Sayfa İçerisindeki Konu Başlıkları

Garanti Bankası Kredi Başvurusu, Faiz Oranları ve Detaylar

Ortak bireysel Garanti Bankası kredi türleri teminatsız, sabit ve değişken faiz oranlı kredileri içerir. Bireysel kredilerin çoğu sabit ödemelerle teminat altına alınmıştır. Ancak, teminatlı ve değişken faizli krediler dahil olmak üzere başka türlerde Garanti Bankası kredileri de vardır. Örneğin satın alacağınız konut ya da araç için Garanti konut kredisi ya da Garanti taşıt kredisi çekebilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarınız için nakit avans avantajından yararlanabilirsiniz. Sizin için en uygun kredi türü, kredi puanınız ve kredinizi ne kadar zaman ödemeniz gerektiği gibi faktörlere bağlıdır.


Garanti Bankası müthiş fırsatlar sunan binlerce müşteriyi memnun etmeyi başaran özel bir banka. Son günlerde faiz oranlarını düşürme yoluna giden Garanti Bankası, kredi çekebilmek için aranan şartları olgunlaştırarak kolaylıkla kredi çekme imkanı sunuyor. Peki ama Garanti Bankası kredi çeşitleri neler, hangi alanda hangi krediyi çekmek uygun olur, kaç ay vade veriliyor ve en önemlisi faiz oranları ne kadar? diyorsanız hemen sorularınıza cevap vererek sizleri bilgilendirelim. İşte Garanti Bankası kredi çeşitleri hakkında merak edilen her şey.

İNCELEYİN:
En Kolay Kredi Veren Bankalar

Garanti Kredi Çekme Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi çekmek çoğu zaman insanların gözünü korkutur. Geri ödeme koşulları, faiz oranları, bankanın diğer politikaları gibi unsurlar birçok kişiyi banka kredisi almaktan alıkoyar. Ancak hayat şartları zaman zaman sizin tercihinize bağlı olmadan acil nakit ihtiyacı duymanıza yol açabilir. Ya da uzun süredir takip ettiğiniz konutun ya da aracın çok uygun fiyata satıla çıktığını görebilirsiniz. Bu durumda elinizde yeterli miktar bulunmadığı için hayalinizdeki mülkü kaçırmak istemezdiniz. Garanti Bankası’ndan kredi çekmek son derece kolay ve her aşamasıyla güven vericidir. %1.24 ile %2 arasında değişen faiz oranlarıyla 20 yıla varan vadelerle farklı kredi tiplerini seçebilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Çekme Şartları Nelerdir?

Garanti Bankası’ndan herhangi bir kredi çekmek için öncelikle kredi çekme şartları tarafınızca kabul edilmelidir. Başvurduğunuz kredi türü ne olursa olsun, banka öncelikle kredi puanınızı ve geçmiş sicilinizi inceleyecektir. İnceleme sonucunda bankanın güvenilir müşterileri arasında olmanız kredinizin onaylanması açısından önemlidir. Kredi puanınız düşük olsa dahi, düzenli ödeme geçmişi ya da güvenilir bir kefil veya bir kredi ortağı ile de kredi alabilmeniz mümkündür. Banka tarafından istenecek belgeler başvurduğunuz kredinin türüne ve talep ettiğiniz miktara göre değişiklik gösterebilir. Ancak genel olarak belirtmeniz gereken bazı belgeler mevcuttur.

Öncelikle, kredinizin taksitlerini ve toplam borcunuzu nasıl ödeyeceğinize dair bir gelir planı sunmanız gerekir. Eğer maaşlı çalışansanız 4A/B/C hizmet dökümü ya da SGK’dan alabileceğiniz Sigortalılık Tescil ve Hizmet Kaydı Belgesi’ni vermelisiniz. Kendi işletmenizin sahibiyseniz vergi levhanız, yıl sonu ve ara dönem mali verileri lazım olacaktır. Sahibi ya da ortağı olduğunuz firma tüzelse, ortaklık yapınızı teyit etmek için firmanıza ait ticaret sicil gazetesi ya da hazirun cetveli, firmanızın güncel mali verileri ( gelir tablosu, bilanço, kurumsal vergi beyannamesi, işletme hesap özeti) ve firmanın vergi levhası başvuru sonrasında bankaya sunmanız gereken belgeler arasındadır. Bu ek belgeler daha yüksek tutarlı kredi başvurularında istenmekte olup, tutarın düşük olduğu ya da kredi tipi fark etmeksizin onaylanmış tüm başvurulardan sonra ise; nüfus cüzdanı, var olan mülklerin tapuları ya da kira kontratları, ödeme dekontları ve diğer gelirler sunulmalıdır.

Garanti Kredi Faizleri Ne Kadar?


Kredi faizleri yıllık ve dönemsel enflasyon oranlarına ve vade sayısı ile kredi türü, aylık ödeme miktarı gibi unsurlara göre değişiklik gösterebilmektedir. İnsanların kredi çekmekten tedirgin olmalarının en büyük sebebi aslında faizlerdir. Ancak faiz oranı seçtiğiniz ödeme planı ve kredinin türüyle değişiklik göstereceği için size uygun bir ödeme planı oluşturulabilir. Garanti kredi faizleri, %1.24 ile 2 arasında değişiklik göstermektedir. Daha düşük faiz oranlarından yararlanmak için kredi yapılandırmanızı ve geri ödeme planınızı buna göre düzenleyebilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Faizleri Ne Kadar?

Zaman zaman bankalar belli kampanya dönemlerinde daha düşük kredi faizleri sunabilmektedir. Ya da bankanın kendi inisiyatifine bağlı olarak, kredi puanı yüksek, sadık müşterilerin daha düşük Garanti Bankası kredi faizleri olanağından yararlanmaları sağlanabilir. Bu kampanyaları takip etmek ve düşük faiz oranı hakkını bulunup bulunmadığını öğrenmek için banka ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca aylık taksit tutarınız arttıkça, toplam çektiğiniz kredi miktarı daha çok oldukça, faiz oranının daha düşük bir seviyeden hesaplanacağını unutmamalısınız.

İNCELEYİN:
Acil Nakit Kredi Veren Bankalar ve Başvuru Şartları

Garanti Kredi Faiz Oranları 2019’da Ne Kadar?

Dijital kanaldan başvurabileceğiniz dijital ihtiyaç kredisinde, 3-12 ay için %2 faiz oranı uygulaması vardır. Bu oran 13-24 ay arası için %1.96, 25-36 ay arası için %1.94, 37- 48 ay arası için %1.91 ve 49-60 ay arası vade için %1.81’dir.

0 taşıt almak için 1-60 ay arası vade olanağı tanınan kredide sabit faiz oranı uygulaması mevcut olup bu oran %1.44’tür. 2. el araç satın almak istediğiniz araç için ise 3-60 arası vadeyle sabit %1.49 oranında faizden yararlanabilirsiniz. Bedeli 120.000 TL’nin üzerinde olan araçlar için kullanabileceğiniz maksimum vade sayısı 48’dir.

Garanti Mortgage kredisi ile 10.000 TL ile 500.000 TL arasında bir konut kredisi çekebilirsiniz. Konut kredinizi 3 -240 ay arası vade ile %1.25 ve 1.56 arasında değişen faiz oranlarıyla kullanabilirsiniz.

Garanti Kredi Faiz Hesaplama

Garanti Bankası Konut/ Ev Kredisi Hesaplama Aracını kullanarak da çekmek istediğiniz miktar ve vade sayısına göre ne kadar faiz ve yıllık maliyet ödeyeceğinizi görebilir, ödeme planı çıkarabilir ve kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Acil ihtiyaçlarınız için 1000 TL ile 100.000 TL arasında çekebileceğiniz ihtiyaç kredinizi ise İhtiyaç Kredisi Hesaplama Aracı ile tüm ayrıntılarıyla hesaplayabilir, taksit tutarınızdan örnek ödeme planına kadar her şeyi görerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Sabit faiz oranına sahip taşıt kredinizi, alacağınızın aracın durumunu, kredi tutarını ve taksit sayısını belirterek hesaplama aracı ile hesaplayabilirsiniz. Ayrıca alacağınız araç belliyse, marka, model, model yılı gibi bilgileri de girmeniz gerekmektedir.

KOBİ’ler kendileri ya da işleri için %1.36 ile 1.94 arasında değişen faiz oranları ile kredi başvurusunda bulunabilir. Ödeme planı, kredi masrafları ve diğer bilgiler hakkında daha geniş fikir edinmek için hesaplama aracı kullanılabilir.

Garanti SMS İle Kredi Başvurusu

Garanti Bankası BBVA ile ortaklık kurmasının ardından SMS ile kredi başvurusu seçeneğini şimdilik askıya almıştır. Onun yerine size en yakın şubeye giderek, internet bankacılığını kullanarak, Garanti BBVA resmi web sitesindeki başvuru formlarını doldurarak hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca bireysel kredileriniz için başvurunuzu ATM’lerden de gerçekleştirebilirsiniz. 4440333 numaralı çağrı merkezi üzerinden de telefonla kredi başvurusu yapılabilmektedir. Direkt olarak başvuru yapmak isteyen telefon bankacılığı müşterileri 444 0 335 numaralı anında kredi hattını da kullanabilirler.

Garanti Kredi Başvuru Sonucu

Başvurmuş olduğunuz kredinizin sonucu, kişisel kredi puanı geçmişinize, talep ettiğiniz tutara ve kredi türüne göre değişiklik gösterecektir. Garanti kredi başvuru sonucu aynı gün belli olabileceği gibi, bankanın inceleme işlemlerini bitirmesine bağlı olarak 4 iş günü de sürebilir.

İlginizi Çekebilir:  En Uygun Kurban Bayramı Kredisi

Garanti Bankası Kredi Sorgulama

Garanti Bankası kredi sonucunu öğrenmek için bankanın resmi web sitesinden başvurular > sonuç sorgulama bölümüne giderek Garanti Bankası kredi sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Benzer şekilde 444 0 333 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak da başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Garanti Kredi Yapılandırma

Borcunuzu ödemekte zorlandığınız durumlarda borç taksitlendirme yaparak biraz olsun rahatlayabilirsiniz. Bunun için 444 0 333 numaralı Garanti Bankası çağrı merkezini saat 09:00 – 00:00 arasında arayarak kredi yapılandırma talebinizi iletmeniz yeterlidir. Yapılandırabileceğiniz minimum bakiye 500 TL olup üst sınır bulunmamaktadır.

Garanti Bankası Hangi Tür Krediler Veriyor?

Zaman zaman aniden ortaya çıkan ihtiyaçlarınız ya da yüksek miktarlı bir satın alma işlemi için kredi çekmek isteyebilirsiniz. Garanti Bankası farklı türde krediler sunarak, ihtiyacınıza yönelik en doğru kredi çeşidini bulmanıza yardımcı olmaktadır. İhtiyacınıza yönelik Garanti Bankası kredisi çekmek önemlidir; çünkü vade miktarı ve faiz oranları da krediler arasında da değişiklik gösterecektir.

Garanti Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi


İster kısa vadeli isterseniz de uzun süreli gereksinimleriniz için Garanti Bankası’ndan bireysel ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Kısa süreli ihtiyaçlarınız için 100 TL tutarında bile kredi almanız mümkündür.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi

Yeni bir taşıt beğenmiş ancak mevcut bütçeniz satın almaya yetmemiş olabilir. Hayalinizdeki taşıttan vazgeçmenize gerek olmadan Garanti Bankası taşıt kredisi çekerek satın alabilirsiniz. Üstelik seçtiğiniz aracın 0 km. olmasına da gerek yoktur, ikinci el araç için de kredi çekebilirsiniz.

Garanti Bankası Konut Kredisi

Konut fiyatlarının oldukça arttığı şu günlerden, eviş yeri sahibi olma hayalinizden vazgeçmek zorunda kalmadan Garanti Bankası konut kredisi fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. 240 aya varan vade fırsatı sayesinde evinize kavuşurken, taksitlerinizi de zorlanmadan ödeyebilirsiniz.

Garanti Bankası Avans Hesap

Acil nakit ihtiyacınızda kredi kartınızdan, hesabınızda para olmasa dahi nakit avans çekerek harcayabilirsiniz. Aylık faiz oranı 1.60 olup, 12 aya varan vade seçenekleriyle geri ödeme yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredisine Nasıl Başvurulur?

İhtiyaç kredisi, araç kredisi, ev kredisi ya da ticari kredi türlerinden seçeceğiniz herhangi birine Garanti Bankası ile başvurmak oldukça kolaydır. Garanti BBVA farklı kredi türleri için farklı başvuru seçenekleri sunmakta olup, bankaya bile gitmenize gerek kalmadan kredi başvurusu yapabilir ya da bilgi alabilirsiniz.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığından Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası’nda herhangi bir hesabınız bulunması durumunda internet bankacılığına giriş yaparak seçtiğiniz kredi türüne başvurabilirsiniz. Henüz internet bankacılığı şifreniz yoksa uygulama üzerinden ya da müşteri hizmetlerini arayarak şifrenizi almanız mümkündür. İnternet bankacılığından kredi başvurusu için müşteri/ T.C. kimlik numarası ile parola bilginizi girmeniz yeterlidir. Ayrıca ihtiyaç kredisi için gerekli olan kredi puanı raporunuzu da internet üzerinden edinebilirsiniz (Garanti Bankası kredi notu).

Hemen Başvur Seçeneği


Garanti Bankası’nın resmi web sitesi üzerinde her bir kredi türünün ilgili sayfası bulunmaktadır. Bu sayfalara giderek sayfanın sağ alt kısmındaki ‘Krediye Hemen Başvur’ butonuna tıklayarak karşınıza çıkan formu doldurabilirsiniz. Formda verdiğiniz bilgiler ve telefon numaranız doğrultusunda banka tarafınıza ulaşarak daha detaylı bilgi verecek / talep edecek ve sonrasında kredi başvuru işlemlerinizi tamamlayacaktır. İmzalamanız gereken belgeler için şubeye gitmeniz gerekse de, ön prosedür açısından bu yöntem son derece pratiktir.

Garanti Bankası Kredisine Ne Zaman Başvurulur?

Garanti Bankası‘ndan alacağınız farklı kredi türlerine göre kredi başvurusunun onaylanma süresi değişiklik gösterecektir. Bu süreyi göz önünde bulundurarak, başvurularınızı buna göre yapmanız, zor durumda kalmamak açısından önemlidir. Hangi tür krediye ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra zaman kaybetmeden başvurunuzu tamamlamak en doğrusu olacaktır.

Garanti Bankası Avans Hesabı

Bu kredi türü kredi kartınızdan, hesabınızda para olmasa bile çekebileceğiniz nakit türünü ifade eder. Dolayısıyla herhangi bir başvuru ve onay süreci bulunmamaktadır. Anında herhangi bir ATM’den nakit avansınızı çekebilirsiniz.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç duyduğunuz miktara bağlı olarak ihtiyaç kredisi başvuru sonucu aynı gün de belli olabilir, 2 iş gününü de bulabilir. Talep ettiğiniz miktarın yüksek olması, kredi skorunuzun düşük olması, bankanın risk durumunu daha uzun değerlendirmesini gerektireceği için süreci uzatabilir. Öte yandan, kredi puanınız yüksekse, kolaylıkla ödeyebileceğiniz düşük bir miktar talep etmişseniz başvurunuz anında onaylanacaktır.

Garanti Bankası Konut Kredisi ve Taşıt Kredisi

Diğer kredi türlerine kıyasla konut kredileri ve taşıt kredilerinde onay süresi daha uzun sürmektedir. Almayı planladığınız araç ya da konutun bir uzman tarafından incelenmesi için zamana ihtiyaç duyulur. Ayrıca bu kredi türlerinde başvurulan miktar daha yüksek olduğu için, sizin risk değerlendirilmenizin yapılması da 4 iş gününü bulabilir. Dolayısıyla satın alma işleminden en az 1 hafta öncesinde başvuru yapmanızda yarar vardır.

Her bir kredi türü için başvurunuzun sonucunu öğrenmek adına kredi başvuru takibi sayfasını kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredileri Nelerdir?

Türkiye’nin bankacılık alanında ki en önemli bankalarından biri olan Garanti Bankası kendisinden her dönem söz ettirmeyi başarmıştır. Bireysel ve ticari müşterilerinin beklentilerini karşılamak adına kredi, kredi kartı başta olmak üzere birçok ürünü bünyesinde barındırmaktadır. Nitekim bireysel ve ticari birçok kişi Garanti Bankası kredi kampanyalarından da yararlanmaktadır. Yaşadığınız maddi sıkıntıları çözmek adına kredi alanı ile ilgili bilgi edinmeniz sizlerin yararına olacaktır.

Garanti Bankası Bireysel Kredi Nedir?

Bireysel müşterilerinin yaşadığı maddi sorunlar başta olmak üzere konut ve taşıt hayallerini gerçekleştirmek için Garanti Bankası’nda birbirinden farklı kredi seçenekleri bulunmaktadır. İhtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda sizler için sunulan bu kredi seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Garanti BBVA’da bireysel müşterilerin kullanıma yönelik aşağıda yer alan krediler bulunmaktadır:

 • İhtiyaç Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Ticari Kredi

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Nedir?

Garanti Bankası kredi kampanyaları ile ilgili sürekli olarak müşterilerine sunmuş ve her dönem cazip olmayı başarmış, ihtiyaç kredisiyle bireysel müşterilerinin yaşadığı maddi sorun veya sıkıntılara çözümler üretmektedir. 15.000 TL’den başlayan ve 75.000 TL’ye kadar devam eden kredi tutarının yanı sıra 3 aydan 60 aya kadar vade seçeneği sunulmaktadır. Böylelikle ihtiyaçlarınız doğrultusunda istediğiniz vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Garanti Maaş Müşterisi Kredisi Nedir?

Garanti Bankası maaş müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kredi vermektedir. Maaş müşterisi olmanızın avantajı ise maaşınızı Garanti Bankası’ndan alıyor olmanızın vermiş olduğu güvenilirliktir. Nitekim bireysel olarak yapacağınız başvurularda süreç bazen çok uzasa da maaş müşterisi olmanızın vermiş olduğu etki ile kredilerinizi gün içerisinde teslim alabiliyorsunuz. Bireysel müşterilerin genel olarak gelirlerini ispat etmesi gerekirken sizlerin buna ihtiyacı olmayacaktır. Dolayısıyla az öncede belirtmiş olduğumuz gibi maaş müşterisi olmanız sayesinde çok rahat kredi alabilirsiniz.

Garanti Bankası Konut Kredisi Hesaplama Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası konut kredisi ile sizlerin ev ve yatırım ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Krediye başvuru yapmanız ile birlikte belirtmiş olduğunuz ev için Garanti BBVA tarafından ekspertiz gönderilmektedir. Garanti Bankası bünyesinde görev yapan ekspertizin hazırlamış olduğu raporlar doğrultusunda krediniz şekillenmektedir. Bu aşama da kesinlikle çıkacak raporun kredi ile ilgili her şeyi hesaplamanızda büyük önem teşkil etmektedir. Ekspertiz tarafından hazırlanacak rapor ile birlikte kredinizi hesaplayabilir ve Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu vade seçeneklerinden dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

Garanti Kredi Hesaplama Nasıl Yapılır?

Kredi hesaplama bireysel kredi veya ticari kredi kullanmak isteyen müşteriler için büyük bir önem arz etmektedir. İhtiyaçlarımıza veya arzularımıza yönelik çekeceğimiz kredinin geri ödemesi başta olmak üzere taksitleri ile ilgili bilgileri elde etmek her zaman yararımıza olacaktır. Böylelikle yararlanmak istediğimiz kredi hakkında detayları öğrenerek ilerleyen dönemlerdeki kredi sorunlarının önüne de geçebilirsiniz. Garanti BBVA’nın resmi sitesinde ve mobil uygulamasında kullanacağınız kredi ile ilgili hesaplama yapmanız mümkündür. Güncel faiz oranları üzerinden hesaplamaları yapabilir ve dilerseniz başvuruları gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Faiz Oranları Ne Kadar?


Garanti Bankası kredi faizleri ile birçok bankaya göre farklı bir politika benimsemiştir. Müşterilerinin fazla olması nedeniyle krediler de sürekli bir sirkülasyon olduğundan faizler düşük tutulmuştur. İhtiyaç kredisi kullanmaya karar vermeniz ile birlikte en düşük faiz oranı %1,24 iken en yüksek %1,76’dır. Taşıt kredisinde ise Garanti Bankası stabil %1,44 oranını kullanmaktadır. Konut kredisinde ve ticari kredilerde ise faiz oranlarında değişiklikler ön plana çıkmaktadır. Bu aşama da özellikle ihtiyaç kredisinde çekeceğiniz tutarın yüksek olması faiz oranının düşmesine doğrudan etki etmektedir.

Garanti Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası’ndan kredi kullanmaya karar vermeniz ile birlikte karşınıza başvuru yapabileceğiniz birbirinden farklı seçenekler çıkmaktadır. Sizler de Garanti Bankası kredi başvurusu alanında kendiniz için uygun olan seçeneği tercih edebilir ve başvurularınızı kısa bir süre içerisinde tamamlayabilirsiniz.

 • Bulunduğunuz il veya ilçede yer alana Garanti Bankası şubesi ile başvuru yapabilirsiniz,
 • Garanti Bankası ATM’lerinden de başvuru yapabilirsiniz,
 • Mobil bankacılık üzerinden başvurular kısmına girip kredi başvurusunda bulunabilirsiniz,
 • 444 0 333 numaralı çağrı merkezini arayarak başvurularınızı müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

Garanti Kredi Başvurusu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası kredi başvurusu sorgulama işlemi ile ilgili genel olarak yaptığınız başvurular sonucunda kısa bir süre içerisinde belirtmiş olduğunuz telefon numarasına mesaj gelmektedir. Fakat süreç uzarsa şubeden, mobil bankacılıktan ve çağrı merkezinden başvurunuzun hangi aşama da olduğunu sorgulayabilirsiniz.

Garanti SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Birbirinden farklı seçenekleri ile sizlere hizmet eden Garanti Bankası SMS kredi başvuru sistemi geçtiğimiz günlerde kapatıldı. Garanti Bankası artık müşterilerine yukarıda da belirtmiş olduğumuz yollarla kredi hizmeti sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Kimler Kredi Çekebilir?

Garanti Bankası Kredi Yapılandırma Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası kredi yapılandırma konusunda da ödemelerde sıkıntı yaşayan müşterilerine çözümler üretmektedir. Kredilerinizin ödemelerinde gecikmeler veya aksaklıklar oluyorsa şubeye gitmeniz yeterli olacaktır. Bireysel ve ticari müşteri temsilcilerinden biri ile görüşüp krediyi yapılandırma isteğinizi söylemelisiniz. Kredinizi yapılandırmanız ile birlikte de ödemelerinize devam etmelisiniz. Tekrar sıkıntı yaşamamak adına muhakkak yapılandırmadan sonra ortaya çıkan tabloya uyum sağlamalısınız.

Garanti Kredi Notu Öğrenme Nasıl Olur?

Kredi notu kesinlikle kredi işlemlerinde büyük bir önem taşımaktadır. Dünya üzerinde işlem yapan tüm bankalar kredi kullanma isteğiniz ile birlikte sizlerin veri tabanlarında bir inceleme yapmaktadır. Türkiye’de de kredi puanı dediğimiz sizlerin bilgilerinin yer aldığı bir sistem bulunmaktadır. Kredi başvurularınız da bu notlara göre başvuru yaptığınız banka sizlere olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapmaktadır. Kredi notu öğrenme Garanti Bankası müşteri temsilcileri tarafından bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine sunulmaktadır. Şubeye gitmeniz ile birlikte müşteri temsilcisine kredi notunuzu sorabilir ve fikir edinebilirsiniz.

Garanti Bankası Kredisine Kim Başvurabilir?


Garanti Bankası kredisine 18 yaşını tamamlamış ve reşit olan herkes başvuruda bulunabilir. Garanti Bankası kredi imkanlarından yararlanabilmek için bu bankaya ait vadeli ya da vadesiz bir hesaba sahip olmanız gerekmektedir. İlgili hesaba bağlanacak olan kredi ödeme planı oluşturulmaktadır. Öğrencilere ve ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında Garanti Bankası da yer almaktadır. Bu nedenle Garanti Bankası kredisine öğrenci, üniversite mezunu, ev hanımı, çalışan kişiler başvuruda bulunabilmektedir.

Her kredinin limiti farklı olduğu için mesleğe ve gelir düzeyine bağlı olarak kredi ödeme durumunuz göz önünde bulundurulur. Ödeme güçlüğü yaşayan kişilerin ve ödemelerini aksatan kişilerin kredi risk raporları her zaman olumsuzdur. Bu nedenle Garanti Bankası kredi verme işleminde mesleklere ya da kimin başvurduğuna bakmaz. Sadece kredi risk raporunu değerlendirir. Kredi risk raporu olumlu ya da orta düzeydekilere kredi imkanı çıkmaktadır. Ancak riskli ve çok riskli olarak tabir edilen kredi risk raporundaki kişilere ne yazık ki Garanti Bankası kredi imkanı sunmamaktadır. Kredi başvurularının reddi sonucunda durum değerlendirmesi yaparak Garanti kredi kartı ya da Garanti nakit avans hesabı başvurusunda bulunulabilir.

Garanti Bankası Kredisi Limitleri Ne Kadar?

Garanti Bankası kredi limitleri çekilecek olan kredinin çeşidine göre farklılık göstermektedir. Her kredinin kendine ait bir özelliği ve vade sayısı bulunmaktadır. Dolayısıyla çekilecek olan kredinin limiti de hem kredinin ismine hem de kişinin kredi risk raporuna göre değişkenlik göstermektedir. Aşağıda ilgili Garanti Bankası kredileri ve kredi limitleri hakkında bilgi verilmiştir.

Garanti Bireysel İhtiyaç Kredisi: Bu kredi limiti kişilerin mesleki durum ve maaş bordrolarına uygun olarak değişmektedir. Minimum 10.000 TL, maksimum 80.000 TL olarak Garanti bireysel ihtiyaç kredisine başvuruda bulunulabilmektedir.

Taşıt Kredisi: 30.000 TL ile 150.000 TL değişen taşıt kredisi limiti imkanı bulunmaktadır. alınacak olan aracın ekspertiz raporuna göre bu kredinin limiti belirlenmektedir.


Konut Kredisi: Bu kredi de ekspertiz fiyatı ile limitlendirilmektedir. Kişilerin ödeme durumlarına ve evin fiyatına uygun olarak vade farkı da gözetilerek ucu açık bir kredi limiti imkanı sunulmuştur.

Avans Hesap: Aslında bu banka hesabına bağlı bir eksi hesaptır. Bakiyenin eksiye düşmesini sağlar. Minimum 500 TL maksimum 10.000 TL olarak eksi bakiye uygulaması bulunmaktadır. Faiz oranları bireysel ihtiyaç kredisi ile aynı olduğu için kredi hesabı olarak değerlendirilebilmektedir. Direkt nakit avans çekim talebi bulunan Garanti avans hesabında 2019 yılı itibariyle taksitlendirme seçeneği de gelmiştir. Limit artışı için banka şubelerine başvurulması gerekmektedir. Düzenli ödeme yapıldığı takdirde avans hesap kendiliğinden limit artışı yapabilmektedir.

Taşıt Kredisi İçin Neden Garanti Bankası’nı Seçmeli?


Türkiye’nin en geniş müşteri potansiyeline sahip yabancı sermayeli bankası olan Garanti Bankası kredi denildiği zaman akla gelen ilk banka olmayı başarmıştır. Ticari ve bireysel müşterilerinin otomobil hayallerini gerçekleştiren Garanti BBVA Bankası her zaman farklı çözümler üretmektedir. Taşıt kredisi için Garanti Bankası’nın en çok tercih edilmesindeki sebeplerden biri uygun faiz oranları olduğu gibi bir diğeri ise geniş vade seçeneğidir. 1 ile 7 iş günü içerisinde kredi taleplerinize cevap veren Garanti Bankası’nda 60 ay vadeye kadar taşıt kredisi sunulmaktadır.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

Garanti Bankası faiz oranları konusunda müşterilerinin beklentilerini karşılamak adına diğer bankalara göre daha düşük faiz sistemi kullanmaktadır. 5.000 TL’den başlayıp 500.000 TL’ye kadar kullanabileceğiniz taşıt kredisi için Garanti Bankası %1,44’den işlem yapmaktadır.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi Başvurusu Nereden Yapılır?

Garanti Bankası taşıt kredisi ile ilgili başvuru yapmak için sizlere üç seçenek sunulmaktadır. Kendiniz için uygun olan seçeneği tercih ederek başvurularınızı tamamlayabilirsiniz:

 • Bulunduğunuz il ve ilçedeki Garanti Bankası şubesine giderek arzu ettiğiniz taşıt kredisi ile ilgili başvurularınızı kısa bir süre içerisinde yapabilirsiniz.
 • Garanti mobil bankacılık kullanıyorsanız eğer başvurularınızı kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi kısmın da yer alan bölüme tıklayarak taşıt kredisi başvurunuzu tamamlayabilir ve dilediniz her yerden kredinizi kullanabilirsiniz.
 • Bilgilerinizde herhangi bir eksik yoksa 444 0 333 numaralı çağrı merkezi hattını arayarak müşteri temsilcisine kredi başvurunuzu iletebilirsiniz.

Garanti Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?


Acil paraya ihtiyaç olabilir, Garanti Bankası bir çok alanda kredi imkanı sağlamaktadır. Para ihtiyacını karşılamak için Garanti Bankası’na kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Garanti Bankası Türkiye’nin 2. Büyük bankası olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Uygun faiz oranları ile bir çok insana kredi imkanı sağlamaktadır. Garanti Kredi Başvurusu yapacak müşteriler öncelikle kredi başvurusunu hangi yolla yapacağına karar vermelidir.

Öncelikle banka ile görüşülerek kredi notunuzu öğrenmek faydanıza olacaktır. Çünkü SMS ile başvuruda red durumunda kredi notunuz düşer ve kredi almanız zorlaşır. Bunun için bankayla iletişime geçerek bilgi almak en doğrusudur.
Garanti Kredi Hesaplama
Bir çok sitede kredi hesabı yapmak için uygulamalar bulunmaktadır. Almak istediğiniz kredinin türünü ve vade bilgisi girerek Garanti kredi hesaplama yapabilmek mümkün. Bu  sayede ödeyeceğiniz aylık tutarları görebilir planınızı ona göre yapabilirsiniz. Bu hesaplama araçları bankanın faiz oranlarını dikkate alarak hesaplama yapmaktadır.

Garanti Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası bireylerin başvurduğu gibi ticari kurumların da başvurabileceği kredi imkanları sunmaktadır. Kredi başvuru sürecinin ne kadar çok hızlı olması müşteriler için önemlidir. Bu nedenle kredi başvurusu sürecinde hızlı bir sonuca ulaşmada bankalar arasında ilk sıralardadır. Garanti Bankası Kredi Başvurusu birçok yolla yapılabilmektedir. Hem SMS ile hem internet ile hemde bankaya giderek direkt olarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Bireyler ihtiyaçlarını karşılayabildiği gibi ticari kuruluşlar da kredi başvurusunda bulunabilir. Garanti Bankası bir çok ticari kuruluşa kredi imkanı sunmaktadır. Kredi başvurusuna direk olarak şubelere giderek müşteri temsilcisi ile görüşülerek başvurulabilir. Yada Garanti Bankası’nın internet sitesine girerek Bireysel > Krediler > Bireysel İhtiyaç Kredisi > İhiyaç Kredisi Başvuru Kanalları > Online Başvuru Formu’na tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

SMS İle Garanti Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?


Garanti Bankası telefon ile kredi başvurusu da sunmaktadır. Telefondan 444 0 333 yada 444 0 335 numarayı arayarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Diğer bir başvuru yolu ise Garanti Bankası’nın mobil uygulamasıdır buradan da kredi başvurusu yapılabilmektedir. Eğer Garanti Bankası müşterisi iseniz ATM’denden de başvuru imkanı mevcuttur. Son olarak kredi başvurusunu SMS olarak kısa mesaj yolu ile de yapabilirsiniz. Bunun için TC kimlik numaranızı, istediğiniz kredi tutarını, vade miktarını ve aylık kazancınızı aralarda bir karakter boşluk bırakarak 3390’a mesaj atarak SMS ile Garanti Bankası kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Hesaplama Nasıl Yapılır?

Yukarıda da paylaşıldığı gibi bir çok banka ile uğraşan sitelerde kredi hesaplama araçları bulunmaktadır. Burada Garanti Bankası kredi hesaplama yapılırken bankanın duyurmuş olduğu faiz oranları dikkate alınmaktadır. Bu araçlara istediğiniz kredi türünü, vade miktarını yazarak hesaplama yapabilir ve taksit tutarı ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Faiz Oranları Ne Kadar?

Garanti Bankası 240 ay vadeye kadar sabit faizli ara ödemeli konut kredisi imkanı sunmaktadır. Garanti Bankası konut kredisinde son günlerde bir indirim daha uyguladı. Konut kredilerinde 12 puan daha indirime gidildi. Garanti Bankası kredi faiz oranları kredinin türüne göre değişiklik göstermektedir. İhtiyaç kredilerinde kredi miktarı arttıkça faiz oranı düşmektedir. Taşıt kredisi, konut kredisi, ticari kredi gibi diğer kredi türlerinde de buna benzer faiz oranları uygulanmaktadır. Vade miktarı arttıkça da faiz oranı artabilmektedir.


Garanti Cep Kredi Nasıl Alınır?

Acil nakit ihtiyacınızı karşılamak için Garanti Bankası’na bir çok yoldan kredi başvurusunda bulunabilmektedir. Bu yollardan biri de garanti cep uygulamasıdır. Garanti Cep Kredi başvurusu anında sonuç veren sistemdir. Buradan 48 aya kadar vadeli kredi başvurusunda bulunabilmektedir. Android  e ios marketlerden indirilebilen uygulamayı herkes kullanabilir. Garanti BBVA yenilikçi bir sisteme dayandığı için bu uygulamalar ile kredi ve kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir.

Garanti Kredi Notu Öğrenme

Findeks kredi notu son dönemlerde önemini arttırmıştır. Bankalar müşterilere kredi verirken kredi notlarını dikkate almaktadır. Müşteriler de kredi alırken kredi notunu öğrenmek istemektedir.


Peki Garanti Bankası Kredi Notu Öğrenme nasıl gerçekleştirilir?

Garanti Bankası’nın müşterisi olan bireyler Garanti BBVA’nın online şubesine giriş  yaparak buradan kredi notu ile ilgili rapor oluşturabilir. Ancak bunun için belirli bir ücret talep edilmektedir. https://www.garanti.com.tr/tr adresine giderek buradan gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Garanti Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İlginizi Çekebilir:  En Uygun Kredi, 3-48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Acil paraya ihtiyacınız olduğunda Garanti Anında Kredi  sayesinde uygun faiz oranları ile kredi alabilirsiniz. Kredi başvurusunu oturduğunuz yerden de yapabilirsiniz. Bankanın telefon numarasını arayarak yada bankanın yapmış olduğu uygulama üzerinden anında kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Garanti Bireysel Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?


Kredi başvurusu şirket olarak yapılabildiği gibi bireysel olarak da yapılabilmektedir. Garanti Bankası bireylere ihtiyaç kredileri, konut kredileri, taşıt kredileri, ticari krediler gibi kredi türleri sunmaktadır. Bunlardan biri seçilerek Garanti bireysel kredi başvurusu yapılabilir. Bu krediler sadece bireysel olarak alınabilmektedir. Bu kredileri alabilmek için yukarıda bahsedilen yollardan birisi ile kredi başvurusu yapılmalıdır.

Garanti Kredi Sorgulama Nasıl Yapılır?

İnsanlar kredi alırken en uygun faiz ile almak ister. Bu yüzden kredi alınırken kredi faiz oranları ve çeşitleri iyi araştırılmalıdır. Garanti Bankası’nın da bir çok kredi ve faiz türleri vardır. Bunları bankanın internet adresine girerek öğrenebilirsiniz. Ayrıca banka şubelerine giderek Garanti Kredi Sorgulama işlemi yapılabilir. Şubelerde bulunan müşteri hizmetleri ile birebir krediler hakkında bilgi alabilirdiniz. Böylelikle kredi almadan önce en uygun krediler hakkında bilgi sahibi olmuş olursunuz.

Garanti BBVA Kredilerine Ne Zaman Başvurabilirsiniz?

Ne zaman başvuru yapacağınız aslında hangi kredi türüne başvuracağınıza göre değişmektedir. Garanti Bankası kredi başvurusu zamanı kredi türüne bağlı olarak 4 iş gününe kadar uzayabilir. Size hitap eden kredi türüne karar verdikten sonra başvurunuzu en kısa sürede yapmanız mantıklı olacaktır.

Garanti Bankası Konut Kredisi


Almayı düşündüğünüz konutun fiyatına ve konutun durumuna göre konut kredisi başvurusu 2 ila 4 iş günü arasında sonuçlanır. Çekmek istediğiniz kredi tutarının yüksek olması halinde banka kredi sicilinizi detaylı olarak inceleyecek, ayrıca konutun da bir ekspertiz raporunun çıkarılmasını bekleyecektir.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi

Konut kredisine kıyasla taşıt kredisinin sonuçlanma süresi daha hızlı olabilir. Aynı gün onay alabileceğiniz gibi yine 4 iş gününe kadar bekleyebilirsiniz. Her iki kredi başvurusunun sonucunu da internetten kontrol edebilirsiniz. Ayrıca başvurunuzu mümkün olduğu kadar erken yapmanızda yarar vardır.

Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredilerinin tutarı daha düşük olduğu için büyük çoğunlukla anında ya da aynı gün onay verilecektir. Yine de acil ihtiyacınız olmadıkça bir – iki iş günü öncesinden başvuru yapmanız daha iyi olacaktır. Acil nakit ihtiyaçlarınızda ise kredi kartınızın avans hesap özelliğinden yararlanarak 15000 TL’ye kadar nakit çekebilirsiniz.

Garanti Bankası Kredisine Nerede Başvurulur?

Garanti Bankası şube, ATM, mobil bankacılık, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı ile birçok kullanım alanı yaratan bir banka olma özelliği göstermektedir. Bu sayede de kullanım amacı fazlalığından ötürü kredi başvuru merkezlerinde de seçim şansı tanınmaktadır. Garanti banası kredi başvurularına bu saydığımız kanallar aracılığı ile başvuru yapılabilmektedir. Yalnız her birinin başvuru limiti ve başvuru evrakları prosedürü bulunmaktadır.


Bireysel İhtiyaç Kredisi başvurusu için 30.000 TL ye kadar olan ihtiyaç kredilerinde mobil bankacılık ya da internet bankacılığı kullanılarak anında kredi avantajından yararlanılır. Yalnız bu rakamın yukarısında bir kredi talebinde bulunmanız halinde yapılması gereken size en yakın Garanti Bankası şubesine gitmek olacaktır. Şubede sizden istenilen evraklar ve kefil bilgisi ile yüksek meblağlı ihtiyaç kredileri için başvuru hizmeti sunulmaktadır.

Taşıt Kredisi: Şubeden başvuru alınmaktadır. Bunun nedeni banka personellerinin resmi evrak imzalama işlemleri bulunmasıdır.

Konut Kredisi: Tıpkı taşıt kredisi gibi bu kredi için de size en yakın Garanti Bank şubesine gidebilirsiniz.

Nakit Avans: Eğer kullandığınız bir Garanti Bankası vadesiz hesabınız var ise, bu hesaba bağlı olarak nakit avans talebinde bulunmanız için şubeye kadar yorulmanıza gerek yoktur. İnternet bankacılığı, mobil bankacılık ve telefon bankacılığı aracılığı ile bu başvuru imkanlarında yararlanılabilmektedir.

Garanti Bankası Kredisi Kaç Lira İçin Başvurulabilir?

Garanti Bankası bireysel ihtiyaç kredisi için minimum 10.000 TL için başvurulabilmektedir. Bunun kredinin limiti kredi risk raporuna ve gelir düzeyine göre belirlenmektedir.

Garanti Bankası konut kredisine minimum 100 TL için başvurulabilmektedir. Maksimum olarak ucu açıktır. Gelir düzeyi ve kredi risk raporu göz önünde bulundurulur. Garanti bankası konut kredi almak ihtiyaç kredisi almaktan daha kolaydır. Bunun nedeni ise, hipotek olarak evin gösterilmesidir. İhtiyaç kredisinde sadece maaş bordrosundan ya da kefilden yararlanılırken konut kredisinde taşınmaz bir malın olması kredi işlemlerinin başvurularını daha da hızlandırır.

Garanti Bankası taşıt kredisi minimum 40.000 TL için başvuruları kabul etmektedir. Alınacak olan aracın mevcut durumu banka politikaları gereğince kurallaştırılmıştır. Ancak istenilen şartlara uygun araç olduğu zaman banka bu miktarı vermeyi onaylar. Tabi kişinin kredi risk raporu ve ödeme düzeyi de alacağı krediyi etkilemektedir.

Nakit Avans başvurusunda bulunmak için minimum 500 TL talepte bulunabilirsiniz. Ortalama gelire sahip bir kişinin Garanti Bankası nakit avans hesabı eksi 2000 TL ye kadar inebilmektedir. Maaş ile orantılı olarak maksimum 10.000 TL için hesap artırım talebinde bulunulabilir. Bu rakamdan sonrası ihtiyaç kredisine girmektedir.

Garanti Bankası Hakkında

2019 Haziran ayında alınan verilere göre Türkiye’nin en büyük bankaları arasında ikinci sırada yer alan Garanti Bankası (Garanti BBVA), 422 Milyarı aşan konsoli ile bu unvanı kazanmaya hak kazanıyor.

Ankara merkezli kurulan Garanti Bankası ilk olarak 1946 yılında hizmet vermeye başladı. Günümüze kadar hiçbir kesintiye uğramadan hizmet vermeye devam eden Garanti Bankası  KOBİ, bireysel yatırım, özel yatırım gibi bütün banka faaliyet kollarını en iyi şekilde müşterilerin hizmetine sunuyor. Romanya, Hollanda’da uluslararası hizmetlerde bulunan Garanti Bankası bu özel faaliyetlerinin yanı sıra finansal kiralama, portföy yönetim gibi alanlarda da özel faaliyetlerde bulunmakta.

Garanti Bankası, 916 şubesi ile ülkemiz sınırları içinde hizmet vermekte. Bunun yanı sıra Kıbrıs’ta  yedi adet şubesi bulunmakta. Ayrıca Malta’da bir adet şubesi kesintisiz hizmet veriyor. 30 Haziran 2019 tarihi itibariyle 17 milyon müşterisi bulunan banka, her açıdan finansal destek sağlayarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaçlıyor. İnternet bankacılığı, mobil bankacılık ve ödüllü çağrı merkezi sistemi ile Garanti Bankası ülkemizde yer alan mevcut bankaları geride bırakarak zirveye tırmanmayı başarıyor.

Garanti Bankası Kredi Çeşitleri Nelerdir?

İhtiyaç Kredisi: Garanti Bankası, ihtiyaç duyan müşterilerin taleplerini göz ardı etmeyerek ihtiyaç kredisi adı altında kredi veriyor. 3 ay ile 60 ay değişebilen vade imkanıyla müşterilerin yüzünde tebessüm olmayı başarıyor Garanti Bankası.

Taşıt Kredisi: Araç almayı düşünen kişilerin imdadına yetişen Garanti Bankası taşıt kredi faiz oranlarını düşürerek muhteşem bir imkan sunuyor. 1 ay ile 60 ay arası vade imkanı ile kolaylık sağlayan Garanti bankası rakip bankaları geride bırakarak bu alanda ikinci büyük banka olma özelliğini kazanıyor.

Konut Kredisi: Konut almak isteyen kişiler Garanti Bankasına başvurarak bu krediden yararlanabilir.

İhtiyaç Kredisi İçin Neden Garanti Bankası Tercih Edilmeli?

Garanti Bankası, 17 milyon müşterisi ile en büyük ikinci banka olma özelliğini koruyor. Peki tamam Garanti Bankası’nın hangi özelliği bankanın bu derece tercih edilmesine sebep oluyor diyorsanız hemen söyleyelim. Garanti Bankası faiz oranlarını düşürerek müşterilerin daha az faiz ödeyerek ihtiyaçlarını gidermesini amaçlıyor. Bu amaçla farklı atılımlarda bulunuyor banka.

İhtiyaç Kredisi Alırken Neden Garanti Bankası?

Garanti Bankası özel indirimli faiz oranlarıyla gündeme gelen bir banka. Müşteriler neden Garanti Bankası’nı tercih ettiklerini “en uygun faiz oranına sahip banka” diyerek açıklıyor. İhtiyaç kredisi için 1,94 olarak karşımıza çıkıyor. Bu da faiz oranlarının ne derece düşürüldüğünün göstergesi. İhtiyaç kredisi faiz oranını düşüren Garanti Bankası taşıt kredisi ve konut kredisini de düşürerek birçok kişinin bu bankayı tercih etmesine yardımcı oluyor.

Garanti Bankası ihtiyaç duyan herkesin kolaylıkla kredi çekebilmesi için şartları olgunlaştırarak ihtiyaç sahiplerine destek olmayı amaçlıyor. İhtiyaç kredisi faiz oranının düşürülmesi, kredi çekilmesi için aranana şartların olgunlaştırılması Garanti Bankası’nın tercih edilmesine yardımcı oluyor.

Konut Kredisi İçin Neden Garanti Bankası Tercih Edilmeli?

Garanti Bankası sağlamış olduğu özel imkanları açısından her daim tercih edilmesi gereken bir banka. 17 milyon müşterisi ile rekora doğru koşan banka konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi vererek müşterilerin her alanda sorunsuz bir yaşam sürmesine olanak sağlıyor. Garanti Bankası konut kredisi için niçin tercih edilmeli diye merak edenlere cevap vermek amacıyla bilgilendirme yapalım.

Konut Kredisinde Garanti Bankası’nın Tercih Edilme Sebepleri Nelerdir?

Garanti Bankası özellikle konut kredisinde düşürmüş olduğu faiz oranı ile her daim gündemde olan bir banka. Ayrıca Garanti Bankası 60 aya varan vade imkanı ile ödeme imkanını kolaylaştırarak müşterilerin zor durumda kalmasını engelliyor.

Konut kredisi için faizleri en fazla düşüren ilk beş banka içerisinde yer alan Garanti Bankası, mobil bankacılık, internet bankacılığı gibi sistemleri aktif hale getirerek kısa sürede kredi talebinde bulunabilme olanağı sağlıyor. Konut kredisinin 1,65 olması Garanti Bankasının gönül rahatlığıyla tercih edilmesine olanak sağlıyor. Bunun yanı sıra bazı bankaların kredi çekmek için yüklediği ağır şartlar Garanti Bankasında hafifletilmiş şekilde yer aldığı için kişi bu bankayı tercih ederek doğru karar vermiş oluyor.

İNCELEYİN:
Acil Nakit Kredi Veren Bankalar ve Başvuru Şartları
Telefondan SMS İle Kredi Başvurusu (TÜM BANKALAR)
Garanti Bankası SMS İle Kredi Başvurusu
Garanti Bankası Kredi Notu Sorgulama