1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 puan, ortalama: 5,00 uzerinden 5)
Loading...

KOSGEB AFYON Kurs Tarihleri İletişim Adresleri

1

KOSGEB AFYON

Değerli Afyonlu vatandaşlarımız ve burada ikamet edip ticari işletmecilikle uğraşan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımızın, şahsen müracaatta bulunmaları ve istihdamı sağlamak adına başlatılan kampanya kurslarına tabii olmaları adına KOSGEB Afyon ilinde Müdürlük ve Temsilcilikler hizmet vermeye devam ediyor. Afyonkarahisar ilimiz sınırları içerisinde bir işletme kurmak isteyen yahut işini büyütmek isteyen vatandaşlarımıza KOSGEB kredi ve hibe destekleri sunulmaya devam ediyor. Sizler de KOSGEB Afyon ilindeki KOSGEB Müdürlüğü ve Temsilciliği üzerinden KOSGEB kredi desteklerinden yararlanmak için başvurularınızı yapabilirsiniz.

KOSGEB Afyon kurs tarihleri resmi adresi üzerinden de görüntülenebilecektir. Eğitimin verileceği yer ve mekanlar hakkında bilgi edinmek için aşağıda bulunan linkleri kullanabilirsiniz. KOSGEB Afyon iletişim adresleri telefon numaraları yine bir altta başlıklar halinde verilmiştir. İlgili konular aracılığıyla ihtiyaçlarınızı karşılamaya Uygun Krediler.ORG adresiyle devam edin.

KOSGEB Afyon Müdürlük adresi


Ülkenin dört bir yanında 81 ilinde ve bu ilçelerde vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam eden KOSGEB afyon müdürlük adresi ve temsilcilik adreslerini sayfamız içerisinde düzenli olarak bulabilirsiniz. En yeni KOSGEB kredi destek haber duyuruları ve en uygun krediler faizsiz krediler gibi konuları yakından takip edebilmek için web sitemizi sık kullanılanlara ekleyerek daha hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

KOSGEB Afyon müdürlük adresi ile başvurularınızı şahsen yapabilir ve ilgili konulardaki ihtiyaçlarınıza açıklık getirebilirsiniz. KOSGEB Afyon bölge müdürlüğünün adresi, telefon numarası ve faks numarası şu şekildedir.

AFYON KOSGEB Adresi: Marulcu Mahallesi, Erdal Akar Sk. No:28, Posta Kodu: (03200) Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar

AFYON KOSGEB Müdürlük Telefon numarası: (0272) 223 45 12


Fax:(0272) 223 45 16

AFYON KOSGEB Temsilcilik adresleri

Afyon ilindeki KOSGEB temsilcilik üzerinden KOSGEB kursları duyurularını da takip edebilirsiniz. KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi oldukça önemlidir ve girişimcilerin bu eğitime katılmaları zorunlu kılınmıştır. KOSGEB Afyon ilindeki vatandaşlarımıza vereceği Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi bir diğer ismi ile KOSGEB Afyon kursları ücretsiz bir şekilde verilecek ve kurs süresi toplamda 3 gündür. Bu kurslara katılım gösterilmesi esastır ve kişiler kurs sonucunda girişimcilik sertifikası almaya hak kazanacaktır.

AFYON KOSGEB iletişim adresleri: Belediye Binası 4 numaralı iş hanı kat 2 İSCEHİSAR/Afyonkarahisar

Telefon numarası: 0272 341 27 77

Faks: 0272 341 45 44

Afyon KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ve Kurs tarihleri

KOSGEB uygulamalı girişimcilik eğitimi zorunlu olarak verilmekle beraber katılım gösteren girişimciler arasından, girişimcilik sertifikası kazanan girişimcilere kredi ve hibe desteklerini sunacaktır. Afyon KOSGEB uygulamalı girişimcilik eğitimi ve kurs tarihleri resmi adresi üzerinden görüntülenebileceği gibi sitemiz üzerinden de aynı şekilde takip edebileceksiniz. KOSGEB destek programı kampanyası dahilinde verilen KOSGEB kredi ve hibe destekleri için kişilerin ilgili birimlere şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Afyon iline ait KOSGEB kurs tarihlerini aşağıda kelime bağlantısı olarak vermiş bulunmaktayız. Dilerseniz hem şimdi bağlantıya tıklayarak kurs tarihleri sayfasına gidebilirsiniz. Kurs tarihleri sayfası içerisinde kursların başlatılacağı tarihler ve kurs için seçilen mekan gibi genel bilgileri görebilirsiniz.

Afyon kurs tarihleri için lütfen buraya tıklayınız.

KOSGEB Girişimcilik Destek Programı

Ülke genelinde hizmet vermeye ve girişimcileri girişimcilere maddi destekler sunmaya devam eden KOSGEB Girişimcilik Destek Programı yurt genelinde her il ve ilçede dağıtılmaya devam ediyor. KOSGEB 50 bin tl geri ödemesiz kredi destek paketleri yalnızca bunlardan biri.

50.000 TL kadar geri ödemesiz hibe verecek olan KOSGEB ayrıca 100.000 TLye kadar geri ödemeli olmak üzere toplamda 150 bin tl kredi desteği sunmaya, kendi işinin patronu olabilirsin sloganını kullanaraktan devam ediyor. Bu programın amacının ise ekonomik kalkınma ve istihdam sorunlarının çözümlenmelerinde, girişimciliği desteklemek yaygınlaştırmak ve başarılı işletmelerin kurulmasını sağlamak olduğunu hepimiz biliyoruz. Birçok girişimci adayına ve girişimciye kredi destekleri sunaraktan ülke ekonomisinin canlanmasına ve bu yönüyle kişilerin hayatlarını, hayallerini gerçekleştirme fırsatlarının da doğmasına vesile olabiliyor.

Konu ile ilgili detayları bir sonraki KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ve ilgili konularda bulabilirsiniz. Site içerisinde arama yaparak sonuçlara ulaşacaksınız.

Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan da takip etmeyi unutmayınız. Çok yakında sizlerle çok büyük adımlar atacak ve bu günleri sevgi dolu hatırlayacağız. UygunKrediler.ORG sitesi içerisindeki tüm bilgiler haber niteliğindedir. Sitemiz resimlerden yazılara tamamen özgündür ve hiçbir telif hakkı söz konusu olamaz. Site içerisinde kendilerini yetkili yahut farklı yüksek biri olarak tanıtanlara itibar etmeyiniz. Bu şekilde dolandırıcılıkların yaşanabildiği zamanlar geçiriyoruz ki bu tür vatandaşlara itibar etmeyin ve hiçbir internet sitesinde özel kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

UygunKrediler.ORG ekibince hazırlanan bir önceki, KOSGEB Adıyaman İletişim Adresleri Kurs Tarihleri ve Telefon Numaraları adlı yazımızı incelemek ve ilgili konuya anında kredi başvurusu yapmak için lütfen tıklayınız. Bununla birlikte, KOSGEB sıfır faiz kredi destek şartları isimli makalemiz hakkında detaylı bilgi almak ve yazıyı incelemek için lütfen tıklayınız.

Ayrıca görüş ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanları üzerinden dile getirebilirsiniz. Aklınıza takılan, öğrenmek istediğiniz ve bizden istediğiniz konular için lütfen yorum alanlarını kullanınız.


Share.

About Author

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu, web yazılımcı ve bilgi paylaşma konusuna aşık biriyim. Aradıklarımı net olarak bulamadığım için web sitesi açarak gerçek, doğru ve güncel bilgileri insanlarla paylaşmaya başladım. Şuan UygunKrediler.ORG aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hitap ediyorum. "Bütün ilerlemeler, insan fikrinin bir eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalı. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir." -Mustafa Kemal ATATÜRK-

1 Yorum

  1. GONCA BÜLBÜL on

    Ben de afyonluyum güncel kurs tarihleri yok sanırım şuan sitenizde. kosgebin kendi sitesinden bakacağız.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.