Kadın Girişimci Kredisi Kampanyaları ile kadınlara kredi veren bankalar artıyor. Kadın girişimci kredisi, genç girişimci, devlet destekli kadınlara kredi. KOSGEB Destekleri ve kadın girişimcilere kredi.

Ev Hanımlarına Kredi kampanyalarına ilave olarak ülkemizde Kadın Girişimci Kredisi Kampanya Paketleri de çıkmaya devam ediyor. Kadınlara kredi veren bankalar özellikle de kadın girişimci destek paketleri hazırlamaya devam ediyor. Kadın girişimci destekleri, devlet destekli kadın girişimci kredisi, kadınlara kredi veren bankalar hangileri ve daha fazlasına yer vermiş durumdayız. Ayrıca bir sonraki konularda benzer yayınlar yayınlanacaktır. Kadın Girişimci Kredisi, kadınlara devlet destekli krediler ve KOSGEB Destekleri için internet adresimiz olan Uygun Krediler adresini takip etmeye devam edin. Ayrıca bir önceki bağlantımız olan internet bankacılığı cep şubesi hesabı yazımızı da değerlendirin.

Girişimci Kredisi

Girişimci Kredisi Kampanyaları bankalar tarafından hazırlanan destek paketleridir. Girişimci Kredileri ile girişimciler yeni bir iş kurarken daha rahat olabilirler. Bankaların Girişimciler için hazırladığı Girişimci Kredisi Paketleri, ekonominin desteklenmesi amacıyla verilmektedir. Verilen destekler Girişimci Kredisi ürünü olarak kullandırılmaktadır. Bankaların mevduat hesabı faiz oranları hakkında bilgi edinmek ve birikimlerinizden avantajlı çıkmak için hemen şimdi yandaki bağlantıya tıklayınız.

Kadın Girişimci Kredileri Kampanyaları

Kadın Girişimcilere Kredi veren bankalar arasında seçim yaparken yalnızca kredi faiz oranlarını incelemeniz yeterli değildir. Kadın Girişimci Kredisi destek paketlerinden yararlanmak için kredi başvurusu yaparken tüm detayları inceleyin. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Türkiye İş Bankası ve Fibabanka gibi önemli isimlerin destek paketlerini aşağıda bulabilirsiniz. Diğer bankaların Kadın Girişimci Kredisi paketlerinden yararlanmak isterken yine ayrıntıları gözden geçirin. Kredi başvuruları banka şubelerine şahsen yapılmalıdır. Bireysel ihtiyaç kredisi yahut ticari ihtiyaç kredisi paketleri hakkında daha fazla bilgi almak için ihtiyaç kredisi sayfamızı değerlendirin.

Kadın Girişimcilere Kredi Paketleri

Kadın Girişimci Kredisi paketlerinden yararlanmak ve işini kurmak/büyütmek isteyen kadınlar, kadın girişimcilere kredi veren bankalara başvuruda bulunabilir. Kadın girişimci kredisi veren bankalardaki destek paketlerinde faiz oranları da oldukça caziptir. Kadın girişimcilere kredi paketleri veren bankaların kredi faiz oranları piyasa şartlarına göre değişken olabilir. Kadın girişimci destek kredilerinin yanı sıra en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar hakkında bilgi almak için bir önceki yazımızı inceleyin.

Genç Girişimci Kredisi


Üniversite mezunu genç girişimciler için kredi desteğinde bulunan bankalardan kampanyalar devam ediyor. Bankaların Genç Girişimci Kredisi paketlerinden yararlanmak isteyen ve kendi işini kurmak isteyen gençlere kamu ve özel bankaları destek kredisi vermeye devam ediyor. Hemen şimdi en yakın banka şubesinden genç girişimci kredisi destekleri için başvuru talebinde bulunabilirsiniz. Genç girişimcilere kredi veren bankaların sayısı oldukça fazladır. Ülkemizde ekonomik faaliyetlerde hizmet vermek isteyen girişimcilere kredi destekleri hem devletten hem de özel bankalardan. Kamu ve özel sermayeli bankaların girişimci kredisi desteklerinden yararlanmak için başvuru şartlarını ve gerekli belgeleri de tamamlayınız. Ayrıca devlet destekli kadın girişimci kredisi gibi kampanyaları da KOSGEB kredi destekleri üzerinden temin edebilirsiniz. Bu konularda daha fazla bilgi almak için lütfen sayfamızı inceleyin. Mevduat Hesabı faiz oranlarını incelemek ve 32 günlük en yüksek faiz veren bankalar hakkında bilgi almak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Kadınlara Kredi Veren Bankalar (Kadın Girişimci Destek Paketleri)

Kadın Girişimci Kredisi veren bankalar, girişimci destek kredi paketlerini kadın girişimcilere de kullandırmaya devam ediyor. Kadınlara kredi veren bankalar listesi yazı içerisinde verilmiştir. Kredi başvuru limiti, gerekli şartlar, belgeler ve daha fazlasını, Uygun Krediler içerisinde bulabilirsiniz.

KOSGEB’den Kadın Girişimcilere Kredi Destekleri

KOSGEB Kadın Girişimci Kredisi verebilen kamu kurumlarından birisidir. Ülkemizdeki tüm illerde Müdürlük ve Temsilcilik açan KOSGEB, girişimci kredisi vermektedir. KOSGEB’den kadın girişimcilere kredi destekleri devam ederken sizler de yararlanabilirsiniz. KOSGEB Hibe Kredi desteklerinden yararlanmak için girişimcilik sertifikası almanız gereklidir. KOSGEB kredisini kimler kullanabilir, nasıl yararlanılır ve KOSGEB girişimci kredisi başvurusu nasıl yapılır? Bilmiyor ve merak ediyorsanız bir üstteki yahut en alttaki KOSGEB Destekleri bağlantısına tıklayın.

Kadınlara Kredi Veren Devlet Kurumları

Ülkemizdeki kadın, erkek girişimciler için verilen kredi desteklerinin sayısı fazladır. Gerek özel bankalar gerek destekleme kurumları bu faaliyetlerde bulunmaktadır. Özellikle de kadınlara kredi veren devlet kurumları başında sizlere KOSGEB ve TKDK adreslerini gösterebiliriz. Yeni bir iş kurmak yahut işinizi büyütmek isterseniz KOSGEB 50 Bin TL Kredi, TKDK kredi destekleri için müracaat edebilirsiniz. Bunun haricinde ise Kamu Sermayeli Bankalar üzerinden kadın girişimci destek kredileri için başvuru yapabilirsiniz. Kadın Girişimci Kredisi veren bankalar şart olarak aynı şeyleri isteyecektir.

Kadın Girişimci Kredisi Kampanyası

Kadın girişimci kredisi başvurusu

Kadın girişimcilere kredi veren bankaların faiz oranları

İlk olarak Girişimci Kredisi adı altında verilmiş olan destek paketlerine gün geçtikçe yenisi eklenmeye devam ediyor. Genç girişimci kredisi paketlerine bir yenisi daha eklenerek kadın girişimci kredisi ürünü çıktı. Bankaların ekonomiye destek olmak için girişimcilere kredi vermesi oldukça önemlidir. Ancak kadınlara kredi veren bankalar, kadın girişimcilerin, kadın bireylerin de iş hayatına atılmasını teşvik etmeleri ve bu yönde kredi kampanyaları sunması daha önemlidir. Kadınlara ayrılan yerin doldurulması ve iş hayatında kadın girişimci kredisi alarak işini büyüten girişimci sayısının artması planlanmaktadır. İnternet adresimiz Uygun Krediler (UK) içerisinde en uygun krediler, en uygun kredi kampanyalarının yanı sıra devlet destekli kredi kampanyalarına da ulaşabilirsiniz. Faizsiz, kefilsiz, gelir belgesiz kredi veren bankalar ve ev hanımlarına kredi veren bankalar hakkında bilgi edinmek için site içerisinde arama yapmanız yeterlidir.

Kadın Girişimci Destek Kredisi Veren Bankalar

 1. Ziraat Bankası
 2. Fibabanka
 3. Vakıfbank
 4. Halkbank
 5. Türkiye İş Bankası
 6. Yapı Kredi Bankası
 7. TEB
 8. QNB Finansbank
 9. Garanti Bankası
 10. Denizbank
 11. Akbank
 12. Odeabank
 13. ING Bank
 14. Burganbank
 15. Alternatif Bank
 16. Enpara

Ziraat Bankası Kadın Girişimci Destek Paketleri

Ziraat Bankası Kadın Girişimci Kredisi veren kamu bankalarının öncüsüdür. Ziraat Bankası kadınlara kredi veren banka olarak da görülebilir. Ziraat Bankasının’ KOBİ Destek Kredisi, KOBİ Kredisi, Kadın Girişimci Destek Paketi (kadın girişimcilere kredi) gibi birçok kampanyası mevcuttur. Ziraat Bankası kadın girişimci kredisi destek paketlerinden yararlanmak ve kredi kullanmak için en yakın banka şubesine gelmeniz yeterlidir. Kredi başvuru şartları ve faiz oranları için hemen şimdi ziraatbank.com.tr adresine girebilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası tarım kredisi, çiftçi kredisi paketlerini inceleyebilirsiniz.

Ziraat Bankası Telefon Numarası, Müşteri Temsilcisi/Hizmetleri Numaraları: 0850 220 00 00 – 444 00 00

Halkbank Kadın Girişimci Kredi Kampanyaları

Halk Bankası Girişimci Kredisi kampanyalarındaki uygun oranlar müşterilerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Halkbank kadın girişimci kredisi kampanyasından yararlanmak ve işinizi büyütmek için en yakın banka şubelerine müracaat edebilirsiniz. Bunun haricinde Halkbank Mobil Bankacılık, İnternet Cep Şubesi üzerinden de kredi başvurusu yapabilir ve Kadın Girişimci Kredisi alabilirsiniz. Findeks Kredi Notu durumunuzun da elverişli olması gerektiğini unutmayınız.

Halkbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Direk Bağlanma: 0850 222 0400

Vakıfbank Kadın Girişimci Kredisi

Vakıfbank Kadın Girişimcilere Kredi Desteklerini EDRB Kaynaklı vermeye devam ediyor. Vakıfbank kadınlara kredi destekleri veren kamu bankalarından bir diğeri. Hemen şimdi en yakın Vakıfbank şubesi adresine gelerek kadın girişimci kredileri için başvuru yapabilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Telefon Numarası: 0850 222 0724

Kadın Girişimci Kredisi Başvuru Şartları Gerekli Belgeler ve Evraklar

Kadın Girişimcilere Kredi Veren Bankalar listemiz içerisinde dilediğiniz bankaya giderek başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapmadan önce şartlar ve gerekli belgeleri de yanınızda bulundurun. Kadın girişimcilere kredi veren bankalar ilk olarak Findeks Kredi Notu durumuna bakacaktır. Ardından ise diğer şartlar geçerli olacak ve kadın girişimci destek paketi kullanılabilir hale gelecektir.

Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler

 • Girişimci Kredisi Başvuru Formu
 • Firma Sahibi/Ortaklarının Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı/Ehliyet) Fotokopisi
 • Ticaret Sicil Gazetesi veya Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Sicili Gazetesi
 • Vergi Levhası
 • Temsile Yetkili Kişilerin Noter Onaylı İmza Sirküleri
 • Gelir ve Varlık Durumunu Gösteren Belgeler(Tapu, Taşıt Ruhsatı vb.)
 • Öğrenim Durumu Belgesi/Eğitim Sertifikası
 • Daha Önce Çalıştığı İş Yerlerini Gösteren Belgeler

Halkbank KOBİ Kadın Girişimci Kredisi

Kadın, erkek fark etmeksizin girişimci destek kredilerini Halkbank KOBİ desteklerinde bulabilirsiniz. Halkbank Girişimci Kredisi desteklerinden yararlanmak ve işinizi kurmak isterseniz hemen şimdi halkbankkobi.com.tr internet adresinden detaylı bilgi edinebilirsiniz. Halkbank kadın girişimcilere kredi veren bankalar arasındaki yerini korumaya, uygun faiz oranları ile devam ediyor.

İş Bankası Kadın Girişimci Kredisi


Türkiye İş Bankası Kadın Girişimci Destekleri veren ve kadın girişimcilere kredi kullandıran diğer bir büyük bankamızdır. Türkiye’nin İş Bankası kendi işini kuran girişimci kadınlar için özel bir kampanya hazırladı. İş Bankası kadın girişimci kredisi kullanmak ve ekonomiye destek olmak isteyenlere %2,35 faiz oranlarıyla kredi verilmektedir. Hemen şimdi en yakın İş Bankası şubesine gelerek girişimci kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Telefon Numarası: 0850 724 0724

Yapı Kredi Kadın Girişimcilere Kredi Destekleri

Kadın Girişimci Kredisi destek paketlerini veren diğer bir banka ismi olarak buraya Yapı Kredi Bankası’nı da eklemeden geçemeyiz. Yapı Kredi’de kadın girişimciler için kredi imkanları devam ediyor. Yeni ve avantajlı girişimci kredisi destek paketlerinden yararlanmak ve işinizi büyütmek isterseniz hemen şimdi en yakın banka şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarasına Direk Bağlanma: 0850 222 0444

Fibabanka Kadın Girişimcilere Kredi Paketi

Fibabanka Kadın girişimci kredisi paketleri ile işlerinizi büyütebilir ve ihtiyacınız olan finansmana kavuşabilirsiniz. Uygun ve düşük faizli girişimci kredisi paketlerinden yararlanmak için hemen şimdi Fibabanka.com.tr adresini veya en yakın Fibabanka şubesini ziyaret edebilirsiniz. İşletme faaliyetlerinizde sizlere en uygun ve avantajları sunan Fibabanka kadın girişimci kredisi desteklerinden hemen şimdi yararlanmaya başlayın. Bireysel/Ticari kredi paketlerini en uygun faiz oranları ile Fibabanka şubesi, internet cep şubesi, internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden takip edebilirsiniz. Kredi başvurusu yapmak, faiz oranları ve gerekli belgeleri ayrıntılı bir şekilde incelemek için hemen şimdi Fibabanka.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Üstelik girişimciler paket sahibi olduğu andan itibaren Fibabanka tarafından hazırlanan özel, aşağıda belirtilen avantajlara 6 ay süre ile sahip olma şansı elde ediyor.   

 • Ücretsiz ilk çek karnesi (vergi hariç)
 • Ücretsiz çek tahsilatı
 • Tüm vergi SGK ödemelerinde 1 gün opsiyon
 • İlk yıl ücretsiz Bonus Business kredi kartı
 • İnternet şubesinden ücretsiz havale, EFT
 • Pembe Kurdele Hayat Sigortası

Ayrıntılı bilgi için sizi en yakın Fibabanka şubesi ‘ne bekliyoruz

Fibabanka Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, Çağrı Merkezine Bağlanma 444 88 88

Devlet Destekli Kadın Girişimci Kredisi

Devlet destekli kadınlara kredi kampanyalarının KOSGEB teşvikleri ile verildiğini bildirelim. Devlet destekli kadın girişimci kredisi paketlerinden yararlanmak için KOSGEB destek kredilerine başvuruda bulunabilirsiniz. Türkiye’de KOSGEB desteklenen bölgeler ve sektörler üzerinde bir iş planı projesi hazırlayabilir ve KOSGEB teşvik kredileri için müracaat edebilirsiniz. KOSGEB devlet destekli kredi paketlerini tüm illerde vermeye devam ediyor. Devlet destekli kredi kampanyasına değinmişken gelir belgesiz en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Girişimci Kredisi Veren Bankaların Swift Kodu, EFT Kodu ve Telefon Numaraları

Banka Cep Şubesi Swift Kodu Telefon Numarası EFT Kodu
Fibabanka  ✓ FBHLTRISXXX 444 88 88 0103
Enpara.com FNNBTRISXXX 0850 222 3663 0111
ING Bank INGBTRIS 0850 222 0 600 0099
Yapı Kredi YAPITRISXXX
0850 222 0444
0067
PTT Bank 444 1 788 0000
Aktifbank CAYTTRISXXX 0850 724 30 50 0143
Şekerbank SEKETR2A 444 78 78 0059
Türkiye Finans AFKBTRIS 444 2 444 0206
Odeabank ODEATRIS 444 8 444 0146
Anadolu Bank ANDLTRIS 444 55 50 0135
Kuveyt Türk KTEFTRIS 444 0 123 0205
HSBC HSBCTRIX 444 0 114 0123
ICBC Turkey TEKBTRIS 444 0 050 0109

İnternet adresimiz Uygun Krediler ORG içerisinde KOBİ Kredisi, KOSGEB Destekleri, Faizsiz Krediler, Ev Hanımlarına Kredi ve Gelir Belgesiz Krediler hakkında detaylı bilgi bulmanız mümkündür. Bu kredi paketlerine nasıl ulaşacağınızı da ilgili başlıklar içerisinde bulabilirsiniz.

Özet
Girişimci Destekleri: Kadın Girişimci Kredisi
Makale Adı
Girişimci Destekleri: Kadın Girişimci Kredisi
Açıklama
Kadın Girişimci Kredisi Kampanyaları ile kadınlara kredi veren bankalar artıyor. Kadın girişimci kredisi, genç girişimci, devlet destekli kadınlara kredi. KOSGEB Destekleri ve kadın girişimcilere kredi.
Yazar
Yayımlayan
Uygun Krediler
Yazar Logo
İlginizi Çekebilir:  Giyim KOSGEB İş Planı Proje Örnekleri