1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylanmadı)
Loading...

Halk Bankası İnternet Şubesi

0

Bankacılık hizmetleri her geçen gün yeni bir boyuta taşınmakta ve  gelişmekte olan teknolojiye paralel olarak hizmet kapsamını genişletmektedir. Bu alanda en çok dikkat çeken uygulama ise internet bankacılığı ve bankaların internet şubeleri  olmaktadır. Ülkemizde hizmet veren hemen hemen her bankanın kendine ait bir internet sitesi olsa da bunlar arasından en çok dikkat çeken Halk Bankası internet şubesi olmaktadır. akla gelebilecek her türlü bankacılık işlemini bu yol ile yapabilmek mümkün olduğundan artık pek çok kişi Halk Bankası internet şubesi indirmekte ve tüm işlerini hızlı ve kolay bir şekilde halletme olanağı yakalamaktadır.

Halk Bank İnternet Bankacılığı

Bu sistemi kullanmak isteyen kişilerin yapması gereken ilk iş Halk Bankası internet şubesi şifresi almaktır. Bunun  için ise yapacağınız şeylerden ilki bu şubenin yönlendirmelerini takip etmektir. Bunun yanı sıra şifre almak amacı ile eğer dilerseniz günün her saati hizmet vermekte olan Halk Bank müşteri hizmetleri olan  444 0 400 numaralı hattı arayabilirsiniz.


Gerekli olan kullanıcı adı ve şifre belirleme işlemini yaptıktan sonra talep ettiğiniz bankacılık işlemlerini yapmak için Halk Bankası internet şubesi girişi yapmalısınız. Bunun için bankanın kendi sitesi üzerinden giriş yapmak bir yana eğer isterseniz Halk Bankası mobil bankacılık uygulaması aracılığı ile giriş işlemini yapabilirsiniz.

Bahsi geçen bu uygulamaya ya da siteye giriş yaptıktan sonra yapabileceğiniz işlemlerden bazıları ise şunlardır;

  1. Banka hesap bakiyesini kontrol etme, para giriş çıkışını gözlemleme,
  2. Kullanmakta olduğunuz kredi kartı hareketlerini kontrol etme, limit ve borç öğrenme ve eğer yok ise kredi kartı başvurusu yapma,
  3. Kredi başvurusu yapma ya da mevcut olan kartlarınızın borçlarını gözlemleme ya da kredi kartı borcu ödeme,
  4. Para gönderme, EFT ya da havale işlemleri yapma,
  5. Yatırım, birikim ya da döviz- altın alım satımı yapma yahut mevcut olan yatırımlarınızı kontrol etme,
  6. Fatura, kira ya da akla gelebilecek diğer ödemeleri yapma,
  7. Talep ettiğiniz herhangi bir konuda otomatik ödeme talimatı verme,
  8. Talep ettiğiniz herhangi bir GSM operatörüne ait numaraya TL yükleme,
  9. Güncel borsa, altın ya da döviz hareketlerini kontrol etme ve bunun akla gelebilecek pek çok farklı işlemdir.

Görüldüğü üzere Halk Bank internet şubesinin normal Halk Bankası şubelerinden hiçbir farkı olmamaktadır. Bu sebepten de günümüzde milyonlara varan kişi işlerini bu uygulama aracılığı ile yapmaktadır. Eğer siz de hali hazırda Halk Bankası müşterisi iseniz bu uygulama ile her türlü bankacılık işlemini son derece  hızlı ve bir o kadar kolay bir şekilde halletme olanağı yakalayabilirsiniz. Bu konuda ya da merak ettiğiniz diğer tüm detaylar hakkında bilgi almak için yukarıda da belirttiğimiz Halk Bank müşteri hizmetleri numarası 444 0 400 hattını arayabilirsiniz.Share.

About Author

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu, web yazılımcı ve bilgi paylaşma konusuna aşık biriyim. Aradıklarımı net olarak bulamadığım için web sitesi açarak gerçek, doğru ve güncel bilgileri insanlarla paylaşmaya başladım. Şuan UygunKrediler.ORG aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hitap ediyorum. "Bütün ilerlemeler, insan fikrinin bir eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalı. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir." -Mustafa Kemal ATATÜRK-

134 kez okundu.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.yeni sunucu.