Sayfa İçerisindeki Konu Başlıkları

KOSGEB Adana

Ülkenin dört bir yanında hizmetlerini sürdüren KOSGEB 81 il içerisinde müdürlük ve temsilcilikleriyle vatandaşlara hizmetine devam ediyor ve KOSGEB Adana iline ait birimleri bu yazımız içerisinde detaylı olarak bulabilecek, KOSGEB Adana iletişim adresleri, telefon numaraları ve kurs tarihleri hakkındaki sorunlarınızı giderebileceksiniz. KOSGEB Adana il ve ilçeleri, Ceyhan, Çukurova, Aladağ, Feke, Karaisalı, Karataş, Feke, Kozan, Saimbeyli, Pozantı, Seyhan, Sarıçam, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir ilçelerinde girişimci adaylarına ve girişimcilere kredi desteği vermeye devam ediyor.


KOSGEB Destekleri almak isteyen ve KOSGEB kredi alanlar için duyuruları sitemiz üzerinden de takip edebileceksiniz. Adana il ve ilçelerinde girişimci ve kobilere KOSGEB destekleri verilmeye ve bu desteklerin finanse edilmeleri için KOSGEB Seyhan Müdürlük üzerinden gerçekleştirilecektir. Ayrıca Ceyhan ilçesindeki KOSGEB Temsilciliği ile ihtiyaçlarınızın karşılanabilmesi adına faaliyetler sürmektedir. KOSGEB Adana müdürlük ve temsilcilikleriyle birebir irtibat sağlayarak ihtiyacını duyduğunuz KOSGEB kredi destekleri hakkında bilgi edinebilir ve bu doğrultuda kredi için gerekli işlemleri başlatabilirsiniz.

Devletten hibe kredi yahut faizsiz kredi imkanları edebileceğiniz KOSGEB, sizlere tüm il ve ilçelerde hizmet verebilmek adına Müdürlük ve Temsilcilik açmaya devam ediyor. Sayısı gittikçe artan temsilcilik ve müdürlükler üzerinden kredi başvurusu için gerekli şartlar ve evrakları kolay bir şekilde sorgulayabileceğiniz gibi kurs eğitimleri için yine bu birimleri kullanabilirsiniz. KOSGEB Girişimcilik Destek Programı sayesinde ihtiyacını duyduğunuz hibe kredisi ile yeni iş kurmak için gerekeni karşılayabilir, yeni iş ile iş büyütme kredisi alabilir ve hayalinizi gerçekleştirme yolundaki aşamalara geçebilirsiniz.

KOSGEB Adana Seyhan Müdürlüğü

KOSGEB Adana ilinde etkin olarak bir Müdürlük ile girişimci ve KOBİ için faaliyet sürdürerek hizmet vermeye devam ediyor. KOSGEB destekleri ile henüz tanışmayan ve bu desteklerden yararlanamayanlar için bir fırsat daha çıkaran kurum, devlet geri ödemesiz kredi imkanlarıyla iş yeri açmak düşüncesindeki vatandaşlara faizsiz kredi imkanlarını sunmaya devam ediyor. Bu kredi ve diğer kredi paketlerinden yararlanmak isteyen Adanalı vatandaşlarımız aşağıdaki KOSGEB Adana müdürlük adresleri ile iletişim sağlayabilir.

İlginizi Çekebilir:  KOSGEB Girişimcilik Eğitimleri Başvurusu Nasıl Yaparım

KOSGEB Adana müdürlük adresi: YEŞİLOBA MAHALLESİ Yeni Metal Sanayi Sitesi 46021 Sokak No:28, (Posta Kodu: 01110) Adana/Seyhan


E-mail adresi: adana@kosgeb.gov.tr

KOSGEB Adana telefon numarası: 0 322 428 91 29

Fax: 0 322 428 69 78

KOSGEB Ceyhan Temsilciliği

Değerli Adanalı vatandaşlarımız için KOSGEB Ceyhan temsilciliği hizmetleri sürmeye devam ediyor. KOSGEB Destekleri ile iş kurmak isteyen yahut işini büyütmek isteyen girişimciler Ceyhan ilçesindeki temsilcilik üzerinden başvurularını yapabilecekler. KOSGEB alanların yorumları da oldukça önemlidir diyerekten aşağıya daha önceden kredi aldıysanız bunu diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorum yapabilirsiniz.

KOSGEB Ceyhan adresleri, telefon numaraları ve iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir. KOSGEB Ceyhan temsilciliği yeni adresi aşağıdadır.

KOSGEB Ceyhan Temsilcilik adresi: Burhaniye Mahallesi, Hacı Ahmet Topsakal Cd. No:52, Posta kodu: 01960 Ceyhan/Adana

KOSGEB Ceyhan telefon numarası: 0 322 613 10 73 / 0322 611 45 46

Fax: 0322 613 20 44

Adana Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi

KOSGEB yalnız hibe ve faizsiz kredi imkanlarını sunmakla kalmıyor birçok farklı alan içerisinde hizmetlerini sürdürmeyi kesmiyor. Birden fazla alanda ve sektörde hizmetler sürdüren KOSGEB kredi destek paketleri de bu yönde farklıdır. Birçok alan içerisinde girişimci ve KOBİ olanlar için kredi paketlerini gün yüzüne çıkarak kurum ayrıca girişimci adaylarına da birçok avantaj sağlamaya devam ediyor. Sizler de yeni bir iş kurmak için kredi arıyor yahut işinizi büyütmek için devlet destekli faizsiz kredi seçeneklerini arıyorsanız, KOSGEB sizlere devlet destekli hibe kredisi ve faizsiz kredi seçeneklerini aktif edebilir. Fuar, tanıtım, nitelikli elemanlar, iş makinelerinin kiralanmaları, ekipmanlar, araç ve gereçler, iş ve daha nice alanda KOSGEB desteklerini kullanabilirsiniz.

Tüm bu imkanlardan yararlanmak isteyen değerli Adanalı vatandaşlarımız Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi programına katılmalıdır. Zorunlu olarak bunun yapılması ve kursa yani eğitime devamlılık gösterilmesi gereklidir. Tamamıyla ücretsiz verilen eğitim içerisinde kişilerin daha iyi yatırımlarda bulunmaları ve daha etkili karar almaları gibi konulara da değinilmektedir. KOSGEB Adana il ve ilçelerinde düzenlenecek olan eğitimlere devamlılığı esas alarak katılmak gerek. Eğitim sonunda ise kişilere girişimcilik sertifikası verilecek ve bu sertifika ile kredi almaya hak kazanabileceksiniz.

İlginizi Çekebilir:  KOSGEB Ağrı Kurs Tarihleri Hibe Başvuru Adresleri

Değerli Adanalı vatandaşlarımız KOSGEB adana iletişim adresleri ve telefon numaraları yukarıda düzenli bir şekilde verilmiştir. Sormak ve paylaşmak istediklerinizi yorum alanından yazabilirsiniz.

UygunKrediler.ORG ekibince hazırlanan bir önceki, KOSGEB 50 bin tl faizsiz kredi KOBİ’lere adlı yazımızı incelemek ve ilgili konuya anında kredi başvurusu yapmak için lütfen tıklayınız. Bununla birlikte, KOSGEB sıfır faiz kredi destek şartları isimli makalemiz hakkında detaylı bilgi almak ve yazıyı incelemek için lütfen tıklayınız.

Ayrıca görüş ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanları üzerinden dile getirebilirsiniz. Aklınıza takılan, öğrenmek istediğiniz ve bizden istediğiniz konular için lütfen yorum alanlarını kullanınız.