1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (7 puan, ortalama: 5,00 uzerinden 5)
Loading...

Garanti Bankası Kredi Notu Sorgulama

1

Garanti Bankası kredi notu sorgulama hizmetini nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız bu konu sizlere yardımcı olacaktır. Ülkemizin büyük bankalarından olan Garanti, Findeks kredi notu sorgulama hizmetini müşterilerine sunmaya devam ediyor. Findeks Kredi Notu, banka kurumlarındaki hareketlerimizi temsil eder. Burada Findeks kredi notu nedir gibi ifadelere değinmeyeceğiz. Zira bu konuyu artık herkesin bildiğini umuyoruz. Findeks risk raporunuzu bilmeniz oldukça önemlidir. Bir kredi başvurusu yapmadan önce bu bilgilere sahip olmak sizleri avantajlı kılacaktır. Kredi başvurusu yapmak için düşük kredi notuna sahipseniz, başvuru yapmamanız önerilmektedir. Zaten düşük kredi notuyla gelen başvurular olumsuz sonuçlanmaktadır. Bununla beraber olumsuz sonuçlanacağı için kredi notunuz zedelenebilir! Peki, Garanti bankası kredi notu sorgulama hizmetinden nasıl yararlanabilirim?

Garanti Bankası Kredi Notu Sorgulama Öğrenme

Kredi notu sorgulama hizmetini Garanti Bankası üzerinden almak isteyenlerin yapması gerekenler oldukça basittir! Dilerseniz banka şubesini ziyaret ederek kredi notu sorgulama işlemlerinden yararlanabilirsiniz. Fakat internet ortamında bu hizmete erişmenin daha kolay olacağını unutmayın. Garanti internet bankacılığı aracılığıyla dakikalar içerisinde kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken internet bankacılığına giriş yapmak ve menüden “Başvurularım” sekmesine tıklamak. Başvurular sekmesine tıkladıktan sonra “Risk Raporu” menüsü göreceksiniz. Buraya da tıkladıktan sonra son aşamaya geçeceksiniz. Ekran içerisinde “Garanti Bankası kredi notu sorgulama” hizmeti için talep edilen ücreti görebilirsiniz. Bunun altındaki “Onayla” düğmesine de tıklayarak talep edilen ücret karşılığında kredi notu sorgulama hizmetini başarıyla tamamlayabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz sonuçları mail adresinize de gönderebilir ve sonraki zamanlarda tekrardan inceleyebilirsiniz.


ucretsiz-garanti-kredi-notu

İnternetten Garanti Bankası Kredi Notu Sorgulama

Garanti İnternet uygulaması aracılığıyla kredi notu öğrenme gibi işlemleri yerine getirebileceğiniz gibi resmi adres üzerinden de bunu yapabilirsiniz. Garanti Bankasının Kredi Kayıt Bürosu (KKB) ile olan antlaşması sayesinde Findeks adresine uğramadan kredi notu skorunuza ulaşabilirsiniz. Kredi notu sorgulama Garanti bankasından yapılabildiği gibi diğer bankalar aracılığıyla da yapılabilmektedir. Akbank, Finansbank, Ziraat, İş Bankası, Yapı Kredi, TEB ve Garanti kredi notu sorgulama hizmetlerini site içerisinde detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. Bunun haricinde ise GSM operatörleri aracılığıyla da kredi notunuzu sorgulayabilirsiniz.

garanti-kredi-notu-sorgulamaShare.

About Author

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu, web yazılımcı ve bilgi paylaşma konusuna aşık biriyim. Aradıklarımı net olarak bulamadığım için web sitesi açarak gerçek, doğru ve güncel bilgileri insanlarla paylaşmaya başladım. Şuan UygunKrediler.ORG aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hitap ediyorum. "Bütün ilerlemeler, insan fikrinin bir eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalı. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir." -Mustafa Kemal ATATÜRK-

253 kez okundu.

1 Yorum  1. Emine Sorumlu on

    Bankalardan öğrenilebilinir ancak fazla fazla sorgulamak bile puan düşmeye sebep olabilmektedir.Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.yeni sunucu.