1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 puan, ortalama: 5,00 uzerinden 5)
Loading...

İş Bankası Kredi Kartı Taksitleri

0

İş Bankası kredi kartı taksit seçeneklerini merak ediyorsanız her 50 TL ve üzeri harcamalarda 3 veya 6 eşit takside bölünebiliyor. Taksitlendirme seçeneği için banka şubelerine gelebilir, internet şubelerini kullanabilir veya mobil uygulamalar üzerinden başvurabilirsiniz. Alışverişlerinizi peşin olarak yapmanız aynı fiyat üzerinden taksit imkanı sunulduğu zaman daha zararlı olabilir. Aynı fiyat üzerinden veya belirli bir ücret alınarak taksitlendirme yaptığınız zaman daha karlı çıkabilirsiniz. Taksilendirme işlemleri için telefonla bankaya ulaşabilirsiniz

İş Bankası Taksitlendirme Koşulları


İş Bankası kredi kart alışverişlerinde her 50 TL ve üzeri harcamaları isteğiniza göre 3 veya 6 eşit taksite bölebilir. Taksitlendirme talebinizi alışverş yaptığınız günü takip eden ilk iş günü ve bu kartıkn hesap kesim tarihinden önce yapmanız gerekiyor. İş bankası sanal kart veya ek kart ile yapılan harcamalarda taksitlendirme imkanı bulunmuyor. Yani bu kartlara taksitlendirme talep edemezsiniz. Taksitlendirme işlemleri hesabınız üzerinden yalnızca TL olarak yapılan alışverişlerde yapılabilir. Yani yabancı para cinsinden borçlarınız için taksitlendirme talep edemezsiniz. Her alışverişiniz için ayrı ayrı taksit talep edebilirsiniz. Taksitlendirme için bir sayı aranmıyor. Yani dilediğiniz her alışveriş için taksitlendirme talep edebilirsiniz.taksitlendirdiğiniz tutarı erken öderseniz erken ödediğiniz tutar hesaplanarak gün iadesi olarak size iade yapılır. Yani taksitlerde erken ödeme yapmanız sizin için avantajlı olacaktır.

Borçlar İçin

Taksitlendirme talebini iş bankası pos cihazından yaptığınız alışverişlerinizde ilk iş günü, diğer bankaların pos cihazlarını kullanarak yaptığınız alışverişlerde bankalar arası aktarma nedeniyle gecikme yaşanacağı için en az 2 iş günü içinde borç aktarması yapılır. Taksitlendirme talebi ve borç  hesabınızca belirtilen hesap kesim tarihinden önce yapılmalıdır. Hesap kesim tarihi haftasonu veya resmi tatillere denk gelse bile bu tarihten sonra talep edemezsiniz. Telefonla yapacağınız başvurular daha geç sonuçlanacağı için taksitlendirme talebini banka şubelerinden yapmanız daha kısa sürede cevap almanızı sağlayacaktır.

Taksitlendirme Ücretleri


SMS yoluyla taksitlendirme başvurusunda bulunduğunuz zaman bir SMS bedeli olarak ücretlendirilir taksitlendirme bedeli olarak alınan kesin faiz bedeli ilk hesap kesim tarihinde taksitle birlikte yansıtılır.Share.

About Author

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu, web yazılımcı ve bilgi paylaşma konusuna aşık biriyim. Aradıklarımı net olarak bulamadığım için web sitesi açarak gerçek, doğru ve güncel bilgileri insanlarla paylaşmaya başladım. Şuan UygunKrediler.ORG aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hitap ediyorum. "Bütün ilerlemeler, insan fikrinin bir eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalı. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir." -Mustafa Kemal ATATÜRK-

88 kez okundu.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.yeni sunucu.