1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (11 puan, ortalama: 5,00 uzerinden 5)
Loading...

İnternetten Kredi Kartı Başvurusu Yapılan Bankalar

3

İnternetten kredi kartı başvurusu yapılan bankalar size de acil onay verecektir. Anında en kolay kredi kartı veren bankalar 2018 listemizde mevcut. Hemen şimdi online olarak internetten kesin kredi kartı başvurusu yapılan bankalar için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. İnternetten herkese anında kredi ve en kolay kredi kartı veren bankalar listemizi güncelleyip sizlerle paylaşıyoruz. Bir önceki yazıda öğrenciye kredi kartı veren bankalar ve kart detaylarını sunduk. Şimdi de internetten kredi kartı başvurusu yapılan bankalar hangileridir? Gibi sorulara cevap veriyor ve merak ettiklerinizi paylaşıyoruz.

Anında Kredi Kartı Veren Bankalar


İnternetten kredi kartı başvurusu yapılan bankalar listesini özetle belirtelim;

 • Ziraat bankası anında
 • Halkbank internetten kredi kartı
 • Akbank en kolay kredi kartı veren banka
 • TEB TC ile kredi kartı başvuru
 • Şekerbank para puan kazandıran kartı
 • Odeabank Card’O başvurusu
 • Türkiye İş Bankası
 • Fibabanka kolay başvuru yapılan
 • İNG Bank
 • Yapı Kredi Bankası

Listedeki anında kredi kartı veren bankalar başvurularınız için bekliyor. Hemen resmi adreslerine girin ve internetten kredi kartı başvurusu yapılan bankalar listesinden size uygun olanı seçin. Tek yapmanız gereken kredi kartı başvuru formunu doldurmak ve başvuruyu göndermek. Böylece internetten kesin kredi kartı başvurusu yapılan bankalar aracılığıyla bu ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Üstelik kredi kartı kampanyalarında birbirinden güzel avantajları da elde edeceksiniz.

kolay kredi kartı

Kredi kartı başvurusu için en kolay onay veren bankalar listesi

Şu sıra En Kolay Kredi Veren Bankalar olduğunu da unutmayın! Kredi kampanyası detaylı yazımızı incelemeye ne dersiniz?

İnternetten Kesin Kredi Kartı Başvurusu Yapılan Bankalar

Bankacılık sektöründeki gelişmeler kredi ve kredi kartı paketlerine de yansıyor. Özellikle de başvurularda bu durumu görebiliyoruz. Şuan internetten kesin kredi kartı başvurusu yapılan bankalar sayesinde işimiz çok rahat. Hiçbir şubeye gitmeden anında kredi kartı başvurusu ya da kredi başvurusu yapabiliriz. Sadece TC kimlik numaramızı belirtiyor ve bizden istediği bilgileri onaylıyoruz. Kimi bankalar öyle hızlı ki. Anında kredi onayı veriyorlar. Jet kredi bu paketlerin sadece bir örneği. Ziraat bankası, Halkbank, Akbank, Denizbank, TEB, Finansbank, Garanti, Yapı Kredi, Fibabanka, ING, Odeabank gibi büyük isimler internetten kredi kartı başvurusu yapılan bankalar öncüsüdür. Fibabanka demişken; “Fibabanka bireysel ihtiyaç kredisi paketlerini incelemek ister misiniz?” Birçok bankaya kıyasla düşük faizli ihtiyaç, konut, taşıt ve esnaf kredisi alabilirsiniz. Fırsatı kaçırmamak için Fibabanka.com.tr adresine girebilir veya 444 88 88 Fibabanka müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar


İçerisinde olduğumuz 2018 yılı teknolojik manada oldukça ileri. Şuan banka kurumlarının hem resmi internet adresleri hem de mobil bankacılık uygulamaları mevcut. Bir kredi-kartı başvurusu yapmak isterken internetten hızlı kredi kartı başvurusu yapılan bankalar şubelere gitmeden işimizi yapmaya olanak sağlıyor. Mobil veri sayesinde ise en kolay kredi kartı veren bankalar arasında seçim yapabiliyor ve sıra beklemeden başvurumuzu gönderebiliyoruz. Tüm bu rahatlığın yanında ise kredi kartı avantajlarının olması ayrı bir güzel. Uzun vadeli taksit imkanı, nakit çekim, harcadıkça kazanma, para puan, chip gibi avantajlar da her kredi kartı türüne göre değişiyor.

Başvurusu kolay en kolay kredi kartı veren bankalar listesi;

 1. Fibabanka
 2. Ziraat Bankası
 3. Akbank
 4. TEB
 5. Yapı Kredi Bankası
 6. QNB Finansbank
 7. Denizbank
 8. Garanti
 9. İş Bankası
 10. Odeabank
 11. ING Bank

TC İle Anında Kredi Kartı Başvurusu

Bankacılık sektörü ve resmi kurumlar dâhil neredeyse tüm işlemlerimiz TC kimlik numaramız ile gerçekleşiyor. Banka kredi veya kredi kartı başvurusunda yine TC no gereklidir. Dilerseniz yine bir örnekle devam edelim. Fibabanka anında telefonla kredi başvurusu için TC kimlik numarası vermeniz yeterli. İnternetten TC ile anında kredi kartı başvurusu yapmak gibisi yok. Hem kolay hem de anında gelen cevap çok rahat.

anında kredi kartı banka

Kredi kart başvurusu internetten yapılan banka isimleri

Fibabanka TC no ile kredi kartı başvurusu detayları;

 • İnternetten hızlı kredi kartı başvurusu yapılan bankaların kredi kartı şartlarını (Fibabanka internetten kredi kartı başvurusu) ele alarak özetleyelim;
  • Bankanın müşterisi olup olmadığınız sorulur
  • İkamet edilen il
  • Kredi kartı başvurusu yapanın adı-soyadı
  • Cep telefonu numarası
  • E-mail adresi
  • TC Kimlik numarası ile kredi kartı başvurusu için en gerekli detaydır.

Yukarıdaki örneği internetten hızlı kredi kartı başvurusu yapılan bankalar için gösterebiliriz.

Eğer ilginizi çekiyorsa Kadınlara Özel Kredi Kartı Başvurusu yapabileceğiniz bankaları ve kredi kartlarını incelemenizi öneriyoruz. Yalnızca kadınlar için olmadığını da belirtelim.

Hangi Bankadan Kredi Kartı Alabilirim?

İnternetten en kolay kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz bankaları yukarıda sıraladık. Özet geçtiğimiz banka isimlerine dikkatinizi çekerim. İnternet bankacılığı ile anında kredi kartı başvurusunu neredeyse tüm bankalardan hızlıca yapabiliyorsunuz. Mobil bankacılık da buna dahildir. Başlangıç limiti ile tüm bankaların da pek sorun çıkarmadan kredi kartı vermesi beklenemez. Unutmayınız ki internetten hızlı kredi kartı başvurusu yapılan bankalar listesi sizin; hangi bankadan kredi kartı alabilirim sorunuza cevap değildir. Ama biz bunu da düşünerek size anında kesin onaylı kredi kartı veren bankaları sıraladık.

Findeks kredi notuna göre kart başvurusu

Kredi kartı veren bankalar şart olarak Findeks notu istemesi

Hızlı Kredi Kartı Başvurusu Yapılan Bankalar

Kredi kartı veren bankalar listemiz yukarıda olup incelemenizi tavsiye ederiz. Buna ilave olarak bankaları tekrardan sıralamak yerine kart çeşitlerine bakalım;

 • Mastercard Kredi Kartları
 • Worldcard Kredi Kartları

Mastercard ve Worldcard aralarında farklılıklar bulunduruyor. Bankaların kredi kartı paketlerinin de çeşitli olduğunu unutmayın. Klasik kredi kartlarının üst kartları mevcuttur. Listedeki hızlı kredi kartı başvurusu yapılan bankalar başvurunuzu alırken ilk olarak temel karta yönlendirebilir. İstediğiniz kredi kartını seçebilme olanağı her bankada mevcut değildir.

En Kolay Hangi Banka Kredi Kartı Veriyor?

Kolay onaylanan kredi kartları için güncel detayları aşağıda paylaştık. Listemizin en kolay kredi kartlarına gelmişken biraz da kart özelliklerine yer verdik. Banka şubesinden yahut internetten kolay onaylanan kredi kartlarıdır. Bu veriler piyasaya göre şekil alır. Şuan kullanabileceğiniz avantajlı kredi kartları bunlardır. Özellikle de bize gönderdiğiniz birtakım soruları paylaştık. Sorduklarınızı birer başlık olarak ele alıp detaylandırdık. Şimdi de en kolay hangi banka kredi kartı veriyor sorumuza cevap sunalım. Eğer sizler de hangi bankadan kredi kartı alabilirim yahut benzer olarak hangi banka kredi kredi kartı verir diyorsanız burası tam size göre!

En kolay kredi kartı veren bankalar

Banka Kredi KartıYıllık ÜcretiPara Puan
Akbank
Axess Exi26
25 TLYOK
Akbank
Axess Gold
122 TL50 TL
Garanti
Bankası Bonus Card
103 TL55 TL
CEPTETEB
Kredi Kartı
75 TL75 TL
TEB
Bonus Card
84 TL50 TL
Denizbank
Bonus Card
98 TL100 TL
Halkbank
Paraf
32 TLYOK
İş
Bankası Maximum
66 TL60 TL
Vakıfbank
Worldcard
86 TL40 TL
CardFinans
GO
25 TLYOK
TEB
SHE Card
82 TLYOK
Ziraat
Bankası Maximum Gold
36 TLYOK
Odeabank
Bank’O Card
YOKYOK
Odeabank
Bank’O Card Axess
YOKYOK

Tablo içerisinde gerekli bilgiler verilmiştir. Kredi kartı yıllık aidatı denilen kart ücreti ikinci sütun içerisinde. Kredi kartı ile alışveriş yaptıktan sonra puan biriktirebilir ve maksimum kazanabileceğiniz puanlar verilmiştir. Yukarıdaki tabloda en kolay kredi kartı veren bankalar ve kredi kartları mevcuttur.

Acil Kredi Kartı Başvurusu Yapılan Bankalar

Acil bir kredi kartına ihtiyacım var ve hangi banka anında kredi kartı verir? Diyorsanız doğru yerde olduğunuzu hatırlatmak isterim. Birbirinden avantajlı banka kredi kartları arasında seçim yapmaya hazırlan. Seçimini yaptıktan sonra kredi başvuru formuna geç. Bilgileri doldur ve anında kartın hazırlansın. Hemen şimdi internetten hızlı kredi kartı başvurusu yapılan bankalar ile başvuru formunu doldurabilirsiniz. Böylece ivedi ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Unutmayınız ki banka şubelerine gitmeden de kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Hızlıca internete bağlanın ve anında acil kredi kartı başvurusu yapmaya başlayın.

Kredi Kartı Çıkarmak İçin Gerekli Şartlar

Bankaların kredi kartı kampanyalarında şartlar zorlayıcı değildir. Kimi kampanyalar kredi notu düşük olanların da kredi kartı almasını sağlıyor. Genelde bu tür kredi kartlarının limitleri maksimum 1000 TL oluyor. Normal koşullarda kredi kartı başvurusu için kredi notu skoruna bakılır. Ardından ise kredi kartı çıkarmak için gerekli şartlar devreye girer ve süreç ilerler. Süreçte olumsuz durumlar olmaz ve kişinin Findeks kredi notu skoru yeterli görülürse onay verilir. Genel olarak internetten kredi kartı başvurusu yapılan bankalar sizden kredi kartı almak için şu şartları isterler.


Kredi kartı çıkarmak için gerekli şartlar:

 • 1.18 yaşın üzerinde olmak
 • 2.Kredi notu skoru olan Findeks puanı değerlendirilir (her bankanın şartları ayrıdır) ve buna göre işlem sürer
 • 3.Kredi kartı limiti yüksek olan kartlarda gelir belgesi sunulması
banka kredi kartı başvurusu

Bankalar kredi kartı başvurularında kişinin findeks risk raporunu değerlendirir

Kredi notuna değinmişken biraz da bu konuya yer verelim. Eğer Findeks puanınızı bilmiyorsanız, kredi notu sayfamızdaki yazıları inceleyin. Sayfada; “Garanti bankası kredi notu sorgulama, Findeks kredi risk raporu detayları, ücretsiz kredi notu öğrenme” ve TC ile kredi notu sorgulama gibi konular mevcuttur.

Kredi kartı başvurusunda kredi notu önemi hakkında size gerekli tüm bilgilere site içerisinden ulaşabilirsiniz. Bunun haricinde eklemek istediğim bir konu mevcut. Şayet girişimci iseniz veya girişimcilik aklınızdaysa size oldukça güzel bir haberim olacak.

Aklınızdaki iş fikrini hayata geçirmek için finans sıkıntısı mı çekiyorsunuz? Finansal kaynak olarak devlet destekli %70 hibe ve %0 faizli krediler alabileceğinizi biliyor musunuz? Dilerseniz hemen Devlet destekli faizsiz ihtiyaç kredisi yazımızı inceleyin! Bir nokta atıp internetten hızlı kredi kartı başvurusu yapılan bankalar konumuzu sonlandıralım. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere, esen kalın. Uygun Krediler ORG.


UygunKrediler.ORG Mesajı!

Uygun Krediler ORG olarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına en kaliteli, güncel ve doğru bilgiyi vermeye; aleyhimize uğraş gösterenlere karşı büyük bir istikrar ile devam edeceğiz. 20 Ekim 1927' de tarihe geçen o sözü unutmadık ve tekrardan hatırlatacağız!


İstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî bedhahların olacaktır.

Mustafa Kemal ATATÜRK


Özet
İnternetten Kredi Kartı Başvurusu Yapılan Bankalar
Makale Adı
İnternetten Kredi Kartı Başvurusu Yapılan Bankalar
Açıklama
Anında Kredi Kartı Veren Bankalar İnternetten kredi kartı başvurusu yapılan bankalar; • Ziraat bankası • Halkbank • Akbank • TEB • Şekerbank • Odeabank • Türkiye İş Bankası • Fibabanka • İNG Bank • Yapı Kredi Bankası
Yazar
Yayımlayan
Uygun Krediler
Yazar Logo


Share.

About Author

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu, web yazılımcı ve bilgi paylaşma konusuna aşık biriyim. Aradıklarımı net olarak bulamadığım için web sitesi açarak gerçek, doğru ve güncel bilgileri insanlarla paylaşmaya başladım. Şuan UygunKrediler.ORG aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hitap ediyorum. "Bütün ilerlemeler, insan fikrinin bir eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalı. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir." -Mustafa Kemal ATATÜRK-

3 yorum 1. Finans Ofis on

  Acil durum kredisine mi ihtiyacınız var? eğer evet ise, lütfen bu e-postayı arayın:
  % 3 faiz oranıyla kredi veriyoruz, şimdi e-posta adresimize ulaşın

 2. stephen williams on

  Kredi ihtiyacı mu var? ŞİMDİ BİZE ULAŞIN% 2’NİN DÜŞÜK ORTAĞINDA HERHANGİ BİR KREDİ İÇİN.

 3. Sertaç Solgun on

  Kredi kartını artık o kadar hızlı alabiliyorsun ki maşallah yani. hele olmasın diyelim bankaya tüm giriş kanalları gözüne sokarLeave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.