Gelir belgesiz en uygun krediler anında onaylı başvurusu yapmak kefilsiz, evraksız, maaş bordrosuz gelir belgesiz kredi veren bankalar hangileri ve şartları ne?

gelir belgesiz ihtiyaç kredileri

Gelir belgesi olmadan en uygun ihtiyaç kredisi nasıl alınır


TEB, Akbank, Finansbank, Denizbank, Odeabank, Enpara, Ziraat Bankası, Aktifbank gelir belgesiz en uygun krediler veriyor mu? Veriyorsa kredi başvuru şartları neler? Kefil zorunlu mu? Maaş bordrosuz kredi veriyorlar mı? Gelir belgesiz kredi veren bankalar başta olmak üzere benzeri sorulara bu yazı içerisinde yer vermiş bulunmaktayız.

Ayrıca En Uygun Kefilsiz Kredi Veren Bankalar adlı yayınımızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

En Uygun Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Listesi

Gelir belgesiz, kefilsiz bireysel ihtiyaç kredisi veren bankalar içerisinde bir artış ve rekabet olduğunu görebiliyoruz. Artan talepler doğrultusunda en uygun gelir belgesiz kredi veren bankalar listesi hazırlayarak sizlerle paylaşıyoruz. Ülke içerisindeki ekonomik sorunların etkisi ile cazip kampanyaları duyar hale geldik. Artık kulaklarımızın da aşina olduğu gelir belgesiz kredi düşük limit ihtiyaç kredisi paketlerinde mevcut duruma geldi.

Banka Kredisi Başvuru
TEB Anında İhtiyaç Kredisi
Akbank Gelir Belgesi Olmadan
Odeabank Anında Kredi
Enpara Kredi Başvurusu Başvur
Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvur
Fibabanka Anında Kredi Başvurusu Başvur
Finansbank Acil Kredi
Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi
ING Bank Acil Nakit
AktifBank Kolay Kredi
Şekerbank Gelir Belgesiz
HSBC Belge Olmadan

Bununla beraber En Uygun 30.000 TL 48 Ay Vadeli KOBİ Kredisi yayınımızı da inceleyin!

İlginizi Çekebilir:  Gelir Belgesiz Kredi

Gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar hangileri?

 1. TEB gelir belgesiz kredi
 2. Enpara gelir belgesiz kredi
 3. Odeabank gelir belgesiz kredi
 4. Denizbank gelir belgesiz kredi
 5. Akbank gelir belgesiz kredi
 6. Finansbank gelir belgesiz kredi
 7. Ziraat Bankası gelir belgesiz kredi
 8. ING Bank gelir belgesiz kredi
 9. Fibabanka gelir belgesiz kredi
 10. AktifBank gelir belgesiz kredi
 11. Şekerbank gelir belgesiz kredi
 12. İş Bankası gelir belgesi olmadan kredi
 13. Vakıfbank gelir belgesiz kredi
 14. HSBC gelir belgesiz kredi

Yukarıdaki tablo içerisinde gelir belgesiz en uygun krediler ve kredi veren bankalar mevcuttur. Bir önceki yazılarımızda ilgili konulara yer vermiştik. Bağlantılara tıklayarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Bu konulara gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar hangileri?  Şartları ve gerekli belgeler nelerdir? Gibi sorular aldığımız için yer vermeye ve sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Dilerseniz Gelir Belgesiz Kredi kategorimizi detaylı olarak incelemek için tıklayın.

Gelir Belgesiz (Kefilsiz, Maaş Bordrosuz) İhtiyaç Kredisi

Gelir belgesiz (gelir belgesi olmadan) kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ancak gelir belgesiz, kefilsiz kredi verilmesi kesin değildir. Kredinin verilebilmesi için “Findeks kredi notu” skorunuzun iyi olması gereklidir. Findeks kredi notunuz kötü ise gelir belgesiz (kefilsiz, maaş bordrosuz) ihtiyaç kredisi başvurusu yapsanız dahi olumsuz olacaktır. Gelir belgesi olmadan kredi başvurusunu internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz. Bankaların gelir belgesiz en uygun krediler için önemli şartı Findeks kredi notu olduğunu unutmayın!

anında gelir belgesi olmadan kredi

Gelir belgesi ve kefil olmadan en uygun ihtiyaç kredisi başvurusu yapılan bankalar

Bu arada En Uygun Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi adlı makalemizi de incelemeyi unutmayın!

Gelir Belgesiz Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Gelir belgesi ve kefil olmadan kredi veren bankalar, ihtiyaç kredisi başvurusunu internet üzerinden almaya devam ediyor. Dilerseniz bankanın resmi internet sitesinden anında online kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun haricinde alternatif olarak mobil internet şubesi ile krediye başvurabilirsiniz. Son olarak banka şubelerinden gelir belgesiz kefilsiz ihtiyaç kredisi başvurusu yapabileceğinizi eklememizde yarar olacağını düşünüyoruz.

Konuyla alakalı olarak Düşük Kredi Notu 0 Olana Kredi Veren Bankalar adlı yayını inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Odeabank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi Şartları

Maaş bordrosu olmadan ihtiyaç kredisi veren bankaların birtakım şartları olduğunu hepimiz biliyoruz. Sıradan bireysel yahut ticari kredi paketlerindeki şartların burada geçerli olduğunu unutmayın. İlave olarak gelir belgesiz ihtiyaç kredisi şartları aşağıda listeli halde verilmiştir. Başvurularınızda bu şartlar aranacaktır. Şayet gelir belgesiz en uygun krediler için şartları yerine getirmediğinizi düşünüyorsanız lütfen başvuruda bulunmayın!

 • 1. Findeks kredi notu,
 • 2. Aylık kazancınız,
 • 3. Adınıza ait bir gayrimenkul,
 • 4. Ödeyebileceğiniz kesin tutar,

Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisinde Gerekli Belgeler

Kredi başvurusunda birtakım şartların olduğunu ve bu şartları bir üst başlıkta sizlerle paylaştık. Peki, gelir belgesi olmadan, kefilsiz, maaş bordrosuz kredi veren bankalar hangi belgeleri istiyor? Gelir belgesiz ihtiyaç kredisinde gerekli belgeler ve evraklar nelerdir?

 1. Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanı,
 2. Geçmiş SGK hizmet durum dökümü,
 3. Adınıza ait bir tapu kaydı,
 4. Kira geliri (ek gelir),
 5. Emekli geliri (emekli olanlar için),
 6. Alt bireylerin gelir durumu (ailedeki diğer kişilerin kazançları),
 7. Çiftçiler başvuruda bulunurken kayıtlı gelir gösterecektir (ÇKS belgesi de alınmalıdır),
 8. Şirket ortaklarında kayıtlı gelir gösterilecektir,
 9. Serbest meslek çalışanları ise ek gelir durumunu özetlemeli,

Başlıca olarak gelir belgesiz ihtiyaç kredisinde gerekli belgeler yukarıdakiler gibidir.

Gelir Belgesiz En Uygun 10.000 TL Kredi

Kredi başvuru koşullarının değişme vakti geldiyse gelir belgesiz en uygun 10.000 TL kredi paketlerine başvurun! Artık kampanya koşullarında değişime giden bankalar, gelir belgesi ve kefil talep etmeden kredi verebiliyor. Tabi bu hakların saklı olduğunu da unutmamamız gerekir. İnternetten anında gelir belgesiz 10.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve onay alarak kullanıma başlayabilirsiniz. Şartlara bağlı olarak gelir belgesiz en uygun krediler veren bankalar, acil ihtiyaç kredisi başvurularını internet üzerinden almaya devam ediyor.

100.000 TL 120 ay vadeli en uygun konut kredisi faiz oranları:

Banka Kredileri Faiz Oranı Aylık Taksit  
ICBC Turkey Konut Kredisi Başvurusu %1,92 2.138 TL
Ziraat Bankası Konut Kredisi Başvurusu %1,98 2.188 TL
Garanti Bankası Konut Kredisi Başvurusu %2,28 2.443 TL
İlginizi Çekebilir:  Kefilsiz Evraksız Kredi Veren Bankalar ve Başvuru

Gelir Belgesiz 10.000 TL Kredi Başvuru Şartları

Gelir belgesiz 10 Bin TL kredi başvurusunda bulunurken yukarıdaki şartlar geçerli olacaktır. Bunun haricinde bankalar ek belge talep edebilir. Bu da kişilerin kredi siciliyle alakalıdır. Kredi notu siciliniz kötü ise ek belge isteneceği kesindir!

Gelir Belgesiz 20.000 TL İhtiyaç Kredisi


Gelir belgesiz en uygun 20 Bin TL ihtiyaç kredisi paketleri ile acil ihtiyaçlarınıza yönelebilirsiniz. Bankalardaki anında kredi başvurusu artık birçok koşulun yeniden şekillenmesini sağladı. Limiti düşük ihtiyaç kredisi paketlerinden sizler de yararlanabilirsiniz. Tek şart ise kredi notu skorunuzda risk olmaması! Böylece gelir belgesi olmadan 20.000 TL ihtiyaç kredisi paketini en uygun krediler olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Gelir Belgesiz 30.000 TL İhtiyaç Kredisi

Acil nakit ihtiyaçlarınızı ertelemeyin diye gelir belgesiz 30.000 TL ihtiyaç kredisi paketleri satışta! Bankaların esnek ödeme planları ve 36 aya varan vadeleri ile ihtiyaç duyduğunuz kredi paketlerine başvurabilirsiniz. Findeks kredi notu skorunuzda bir risk yok ise hemen şimdi başvurunuzu yapın ve kredi onayınız cebinizde belirsin! Dilerseniz gelir belgesi olmadan, kefil istenmeden, maaş bordrosu göstermeden gelir belgesiz en uygun krediler için hemen şimdi başvurunuzu yapabilirsiniz. Diler iseniz ücretsiz kredi notu sorgulama yazımızdan yararlanın!

Gelir Belgesiz Uygun Krediler

Uygun Krediler resmi internet adresimiz içerisinde detaylı olarak kredi kampanyalarına ulaşabilirsiniz. İstek ve görüşlerinizi bizlere yorum alanlarından bildirmeyi unutmayınız. Web mail adresimizin şuan için çalışmadığını ve gönderdiğiniz maillerin bizlere ulaşmadığını da gelir belgesiz en uygun krediler yayınımızla aktarmanın üzüntüsünü yaşıyoruz. Ancak sosyal medya hesaplarımızdan ve yorum alanlarından bizlere ulaşabileceğinizi unutmayın!

36 Ay Vadeli En Uygun 30.000 TL KOBİ Kredisi Hesaplama

Banka Kredisi Faiz Oranı (Ay) Aylık Taksit
ING Bank 1,96 1.245 TL
VakıfBank 2,08 1.273 TL

Bir önceki yayınımızda En uygun 30.000 TL 48 ay vadeli KOBİ kredisi 2019 şartları, gerekli evraklar ve kredi faiz oranları hesaplama ile faizsiz girişimci kobi kredisi başvurusu yap! Demiştik. Onun haricinde ise TC ile Kredi Notu Sorgulama konusuna bakabilirsiniz.

Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen Ürün
Gelir Belgesiz En Uygun Krediler
İneleyen Notu
51star1star1star1star1star