerin iş planı projesi hazırlamaları gerekli ve zorunludur. Kuracakları yeni işin iş planı proje örnekleri ile KOSGEB destekleri imkanlarından faydalanabileceklerdir. İş planı projenizi bu sebepten ötürü güzel bir şekilde hazırlamanızda fayda olacaktır. Güzel hazırlanış ile sunulmuş birçok iş planı projesi kabul edilerek bu projelere hibe verilmiştir. İşte yine bu yüzden sizlere tavsiyemiz ise KOSGEB iş planı dosyalarınızı siz hazırlayamıyorsanız bu alanda uzman olan kişilerden yardım almalısınız. Alacağınız yardım sayesinde uzmanların hazırlayacağı projeler ile büyük oranda hibe kredi alabilirsiniz. Aşağıda sizler için daha önceden hibe alınan KOSGEB iş planı proje örnekleri bulunmaktadır. Bunlara bakarak da uygulamanız gerekenleri bulabilirsiniz.

Düzgün hazırlanamayan yahut eksiği bulunan birçok KOSGEB iş planı proje örnekleri kredi alamamıştır. Zira işletme sahibi olacak kişilerin bu konuya dikkat etmeleri ve özen göstermeleri KOSGEB kurumunca oldukça değerlidir. Kişilerin yanlış iş planı projeleri kişilere kazandırmak yerine maddi zararlar verebilir. Bu sebepleri göz önünde bulunduran KOSGEB, kişilerin zarar etmemesi adına güzel işler yapmalarını beklemektedir. Aslında burada girişimciler düşünülmektedir. Bunu zorunlu bir durum olarak görebilirsiniz. Bunu şöyle bir örnekle açıklayalım. Düşünün ki sizler bir matematik öğretmenisiniz ve edebiyat dersinde ders anlatmanız isteniyor. Bunu bir süre idare edebilirsiniz ama sadece kısa bir süreliğine. İşte bu durumlara bağlı olarak kişilerin yaptıkları işleri yapabilmeleri önemli görülmektedir. Sizler de KOSGEB iş planı proje örnekleri hakkında bilgi sahibi olmadan lütfen projenizi hazırlamaya başlamayınız. Profesyonel bir proje hazırlayarak kesin bir şekilde KOSGEB hibe kredisi, faizsiz kredi alabilirsiniz.


Sayfa İçerisindeki Konu Başlıkları

İlginizi Çekebilir:  Giyim KOSGEB İş Planı Proje Örnekleri

KOSGEB İş Planı Proje Örnekleri ve NACE Kodları

Kesin olarak, %100 KOSGEB Girişimcilik Desteği alma garantisi sunduğunu beyan eden firmalara daha önceden kazandırdıkları kişileri referans alarak yardım alabilirsiniz. Belki şimdi aramızda birileri bu iş planı projesinin neden bu kadar önemli olduğunu soruyordur. İş planı projeniz önemlidir. KOSGEB Hibe kredisi desteği almak için elinizdeki iş planı proje örnekleri ile başvuru yapmanız gereklidir. Eksik veya yanlış hazırlanılan iş planı projeleri red edilmektedir. KOSGEB eksik yahut hatalı gördüğü iş planı projelerine hibe kredisi yahut faizsiz kredi desteği vermez. Üst üste 3 defa red alan iş planı projeleri ise artık kabul edilmez. Yani dördüncü bir hakkınız kalmayacaktır. Bu olayda tüm harcama ve emekleriniz boşa akmış olacaktır. İşte bu sebepleri göz önünde bulundurarak hazırlayamadığınız iş planı projeleri için destek almanızda fayda olacaktır. Yeterli bilgi sahibi olan girişimciler ise aşağıda yer alan KOSGEB iş planı proje örnekleri ile fikir sahibi olabilirler.

KOSGEB hibe alan iş plani projesi

Aşağıda sizler için toparladığımız Word formatında olan KOSGEB iş planı proje örnekleri bulunmaktadır. Linke tıklayarak bunları bilgisayarınıza indirebilir ve gerekli düzenlemeleri gerçekleştirebilirsiniz.

KOSGEB Onaylı İş Planı Proje Örnekleri


Yazı içerisindeki KOSGEB iş planı proje örnekleri Microsoft Word formatındadır ve indirebilirsiniz. Word formatında kosgeb cafe iş planı proje örneği, kahvehane iş planı projesi örneği, büfe iş planı proje örnekleri, giyim mağazası iş planı örneği, dükkân-bakkal iş planı, market iş planı projesi, lokanta-restoran iş planı örnekleri, pastane iş planı proje örnekleri ve kreş açmak için iş planı örneklerine kadar bulabileceksiniz.

KOSGEB Onayı Alan İş Planı Proje Örnekleri

KOSGEB iş planı hazırlayabilmek için kişilerin öncelikle uygulamalı girişimcilik eğitimine katılmaları gereklidir. 32 saat sürmekte olan uygulamalı girişimcilik eğitimi (Kosgeb kursları) içerisinde kişilere Kosgeb iş planı nasıl hazırlanır, Kosgeb iş planı hazırlama konularında ayrıntılı bilgi verilmektedir. Eğer iş planı hazırlamayı bilmiyorsanız Kosgeb kurslarından bunu tamamlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Giyim KOSGEB İş Planı Proje Örnekleri

Word PDF Formatında KOSGEB iş planı örnekleri

Aşağıdaki linklere tıklamanız halinde bilgisayarınıza Word formatında iş planı proje örnekleri inecektir. Bunları indirdikten sonra açabilmeniz için Microsoft Office Word programının bilgisayarınızda yüklü olması gereklidir.

Tekstil Firması iş planı proje örneği öncelikle Google Drive üzerinden görüntülemek ve indirmek için buraya.

Bağlantı ile Drive erişeceksiniz.

Tişört ve giyim elbise üretim proje örnekleri

Bağlantıya tıklayarak PDF Word TFI gibi türlerde inceleyebilirsiniz.

Kumaş ve triko üretimi örneği

KOSGEB iş planı örnekleri, Uygun Krediler aracılığıyla Drive üzerine eklenmiştir.

Waffle iş planı örneği

Linklere tıkladıktan sonra sol taraftan indirme ve yazdırma erişimine sahip olabilirsiniz.

Yumurta üretimi ve ticareti iş planı

Dosyaları öncelikle görüntüleyebilir ve cihazınız için yedek alabilirsiniz.


Bilgisayar tamir dükkânı servisi açmak isteyenler için KOSGEB iş planı örneği.

KOSGEB İş Planı Projesi Örnekleri
Giyim mağazası iş planı

KOSGEB iş planı örnekleri için sayfamızı sık sık ziyaret edin.

Cafe açmak için proje örneği

Elektronik ve güvenlik kamerası

Kırtasiye ve kitapevi iş planı


Nalbur ve inşaat malzemeleri proje örneği

KOSGEB kredisi ile cafe açmak için iş planı proje örnekleri bilgisayarınıza indirmek için üzerine tıklamanız yeterlidir.

KOSGEB Word (.doc) PDF (.pdf) Uzantılı İş Planı Projesi Örnekleri

Kosgeb Salça üretim tesisi iş planı projesi örneği

KOSGEB Optik gözlük satış iş yeri planı

KOSGEB İş Planı Projesi Nasıl Doldurulur

KOSGEB mimari iş planı örnekleri

Medikal dükkânı açmak

İnternet ve yazılım

Fason tekstil üretim

Elektronik ve yedek parça iş yeri

Doğalgaz ve kombi servisi açmak için bağlantılara tıklayınız. Bağlantılar sizi ilk olarak Google Drive adresine yönlendirecektir. Google hesabında giriş yapıp oturum açtıktan sonra düzenleme için öneride bulunabilirsiniz. Ayrıca yorum eklemek için yine Drive üzerinden oturum açmanız gereklidir. Aşağıdaki linklerden ise direkt indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Giyim KOSGEB İş Planı Proje Örnekleri

KOSGEB iş planı proje örnekleri yukarıda belirtilmiştir. Sizler de sizlere uygun olan projeye bakarak nasıl doldurulacağı hakkında bilgi edinebilirsiniz. İş planı doldurma rehberinden de yardım alabilirsiniz. KOSGEB proje hazırlama rehberi resmi sayfa olan http://www.kosgeb.gov.tr adresinde açıklanmaktadır. Sizler de bu örnekler üzerinde düzenleme gerçekleştirerek aklınızda bulunan iş planı projesi hazırlayabilirsiniz.


Dilerseniz KOSGEB giyim sektörü iş planı proje örnekleri için buraya göz atın. Ayrıca giyim mağazası açmak isteyen girişimciler yukarıdaki ilgili bağlantıya tıklamalı. İndireceğiniz dosyayı indirerek düzenleme yaparak dilediğiniz hale getirebilirsiniz.

Yukarıda yer alan KOSGEB iş planı proje örnekleri güncel olarak devam edecektir. Sonraki aşamaları ve diğer KOSGEB detaylarını internet adresimizden güncel olarak takip edebilirsiniz. Uygun Krediler ORG ekibi olarak sizlere hizmetimizi sürdürüyoruz. Ayrıca KOSGEB ihtiyaç kredisi, faizsiz krediler, hibe, devlet teşvikleri, desteklenen bölgeler gibi merak ettiklerinizi site içerisinde sorgulayarak bulabilirsiniz.