Finansbank Kredi Kartı Başvurusu (CardFinans Başvuru ve Şartları)

Finansbank hizmetlerinden yaralanmanın en kolay yolu Finansbank kredi kartı başvurusu yapmaktır. Örneğin, kredi kartı sahibi iseniz CardFinans kredi başvurusu sürecinde de avantajlara sahip olursunuz. Finansbank kredi kartı başvurusu SMS ile yapılamamaktadır. Başvuruları, Finansbank şubelerinden, 0850 222 0 900 numaralı çağrı merkezinden, internet şubesinden ya da cep şubesinden yapabilirsiniz. Finansbank kredi kartı başvuru sonucu internet sitesi üzerinden hızlı bir şekilde sorgulanabilir. Finansbank kredi kartı kampanyaları ile birçok sektörde avantajlı ürün ya da hizmet satın alabilirsiniz. Bunun yanında Finansbank öğrenci kredi kartı da öğrencilere özel avantajlar sağlamaktadır.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Hemen Kredi Kartı Veren Bankalar

Aşağıda Finansbank kredi kartı (CardFinans) ile ilgili tüm detaylar yer almaktadır.

CardFinans Özellikleri Nelerdir?

Finansbank’ın hizmetlerini çeşitlendirdiği farklı kredi kartları vardır. En temel olanı ve en çok tercih edileni ise CardFinans’tır. CardFinans talebiniz için Finansbank kredi kartı başvurusu yaparken belirtmelisiniz.

CardFinans Hediye Para Nedir?

Hediye para sistemi ile harcadıkça kazanarak, kazandıkça harcayabilirsiniz. Anlaşmalı mağazalardan yapılan 150 TL ve üzeri alışverişlerde, harcama taahhüdünüze karşılık 150 TL ila 1500 TL arası indirim kazanabilirsiniz. Harcama taahhüdünüzü 150-500 TL için 12 ayda, 500 TL üzeri için 18 ayda tamamlamanız gerekmektedir. Harcama sözünüzü yerine getiremezseniz, kalan miktar vade sonunda hesap ekstrenize yansıyacaktır.


Hediye puan Finansbank kredi kartı kampanyaları arasında yer alır. Kampanyadan, kredi kartı limiti 1850 TL ve üzerinde olan kişiler yararlanabilir. Hediye para limitiniz banka tarafından belirlenir. SMS ile kullanabileceğiniz hediye para miktarını öğrenebilirsiniz. Bunun için HEDİYE boşluk KARTINIZIN SON 4 HANESİ yazarak 2273’e göndermeniz yeterli.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Finansbank Ev Hanımların Kredi Kartı Başvurusu

Kredi Kartından Para Çekilir Mi?

Banka müşterileri limitleri dahilinde 250 TL- 20.000 TL arası ihtiyaçlarını karşılamak için Finansbank kredi kartı ile ücretsiz anında kredi hizmetinden faydalanabilir. Borçlarını 9 ya da 12 ayda yüzde 2 faiz oranı ile öderler. Başvurular ATM, Şube, internet şubesi ya da cep şube üzerinden yapılabilir.

İlginizi Çekebilir:  Ziraat Bankası Başak Kart Başvurusu

Ayrıca, günlük nakit çekim limiti sahilinde 300 TL ila 4000 TL arasında taksitli nakit avans çekerek 6,9 ya da 12 ayda yüzde 2 faiz oranı ile ödeme yapabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Kredi Kartıyla Taksitlendirme İşlemleri Nelerdir?

Finansbank müşterileri taksitlerini erteleyebileceği gibi, ödeme güçlüğü yaşadıkları aylarda taksitlere aylık mola verebilir ya da harcama yaptıktan sonra da ekstra taksit talebinde bulunabilir. Finansbank kredi kartı başvuru sonucu olumlu ise kısa süre içinde bu özelliklerden yararlanabilirsiniz.

TaksitKolay ile minimum 50 TL maksimum 100.000 TL’lik tek çekimli alışverişlerinizi yüzde 2 faiz oranı ile 3-6-9 veya 12 ay taksite böldürebilirsiniz. TaksitMola ile taksitleri ödemeye başladıktan sonra da taksitinizi öteleyebilirsiniz. Ekstre Taksitlendirme hizmeti ile kredi kartı borcunuzun asgari tutarını ödedikten sonra kalan miktarı 6-9 ya da 12 ay taksitlendirebilirsiniz.

Benzer bir şekilde 100 TL ve üzeri harcamalarınızı dilerseniz Harcama Öteleme hizmetinden yararlanarak 1 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

CardFinans Özel Paketleri Nelerdir?

Finansbank kredi kartı başvurusu yaparak Card Finans müşterisi olanlar tek seferde 50 TL ve üzeri benzin ve market harcamalarında yüzde 5’lik bir indirim alır. Bu kampanyadan yararlanabilmek için BM Paketi’ne dahil olmanız gereklidir. BM paketine başvuru için BM yazıp 2273’e mesaj atabilir ya da diğer kanallardan başvuru yapabilirsiniz. Paket ücreti aylık 10 TL’dir.

Eğitim ve sağlık paketi ile 100- 10.000 TL arasında tek çekim yaptığınız sağlık ya da eğitim harcamalarınız vade farksız 3 taksite bölünür. Başvurunuzu cep şube, internet şube, ATM ya da çağrı merkezi üzerinden yapabilirsiniz. Paketin aylık ücreti 10 TL’dir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Finansbank SMS Kredi Başvurusu ve Şartları

CardFinans Kredi Kartı Limiti Ne Kadar?

Kredi kartı limiti kişiye özel belirlenir. Finansbank kredi kartı limiti yasal düzenlemeler göz önünde bulundurularak düzenlenmiştir. Düzenlemelere göre, banka farketmeksizin sahip olduğunu kredi kartlarının limitleri kart sahibi olmanızın birinci yılında aylık ortalama gelirinizin 2 katını aşamaz. İlerleyen yıllarda ise aylık ortalama gelirinizin 4 katını aşamaz. Bu doğrultuda, Finansbank kredi kartı limiti de sahip olduğunuz diğer kredi kartı limitlerine ve gelirinize bağlı olarak belirlenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu (EN İYİ Aidatsız Kredi Kartları)

Öte yandan banka değerlendirmeleri sonucu uygun bulunan müşterilere Acil Limit tanımlanır. Acil Limit, kullanabileceğiniz standart limit ile sadece hastanelerde, otomatik fatura ödeme talimatlarında ve CardFinans güvencesinde ödenen sigorta primlerinin ödenmesinde kullanılabilen belli bir ek miktarı da içeren kredi kartı limitidir.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Finansbank Kredi Kartı Başvurusu ile İlgili Diğer Detaylar

Finansbank Mesajla Kredi Başvurusu