İş Bankası Üniversiteli Kredi Kartı Nedir?

Standard kredi kartları, düzenli gelir sahibi olan müşterilerine hizmet sunarken İş Bankası Üniversiteli Kredi Kartı bankaların üniversite öğrencilerine özel ürünlerine bir örnektir. İşte Üniversiteli yani iş bankası üniversiteli kredi kartı başvuru takip için internet sitesi üzerinden ya da çağrı merkezinden işlem yapılabilir. Üstelik İş Bankası üniversiteli kredi kartı aidatı çok düşük olmakla birlikte isterseniz İşte üniversiteli aidatsız kredi kartına da başvurabilirsiniz. Arasındaki fark ise İş Bankası üniversiteli kredi kartı kampanyaları yararlanabilme olanaklarıdır. Aidatsız kart ile yalnızca bankanın sunduğu temel hizmetlerden yararlanırken, diğeri ile Maximum kampanyalarından da faydalanabilirsiniz. Örneğin, aidatsız kart ile ilave olarak İş Bankası üniversiteli kredi kartı taksitlendirme işlemi yapamazken; aidatlı kart üzerinden ekstra taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. İş Bankası üniversiteli kredi kartı faiz oranları da diğer İş Bankası kartlarına benzerdir. Benzer şekilde İş Bankası üniversiteli kredi kartı asgarisi de toplam dönem borcunun yüzde 30 ile yüzde 40’ı arasındadır. 

İNCELEYİN:

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

Öğrenci Kredi Kartı Limitleri

İş Bankası İşte Üniversiteli Kredi Kartı Başvurusu ve Detaylar


Aşağıdaki makalemizde ve verdiğimiz linklerde İşte Üniversiteli kredi kartı için gerekli olan tüm bilgileri bulabilirsiniz.

İş Bankası Üniversiteli Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası‘nın üniversite öğrencileri için sunduğu İşte Üniversiteli kredi kartına başvuru yapmak için 18 yaşını doldurmuş ve lisansüstü de dahil herhangi bir üniversitede programa kayıtlı öğrenci olmak yeterlidir. 

Başvuru için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz: 

 • İş Bankası internet sitesi (TC kimlik no, cep telefonu ve aylık gelir girişi yaparak)
 • İşCep
 • İş Bankası Maximum Mobil
 • SMS (4402’ye ÜNIK boşluk TC Kimlik numarası yazarak)

Başvurunun ardından, İş Bankası üniversiteli kredi kartı takip için başvuru yaptığınız şubeyi ya da 0 850 724 0 724 numaralı Telefon Şubesini arayabilir; internet sitesinde bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz. 


Başvuru için kimlik belgesi ile öğrenci belgesi yeterlidir. 

İş Bankası Üniversiteli Kredi Kartı Avantajları Nelerdir?

Üniversiteliler, İş Bankası’ndan aldıkları İş Bankası üniversiteli kredi kartı ile bankanın standart kredi kartı olan Maximum Kart’ın müşterilerine sunduğu tüm avantaj ve kampanyalardan yararlanabilir. 

 • Harcadıkça Maxipuan biriktirirsiniz. Kampanyalar dahilinde ve yurtdışı harcamalarınızda ise ekstra puan kazanabilirsiniz. 
 • Puanlarınızı anlaşmalı işyerlerinde harcayabilirsiniz. Ayrıca bu işyerlerinden taksitli alışveriş de yapabilirsiniz. 
 • Kredi kartınızı kullandığınız ilk yıl aidat ödemezsiniz. Takip eden yıllarda ödeyeceğiniz İş Bankası üniversiteli kredi kartı aidatı ise 29 TL’dir. İşte Üniversiteli aidatsız kredi kartı için ise üniversite hayatınız boyunca aidat ödemezsiniz. 

Öte yandan İş Bankası üniversiteli kredi kartı kampanyaları arasında olan; ama aidat ödemeyen üniversitelilerin yararlanamayacağı kampanyalar şunlardır:

 • Temassız işlem yapabilme olanağı,
 • Ekstra Maxipuan kazanma şansı,
 • İlave taksitlendirme seçeneği,
 • İş Bankası müşterilerine özel ekstra indirimler,
 • İş Kültür Yayınları ve Kanyon Vale indirimleri

İNCELEYİN:

Denizbank Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası Üniversiteli Kredi Kartı Kaç Günde Gelir?

Üniversite akademik yıl açılışı öncesi, kredi kartına başvuru yapan üniversitelilerin merak ettikleri konulardan biri İş Bankası üniversiteli kredi kartı kaç günde gelir olmaktadır. Ortalama olarak kredi kartı başvuruları bir hafta içinde başvurduğunuz banka şubesine ulaşmaktadır. Eğer adrese teslim isterseniz, elinize ulaşması 28 günü bulabilir.

İNCELEYİN:

Vakıfbank Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu (Like Card Başvurusu)


Yapı Kredi Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu (Play Kart Başvurusu)


Yapı Kredi Play Kart Nedir? Avantajları Nelerdir?


Hemen Kredi Kartı Veren Bankalar


Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu (En İyi Aidatsız Kredi Kartları)


İnternetten Kolay Kredi Kartı Başvurusu Yapılan Bankalar


Mesajla Kredi Kartı Başvurusu (Tam Liste)

İlginizi Çekebilir:  İşte Üniversiteli Başvuru, Kart Limiti, Kart Aidatı (TÜM BİLGİLER)