Hakkımızda

Uygunkrediler, Finans, Ekonomi ve Bankacılık kategorisindeki güncel kampanyaları yayınlayan Türkiye’nin en büyük Finans sitelerinden biridir. Krediler ve kredi kartları başta olmak üzere bankacılıktaki tüm önemli gelişmeleri burada bulabilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına özel olarak en uygun kredi paketlerine ulaşıyor ve paylaşıyoruz. Eğer sizler de kredi başvurusu yapmak yahut bir kredi kartı almak istiyorsanız bize uğramadan bunu yapmayın! Sizler için en uygun kredinin hangi bankada olduğunu araştırıyor ve karşılaştırmalı olarak sunuyoruz. Bankalar karşılaştırarak en uygun kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Uygun Krediler Hakkında

Uygunkrediler Ne Yapar?

Uygunkrediler, olarak finans ürünlerini en uygun şekilde vatandaşlara sunan sitedir. Bankalardaki kredi faiz oranları ve ince detaylarını gözle görülecek şekilde paylaşır. Onlarca büyük şirket, banka kurumu, resmi kurumdaki haberleri detaylı olarak paylaşmakta. Ülkemiz bankalarındaki faizsiz krediler, taşıt kredisi, konut kredisi, evlilik kredisi, kredi notu sorgulama, ihtiyaç kredisi, devlet destekli krediler hakkındaki en detaylı bilgiyi hazırlar. Kredi başvurusu yapmak için gerekenleri ve şartlarını da en geniş bir şekilde bulabilirsiniz.

UygunKrediler Hizmetleri Nelerdir?

Ne yaptığımız hakkındaki bilgileri de hizmetlerimiz arasında bulabilirsiniz. Tüm bankaların kredi paketlerini değil en uygun krediler hangileridir konuları mevcuttur. Yüksek faizli krediler kimsenin işine gelmeyeceği gibi bizlerin de işine gelmez. En düşük ve en uygun faizli kredi veren bankaların kampanya ve paketleri sunduğumuz hizmetlerin en büyüğüdür. Özetleyerek bu hizmetleri listelememiz gerekirse:

 • Faizsiz krediler
 • İhtiyaç kredileri
 • Devlet destekli krediler
 • Kredi kartı
 • Findeks kredi notu
 • Kredi notu sorgulama
 • Devlet destekli krediler
 • Hibe krediler
 • Hayvancılık ve Tarım kredileri
 • Kredi veren resmi kurumlar
 • Desteklenen bölgeler
 • Kredi başvuru şartları
 • Kredi ve Kredi kartı başvuruları
 • Devlet yardımları

Bunlar sadece verdiğimiz örneklerdir. Detaylarına site içerisinden ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz ücretli mi?

Uygunkrediler, hizmetlerinin tamamen ücretsiz olduğunu unutmayın. Verdiğimiz tüm hizmetlerimiz ücretsizdir. Gelirimizi ise; tanıtımlar ve reklamlardan sağlıyoruz. Müşterilerimiz ile kurduğumuz güven, dürüstlük, bağımsızlık ilkelerine büyük önem veriyoruz. Bu nedenle doğruluk, dürüstlük, bağımsızlık, güvenirlik ilkelerinden şaşmıyoruz.

Vizyonumuz

Türkiye Cumhuriyeti başta olmak üzere vatandaşlar dahil güvenilir bir ortam yaratmak ve başvuru adreslerini yüceltmek. Türkiye Cumhuriyeti kurumlarına olan güveni arttırmak, vatandaşlara en uygun ve en güncel hizmeti sunmak benimsediğimiz vizyonumuzdur. Türk tüketici kredi, yardım, sigorta, vs. tüm finansal ihtiyaçlardaki ilk başvuru adresini güvenilen marka haline getirmeye çalışıyoruz.

Misyonumuz

Bireysel krediler ve finansal ürünler gibi konularda tüketiciyi bilinçlendirmek ve olumlu finansal kararlar vermesini sağlamak istiyoruz. Bununla beraber finansal ürünlerle ilgili detaylı bilgiyi edinme, sorgulama ve bilgi öğrenme kültürünü yaygınlaştırmayı amaçladık. Okumayı, konuyu detaylı bir şekilde inceleyen bir kültürü yaygınlaştırmaktan dolayı tüm içeriklerimizde en ince ayrıntılara yer veriyoruz. Türkiye Cumhuriyeti, özel ve resmi kurumlarda kalite, güven ve memnuniyet görüşlerini yaymak.

Kısaca Uygun Krediler Hakkında

 • UygunKrediler olarak 2017 yılında bu hizmete başladık.
 • Zaman içerisinde farklı kararlar alarak 2018 yılında UK ORG olarak içerikler ürettik.
 • Uygun Krediler ORG sitesinde içerik üretirken çok hassas davranıyoruz.
 • Türkiye’nin en büyük finans siteleri arasında olmak için en güncel ve uygun içerikleri yayınlıyoruz.
 • Ziyaretçilerimiz ve topluluğumuzun bir parçası olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının isteklerine de yer veriyoruz.
 • Birçok sitedeki para kazanma arzusuna şiddetle karşıyız ve en güncel içeriği üretiyoruz. Bu sebeple diğer sitelerden daha az kazancımızın olduğu da doğrudur.
 • Asıl amacımız misyonumuz ve para kazanma hırsı ile yanıltıcı içerik üretenlere karşıyız.

Devlet resmi kurumları içerisindeki KOSGEB destekli krediler de paylaşımlarımız arasında. Ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK zamanında hazırlanmış bir projedir. Bu projenin günümüzde KOSGEB ismiyle devam etmesinden mutluyuz. Yalnızca yüce devletimiz değil esnafımızın da üretim yapabilmeleri için elimizden geldiği kadar canla, başla mücadele ediyoruz. İnanıyoruz ki esnafımız kazanırsa vatandaşımız da devletimiz de kazanır. Hep beraber kazanmamız için birlik olmalı ve mantıklı kararlar almalıyız.

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu, web yazılımcı ve bilgi paylaşım konusuna aşık biriyim. Aradıklarımı net olarak bulamadığım için web sitesi açarak gerçek, doğru ve güncel bilgileri insanlarla paylaşmaya başladım. Şuan UygunKrediler.ORG aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hitap ediyorum.

“Bütün ilerlemeler, insan fikrinin bir eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalı. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir.”
-Mustafa Kemal ATATÜRK-

yeni sunucu.