İş Bankası Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu Nereden, Nasıl Yapılır?

İş Bankası öğrenci kredi kartı başvurusu yapmak isteyen üniversite öğrencileri, bu hizmetten nasıl yararlanabilecekleri konusunda internet araştırmalarına devam ediyor. Bu konuda İş Bankası’nın öğrencilere özel olarak piyasaya sunduğu İş’te Üniversiteli öğrenci kredi kartı hakkında tüm merak edilenleri ve daha fazlasını yazımızda bulabilirsiniz.


Üniversite eğitimine devam eden gençler ihtiyaçlarını karşılamak ve kendilerine sunulan fırsatlardan yararlanmak için kredi kartı kullanmak zorunluluğu hissediyorlar. Taksit seçenekleri ile masraflarını kolayca ödeyebilen öğrenciler, bankaların bu alanda piyasaya sundukları kredi kartlarına da büyük ilgi gösteriyor. İş’te Üniversiteli öğrenci kredi kartı da bu kartlar içinde en çok dikkat çeken hizmetler arasında yer alıyor.

İş’te Üniversiteli Öğrenci Kredi Kartı Nedir?

İş’te Üniversiteli öğrenci kredi kartı hizmeti, İş Bankası’nın üniversite eğitimine devam eden genç öğrencilere sunduğu bir hizmettir. Üniversite çağındaki gençlerin de birçok harcamaları olmaktadır. Bu harcamaları karşılamak ve ödemelerini taksitlendirerek gerçekleştirmek isteyen öğrenciler İş’te Üniversiteli öğrenci kredi kartının fırsatlarından yararlanabilirler. Bu güne kadar birçok özel kampanyada ve gençlik projelerinde üniversitelilerin yanında olan İş Bankası, öğrenci kredi kartı hizmetiyle de birçok üniversite öğrencisinin gönlünü kazanmıştır. Nitekim İş’te Üniversiteli öğrenci kredi kartı gençlere birbirinden cazip fırsatlar sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  İşte Üniversiteli Başvuru, Kart Limiti, Kart Aidatı (TÜM BİLGİLER)

İş’te Üniversiteli Öğrenci Kredi Kartı Çeşitleri Nelerdir?

İş Bankasının öğrenci kredi kartı İş’te Üniversiteli kart çeşitleri ile de birçok genç üniversitelinin dikkatini çekmeyi başarıyor. Bu kredi kartları ile 18 yaş ve üstü üniversiteliler, lisansüstü eğitimlerini de sürdürenleri de kapsayacak bir şekilde olmak üzere İş’te Üniversiteli kredi kartının imkanlarından yararlanabilirler. Maximum’a üye olan tüm işyerlerinde geçerli olan fırsatlar ve avantajlar, İş’te Üniversiteli öğrenci kredi kartı için de geçerli olmaktadır.

İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı Nedir?


İş Bankası’nın İş’te Üniversiteli aidatsız kredi kartı hizmeti sayesinde öğrenciler, yıllık kart ücreti ödemeden Maximum dünyasının temel avantajlarından yararlanmaya devam edebilirler. İş’te Üniversiteli öğrenci kredi kartının başlıca özellikleri arasında şunlar yer almaktadır:

 • Bu kredi kartına sahip olan üniversite öğrencileri yıllık ücret ödemek zorunda değildir.
 • Maximum’a üye olan işyerlerinde yapılan alışverişlerde, kart sahibine sunulan bütün MaxiPuan ve ekstra taksit fırsatlarından yararlanılabilir.
 • İş’te Üniversiteli Aidatsız öğrenci kredi kartına bağlı olarak internet alışverişlerinde güvenle kullanılmak üzere sanal kart oluşturulabilir.
 • Bankamatik kartı özelliği ile vadesiz hesaplara bu kart aracılığıyla ulaşılabilir ve bireysel bankacılık hizmetlerinden yararlanılabilir.

Öte yandan İş’te Üniversiteli kredi kartının aidatsız olan versiyonunda bulunmayan ayrıcalıklar da İş Bankası tarafından öğrencilerin bilgisine sunulmuştur. Bu ayrıcalıklar şunlardır:

 • Temassız ödeme özelliği
 • Maximum’a üye işyerlerinden hariç diğer işyerlerinde ve yurt dışı harcamalarında İş Bankası’nın verdiği ekstra Maxipuanlar
 • Ekstra indirim ve taksit avantajları
 • Dönemsel Maxipuan kampanyaları
 • İş Kültür Yayınları’nda yapılan özel indirimler
 • Kanyon Vale indirimi

İş’te Üniversiteli Bankamatik Kartı Nedir?

İş’te Üniversiteli Bankamatik kartı hizmetleri ile üniversite öğrencilerine de bankacılık alanındaki işlemlerinde kullanabilecekleri bir kart sunulmaktadır. Bu karta sahip olmak isteyen öğrencilerden sadece güncel öğrenci belgesi ve nüfus cüzdanı talep edilmektedir. İş’te Üniversiteli bankamatik kartı ile genç üniversiteliler nakit taşıma derdine son vererek ceplerinde güvenle taşıyabilecekleri bir ödeme aracına sahip olurlar. Öte yandan İş’te Üniversiteli bankamatik kartı ile alışveriş de yapabilir ve yaptıkları bu alışverişlerde Maxipuanlar kazanabilirler. Kazandıkları bu puanları da yine Maximum dünyasına üye olan işyerlerinde yaptıkları harcamalarda para yerine kullanabilirler.

İlginizi Çekebilir:  PTT Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası Öğrenci Kredi Kartı Başvuru

İş Bankası öğrenci kredi kartı başvuru işlemleri olmadan kredi kartına sahip olunamamaktadır. Dolayısıyla üniversite öğrencilerinin ilk olarak İş Bankası’na başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Bu noktada üniversite öğrencilerine kolaylık tanıyan İş Bankası, birçok başvuru kanalını genç üniversitelilerin hizmetine sunmuştur.

İş Bankası Öğrenci Kredi Kartı Başvuru Kanalları Nelerdir?

İş Bankası öğrenci kredi kartı başvuru yöntemleri, bankanın diğer kredi kartlarına başvuru hizmetleri ile benzerlik göstermektedir. Bu vesileyle İş Bankası kredi kartı başvuru yöntemlerini kullanarak İş’te Üniversiteli öğrenci kredi kartı başvurusunu da gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nereden Yapılır?

İş Bankası kredi kartı başvuru işlemleri günümüzde birçok farklı kanal kullanılarak hayata geçirilebilmektedir. İş Bankası kredi kartına sahip olmak isteyen vatandaşlar banka müşterisi olsun veya olmasın; İş Bankası resmi internet sitesi üzerinden, kısa mesaj yoluyla, telefon bankacılığı hizmetlerini kullanarak, İş Bankası şubelerinden ve bankamatiklerinden yararlanarak kredi kartı başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

İş Bankası Kredi Kartı İnternetten Başvuru Nasıl Yapılır?

İş Bankası kredi kartına internet üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, bankanın resmi internet sitesinden yararlanabilirler. Ana sayfada yer alan kredi kartı başvuru işlemlerinde T.C numarası ve telefon numaralarını ilgili alanlara girerek İş Bankası kredi kartı için ön başvuru işlemlerini başlatmaları mümkündür. Bu talebi değerlendirmek üzere sisteme alan İş Bankası yetkilileri, vatandaşın kredi notu ve diğer önemli bilgilerini inceleyerek olumlu veya olumsuz bir dönüş yaparlar.

İş Bankası SMS ile Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası kredi kartına kısa mesaj ile başvuru yöntemleri de vatandaşların sıklıkla kullandığı başvuru yöntemlerinden biridir. Bu noktada İş’te Üniversiteli öğrenci kredi kartı için belirlenmiş olan kısa mesaj kodu, bankanın diğer kartlarına göre farklılık göstermektedir. Bu sebeple İş Bankası öğrenci kredi kartına başvuruda bulunmak isteyen genç üniversiteliler;

 • AIDATSIZÜNİK yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaralarını yazarak 4402’ye kısa mesaj atabilirler.
İlginizi Çekebilir:  Ziraat Bankası Başak Kart Başvurusu

İş Bankası Şubelerinden Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası şubelerinden kredi kartı başvuru işlemleri de birçok vatandaşın tercih ettiği yöntemler arasında yer almaktadır. Ancak kredi kartı başvurusunda bulunacak olan öğrencilerin mesai saatleri içinde banka şubelerinde bulunmaları önem taşımaktadır.

İş Bankası Kredi Kartı Telefon Bankacılığı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası kredi kartı telefon ile başvuru işlemleri, şubeye gitmek istemeyen genç üniversitelilere sunulan hizmetler arasındadır. Bu noktada vatandaşlar dilerlerse İş Bankası’nın çağrı merkezini arayarak İş’te Üniversiteli öğrenci kredi kartı başvurusunda bulunabilecekleri gibi bankanın müşteri hizmetleri telefon numarasını da arayarak hizmet alabilirler.

 • İş Bankası çağrı merkezi telefon numarası: 0850 724 0724
 • İş Bankası telefon bankacılığı müşteri hizmetleri numarası: 444 02 02

İş Bankası Kredi Kartı Mobil Bankacılık Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası kredi kartı mobil bankacılık başvuru işlemleri yalnızca İş Bankası müşterilerine sunulan bir hizmettir. Dolayısıyla ilk defa bu bankadan bankacılık hizmeti alacak kişiler mobil bankacılık sistemini kullanamazlar. Ancak halihazırda İş Bankası müşterisi olan kullanıcılar mobil bankacılık sistemine giriş yaptıktan sonra kredi kartları menüsü yardımıyla İş’te Üniversiteli kredi kartı dahil bankanın bütün kredi kartlarına başvuruda bulunabilirler.

İş’te Üniversiteli Kart Aidatı Ne Kadar?

İş’te Üniversiteli kredi kartı aidatı tutarı, İş Bankası’nın belirlediği en düşük özellikli kredi kartı ile aynı yıllık ücrete tabi tutulmaktadır. Ancak İş’te Üniversiteli kredi kartına sahip olmak isteyen öğrencilere hem yıllık ücretli hem de yıllık ücreti olmayan 2 farklı kredi kartı çeşidi sunulmaktadır. Bu kredi kartları temelde aynı işlevi görseler de bazı özellikler ve avantajlar bakımından birbirinden ayrılmaktadır. İş’te Üniversiteli aidatsız kredi kartına sahip olan müşteriler; temassız özellik, ekstra indirim ve taksit fırsatları gibi özelliklerden muaf tutulmaktadır.