Pos cihazı, firmaların mağazalar üzerinde kredi kartı ile satış yapmalarına olanak sağlar. E ticaret sektörünün gelişmesiyle pos cihazı anlayışına da yeni eklentiler geldi. İnternet üzerinden Halkbank sanal pos oluşturarak satışlarınızı yapabilirsiniz. Bu sayede müşterileriniz kredi kartıyla ödeme yaparak ürünlerinize ulaşabilir.

Halk Bank, sanal pos cihazı açmanız için müşterilerine yardımcı olmaktadır. Ürün veya hizmetlerinizin satışını internet üzerinden yaparken müşteriler için güvenli bir ortam oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda mağazalarda olduğu gibi tek ve taksitli ödeme imkanınız da mevcut. Halkbank sanal pos cihazını web satış siteniz üzerine entegre ettiğiniz takdirde ürün ve hizmetleriniz, müşteriler tarafından 7 gün 24 saat alınabilir halde olacaktır.


Sayfa İçerisindeki Konu Başlıkları

Halkbank Pos Açmak

Halkbank pos açma işlemini gerçekleştirmeniz içmeniz, ürün veya hizmetlerin satışını gerçekleştirebileceğiniz bir web site alt yapısına sahip olmanız gerekir. Bu alt yapıya sahipseniz Halk Bank pos cihazını alabilirsiniz.

  1. Ürün satışına uygun alt yapınız var ise; size en yakın Halkbank şubesine giderek sanal pos açtırma başvurusu yapabilir ve işlemlerinizi başlatabilirsiniz.
  2. Ürün satışına uygun alt yapınız yok ise; Halkbank tarafından ilgili web site tasarım ekiplerine yönlendirilebilirsiniz. Sanal mağaza uygulamasının geliştirmesi, web sitesi tasarımı ve hazırlanan siteye Halkbank sanal pos sisteminin kurulmasını sağlayan sizlere yardımcı olacaktır.

Halkbank Pos Cihazı Komisyon Ücretleri

Halkbank pos cihazı komisyon fiyatlandırmaları yapılırken firmaların aylık ciro limitleri ve firmalarla yapılan anlaşmalar göz önünde bulundurulur. Bu oran değişkenlik gösterilemektedir. Halkbank’ın sizlere sunacağı 3 farklı pos komisyon ücreti paketinden birini seçebilir ve Halkbank sanal pos cihazınızın kurumunu sağlayabilirsiniz.

Halkbank pos cihazı komisyon oranları yüzde 2 ve yüzde 4 arasında değişkenlik göstermektedir. Firmanız ve Halkbank arasında yapılacak mütabakat sonucunda size en uygun komisyon oranını tercih ederek satışlarınıza başlayabilirsiniz. Ayrıca gerekli görüşmeleri yapmak ve daha fazla bilgiye sahip olmak için Halkbank pos cihazları destek hattını arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  ING Bank Müşteri Hizmetleri İletişim

Halkbank Pos Cihazı Destek Hattı


Ticaret sektörü içerisindeki kredi kartı kullanım oranlarının oldukça yüksek seviyelere ulaşmasıyla birlikte bankalar da firmaların sorunlarına daha rahat çözüm bulabilmek için pos cihazı destek hattı oluşturmaya yöneldiler. Halkbank pos cihazı destek hattına 0212 365 75 85 numarasından ulaşabilir, yeni pos cihazı satın alma işleminin detaylarını öğrenebilirsiniz. Eğer, Halkbank pos cihazına sahipseniz, bu hat aracılığıyla pos cihazı bağlantı sorunlarını, pos cihazı sorunlarını, kurulum ve güncelleme sorunlarını da dile getirerek çözüm bulabilirsiniz. Destek ekipleri pos cihazlarda yaşanan sistemsel ve teknik sorunları çözüme kavuşturmak adına görevlidirler.