1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 puan, ortalama: 5,00 uzerinden 5)
Loading...

KOSGEB Ağrı Kurs Tarihleri Hibe Başvuru Adresleri

1

KOSGEB Ağrı Kurs Tarihleri Hibe Başvuru Adresleri

Devlet destekli hibe ve faizsiz kredi başvurusu yapmak için Ağrı ilindeki KOSGEB adresleri bu aşağıda mevcuttur. Adresler ve KOSGEB kurs tarihleri bilgisine ek olarak iletişim adresi telefon numaraları da bu yazı içerisinde mevcuttur. KOSGEB hibe kredi ve diğer destekleri için yapacağınız Ağrı ili başvurularını aşağıdaki adreslerden yapabilirsiniz. KOSGEB Ağrı kursları için Doğubeyazıt, Eleşkirt, Diyadin, Hamur, Taşlıçay, Patnos, Tutak ilçelerinde ve bağlı köylerdeki vatandaşlar bu adresler üzerinden başvurularını yapabilir.

KOSGEB Ağrı Girişimci Kredileri

KOSGEB Girişimci Destek Programı vasıtasıyla binlerce esnaf olmak isteyen girişimci ve adayları kendi işlerinin patronu olmaya devam ediyor. Özellikle girişimci ve esnaf (kobi) için hazırlanan paketlerden yararlanmak için şartların karşılanması zorunludur. Girişimci adaylarına yönelik hazırlanan bu projeler sayesinde ülke ekonomisine de katkı yapılabilmekte. Bu neticede hem girişimci hem de diğer vatandaşlar dahil olmak üzere tüm Türkiye bundan kazanç sağlıyor. Bu durumu şahsi olarak görmek doğru olamaz. Zira bir girişimcinin işini kurmasıyla çevresindeki işsiz vatandaşlara da bir istihdam fırsatı doğuyor. Böylelikle ülke ekonomisinde hareketlilik yaşanmakta ve tüm bireyler farkında olmadan etkilenmektedir.


KOSGEB Ağrı girişimci kredileri almak isteyen vatandaşların gerekli şartları yerine getirmesi zorunludur. Bununla beraber KOSGEB iş planı projesi sunulacak ve bu projenin sunumu yapılarak kredi ve hibe kredi desteği için gerekli başvuru yapılacaktır. KOSGEB girişimcilik destek kredisi şartları hakkında detaylı bilgi için buradaki konuya bakabilirsiniz. Daha önceden KOSGEB kredi destek şartlarına değinmiş ve açıklamalarda bulunmuştuk.

KOSGEB Ağrı Kobi Destek Projeleri

Esnaflarımız için KOSGEB Ağrı Kobi destek projeleri hazırlanırken gerekli KOSGEB destek şartları sağlanmalı ve eksiksiz bir şekilde yerine getirilmelidir. Bu sayede tüm destek imkanlarına başvuru yapılabileceği gibi destek paketlerinden yararlanılması da garantilenebilmekte.

Gerekli şartların yerine getirilmesi durumunda KOSGEB kredi ve hibe kredi desteklerinden sorunsuz bir şekilde yararlanılabilmektedir. İstenilen şartlar ise normal asıl şartlardır ve önemli olanları ise meslek odalarına kayıtlı olmaktır. Bir diğeri ise KOBİ statüsünde bulunmaktır. Bu iki temel koşulu yerine getirdikten sonra kredi desteklerinden ve hibe kredi desteklerinden yararlanmak daha kolay olacaktır. KOSGEB ağrı telefon numaraları ve iletişim adresleri için aşağıdaki başlıklardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca KOSGEB Ağrı kurs tarihleri için yine bir altta başlık halinde açıklamalar verilmiştir. Tüm koşulları yerine getiren Kobiler Ağrı ilindeki KOSGEB birimlerinden gerekli adımları atmaya başlayabilir.

Kobi Destek Başvurusu KOSGEB Ağrı

KOSGEB Ağrı ilinde ikamet eden ve burada faaliyet yürüten Kobi ilk olarak meslek odasına kayıtlı olmalıdır. İlgili meslek odasında ve KOSGEB kayıt olmakla beraber diğer dokümanlar alınmalıdır. KOSGEB veri tabanına kayıt yaptıran Ağrı ikametli Kobiler, Kobi beyannamesi ve bilgi dokümanı çıktısı alacaktır. Bu aşamaları tamamladıktan sonra hibe kredi ve faizsiz kredi paketlerinden yararlanmak için KOSGEB Kobi başvurusu yapılabilecektir.

KOSGEB Ağrı Kurs Tarihleri


Ağrı ilinde ve diğer tüm illerimizde devlet imkanlarından yararlanıp kendi işlerini kurmak için işyeri kredisi arayan Kobi ve Girişimciler için kaçınılmaz bir fırsat! Devlet destekli faizsiz kredi ve hibe kredi projeleri tüm illerimizde başvuru almaya devam ediyor. Yeni bir iş yeri açmak, dükkan açmak, iş kurmak, hayalindeki işletmeye sahip olmak ve kendi işimi kurmak istiyorum diyen; ev hanımları, kadın girişimciler, emekli vatandaş, engelli, şehit yakını, genç girişimci tüm herkes KOSGEB destek kredileri almaya hak kazanabilir. Bunun için yalnızca gerekli koşulları yerine getirmek yeterlidir.

18 yaşını dolduran ve iyi bir iş fikri olan tüm girişimci ve adayları daha önceden bu desteklerden yararlanmadıysa ücretsiz KOSGEB Ağrı kursları ile daha fazla bilgi edinirken ilk başvuru aşamasını da tamamlayabilir. KOSGEB Ağrı kursları ve kurs tarihleri için aşağıda verilen bağlantı linkini kullanabilirsiniz. Resmi kosgeb.gov.tr adresine yönlendirilecek ve burada kayıtlı bilgiler ile KOSGEB Ağrı kurs tarihleri, kursların yapılacağı kurs yerleri gibi gerekli tüm genel bilgilere ulaşabilirsiniz.

KOSGEB Ağrı 2018 kurs tarihleri hakkında bilgi edinmek için bir üstteki bağlantıya tıklayın.

KOSGEB Ağrı iletişim adresleri, telefon numaraları

Ağrı ilinde hizmet yürüten KOSGEB birimlerinin iletişim bilgileri için bu başlık altındaki dokümanı kullanabilirsiniz.

KOSGEB Ağrı ilinde destek kredilerinden, devlet destekli faizsiz krediler ve hibe kredilerden yararlanmak için burada ikamet edilmesi gerekmektedir. Diğer illerimizde ikamet eden ve KOSGEB destek kredilerinden yararlanmak isteyen vatandaşlarımız için gerekli başlıklar sayfada verilmiştir. Yaşadığınız ili yazarak arama kutusundan gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca KOSGEB kurs tarihleri için yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bağlantı linkine tıkladıktan sonra açılacak olan sayfada yaşadığınız ili seçerek kurs tarihleri ve kursların yapılacağı adresleri görebilirsiniz. Ağrı ilindeki KOSGEB Ağrı birimleri adresleri ve telefon numaraları aşağıda verilmiştir.

UygunKrediler.ORG ekibince hazırlanan bir önceki, Ankara'da Senetle Kredi Para Veren Güvenli Kurumlar adlı yazımızı incelemek ve ilgili konuya anında kredi başvurusu yapmaya hazırlanmak için lütfen tıklayınız. Bununla birlikte, KOSGEB Kredi Alan ve Kredi Kullananların Yorumları isimli makalemiz hakkında detaylı bilgi almak ve yazıyı incelemek için lütfen tıklayınız.

Site içerisindeki hiçbir kurum veya kuruluşla alakamız yoktur. Tüm yayınlar haber ve duyuru niteliğindedir. Kredi vermiyor ve kurumsal bir şirket değiliz! Kredi ihtiyaçlarınıza en uygun adreslerden ulaşmanız için en doğru bilgileri yayınlıyoruz.


Share.

About Author

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu, web yazılımcı ve bilgi paylaşma konusuna aşık biriyim. Aradıklarımı net olarak bulamadığım için web sitesi açarak gerçek, doğru ve güncel bilgileri insanlarla paylaşmaya başladım. Şuan UygunKrediler.ORG aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hitap ediyorum. "Bütün ilerlemeler, insan fikrinin bir eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalı. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir." -Mustafa Kemal ATATÜRK-

1 Yorum

  1. Sabri Düzlük on

    Ağrı’da kursa katılma şansı bulmuştum. Gitmeyi düşünenler sakın vazgeçmesin gitsinler. Çok yararlı olacak sizin için.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.