1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 puan, ortalama: 5,00 uzerinden 5)
Loading...

İş Bankası 5000 TL Kredi Başvurusu

2

İş Bankası 5000 TL Kredi Başvurusu

Tüketim kültürünün dünyamızı sarması ile birlikte kişiler aniden ortaya çıkan ihtiyaçlarını giderebilmek için bankalardan anında kredi talep edebilmektedirler. Küçüklü, büyüklü tüm kredilere yanıt vermeye çalışan bankalar ise müşteri kazanmak amacı ile kampanyalarını artırmakta, başvuur kolaylıkları sağlamakta ve faiz oranlarını bu rekabette olağan seviyede aşağıya çekmektedir. Biz bu yazımızda düşük tutarlı ihtiyaç kredisi kullanacak olanlar için iş bankası 5000 tl kredi başvurusu hakkında detayları aktarmaya çalışacağız.

İŞ BANKASI’NDAN DÜŞÜK TUTARLI KREDİ İMKANI


Eğer ihtiyacınız çok büyük değil ancak acilse bu durumda İş Bankası imdadınıza koşuyor. Türkiye’nin en köklü bankalarından birisi olarak çalışmalarını sürdüren Türkiye İş Bankası’ndan dilerseniz hemen 5 bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisini kolayca alabilmeniz mümkündür.

Kredi Detayları;

  • Banka sunduğu 5 bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisi imkanından faydalanacak olanlar için 48 aya kadar vade imkanı sunmaktadır.
  • Bankanın bireysel ihtiyaç kredisi kapsamında uygulamakta olduğu faiz oranı %1.49’dur.
  • Kredi imkanından yalnızca banka müşterileri değil müşteri olmayanlar da faydalanabilmektedir.

İŞBANK 5,000 TL KREDİ HESAPLAMA İŞLEMİ

Türkiye İş Bankası’ndan 5000 lira tutarındaki ihtiyaç kredisini %1.49 faiz oranı ile 48 ay vadeli olarak kullanmanız durumunda bankaya aylık olarak geri ödemeniz gereken taksit tutarı 156 TL olarak gerçekleşecektir ve vade sonundaki toplam geri ödemiş olacağınız tutar ise 7.490 TL olacaktır.

Aynı şartlar altında bu krediyi eğer 24 ay vadeli olarak kullanacak olursanız bu durumda bankaya aylık olarak geri ödemeniz gereken taksit tutarı ise 258 TL olacaktır. Vade sonunda ise toplamda 6.193 TL geri ödemiş olacaksınız.


Yine bu krediyi aynı faiz oranı ve aynı tutarda 36 ay vadeli olarak kullanmanız halinde ise aylık olarak ödemeniz gereken tutar 190 TL olacaktır. Bu durumda vade sonunda toplamda 6.823 TL tutarında bir geri ödeme yapmış olursunuz.

İŞ BANKASI 5,000 TL KREDİ BAŞVURUSU

Şimdi siz de İş Bankası 5000 tl kredi başvurusu için bankanın resmi web sitesine girebilir veya size en yakın Türkiye İş Bankası şubesine giderek başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilir ve ihtiyacınız olan krediyi dilediğiniz vade seçeneği ile kullanabilirsiniz.Share.

About Author

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu, web yazılımcı ve bilgi paylaşma konusuna aşık biriyim. Aradıklarımı net olarak bulamadığım için web sitesi açarak gerçek, doğru ve güncel bilgileri insanlarla paylaşmaya başladım. Şuan UygunKrediler.ORG aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hitap ediyorum. "Bütün ilerlemeler, insan fikrinin bir eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalı. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir." -Mustafa Kemal ATATÜRK-

2 yorum  1. Furkan Şahin on

    iş bankasının faiz oranını %1,49 olarak vermişsiniz ama oran %1,75 olarak hesaplanıyor sizin dediğiniz bu %1,49 oranı kredi notu yüksek olanlara özel bir oran diye düşünüyorum ben faiz oranını %1,75 olarak hesaplayacak olursam 25,00 TL masraf alacak taksit tutarı 475,71 TL olacak geri ödemesi ise 5.733,52 TL olacak yani 12 aylık bir dönemde 733 tl ek ödeyerek uygun bir kredi kullanacağız.

  2. Merve Pınar on

    devlet bankalarının faiz indirimi nedeniyle faiz oranlarını düşürmesi özel bankalarda vuku bulmadı bu nedenle özel bankalar kredi konusunda cazip değil özellikle uzun vadeli kredileri çekmek gerçekten Rus ruleti oynamak ile eş değer.şuan için en uygun kredi İNG Bankta var Faiz Oranı: %1,49 Tahsis Ücreti : 25,00 TL Toplam Ödeme : 6.218,20 TL Aylık taksit 258,05 TL bu şartlardan daha uygun bir kredi seçeneği yok.Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.