Hemen Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi kartları hayatımızı kolaylaştırır. Birçok alışverişlerimizi kredi kartı ile taksitli bir şekilde yaparız. Harcarken puan biriktirip bedava alışverişler yaparız. Kredi kartını ilk yıllarda bankalar kolayca verirken günümüzde artık bankalar kredi kartı verirken birçok şart öne koşmaktadır. Bugün binlerce insan kredi kartı borcunu ödeyemediği için kredi kartı borcu yönünden yasal takibe uğramıştır. Birçok banka alacağını tahsil edemediği için kredi kartından büyük zararlar etmiştir. Bugün bankalar artık kredi kartı verirken müşterilerine karşı seçici davranmaktadır. Kredi notu düşük olan kişilere artık bankalar kredi kartı vermemektedir.


Kredi kartı çıkartırken dikkatli olmalısınız. Tüm bankaların kredi kart şartlarını iyi değerlendirmelisiniz. Nakit çekim faiz oranı, gecikme faizi oranı, taksitli nakit avans faizi, kart kullanım aidatı gibi bilgileri önceden bilmelisiniz. Her bankanın kredi kartını kullanmayın. İnternet bankacılığını kullandığınız bankanın kredi kartını kullanmak size büyük kolaylık sağlayacaktır. Borcunuzu takip etmek ve borcunuzu ödemek böylece daha kolay olacaktır. Kredi kartı size avantaj sağlamıyorsa sırf kredi kartı sahibi olmak için kredi kartını kullanmayın. Size alışveriş kolaylığı, nakit avans, taksitli nakit avans gibi avantajlar sağlamasına özen gösterin. Kredi kartının bütün işyerlerinde geçmesine ve kampanyalarına dikkat etmelisiniz. Bonus kredi kartları her zaman taksit kolaylığı sağlar. Bu anlamda ülkemizde en çok kullanılan kredi kartları Garanti Bonus kartları, İş Bankası Maksimum kartları ve Akbank Axess kredi kartıdır.

İlginizi Çekebilir:  TEB Kredi Kartı Limit Yükseltme

Hemen onaylanan ve kısa sürede müşteriye ulaştırılan kredi kartları şunlardır:

Akbank Axess Kredi Kartı

Akbank şubelerinden, mobil şubeden ve internet bankacılığından Akbank Axess kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz 10 dakika içinde sonuçlanır. Kartınız onaylanır onaylanmaz hemen basıma gönderilir. Kartınız en geç 1 hafta içinde adresinize teslim edilir. Kart kullanım aidat ücreti yoktur. Ülke genelinde binlerce üye iş yerlerinde taksit kolaylığı sağlar.

Denizbank Bonus Kart

Denizbank müşterilerine zengin imkanlar sunan bir bankadır. Kredi kartı birçok üye iş yerinde geçmektedir. Kredi kartını kolay veren ve müşterilerine kolay ulaştıran bir bankadır. Başvurunuz 5 dakikada onaylanır ve kartınız 5 iş gününde size teslim edilir. Denizbank Bonus kredi kartı ile nakit avans çekebilirsiniz. Faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Kredi kartı faiz oranı diğer bankalara göre daha düşüktür. Üstelik kredi kartı aidatı almaz.

Garanti Bankası Bonus Kart


Türkiye’de kredi kartı konusunda en çok tercih edilen banka Garanti Bankası‘dır. Bonus Kart ile müşterilerine hizmet sunan bankanın kartı ile taksitli alışverişler yapabilirsiniz. Üye işyerlerinde alışverişler yapıp puan biriktirip bu puanları bedava alışverişe çevirebilirsiniz. En hızlı kredi kartı teslim eden banka Garanti Bankası‘dır. Kart onayı 5 dakikada gerçekleşir. Kart aidatı almayan banka müşterilerine birçok yönden avantajlar sunar. Garanti Bankası kredi kartı başvurusu için siz de telefon bankacılığına 444 0 333 numaralı hatlardan bağlanabilirsiniz. Müşteri temsilcilerine kredi kartı almak istiyorum dediğiniz taktirde kısa sürede kredi kartı başvurunuzu alıp, onaylanması halinde belirttiğiniz adrese kredi kartınız 5 iş günü içinde ulaştıracaktır.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı

İş Bankası Maximum kredi kartına sahip olmak için İş Bankası şubelerini 0850 724 0 724 numaralardan arayabilirsiniz. İşcep ve İşbankası internet şubesinden de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Dilerseniz haftanın 5 günü sabah 8.30 ile 17.30 arasında banka şubelerinde müşteri temsilcilerinden destek alarak kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. İşbankası kredi kartı hizmetlerinde üst düzey hizmet verir. Nakit avans, taksitli nakit avans, alışverişlerde taksit seçeneği, üye işyerlerindeki alışverişlerde kampanya zenginliği açısından kullanıcılarına zengin imkanlar sunar.

İlginizi Çekebilir:  Bonus Kredi Kartı Başvurusu ve Kart Özellikleri

İNG Bonus Kart

Türkiye’nin en yenilikçi bankası İNG Bank müşterilerine Bonus Kart markasıyla kredi kartı hizmeti verir. Kredi kartı çıkartmak için internet şube, banka şube ve telefon bankacılığını kullanabilirsiniz. İNG Bonus Card sahibi olmak isteyenler, KART, TC numaranızı aralarında bir boşluk bıraktıktan sonra 2205’e göndermeleri yeterlidir. Onay çıkması halinde 7 gün içinde kredi kartınız belirttiğiniz adresinize teslim edilir.

Hemen Kredi Kartı Veren Diğer Bankalar

İhtiyaçlar arttığında ilk olarak sarıldığımız şey kredi kartlarıdır. Bankalardan kredi almakta zorlanan vatandaşlar nakit ihtiyaçlarını kredi kartlarından karşılamaktadır. Kredi kartının çıkması ve elimize ulaşması bazı durumlarda 1 ayı bulabilir. Kredi kartı çıkartırken acil durumunuz varsa internetten en hızlı kredi kartı veren bankaların listesini çıkarıp bu bankaların kredi kart şartlarını okuyup size en uygun olan kartı tercih etmelisiniz. Bazı bankalar kredi kartını 1 hafta gibi kısa sürede basıp müşterilerine ulaştırırken bazı bankalar işi ağırdan alıp bu süreci 2-3 haftaya çekebilmektedir.

Kredi kartınızın onaylanması kredi notunuza göre gerçekleşir. Kredi notunuz makul seviyede ve yüksekse kredi kart başvurunuz hemen onaylanır. Kredi notunuz orta seviyedeyse onaylanması 1 günü alabilir. Kredi notunuz çok düşükse onaylanma süreci 3 gün sürebilir. Kredi kartınızın hemen onaylanması için kredi notunuz 1200 üzerinde olmalıdır. 800 puan altına sahip kişilerin kredi kart başvuruları genelde reddedilir.

Odeabank Bank’O Card Hemen Kredi Kartı

Odeabank yıllık kart ücreti almayan kredi kartını hizmete sundu. Kolay kredi kartı veren ve kart aidatı almayan bir kredi kartı kullanmayı tercih ediyorsanız Odeabank kredi kartlarını tercih edebilirsiniz. Kredi kart dünyasında iyi bir yer edinmeyi kafaya koyan Odeabank müşterilerine kredi kartı konusunda zengin imkanlar sunar. Taksitli nakit avans, alışverişlerde bol taksit ve harcadıkça para kazanma sistemi ile müşterilerine sürekli kazandıran banka bugün kredi kartı konusunda insanların en çok tercih ettiği bankalardan biri konumuna geldi. Odeabank müşterilerine 5 tane ek kart çıkarma imkanı verir. Odeabank kredi kartı başvurusunu telefon şubesinden yapabilirsiniz. Banko boşluk kimlik numarasını yazıp 8444 kısa mesaj atarak da kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Kredi Kartından Nakit Avans Çekmek

QNB Finansbank Enpara Kredi Kartı

Finansbank, Enpara kredi kartını en kısa sürede onaylayan ve müşterilerine ulaştıran bankalardan biri olarak bilinir. Kart aidatı olmayan Enpara kredi kartı kullanıcılarına zengin imkanlar sunar. Kredi kart aidatı almayan Enpara diğer bankaların aksine kredi kartı kullanan kişilere aidat ödemesi yapmaktadır. Enpara kredi kartınızı düzenli kullanırsanız toplamda 100 tl olmak üzere yılda 2 defa aidat alarak 200 lira kazanç elde edebilirsiniz.

ING Bonus Anında Kredi Kartı

ING Bonus kredi kartıING Bank şubelerine giderek nüfus cüzdanınızla 5 dakika içinde başvurunuzu yapabilirsiniz. Şubelerden size verilen kredi kartları üzerinde isim bilginiz yer almaz. Şubeler tarafından hemen teslim edilen kredi kartını isterseniz sevdikleriniz için ek kart çıkartabilirsiniz. Üzerinizde isim yazılı kartları telefon bankacılığını arayarak 5 lira karşılığında talep edebilirsiniz.

İş Bankası Hızlı Kredi Kartı

İş Bankası şubelerinden veya web sitesinden kredi kartına hemen başvurup kredi kart sahibi olabilirsiniz. İnternet şube kanalından bireysel bölümünden karlar menüsüne girip hızlı kredi kartı başvuru bölümünden kart başvurusu yapabilirsiniz. Bu formda kimlik numaranız, gelir durumunuz ve telefon numaranızı yazmanız istenir. Bilgileri girince İşbank size 2 seçenek sunar. Bunlardan birisi telefonla aranmak diğeri form aracılığıyla işlemleri tamamlamaktır.