Hakkımızda

Uygunkrediler, Finans, Ekonomi ve Bankacılık kategorisindeki güncel kampanyaları yayınlayan Türkiye’nin en büyük Finans sitelerinden biridir. Krediler ve kredi kartları başta olmak üzere bankacılıktaki tüm önemli gelişmeleri burada bulabilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına özel olarak en uygun kredi paketlerine ulaşıyor ve paylaşıyoruz. Eğer sizler de kredi başvurusu yapmak yahut bir kredi kartı almak istiyorsanız bize uğramadan bunu yapmayın! Sizler için en uygun kredinin hangi bankada olduğunu araştırıyor ve karşılaştırmalı olarak sunuyoruz. Bankalar karşılaştırarak en uygun kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Uygun Krediler Hakkında

Uygunkrediler Ne Yapar?

Uygunkrediler, olarak finans ürünlerini en uygun şekilde vatandaşlara sunan sitedir. Bankalardaki kredi faiz oranları ve ince detaylarını gözle görülecek şekilde paylaşır. Onlarca büyük şirket, banka kurumu, resmi kurumdaki haberleri detaylı olarak paylaşmakta. Ülkemiz bankalarındaki faizsiz krediler, taşıt kredisi, konut kredisi, evlilik kredisi, kredi notu sorgulama, ihtiyaç kredisi, devlet destekli krediler hakkındaki en detaylı bilgiyi hazırlar. Kredi başvurusu yapmak için gerekenleri ve şartlarını da en geniş bir şekilde bulabilirsiniz.

UygunKrediler Hizmetleri Nelerdir?

Ne yaptığımız hakkındaki bilgileri de hizmetlerimiz arasında bulabilirsiniz. Tüm bankaların kredi paketlerini değil en uygun krediler hangileridir konuları mevcuttur. Yüksek faizli krediler kimsenin işine gelmeyeceği gibi bizlerin de işine gelmez. En düşük ve en uygun faizli kredi veren bankaların kampanya ve paketleri sunduğumuz hizmetlerin en büyüğüdür. Özetleyerek bu hizmetleri listelememiz gerekirse:

 • Faizsiz krediler
 • İhtiyaç kredileri
 • Devlet destekli krediler
 • Kredi kartı
 • Findeks kredi notu
 • Kredi notu sorgulama
 • Devlet destekli krediler
 • Hibe krediler
 • Hayvancılık ve Tarım kredileri
 • Kredi veren resmi kurumlar
 • Desteklenen bölgeler
 • Kredi başvuru şartları
 • Kredi ve Kredi kartı başvuruları
 • Devlet yardımları

Bunlar sadece verdiğimiz örneklerdir. Detaylarına site içerisinden ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz ücretli mi?

Uygunkrediler, hizmetlerinin tamamen ücretsiz olduğunu unutmayın. Verdiğimiz tüm hizmetlerimiz ücretsizdir. Gelirimizi ise; tanıtımlar ve reklamlardan sağlıyoruz. Müşterilerimiz ile kurduğumuz güven, dürüstlük, bağımsızlık ilkelerine büyük önem veriyoruz. Bu nedenle doğruluk, dürüstlük, bağımsızlık, güvenirlik ilkelerinden şaşmıyoruz.

Vizyonumuz

Türkiye Cumhuriyeti başta olmak üzere vatandaşlar dahil güvenilir bir ortam yaratmak ve başvuru adreslerini yüceltmek. Türkiye Cumhuriyeti kurumlarına olan güveni arttırmak, vatandaşlara en uygun ve en güncel hizmeti sunmak benimsediğimiz vizyonumuzdur. Türk tüketici kredi, yardım, sigorta, vs. tüm finansal ihtiyaçlardaki ilk başvuru adresini güvenilen marka haline getirmeye çalışıyoruz.

Misyonumuz

Bireysel krediler ve finansal ürünler gibi konularda tüketiciyi bilinçlendirmek ve olumlu finansal kararlar vermesini sağlamak istiyoruz. Bununla beraber finansal ürünlerle ilgili detaylı bilgiyi edinme, sorgulama ve bilgi öğrenme kültürünü yaygınlaştırmayı amaçladık. Okumayı, konuyu detaylı bir şekilde inceleyen bir kültürü yaygınlaştırmaktan dolayı tüm içeriklerimizde en ince ayrıntılara yer veriyoruz. Türkiye Cumhuriyeti, özel ve resmi kurumlarda kalite, güven ve memnuniyet görüşlerini yaymak.

Kısaca Uygun Krediler Hakkında

 • UygunKrediler olarak 2017 yılında bu hizmete başladık.
 • Zaman içerisinde farklı kararlar alarak 2018 yılında UK ORG olarak içerikler ürettik.
 • Uygun Krediler ORG sitesinde içerik üretirken çok hassas davranıyoruz.
 • Türkiye’nin en büyük finans siteleri arasında olmak için en güncel ve uygun içerikleri yayınlıyoruz.
 • Ziyaretçilerimiz ve topluluğumuzun bir parçası olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının isteklerine de yer veriyoruz.
 • Birçok sitedeki para kazanma arzusuna şiddetle karşıyız ve en güncel içeriği üretiyoruz. Bu sebeple diğer sitelerden daha az kazancımızın olduğu da doğrudur.
 • Asıl amacımız misyonumuz ve para kazanma hırsı ile yanıltıcı içerik üretenlere karşıyız.

Devlet resmi kurumları içerisindeki KOSGEB destekli krediler de paylaşımlarımız arasında. Ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK zamanında hazırlanmış bir projedir. Bu projenin günümüzde KOSGEB ismiyle devam etmesinden mutluyuz. Yalnızca yüce devletimiz değil esnafımızın da üretim yapabilmeleri için elimizden geldiği kadar canla, başla mücadele ediyoruz. İnanıyoruz ki esnafımız kazanırsa vatandaşımız da devletimiz de kazanır. Hep beraber kazanmamız için birlik olmalı ve mantıklı kararlar almalıyız.

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu, web yazılımcı ve bilgi paylaşım konusuna aşık biriyim. Aradıklarımı net olarak bulamadığım için web sitesi açarak gerçek, doğru ve güncel bilgileri insanlarla paylaşmaya başladım. Şuan UygunKrediler.ORG aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hitap ediyorum.

“Bütün ilerlemeler, insan fikrinin bir eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalı. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir.”
-Mustafa Kemal ATATÜRK-

Mantar Yetiştiriciliği Hibe Desteği Nasıl Alınır?

31Mantar yetiştiriciliği için devlet hibe desteği veriyor. Mantar yetiştiriciliği hibe desteği nasıl alınır sorusunun yanıtına göre hareket edebilirsiniz.

Evet, sizin için sunulan destek ve hibe gibi avantajlı durumların şartlarını sağlamanız durumunda direkt olarak destek alabilirsiniz. Mantar yetiştiriciliği hibe desteği nasıl alınır sorusunun yanıtı veriliyor. Detaylar aşağıdaki gibidir.

Mantar Yetiştiriciliği Hibe Desteği Şartları

Elbette şartların sağlanması önemlidir. Bunun için en az 100 metrekarelik bir kapalı alanda 15 20 ton kompost ve 3 kat ranza veya diğer sistemlerin uygulandığı bir yetiştirme sisteminin olması isteniyor. Sırt pompası, sulama sistemi, bir adet vantilatör, kültür mantarı ya da istiridye mantarı yetiştirmek gibi şartların sağlanması da isteneler arasında.

Sertifika;

Mantar yetiştiricilik desteğinin alınması için sertifikanız olması gerekiyor. Girişimcilik tarihlerinin belli aralıklar ile yapıldığını ve direkt olarak gerçekleşecek başvurular ile sorunsuz şekilde gerçekleşecek olduğunu bilmelisiniz. Bunu sağlamanız durumunda herhangi bir sorun yaşamadan direkt olarak başvurunun gerçekleşmesi ve hibe için bir şartın sağlanması da mümkün olacaktır. Mantar yetiştiriciliği hibe desteği şartları kapsamında gereken başvuruları yaparak siz de bu alanda destek alabilirsiniz.

Mantar Yetiştiriciliği Hibe Desteği Bodrum Kat Sınırlaması

Destek almak isteyen kişilerin karşılaşacağı sorunlar arasındadır. Çünkü devlet tarafından bu şeklide üretim biçimine destek verilmiyor. Sebebi ise bu tür yerlerin üretim konusunda sıkıntılı görülmesidir. Aranan şartlar arasında alanın büyüklüğü, yapılacak üretimin ne kadar olduğu gibi pek çok kriter var. Bunları sağlamanız durumunda, elbette kat sınırlaması konusunda da şartları sağlayarak başvurunuzu ona göre yapmanız isteniyor. Mantar yetiştiriciliği başvurusu için şartları sağlamanız durumunda başvurunuzu yaparak ödemelerin alınmasını sağlayabilirsiniz. Seçim tamamen size bırakılıp şartlara göre hareket edilir.

E Fatura Nedir?

Gerek bankacılık işlemleri gerekse de kullanmakta olduğumuz pek çok şey için faturalar almakta ve ödeme işlemlerini de bu faturalar aracılığı ile yapmaktayız.  Bahsi geçen bu faturalar bize posta yolu ile kağıt evrak şeklinde ulaşsa da bu durum hem zaman, hem ham madde ham de iş gücü kaybına neden olmaktadır. Bu sebepten dolayı pek çok firma ve özellikle de bankalar e fatura sistemine geçmek istemektedir. Kullanıcılarına da  bu sistemi önermekte ve onları e faturaya yönlendirmeye çalışmaktadırlar. Ancak pek çok kişi e fatura nedir bilmemekte ve e faturaya nasıl geçilecek ya da e faturayı kimler kullanacak merak etmektedir.

E Fatura Ne Demektir?

Hali hazırda kullanılmakta olan kağıt faturalar her ne kadar pek çok kişi tarafından kullanılsa ve güvenilir bulunsa da son derece masraflı ve zahmetli bir sürece tabii olarak elimize ulaşmaktadır. O faturaların kağıtlarının hammaddesinin üretimi, basımı, dağıtımı ve akla gelmeyecek daha başka pek çok detay para ve iş gücü kaybına neden olmaktadır. Bu durum hem bankaların para kaybetmesine hem de gayrisafi milli hasılanın zarar görmesine sebebiyet vermektedir. Anlatılmakta olan bu sebeplerden dolayı da e fatura kullanımı devlet tarafından da desteklenmektedir.

Peki kağıt faturaların yerine geçecek olan bu e fatura nedir?

E fatura, kullanmakta olduğunuz banka hesapları ya da kredi kartlarına ait olan detayların size e posta yolu ile ulaştırılmasıdır. Bu yöntem ile süreç hem çok daha hızlı işleyecek hem de ne zaman ne de iş gücü kaybı yaşanacaktır.

E Faturayı Kimler Kullanacak?

Kimi bankalar e fatura kullanımını mevcut olan tüm müşteriler için zorunlu kılsa a genel olarak talep eden herkes bu sisteme dahil olma olanağından faydalanabilmektedir. Yani bahsi geçen uygulama herkese açıktır. Günümüzde oldukça fazla sayıda kişi faturalarını e posta yolu ile almayı tercih etmekle beraber zamanla e fatura uygulamasının zorunlu hale geleceği tahmin edilmektedir. Bu yüzden bir an önce e fatura kullanmaya başlamak son derece faydalı olacaktır.

Kredi Kartı Aidat Ücreti Ödememek İçin Ne Yapabiliriz?

Bankaların artık aidatı olmayan kredi kartı çıkarılması ile ilgili yeni düzenlemeler hayata geçirildi. Lakin yapılan bu düzenlemeler var olan kartları kapsamıyor. Üstelik aidatsız kredi kartları, taksitli alışveriş imkanı sunmadığı gibi kredi kartı puan avantajlarına da yer vermemektedir. Bizler de bugünkü yazımızda mevcut kredi kartı aidat ücretinin ödenmemesi için neler yapılabilir? Buna değineceğiz.

İlk Olarak Bankanızla Görüşün

Her şeyden önce aidatlı kredi kartına sahipseniz, bu aidatı ödememek için bankanız ile iletişime geçmelisiniz. Bankaların çağrı merkezi ile iletişime geçerek bir itiraz dilekçesi oluşturursanız, bir müddet sonra size bir cevap gelecektir. Bankalar yapmış olduğunuz itirazları değerlendirirken sizlerin potansiyeline bağlı olarak değişken kararlar verebilirler. Bu noktada eğer harcamalarınız yüklü ise ve düzenli ödeme yapan biriyseniz, kredi kart aidat ücreti sizden alınmayabilir. Bunun haricinde sizlere belirli bir miktar harcama şartı da koyabilir. Örneğin; aylık 1000 TL ödemeleriniz de kredi kartı aidatı alınmayacaktır. Gibi öneriler sunabilirler.

Herhangi bir önerinin gelmemesi ve yapmış olduğunu itiraz dilekçesine olumlu yanıt verilmemesi sonucunda Tüketici Hakem Heyeti’ne başvurabilirsiniz. Bankalar çoğunlukla avukat, mahkeme ve diğer ekstra giderler ile uğraşmamak adın kredi kart aidatı iptal dilekçenize olumlu yanıt verebilmektedir.

Yeni düzenlemeler ile birlikte artık her bankanın aidatı olmayan kredi kartı bulundurma zorunluluğu bulunmaktadır. Ancak bu kartlar genellikle taksit ve puan imkanı sunmayan kartlardır. Sizler de eğer bu kartlardan yararlanmak istiyorsanız, bankalar ile görüşerek bu kartları talep edebilirsiniz.

Diğer Bankaları Da İnceleyin

Bankalar arasında yaşanan rekabet sonucunda kredi kart aidat ücretleri bankadan bankaya değişiklikler gösterebilir. Çoğunlukla diğer bankalar sizlere sms ya da arama yolu ile düşük aidatlı kredi kartı sunabilmektedirler. Sizler de gelen bu tekliflerden en uygun olanını değerlendirebilirsiniz.

Her Şey Sözleşme Detaylarında Gizli

Kredi kartı alırken sizlere sunulan sözleşmeye imza atmadan önce sözleşmeyi iyice okumalısınız. Bazı zamanlarda bilinçli ya da bilinçsiz olarak yapılan sözsel ifadeler ile yazısal ifadeler birbiri ile uyuşmayabiliyor. Sözleşmeye imza attığınız takdirde kredi kartı aidatı ücreti ödemeyi kabul etmiş olursunuz.

Kullanılmayan Kredi Kartlarını Kapatın

Günümüzde her bireyin bir ya da birkaç tane kredi kartı olabilir. Çoğu zaman sadece cüzdanda kalan ve kullanılmayan kredi kartlarının herhangi bir aidatı var ise bu kredi kartlarının ücretlerinden kurtulmak için öncelikle banka ile görüşebilirsiniz. Bir çözüm yoksa kartınız kapatmanız daha mantıklı olacaktır.

Ziraat Bankası BES Emeklilik İptali

Bes, yani Bireysel Emeklilik Sistemi 2017 yılından itibaren hizmete girmiştir. Bu hizmetle birçok kişinin otomatik olarak kaydı oluşturulmuş ve maaşlarında emeklilik sigortası nedeniyle kesintiler oluşmaya başlamıştır. Bu sistemin asıl amacı kişilerin emeklilik hayatından rahat bir yaşam sürmesidir. Fakat bu sistemi iptal ettirmek isteyen de birçok kişi oluyor.

Ziraat bankası tarafından yapılan otomatik vireysel emeklilik sisteminde kullanıcıların cayma hakkı da bulunmaktadır. Cayma işlemi 3 farklı yöntemle yapılabilmektedir. Kullanıcılar mobil üzerinden, internet bankacılığı üzerinden ve müşteri hizmetleri aracılığıyla cayma başvurusu yapabilirler. Fakat bu başvurunun ilk 2 ayda yapılması daha iyi olacaktır. Çünkü ilk iki ayda yaptığınız başvurular sonucunda yatırdığınız tutarın tamamını geri alma hakkına sahipsiniz. Sonrasında yapılan başvurularda ise bu tutarın tamamı alınamaz.

İnternet Bankacılığı Üzerinden Bes Emeklilik İptali

İnternet bankacılığı üzerinden iptal işlemini yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

 • Ziraat emeklilik resmi web sitesine girişinizi yapın.
 • Sitenin sağ üst kısmında bulunan internet şubesine bilgilerinizi girerek giriş yapın.
 • Sizi karşılan ekranda bir menü göreceksiniz. Bu menüde “Değişiklik ve Talepler” adında bir sekme bulunuyor. Bu sekmeye ilerleyin.
 • Sizi karşılayan ekranda ise “Otomatik Katılım Sözleşmesi” adlı butona tıklayın.
 • Karşılaştığınız ekranda ise “Cayma Talebime Devam Etmek İstiyorum” adlı yazıya tıklayın.

Yukarıdaki adımları tek tek ve doğru şekilde yaparsanız başvurunuz işleme alınmış olacaktır. Başvurular ortalama 1 gün içinde incelenmekte ve onaylanmaktadır. Bu süre sonunda ise yapılan kesintiler maaş hesabınıza tekrar yansıyacaktır.

Mobil Uygulama İle Bes İptali

Mobil cihazlarınız üzerinden uygulama yardımıyla iptal işlemini yapmak istiyorsanız öncelikle mobil uygulamayı cihazınıza indirmelisiniz. Ziraat Emeklilik Mobil Şube uygulamasını cihazınızın market kısmından ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Mobil uygulamayı sorunsuz olarak cihazınıza kurduğunuzda ise uygulamaya giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra uygulamanız gereken işlemler ise İnternet Bankacılığı üzerinde uyguladığınız işlemler ile aynıdır. Sorunsuz olarak adımları takip ederseniz iptal işlemini başarılı bir şekilde sonuçlandırmış olursunuz.

Telefonla Arayarak Emeklilik İptali Yaptırma

Ziraat çağrı merkezi yardımıyla da iptal işlemini yaptırabilirsiniz. Bu işlemi yaptırmak için 0850 222 97 00 numarasını aramalısınız. Telesekreter talimatlarını dinleyerek sırasıyla tuşlamaları yapabilirsiniz. Fakat hızlı şekilde işlemi halletmek istiyorsanız sırasıyla 2. 1 ve 1 tuşlamasını yapmanız gerekir. Bu kısımdan sonra ise sizi müşteri temsilcisi karşılayacaktır. Temsilci gerekli olan doğrulamaları yaptıktan sonra iptal işleminizi gerçekleştirir.

İptal Sonrası Kesintiler

Sistemde ne kadar süre kayıtlı kaldığınıza göre kesinti miktarları da değişiklik göstermektedir. İlk 2 ay içerisinde iptal ettirmeniz durumunda hiçbir şekilde kesinti yapılmadan ücret hesabınıza aktarılacaktır.

Vefat etme, emeklilik hakkı kazanma gibi zorunlu durumlarda Bes sisteminden ayrılanlara getiri üzerinden yüzde 5 kesinti uygulanır.

10 yıl üzerinde sisteme kayıtlı kalmış kişiler iptal ettirmek isterse getiri tutarı üzerinden yüzde 10 kesinti uygulanır. 10 yıl altında kayıtlı kalmış kişiler ise ayrılmak isterlerse yüzde 15 kesinti görürler.

Bes Hakkında Diğer Bilgiler

Bu sisteme otomatik kaydı yapılan kişilerin herhangi bir devlet veya kamu kurumunda çalışıyor olması gerekiyor. 1972 yılında veya daha sonra doğmuş olan kişilerin sisteme kaydı otomatik olarak yapılmaktadır. Günümüzde 5 veya daha fazla personele ihtiyaç duyan her şirket üzerinde bu emeklilik sistemi uygulandığı gibi, sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan kişilerin kaydı yapılmaktadır.

Bu sistemden emekli olmak için iki şartı sağlamak gerekiyor. Bu şartları sağlayan kişiler ise süre sonunda emekli olabiliyor.

 • 56 yaşını doldurmuş kişiler emekli olmaya hak kazanır.
 • Sadece 10 yıldan uzun süredir sistemde yer alan vatandaşlar emekli olabilir. Bu sürenin altında kalanların ise 10 yılı doldurması gerekir.

Bes hakkındaki sözleşmeleri, merak ettiklerinizi ve sürelerinizi internet bankacılığı üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca çözüm merkezi ile iletişim kurarak da Bes ile ilgili detaylı bilgileri ve durumunuzu öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Hızlı İletişim

Bankalar ile çalışan birçok kişi, bankalarla ilgili bir sorun yaşadıklarında veya işlem yapmak istediklerinde çağrı merkezini aramaktadır. Çağrı merkezi arandığında ise müşteri temsilcisine bağlanmak biraz zaman alıyor. Telesekreter ile uğraşmak zorunda kalan kullanıcılar bu konu hakkında şikayetlerde bulunuyorlar. Ülkemizin her yerinde milyonlarca müşterisi olan Vakıfbank da zaman zaman bu şikayetlere maruz kalıyor. Müşteriler durum böyle olunca daha kolay temsilciye bağlanmak için yollar arıyorlar.

Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma

Ülkemizde kaliteli bankalar arasında yerini alan Vakıfbank, müşteri hizmetleri numarasıyla birçok kullanıcısına destek sağlamaktadır. Banka ile iletişime geçmek isteyen kişiler, bu numaraları arayarak müşteri temsilcisine bağlanabilir.

Vakıfbank Çağrı Merkezi Telefon Numaraları: 0850 222 0 724 – 444 0 724

Banka ile iletişime geçmek isteyen kişiler, bu numaralardan herhangi birini arayabilirler. Her iki numara da çağrı merkezine ulaşmanızı sağlamaktadır.

Bu numaraları aradıktan sonra hızlı şekilde müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız önceden belirlenmiş olan tuşlamaları yapmalısınız. Bu tuşlamalar bağlanmak istediğiniz konularla alakalı değişiklik göstermektedir.

 1. Kredi kartlarınız ile ilgili olarak müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız aramayı yaptıktan sonra 2’yi ve arkasından 0’ı tuşlamalısınız.
 2. Yatırım, ödeme ve para transferi gibi konularla ilgili olarak görüşme yapmak istiyorsanız sırasıyla 3 ve 0’ı tuşlamalısınız.
 3. Kredi kartı şifresi belirlemek için temsilciye bağlanmak istiyorsanız sırasıyla 4, 2, 1 ve 2 tuşlamasını yapmanız gerekir.
 4. Mobil bankacılık için şifre belirlemek istiyorsanız sırasıyla 4, 2, 2 ve 2 tuşlamasını yapmalısınız.
 5. İnternet bankacılığı şifresi belirlemek için sırasıyla 4, 2, 3 ve 2 tuşlamasını yapmalısınız.
 6. İnternet bankacılığı şifresini müşteri temsilcisiyle beraber belirlemek istiyorsanız sırasıyla 4, 2, 3 ve 3 tuşlamasını yapmalısınız.
 7. Banka ile ilgili diğer şifre işlemlerinizi yapmak istiyorsanız 4, 2 ve 7 tuşlamasıyla temsilciye bağlanabilirsiniz.

Kredi Kartı İşlemleri İçin Kısa Yollar

Bilindiği üzere çağrı merkezinde birçok farklı hizmet için destek sağlanmaktadır. Kredi kartı ile ilgili olarak bağlanmak istediğinizde sırasıyla tuşlamaları yapmanız gerekir.

 • Kredi kartı ve tarım kart şifresi belirlemek için 2, 1 ve 1 tuşlaması kullanılır.
 • Bu kartların şifre belirlemesini yapmak için temsilciye bağlanmak isterseniz 2, 1 ve iki tuşlamasını yapmalısınız.
 • Limit arttırma vb. işlemleriniz için 2, 2 tuşlaması yapılır.
 • Son dönem ekstreniz hakkında bilgi almak için 2 ve 3 tuşlamasını yapınız.
 • Ekstre bilgilerinizi mail adresinize almak için 2, 4 tuşlamasını yapınız.
 • Direk olarak temsilciye bağlanmak, limit ve puanlarınızı öğrenmek için 2, 7 tuşlamasını yapınız.
 • Kredi kartınızla ilgili başvuru ve durum sorgulamalarınızı 2, 8 tuşlamasıyla yapabilirsiniz.
 • Kredi kartınızla ilgili her konuda da 2, 0 tuşlamasını yaparak temsilciye direk olarak bağlanabilirsiniz.

Bankacılık ve Yatırım İşlemleri İçin Kısa Yollar

 • Hesap bakiyenizi öğrenmek için 3, 1 tuşlamasını yapmalısınız.
 • E mail adresinize hesap hareketlerinizi almak için 3, 2 tuşlamasını yapınız.
 • Bireysel kredi başvurusu için 3, 3 tuşlamasını yapınız.
 • Hisse senedi ile alakalı işlemler için 3, 4 tuşlaması yapılır.
 • İnternet bankacılığı şifresini belirlemek için 3, 5 tuşlarına basın.
 • Diğer tüm bankacılık ve yatırım işlemleri için de 3 ve 0 tuşlamasını yapabilirsiniz.

Hızlı Şekilde Kredi ve Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapmak için 4, 1 ve 1 tuşlamasını yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapmak için farklı kısa yollar bulunuyor. Çünkü tek bir kredi türü bulunmuyor.

Konut Kredisi: 4, 1, 2, 1

İhtiyaç Kredisi: 4, 1, 2, 2

Araç Kredisi: 4, 1, 2, 3

Bu tuşlamalar ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca kredi kartınızın durumuyla ilgili bilgi almak için de 4, 1 ve 3 tuşlamasını yapabilirsiniz.

Vakıfbank Hızlı Şifre İşlemleri

 • Telefon bankacılığı şifresi ile kredi kartı şifresi belirlemek için 4, 2, 1, 1 ve 1 tuşlaması yapılmalıdır.
 • İnternet bankacılığı şifresi ile kredi kartı şifresi belirlemek için 4, 2, 1, 1 ve 2 tuşlaması yapılmalıdır.
 • Bankomat kart ile kredi kartı şifresi belirlemek için 4, 2, 1, 1 ve 3 tuşlaması yapılmalıdır.
 • Müşteri temsilcisine bağlanarak kredi kartı şifresi belirlemek isterseniz 4, 2, 1 ve 2 tuşlamasını yapabilirsiniz.
 • Şifre değiştirmek için 4, 2, 1 ve 3 tuşlamasını yapın.
 • İnternet bankacılığı şifresiyle telefon bankacılığı şifresini belirlemek için 4, 2, 2, 1 ve 1 tuşlaması yapılmalıdır.
 • Bankomat kart vasıtasıyla telefon bankacılığı şifresi belirlemek için 4, 2, 2, 1, 2 tuşlamasını yapınız.
 • Bankomat kart ile telefon bankacılığı şifresi oluşturmak için 4, 2, 2, 1 ve 2 tuşlaması yapılır.
 • Kredi kartıyla telefon bankacılığı şifresi belirlemek için 4, 2, 3, 1, 3 tuşlamasını yapınız.
 • Temsilci yardımıyla internet bankacılığı şifresi oluşturmak için 4, 2, 3, 2 tuşlarına basılmalıdır.
 • İnternet bankacılığı şifre değiştirme işlemleri için 4, 2, 3 ve 3 tuşlaması yapılmalıdır.
 • Bankomat kartınıza şifre belirlemek için 4, 2, 4 ve 1 tuşlamasını yapabilirsiniz.
 • Bankomat kartı şifresini değiştirmek için ise 4, 2, 4 ve 2 tuşlaması yapılır.

Çağrı Merkezinden Finansal Veriler Hakkında Bilgi Almak

Vadeli mevduat hesapları tüm bankaların vazgeçilmezidir. Bu hesaplara uygulanan faiz oranları ise müşterilerin aklında sorular bırakmaktadır. Bu faiz oranlarını öğrenmek için aşağıdaki tuşlamaları yapabilirsiniz.

Türk Lirası Cinsinden Vadeli Hesaplar: 4, 4, 1, 1

Amerikan Doları Cinsinden Vadeli Hesaplar: 4, 4, 1, 2

Euro Cinsinden Vadeli Hesaplar: 4, 4, 1, 3

Kur bilgilerini de çağrı merkezi üzerinden öğrenebilirsiniz.

Amerikan Doları: 4, 4, 2, 1

Euro: 4, 4, 2, 2

İngiliz Sterlini: 4, 4, 2, 3

Diğer kur bilgileri: 4, 4, 2, 4

Çağrı Merkezi Üzerinden Diğer İşlemler

Pos hakkında destek almak istiyorsanız 7, 1, işyeri ile alakalı banka bilgilerine ulaşmak için ise 7, 2 tuşlamasını yapabilirsiniz.

İnternet bankacılığı hakkında bilgi almak için 6 ve 1, mobil bankacılık ile ilgili bilgi almak için 6 ve 2, ATM cihazları hakkında bilgi almak için de 6 ve 3 tuşlamasını yapabilirsiniz.

İşlem yapmak istediğiniz kısımlarla iletişim kurmak için yapacağınız tuşlamaların hepsi bu şekildedir.