FİNANSBANK KREDİ KARTI BAŞVURUSU

 Kredi kartı kullanımı ülkemizde ve dünyada gün geçtikçe artmaktadır. Artık birçok kişinin sahip olduğu kredi kartları alışverişlerde vazgeçilmez olarak görülmektedir. Müşterilerin ihtiyaçlarına ve kullanım amaçlarına yönelik bankalar tarafından verilen kredi kartlarının da birçok çeşitleri bulunmaktadır.


Kredi kartları hayatımıza değer ve kolaylık katar. Aynı zamanda sektörel büyüme ve istihdam sağlar. Kayıt dışı uygulamaları kayıt altına alır. Bankalar kredi kartı kullanımını artırmak ve nakit kullanıma göre cazip kılmak için harcarken kazandıran kampanyalar ve indirimler yapmaktadırlar. Finansbank’ta bu bankalardan yalnızca bir tanesidir. Ülkemizde banka sektöründe öncü kurumlardan biri olan QNB Finansbank’ın kredi kartı olan Card Finans müşterilerine birçok cazip seçenekler sunuyor. Peki bu cazip seçeneklerden nasıl mı faydalanacağız? Birkaç adımda sizde Finansbank dünyasına dahil olabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu yapmak için 18 yaşını doldurmuş ve düzenli bir gelire sahip olmanız gerekmektedir. Eğer 18-26 yaş arası üniversite öğrencisi iseniz veya çalışıyorsanız Card Finans kredi kartı yerine banka tarafından başvurunuz card finans go olarak değerlendirilir. Ayrıca kefil ya da başka bir duruma başvuru için gerek yoktur. Card Finans kredi kartlarının diğer kredi kartları gibi yıllık üyelik ücreti de bulunmaktadır. Bunları unutmamakta fayda var.

Finansbank Kredi Kartı Nasıl Alınır?

  Öncelikle Finansbank kredi kartını çıkarmak için bankaya gitmenize gerek yok. Artık tüm işlemler gelişen teknoloji ile birlikte internetten ve cepten yapılmakta. Başvuru için ilk olarak bankanın resmî web sitesine girerek kartlar bölümüne giriş yaptıktan sonra kart başvuru seçeneğinden istediğiniz kredi kartı çeşidini seçerek hemen başvur sekmesine tıklayabilirsiniz. Ardından cep telefonu ve T.C. kimlik numaranızı girmeniz istenecektir. Bu işlemlerden sonra artık siz başvurunuzu yapmış bulunmaktasınız. Banka size daha sonra geri dönüş yapacaktır. Eğer kredi kartı almanızda bir sakınca görülmez ise banka tarafından kredi kartınız adresinize teslim edilecektir. Aynı zamanda ikinci bir başvuru seçeneği daha var.TC kimlik numaranızı 2273’e yollayarak ta kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuzun durumunu da bankanın resmî sitesi üzerinden Kart Başvuru Durumu bölümünden sorgulayabilirsiniz. Kredi kartınızı aldıktan sonra bankanın tüm imkanlarından faydalanabilirsiniz. Eğer daha çok detaylı bilgi almak ya da kredi kartı başvurunuzu Finansbank müşteri hizmetleri aracılığıyla yapmak ister iseniz 0 850 222 0 900 no’lu telefonla irtibata geçebilirsiniz. Bankanın Finansbank kredi kartını almakta, kullanmakta çok kolay. Artık bankaya gitmeye gerek kalmadan tüm işlemlerinizi internet üzerinden online olarak halledebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Kredi Kartı Ekstre Ne Demek? Ne Zaman Kesilir ve Gelir?

Finansbank Kredi Kartı Online Başvuru Sistemi

  Kredi kartı başvurusu yapmak için Finansbank’ın resmî web sayfasını kullanmak çok kolay. Başvurunuza http://www.finansbank.com.tr/ adresinden üst kısımda bulunan kartlar bölümüne tıklayarak başlayabilirsiniz. Ardından “Kart Başvuru Merkezi” seçeneğine gelerek istenilen kart çeşidi seçildikten sonra “Hemen Başvur” seçeneğine tıklayabilirsiniz. Daha sonra T.C. kimlik numaranızı, cep telefonunuzu ve güvenlik kodunu da yazdıktan sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Tüm bu işlemleri ve güvenlik birkaç dakika almadan bitirdikten sonra banka size olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapacaktır. Kredi kartınızı aldıktan sonra tüm işlemlerinizi online olarak bankanın internet şubesinden, Finans Şifre kullanarak ya da IOS veya Android mobil uygulamalarından tek tıkla tüm işlerinizi halledebilirsiniz.