Bankacılık sektöründe yeniliklere önem veren ve müşterilerine her zaman kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlayan ING Bank hızlı iletişim ağlarını kullanarak sorunları kısa bir süre içerisinde çözmeyi hedeflemektedir. Eğer sizler de bankacılık işlemlerinizde ING Bank’ı tercih ediyorsanız çağrı merkezlerine bağlanarak karşılaştığınız sorunlara kısa bir süre içerisinde çözüm bulabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet veren ING Bank müşteri temsilcileri numarası 0850 222 0 6002’dir. Ayrıca internet bankacılığı üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirerek birçok alanda faaliyet gösterebilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden kartınız ile ilgili kayıp çalıntı bildirisi bırakabilir, bakiyenizi ve kredi kartı borcunuzu öğrenebilirsiniz

ING Bank Müşteri Temsilcisine Kısa Yoldan Nasıl Bağlanırım?

Türkiye’de yıllardır kaliteli bankacılık anlayışıyla yüzbinlerce kişiye hizmet veren ING Bank gece gündüz demeden müşteri temsilcileri aracılığıyla hizmet vermeye devam ediyor. Hafta içi her gün mesai saatleri arasında açık olan banka şubelerinden işlemlerinizi halledebileceğiniz gibi hafta sonu ve akşam 5’ten sonra müşteri temsilciliğini arayarak birçok probleminizi çözebilirsiniz. Merak ettiğiniz bir konu hakkında detaylı bilgiler alabilir, kredi kartınız banka hesabınız ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruya yanıt bulabilirsiniz.


Dünya genelinde 40’tan fazla ülkede faaliyet gösteren ING Bank bireysel ve kurumsal müşterilerine tüm dünya çapında 53 binden fazla çalışanı ile hizmet vermeye devam ediyor. Eğer sizler de ING Bank müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanmak istiyorsanız 0850 222 06 00 numarayı arayarak karşınıza çıkan telesekreterin uyarılarını dikkate alıp istediğiniz alana bağlanabilirsiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız numarayı aradıktan sonra 3 ve 0 tuşlarına basarak müşteri temsilcisine daha hızlı bir şekilde ulaşabilir ve aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz.

Bankacılık sektöründe yıllardır yenilikçi çalışmalara imza atan ING Bank gerek düşük faiz oranları ve gerekse bankacılık işlemlerinden aldığı düşük tutarlar sonucunda yüzbinlerce kişinin tercih ettiği bankalar arasında yerini almıştır. Türkiye’de faaliyet gösterdiği süre boyunca halkın güvenini kazanmış ve gerçekleştirdiği tüm işlemlerde müşteri memnuniyetini esas almıştır. Herhangi bir mağduriyet yaşatmamaya çalışan ING Bank çeşitli kredileri kullanmak isteyen müşterilerine her zaman yardımcı olmaya çalışmaktadır. Birikim hesabınızda sizlere çeşitli avantajlar sunarak biriktirdiğiniz paranın katbekat karşılığını almanızı sağlamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Eft Kaç Dakikada Geçer EFT Hakkında Bilgiler