1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (14 puan, ortalama: 5,00 uzerinden 5)
Loading...

Gelir Belgesiz Kredi

3

Gelir belgesiz kredi kategorisi içerisinde birden fazla banka ismine rastlayabilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına özel kefilsiz gelir belgesiz kredi veren bankalar hangileridir? Gelir belgesiz kredi şartları nelerdir? Gelir belgesiz kredi kimlere verilir? Gelir belgesiz kredi veren bankaların güncel kampanyaları gibi birçok konuyu burada bulabileceğinizi unutmayınız. Ayrıca banka kredilerinin kampanya süreleri mevcuttur. Bu sebeple gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak isterken kampanya tarihine bakınız. Süresi dolan kampanyalara başvuru yapmanız halinde gerekli bilgilendirmeyi ilgili kurumdan alacaksınız. Ancak vaktinizi boşa harcamamak için kredi başvurusu yaparken güncel olduklarını kontrol ediniz.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar


Gelir belgesiz kredi veren bankalar aşağıda verilmiştir. Bu tablo içerisinde belirtilen 4 (dört) banka kurumundan gelir belgesiz kredi başvurusu alınmaktadır. SGK kaydı olmayan vatandaşların da kredi alması mümkündür. SGK’ya kayıtlı çalışmayan yani gelirin belgesi bulunmayan vatandaşlarımız artık kredi alabilmekte. Bununla beraber 12 ay taksit imkanı sunan kredi kartları dahi alabileceğinizi unutmayın! Sizler de bu bankalar üzerinden gelir belgesi olmadan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Dilerseniz gelir belgesiz kredi başvurusu yaptıktan sonra kredi kartı başvurusu da yapabilirsiniz.

Anında kredi kartı başvurusu

Gelir belgesiz kredi başvurusu yapmanın dışında bankalardan anında kredi kartı başvurusu yapmak ister misiniz?

gelir belgesiz kredi veren bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Listesi

Kredi Veren BankaGelir BelgesizÜst Kredi LimitiTahsis Ücreti*
CEPTETEB Gelir Belgesiz KrediAnında Kredi30.000 TLİstenmiyor
Enpara.com Gelir BelgesizAnında Kredi30.000 TLİstenmiyor
Odeabank Gelir Belgesiz Kredilerİhtiyaç Duyarsa35.000 TLBinde 5
N Kolay Kredi Gelir BelgesizAnında Kredi30.000 TLBinde 5

Yukarıdaki tabloda görüldüğü gibi gelir belgesi olmadan kredi başvurusu yapmanız mümkündür. Gelir belgesi olmadan 35.000 TL kredi başvurusu bile yapabilirsiniz. İncelemek için konuyu okumaya devam edin. Güvenlik için başvurularınızı ise resmi adreslerden yapmanız gerekmektedir. Bankaların kredi detaylarını yazı içerisinde inceleyebilirsiniz. Ayrıca şubesiz olarak anında kredi veren bankalar konumuzu da incelemenizi tavsiye ederiz. Gerekli açıklama ve linkler aşağıda verilmiştir! Buna ilave olarak kefilsiz kredi başvurusu yani kefil istemeyen bankların verdiği kredi kampanyalarını da site içerisinde bulabilirsiniz.

Gelir Belgesiz 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Kredi tahsis ücreti kullanılacak olan kredinin binde 5 oranındadır. Örnek olarak; “10.000 TL (10 bin) kredi kullanan vatandaşın ödeyeceği ücret 50TL” daha yüksek tutarları da hesaplayabilirsiniz.

Banka Kredileri BaşvurusuKredi KampanyasıFaiz OranıAylık TaksitToplam Geri Ödeme
İhtiyaç Kredisiİş Bankası İhtiyaç Kredisi%2,05422 TL15.240 TL
İhtiyaç KredisiCEPTETEB İhtiyaç Kredisi%2,90491 TL17.691 TL
İhtiyaç KredisiBurganBank İhtiyaç Kredisi%2,93494 TL17.793 TL

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankaların Şartları

Gelir belgesi olmadan kredi veren bankaların kredi kullandırma şartları ve kriterleri mevcuttur. Bu şartlar ve kriterleri yerine getirmeniz halinde ilgili banka aracılığıyla gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. İlgili bilgilendirme aşağıda verilmiştir.

Bu arada unutmadan kadınlara kredi kartı başvurusu kampanyasını incelediniz mi?

1. Kredi notuna göre kredi başvurusu değerlendirme

Gelir belgesiz bir şekilde kredi verilmesi için kişinin kredi notu raporu önemlidir. Kişinin Findeks risk raporu analiz edilir ve değerlendirilir. Bu değerlendirme sonucuna bağlı olarak ihtiyaç kredisi kullandırma işlemlerine geçilir. Kredi notu skoru ve risk raporu olan finansal geçmişiniz oldukça önemlidir. Günümüzde bankaların kredi tahsis birimlerini belirlemede en önemli etken kişilerin Findeks kredi notu oluyor. Bu ölçütleri karşılayanların yapacağı gelir belgesiz kredi başvurusu onaylanacağı gibi aksi durumlar da gerçekleşebilir. Kredi notu skorunuza bakılıp geçilmiyor detaylı bir şekilde inceleniyor!

2. Kredi başvurusu için E-Devlet sigorta (SGK) verileri

Gelir belgesi göstermeden kredi başvurusu yahut anında ihtiyaç kredisi başvurusu yaparken bile değerlendirme gerçekleşiyor. Kredi başvurusunu yaptığınızda e-devlet üzerinden sigorta verileriniz incelenmek isteniyor. Bu verilere ulaşıp değerlendirilmelerinden sonra gelir belgesi talep edilebilir. Talep edilmediği durumlarda dahi gelir durumunuz incelenmektedir.

gelir belgesiz kredi başvurusu

Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Yukarıdaki bankalar aracılığıyla gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilir ve onay halinde kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi başvurularınızı şahsen yapmanız gerekmektedir. Bunun için internet üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. En kolay ve hızlı kredi başvurusu için internet bankacılığını tercih edebilirsiniz. Bunun haricinde ise banka şubelerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bankaların gelir belgesi istememesi kredi notu düşüklere kredi verilmesi anlamına gelmez. Yukarıdaki şart ve değerlendirmeleri dikkate alınız!

Ayrıca unutmayınız ki farklı kampanyalar da mevcut! Ve dilerseniz Ev Hanımlarına Kredi yazımızı inceleyebilirsiniz!

Gelir Belgesi Olmadan Kredi Veren Bankalar

1- Enpara Gelir Belgesiz Kredi

Enpara gelir belgesiz kredi üst limiti 30.000 (30bin) TL ve dosya masrafı istemeden kredi veren bankadır. Enpara üzerinden 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. bununla beraber Enpara hesabı olmayanlar herhangi bir şubeye gitmeden oldukları yerden dahi hesap açtırabilirler. Hemen şimdi enpara.com adresine girin ve diğer tüm fırsatları inceleyin.


2-N Kolay Gelir Belgesiz Kredi

Aktif Bank anında kredi paketleri ile gündemde durmaya devam ederken N Kolay Gelir Belgesiz Kredi müşterileri karşılamaya devam ediyor. Aktif Bank ürünü olan N Kolay Kredi ile 30.000 (30bin) TL kadar kredi başvurusu yapabilmektesiniz. Kredi masrafı ise kullanımın binde 5 oranında. Üstelik sigortasız ve 48 ay vadeli! Hiçbir evrak istemeden anında kredi başvurusu yapabileceğiniz gibi hesabınızı da hemen açabilirsiniz.

3-CEPTETEB Gelir Belgesiz Kredi

TEB Bankası online kredi başvurusu alma ve online hizmetler için CEPTETEB harikalar yaratmaya devam ediyor. Sizler de CEPTETEB 30.000 (30Bin) TL gelir belgesiz kredi başvurunuzu hemen şimdi yapabilirsiniz. Üstelik kredi sigorta masrafları hariç herhangi bir dosya masrafı ödemezsiniz. Tamamen belgesiz kredi veren bankalar arasında çok popüler! Unutmadan CEPTETEB müşterisi olmayanlar hesap açma işlemleri için hiç uğraşmıyor! Çalışanlar olduğunuz yere gelip imzanızı alarak anında hesap açmaya devam ediyor.

Gelir Belgesiz Kredi için SGK Çalışma Süresi

Sigortalı olarak çalışma süresi banka kurumlarına göre değişim göstermektedir. Bu yüzden genel bir ifade kullanmamız gerekmekte. Genel olarak aralıksız 3 ay ve toplamda 12 ay sigortalı çalışmak gerekiyor. Fakat bu kurumdan kuruma ve gelire göre değişim gösterir. Geliriniz ve kredi notunuz yüksek ise bu şartlar değişir. Özellikle devlet memurlarında bu durum geçerli değil ve bu süreler mevcut değildir.


Kredi başvurusu yapmadan önce Findeks skorunuzu bilmelisiniz! KKB risk raporunuzu bilmiyorsanız TC ile Kredi Notu Sorgulama konusunu incelemenizi tavsiye ederiz!

Ev Hanımlarına Gelir Belgesiz Kredi

Ev hanımlarına kredi kampanyalarında artışların olması vesilesi ile! Aşırı istisna durumlar hariç ev hanımlarının sigortasız olmaları kredi kullanmalarına engel olur. Ancak kimi bankaların yine de ev hanımlarına kredi verdiği doğrudur. Ancak kredi kullanım için gerekli şartların yerine getirilmesi ve resmi olmasa dahi bir gelir göstermeleri gereklidir. Bununla beraber bankalar ev hanımlarına düşük limitli kredi kartı kampanyalarını dönemsel bir şekilde düzenlemeye devam ediyor. Ayrıca gelir belgesiz kredi kampanyalarına ek olarak en uygun konut kredisi faiz oranlarını incelemek ister misiniz?

100.000 TL 120 Ay vadeli en uygun konut kredisi faiz oranları

Banka Kredileri BaşvurusuKredi KampanyasıFaiz OranıAylık TaksitToplam Geri Ödeme
Konut KredisiZiraat Bankası Konut Kredisi%1,671.935 TL233.493 TL
Konut KredisiHalkbank Konut Kredisi%1,792.032 TL245.108 TL
Konut KredisiFibabanka Konut Kredisi%1,922.138 TL257.791 TL


Share.

About Author

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu, web yazılımcı ve bilgi paylaşma konusuna aşık biriyim. Aradıklarımı net olarak bulamadığım için web sitesi açarak gerçek, doğru ve güncel bilgileri insanlarla paylaşmaya başladım. Şuan UygunKrediler.ORG aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hitap ediyorum. "Bütün ilerlemeler, insan fikrinin bir eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalı. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir." -Mustafa Kemal ATATÜRK-

3 yorum 1. melek kulbaş on

  böyle kredi verilmez ben bugün aradım yok kaza sigortası bilmem bankaya para yatırılacak ulen zaten bende para olsa sizden para istemem ama bende bu numarayı polise ve savcılığa verdim

  • Melek hanım bu kadar kaba bir üslup benimsemeniz çok yanlış ki, aslında sahte bir kullanıcı olduğunuz belli.
   Böyle kredi verilmez demeyin bankalar veriyor. Zaten bu yorumunuzdan yazıyı incelemediğiniz de apayrı bir konu. ;)
   Şart ve faiz oranlarının da piyasaya bağlı değiştiğini unutmayın. Diledikleri zaman şartları değiştirme hakkına sahiptirler.Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.yeni sunucu.