İşte Üniversiteli Kredi Kartı Nedir? 

Üniversiteyi kazanarak kaydınızı yaptırdınız. Artık yepyeni bir dünya sizi bekliyor. Dünyanız değişirken ihtiyaçlarınız da değişecek. İşte Üniversiteli kredi kartı üniversite öğrencilerinin başvurabileceği kredi kartlarından biri. İş Bankası’nın ürünü olan İşte üniversiteli kredi kartı aidatı ödemeden de İşte Üniversiteli aidatsız kredi kartına başvurabilirsiniz. İşte üniversiteli kredi kartı başvuru için gerekenler öğrenci belgesi ve nüfus cüzdanıdır. İşte üniversiteli kredi kartı limit olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bunun dışında Maximum Kart‘ın sunduğu tüm fırsat ve avantajlardan yararlanılabilir. Örneğin, İşte Üniversiteli kredi kartı taksitli nakit avans fırsatı sunmaktadır. Diğer kredi kartlarına benzer bir şekilde işte üniversiteli kredi kartı asgari ödeme işlemini bir yılda üç kez yapmadığınızda ise bu fırsattan yararlanamazsınız. Maximum Kart’a benzer bir şekilde İşte Üniversiteli kredi kartı taksitlendirme hizmeti de vermektedir. İşte Üniversiteli kredi kartı mezun olmanızın ardından Maximum Kart’a dönüşmektedir. Eğer kullanmak istemezseniz İşte Üniversiteli kredi kartı kapatma işlemi yapmanız gerekir. 

İNCELEYİN:

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

İşte Üniversiteli Kredi Kartı Başvuru Koşulları


İş Bankası’nın gençler için sunduğu bir ürün olan İşte Üniversiteli kredi kartı başvurusu yapmak için aşağıdaki koşulları sağlamanız gerekmektedir:

 • 18 yaşını doldurmuş olmalısınız.
 • Bir üniversitenin lisans ya da lisansüstü programında kayıtlı bir öğrenci olmalısınız.

İşte Üniversiteli Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir? 

İşte Üniversiteli Kredi Kartı, İş Bankası Maximum Kart’ın tüm özelliklerinden yararlanabileceğiniz öğrencilere özel kredi kartıdır. 

 • Alışveriş yaptığınızda Maxipuan kazanabilir, kazandığınız puanları anlaşmalı işyerlerinde harcayabilirsiniz. 
 • Anlaşmalı işyerlerinde indirimli ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
 • Öğrencilerin ihtiyaç duyacağı ürün ve hizmetler ile ilgili kampanyalardan faydalanabilirsiniz.
 • İlk yıl kredi kartı aidatı ödemezsiniz. Takip eden yıllarda ise şu an için 29 TL olarak belirlenen işte üniversiteli kredi kartı aidatı ödersiniz. 
 • Kartınıza bağlı sanal kart oluşturarak internet alışverişlerinizi sanal kart üzerinden güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Aynı kart üzerinden bankamatik kartınıza da ulaşarak vadesiz hesap işlemlerinizi yapabilirsiniz. 

İNCELEYİN:

Mesajla Kredi Kartı Başvurusu (Tam Liste)

İşte Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı Nedir? 

İşte Üniversiteli aidatsız kredi kartı seçeneği ile yıllık aidat ödemezsiniz. Bu kart ile, Maximum Kart’ın temel özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Öte yandan, kartın avantaj ve fırsatlarından kısıtlı bir şekilde yararlanmanız söz konusu olabilir. Yararlanamayacağınız İşte Üniversiteli kredi kartı özellikleri şunlardır: 

 • Temassız ödeme fırsatı
 • Üye iş yerleri dışında ya da yurtdışında ilave MaxiPuan kazanma şansı ile ekstra puan kazandıran kampanyalar, 
 • İlave İşte üniversiteli kredi kartı taksitlendirme ve indirim kampanyaları,
 • İş Kültür Yayınları indirimi
 • Kanyon Vale indirimi 

İşte Üniversiteli Temassız Özelliği Nedir? 

İşte Üniversiteli temassız işlem yapabilmenizi sağlayan, temassız kredi kartı seçeneği de mevcuttur. Dilerseniz kredi kartı başvurusu sırasında temassız olmasını isteyebilirsiniz. Kredi kartınızı temassız olarak kullanabilmek için ilgili işyerinde temassız ödeme yapabileceğinizi gösteren okuyucular olmalıdır. Yani, bu özelliği her yerde kullanmanız mümkün olmayabilir. 


Bu özellik ile temassız işlem için, İşte Üniversiteli kredi kart limiti tek işlemde 50 TL toplamda ise aylık 100 TL olarak belirlenmiştir. Toplamda üst üste yaptığın temassız işlemler 100 TL’yi aştığında bu özelliği kullanmaya devam edebilmek için kredi kartı üzerinden ha da ATM’lerden şifreli bir işlem yapmanız beklenir. 

İNCELEYİN:

Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu (En İyi Aidatsız Kredi Kartları)

İşte Üniversiteli Kredi Kartı Başvuru Kanalları

İş Bankası İşte Üniversiteli kredi kartı başvurusu yapabilmek için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz. 

 • İş Bankası kurumsal internet sitesi üzerinden T.C. Kimlik numaranız, cep telefonunuz ve aylık gelirinizin girişini yaparak başvuru yapabilirsiniz. Bu durumda değerlendirmenin tamamlandırılması için size telefonla ulaşılmasını isteyebilirsiniz. Başvurunuzun daha hızlı bir şekilde değerlendirilerek sonuçlandırılması için ise formda bulunan ek bilgileri doldurabilirsiniz. 
 • İş Cep’i telefonunuza indirerek başvurunuzu yapabilirsiniz. 
 • Başvuruyu Maximum Mobil uygulamasından da yapabilirsiniz.
 • SMS ile hızlı bir şekilde başvuru yapmak isterseniz 4402’ye ÜNİK yazıp boşluk bırakıp TC Kimlik numaranızın yazdığı kısa mesaj atabilirsiniz. Aidatsız İşte Üniversiteli kredi kartı için ise AIDATSIZUNIK boşluk TC Kimlik numarası yazarak aynı numaraya mesaj atmalısınız. 

İNCELEYİN:

Hemen Kredi Kartı Veren Bankalar

İşte Üniversiteli Başvuru Belgeleri 

Başvurunuzu ister şubeden isterseniz şubesiz bankacılık üzerinden yapın, talep onayı gelse dahi İşte Üniversiteli kredi kartı başvuru için gerekenler şunlardır: 

 • Nüfus cüzdanı
 • Öğrenci belgesi

İNCELEYİN:

Öğrenci Kredi Kartı Limitleri

Denizbank Öğrenci Kredi Kartı

İş Bankası Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu


Yapı Kredi Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu (Play Kart Başvurusu)


Vakıfbank Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu (Like Card Başvurusu)


Yapı Kredi Play Kart Nedir? Avantajları Nelerdir?


Öğrenci Kredi Kartı Veren Bankalar

İlginizi Çekebilir:  İşte Üniversiteli Kredi Kartı Başvuru, Aidatı, Özellikleri, Gerekenler