İş Bankası İmece Kart Anlaşmalı İş Yerleri

Türkiye’nin köklü bankalarından olan İş Bankası birçok alanda müşterilerine finansal hizmet vermeye devam ediyor. Çiftçilere avantaj sağlamak amacıyla çıkarttığı İmece Kart da bu hizmetlerden bir tanesi olarak göze çarpıyor. Tarım ürünleri alışverişlerinde kullanılabilecek bir finans kaynağı olan İmece Kart ile tarımsal alanda kredi kullanılabilir ve belirli bir vade boyunca ödemeler taksitlere bölünebilir.

İmece Kart Nedir?


Çiftçilerin tarım alanındaki faaliyetlerine katkı sağlamak amacıyla çıkartılan İmece Kart, tohum, fide, akaryakıt (petrollerde), gübre, yem ve benzeri ihtiyaçların giderilmesi için tarım kredisi kullanılmasına olanak sağlıyor. Ayrıca bankamatik kartının tüm özelliklerini de bünyesinde barındırıyor. Çiftçilere finansal destek amacıyla çıkarılan İmece Kart’tan, anlaşmalı üye iş yerlerinden yapılan alışverişlerde faydalanmak mümkün. Tarım ürünlerinde kullanmak üzere çıkartılan ve çiftçilere finansal kaynak sağlayan İmece Kart ile birçok avantajdan faydalanılabilir.

İmece Kartın Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

İmece Kart ödemelerinin zamanında yapılması halinde herhangi bir faiz uygulamasına gidilmiyor. Tarımsal ekipman, akaryakıt, yem, gübre, ilaç gibi ürünlerin alışverişinden doğan borçları maksimum bir yıla kadar faizsiz olarak uzatmak mümkün. İmece Kart ile üye iş yerlerinden yapılan alışverişlerde yine üye iş yerlerinde kullanılmak üzere puanlar kazanılabilir. Yurt dışından Maestro ya da Electron simgesi olan tüm ATM’lerden para çekilebiliyor. İmece Kart ile yılda bir kez olmak üzere son ödeme tarihi değiştirilebiliyor. Ayrıca bizzat kendinizin belirlediği son ödeme tarihinde ödemek şartı ile %1’lik komisyon karşılığında nakit para çekilebiliyor.

İmece Kart Anlaşmalı Üye İş Yerleri Hangileridir?

İş Bankası İmece Kart anlaşmalı üye iş yerleri hakkında detaylı bilgiyi, herhangi bir İş Bankası şubesinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca İş Bankası müşterisiyseniz ve çiftçiyseniz telefon bankacılığı kullanarak da gerekli bilgilere ulaşmanız mümkün.

İlginizi Çekebilir:  Kredi Kartı Asgari Ödeme Nedir? Ödeme Yapılınca Ne Olur?