İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma Yöntemi

İş Bankası, binlerce çağrı merkezi çalışanı ve kaliteli bir bant sistemi ile, telefon bankacılığı hizmeti vermekte olan bir bankadır. İş Bankası, Türkiye’deki en güvenilir bankalar arasında yer almasının yanı sıra Türkiye’deki en kolay ulaşılabilir banka olarak da değerlendirilebilir. Özellikle mobil bankacılık konusunda ciddi geliştirmelere imza attığını söylemek mümkün.

İNCELEYİN:

En Uygun Kredi Faiz Oranları (GÜNCEL)


Böyle muhteşem bir sistem varken bile müşteri hizmetleri ile direkt olarak konuşmamız gerekebilir. Müşteri hizmetleri yoğunluğunu azaltmak amacıyla İş Bankası, bant sistemi ile mümkün olduğunca işlemleri yapay zeka ile halletmenizi hedefliyor. Eğer müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanmak istiyorsanız da basit birkaç teknik bilmeniz gerekiyor.

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direkt bağlanma Yöntemleri

Müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanabilmek için bilmeniz gereken birkaç basit yöntem var. Bu yöntemleri bir yere not ederek, her defasında saniyeler içinde müşteri hizmetlerine bağlanmayı başarabilirsiniz. Üstelik güçlü bant sistemi sayesinde, müşteri hizmetleri genellikle çok yoğun olmuyor. Böylece müşteri hizmetlerine direkt bağlanma işlemi çok yararlı olabiliyor.

Telefon İle Arayarak Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

En çok kullanılan yöntemlerden birisi, müşteri hizmetlerini telefon ile aramaktır. Telefon ile arayarak müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için şunları yapmalısınız;

  1. Öncelikle İş Bankası Telefon Bankacılığı olan 0850 724 0 724 numaralı ya da 444 02 02 numaralı telefonu arayın.
  2. Telefon bağlandığında bir sesli yanıt sistemi sizi karşılayacaktır. Burada hangi işlemi yapmak istediğinizi söyleyin.
  3. Sizi konuyla ilgili menüye gönderecektir. Bu menüde konuşmanın bitmesini bekleyip 0’ı tuşlayın.

Böylece çok hızlı bir şekilde müşteri hizmetlerine bağlanmış olacaksınız.

İNCELEYİN:

En Kolay Kredi Veren Bankalar

İşCep Kullanarak Müşteri Hizmetlerine Bağlanma


İş Bankası, müşterilerini İşCep gibi, işlemlerini online olarak kendilerinin halledebileceği yenilikçi sistemlere alıştırmayı hedefliyor. Bunun için çeşitli kampanyalara ve kolaylıklara ev sahipliği yapıyor. Bunlardan bir tanesi de İşCep müşterileri, müşteri hizmetlerine bağlanmak için saatlerce beklemek ve kendini tanıtmak zorunda kalmıyor. İşCep kullanarak müşteri hizmetlerine bağlanmak için şunları yapmalısınız;

  1. İlk olarak İşCep uygulamasını açın ve hesabınıza giriş yapın.
  2. Sol açılır menüden iletişim bölümüne tıklayın.
  3. Açılan sayfada sizi 2 farklı seçenek karşılıyor. 1. Seçeneği seçerek onaylayın.
  4. Kısa süre içinde telefon araması yapmaya başlayacaksınız otomatik olarak.
  5. Hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan genellikle 60 saniye içinde müşteri hizmetlerine bağlanırsınız. Üstelik bilgilerinizi İşCep üzerinden alacakları için ekstra bir bilgi vermeniz dahi gerekmez.

İki yöntem de oldukça kullanışlı. Eğer numaraları aklınızda tutmakla ya da tek tek uğraşmakla oyalanmak istemiyorsanız, İşCep uygulaması sizin için çok yardımcı olacaktır. Böylece çok hızlı ve kolay bir şekilde müşteri hizmetlerine bağlanabilecek, üstelik çok kısa bir bekleme süresi ile bunu yapabileceksiniz. Bunun yanı sıra İşCep müşteri hizmetleri seçeneğinde, alt kısımda size ne kadar bekleyeceğiniz ile ilgili bir bilgi yer alıyor. Çok yoğun günlerin dışında 1 dakikada bağlanabilme özelliği aktif durumda oluyor. Bu hizmet bankacılık işlemlerinde alışık olmadığımız oldukça faydalı bir işlem.

İNCELEYİN:

Banka Dışında Kredi Veren Yerler

Kredi Notu Düşük Olanlara Anında 25 Bin TL Kredi


Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar


Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar


Konut İpotekli Kredi Veren Bankalar


Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

İlginizi Çekebilir:  Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma Yöntemi