Sayfa İçerisindeki Konu Başlıkları

Garanti Bankası Yatırım Hesabı Nasıl Açılır?

Günümüzde yatırımlar artık banka hesapları üzerinden yapılmaya başlandı. Özellikle son zamanlarda kullanılan dijital bankacılık imkânları ile birlikte oldukça kolay bir şekilde yatırım işlemleri yapılıyor. Üstelik bankalar dijital bankacılık imkanı ile birlikte birçok avantajı da müşterilerine sunuyor. Sizlerde en avantajlı şekilde yatırım hesabı açmak istiyorsanız, yazımızı mutlaka okuyunuz.

İNCELEYİN:
32 Günlük En Yüksek Faiz Veren Banka
Mevduat Faiz Oranları Son Durum (En İyi En Yüksek Mevdut Faizi)


Yatırım amacı ile kullanılan pek çok yatırım yolları bulunuyor. En avantajlı yol ise yatırım hesabı açmaktır. Yatırım hesabı kullanarak yatırımlarınızı çok kolay bir şekilde kontrol etme imkânınız bulunuyor.

Yatırım Hesabı Ne Demektir?

Yatırım hesabı, hisse senedi ve benzeri yatırım araçlarının çok kolay bir şekilde kullanılması amacı ile açılan hesaba verilen addır. Bu hesabı bütün bankalar açabilmektedir.

Garanti Yatırım Hesabı Açmak

Garanti yatırım hesabı açmak için öncelikle gerekli belgeleri toplayarak bir Garanti Bankası şubesine başvurmanız yeterlidir. Şubeye gitme imkanım yok diyorsanız eğer Garanti Bankası müşterisi iseniz internet bankacılığı üzerinden yatırım hesabı açabilirsiniz. Şubeden yatırım hesabı açtıracak iseniz birtakım belgeler gerekiyor, bunlar;

• Nüfus cüzdanı fotokopisi
• Alım satım sözleşmesi
• Sözleşme belgeleri
• Çeşitli sözleşmeler
• Risk bildirim fonu
• Hesap açmak için gerekli belgeler


Şubeye gitmeden hesap açmak için yapmanız gereken ise şöyledir;

• İlk olarak Garanti cep uygulamasına girmeniz gerekiyor.
• İlk olarak yatırım kısmına giriş yapın.
• Ardından hisse işlemleri ve ardından tekrar hisse hesap açılış sekmesine girin.

İnternet üzerinden yatırım hesabı açmak da işte bu kadar kolay. Ancak unutmayın ki önce uygunluk testini uygulamanız gerekli. Bu testi de cep uygulaması üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Hesabınız açıldıktan sonra Garantili cep üzerinden tüm işlemlerinizi takip edebilirsiniz.

İNCELEYİN:

Mevduat Hesabı Faiz Oranları (300,000 TL Aylık Faiz Getirisi)

Eğer bu konuda destek almak isterseniz 444 0 333 numaralı telefondan Garanti Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Ziraat Bankası Emekli Kredisi Kampanyası