KEFİLSİZ EVRAKSIZ KREDİ BAŞVURUSU

Kefilsiz ve evraksız kredi, herhangi bir belgeye ihtiyaç duyulmadan veya banka tarafından herhangi bir koşul konulmadan sadece Türkiye Cumhuriyeti kimlik belgeniz ile birlikte kredi alabileceğiniz ürünler olarak adlandırılır. Bu ürünler gelişen teknoloji ile birlikte ister mobil ister İnternet şubelerinden talep edebileceğiniz gibi dilerseniz şubeye giderek de başvurabilirsiniz. Kefilsiz ve evraksız kredi almak son derece basit bir işlemdir. Kredi ihtiyacı duyan kişilerin bu krediyi alması için son derece iyi bir kredi notuna ihtiyacı vardır.


Düşük miktarda kredi veren bankalar genel olarak gelir belgesi, maaş bordrosu ve kefil olmadan sizlere bir takım ihtiyaç kredisi halinde sunmaktadırlar. Bulunduğumuz 2019 yılı içersin de kefilsiz ve evraksız kredi veren bankalar verdikleri 10 bin TL bireysel ihtiyaç kredisini anında insanlara verebilmektedirler. Cümlede de belirttiğimiz gibi bu krediyi verirken sorunsuz şekilde kefil ve evrak aramadan anında bu parayı hesabınıza transfer etmektedirler. Peki 2019 yılında hangi bankalar kefilsiz ve evraksız kredi fırsatı sunuyor gelin birlikte bu bankaları inceleyelim.

KEFİLSİZ VE EVRAKSIZ KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERİ?

Geçmiş yıllarda sigortalı olmayan kişilerin belirli bir maaş bordrosu olmazdı ve bu kişiler kredi çekmek istedikleri an elleri boş geri dönerlerdi. Bankaların bir çoğu hatta hepsi bu kişilere kredi değerlendirmesi bile yapmazdı. Ama kredi çekmek teknolojinin gelişmesi ve bankacılık sektörünün de aynı orantıda ilerlemesi ile artık çok kolaylaştı. Aşağıda sizlere saymış olduğumuz bankalar kara listeye girmediğiniz sürece kefilsiz evraksız kredi imkanını siz değerli müşterilere sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Evraksız Kredi Veren Bankalar Hangileri?

NKOLAY KREDİ ( AKTİF BANK ) KEFİLSİZ EVRAKSIZ KREDİ BAŞVURUSU

Öncelikle Aktifbank kullanarak kefilsiz ve evraksız kredi çekmek istiyorsanız bu durumun maksimum 30.000 TL olacağını unutmamanızda fayda var. Aktifbank kredi çekmek için sizlere sunduğu kefilsiz ve evraksız kredi tutarı 30.000 TL de sabitlemiş ve isteseniz de kredi notunuz çok yüksek olsa bile bu tutardan daha fazla çekme imkanınız bulunmamaktadır. Bu krediyi çekmek için İnternet üzerinden Aktifbank resmi sitesine girerek veya mobil cihazlardan kredi başvurusu yaparak kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Aktifbank’ın en büyük özelliği kuruluşundaki slogandan kaynaklanmaktadır. Kredi notunu dert etme ihtiyacın kadar kredi cebinde.

ODEABANK KEFİLSİZ EVRAKSIZ KREDİ BAŞVURUSU

Odeabank son yıllarda müşterilerine sağladığı kolaylıklar ile adını çok fazla duyurmaya başladı. Kefilsiz ve evraksız kredi veren bankalar arasında en dikkat çekici olarak söyleyebileceğimiz Odeabank şubeye gitmeden kefilsiz ve evraksız kredi fırsatınız sizlere sunmaktadır. Kredi notunuzun düşük olması Odeabank’ta çok önem arz etmemektedir. Şubeye gitmeden 30.000 TL bireysel kredi ihtiyacınızı karşılayabilmeniz mümkündür.

QNB FİNANSBANK ( ENPARA ) KEFİLSİZ EVRAKSIZ KREDİ BAŞVURUSU


QNB Finansbank Enpara mobil uygulaması üzerinden müşterilerine kefilsiz ve evraksız kredi imkanı sunmaktadır. QNB Finansbak müşterisi olun olmayın Enpara.com uygulamasını mobil cihazlarınıza indirerek hem birçok ödül kazanma fırsatınız varken hem de bireysel ihtiyaç kredisi imkanınız bulunmaktadır. Enpara uygulaması üzerinden QNB Finansbank üzerinden kefilsiz ve evraksız kredi üst limiti 50.000 TL olarak belirlenmiştir. Kredi sicilinizin önemli olduğu bankada kredi alabileceğiniz tutarda puanınıza göre şekillenmektedir.

ING BANK KEFİLSİZ EVRAKSIZ KREDİ BAŞVURUSU

ING Bank üzerinden kredi çekebilmeniz için kredi puanınızın normalin üstünde olması gerekiyor. Yani az riskli veya orta riskli gibi bir grupta yer alıyorsanız kredi çekme olasılığınız yok denecek kadar azdır. Kefilsiz ve evraksız kredi isteyenlere İNG Bank 50.000 TL gibi üst limit açmış durumda. Ancak dediğimiz gibi kredi notunun son derece iyi olması gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Akbank Gelir Belgesiz Kredi ve Kredi Kartı Başvurusu

DENİZBANK KEFİLSİZ EVRAKSIZ KREDİ BAŞVURUSU

Denizbank, en kolay şubeye gitmeden kefilsiz ve evraksız kredi alabileceğiniz bir bankadır. Üst limit 30.000 TL olarak belirlenen Denizbank da ister SMS ile ister mobil uygulama ile alabilmenize olanak sağlamaktadır. Denizbank’da tek sorun Sosyal Güvenlik Kurumu belgesi şartı bulunmaktadır.

GARANTİ BANKASI KEFİLSİZ EVRAKSIZ KREDİ BAŞVURUSU

30.000 TL kefilsiz ve evraksız kredi veren bankalardan biri olan Garanti Bankası bu krediyi verirken çok iyi bir sicil puanı istemektedir. Garanti Bankası müşterisi değilseniz bile tek bir nüfus cüzdanı ile başvurabileceğiniz kredi onaylandığı taktirde 5 dakika içerisinde hesabınıza yansıtılıyor. 60 aya kadar vade yapma olanağınızın bulunduğu Garanti bankasında 30.000 TL üst limitine kadar dilediğiniz kredi tutarını seçme olanağınız bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken Garanti Bankası resmi sitesine girerek kredi hesaplamalarınızı yapıp başvurunuzu oluşturmaktır.