1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 puan, ortalama: 5,00 uzerinden 5)
Loading...

Finansbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı Başvurusu

1

Finansbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Finansbank her alanda olduğu gibi müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmaya, yeni müşteriler kazanmak için farklı stratejiler izlemeye devam ediyor. Çalışanlara ve geliri olan müşterilere sağladığı kolaylıkların yanı sıra ev hanımlarına sağladığı kolaylıklar Finansbank’ın özel bir banka olmasını sağlıyor. Ev hanımlarının her anlamda yanında olan banka ev hanımlarının kritik noktası olan alışverişlerinde kolaylık sağlamak için özel bir kredi kartı veriyor. Ev hanımlarının tüm harcamalarında kullanabileceği bir kredi kartı olma özelliğine sahip olan bu kredi kartı ile acil ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyor, alışverişlerinizde dilediğiniz gibi kredi kartı ile ödeme yapabiliyorsunuz. Bir çok banka ev hanımları için verdikleri kredi kartlarında harcama kısıtı koyarken, Finansbank bu konuda müşterilerine oldukça rahat davranmış ve ev hanımlarının diledikleri gibi alışveriş yapmalarına olanak sağlamış. Peki Finansbank’ın çalışmayan ev hanımlarına sunmuş olduğu kredi kartını alabilmek için ne yapmak gerekiyor?

Finansbank Ev Hanımı Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?


Finansbank tarafından ev hanımlarına verilen kredi kartını alabilmek için öncelikle bir banka şubesine gitmelisiniz. Banka şubesine gittiğinizde kredi kartı bölümünden ilgili sorumlu ile görüşmeli ve kredi kartı almak istediğiniz belirtmelisiniz. Yüksek limitli Finansbank ev hanımı kredi kartına alabilmek için eşinizin gelir belgesi, varsa kira getirinizin belgesini, üzerinize kayıtlı taşınır veya taşınmaz mal varlığınızı gösteren belgelerden birini ilgili kişiye sunmalısınız. Bu belgelerden birini sunduğunuz takdirde limiti yüksek kredi kartına sahip olabilirsiniz. Bu belgelerden birine sahip değilseniz Finansbank tarafından ev hanımlarına sunulan ve 1000 TL limitli kredi kartına başvurabilir, 1000 TL limitli bir kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Finansbank Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

Finansbank yeni adı ile QNB Finansbank uluslararası bir banka olduğu için kredi kartlarına bir çok özellik tanımlar. Kredi kartlarına tanımlı olan özellikler kredi kartı türüne göre değişkenlik gösterir. Finansbank ev hanımı kredi kartına tanımlanmış olan özellikler arasında şu özellikler yer almaktadır:

  • Kredi kartınız ile tüm alış verişlerinizde ödeme yapabilir, anlaşmalı yerlerde 6 +3 taksit imkanına sahip olabilirsiniz.
  • Finansbank ev hanımı kredi kartını kullanarak acil durumlarda nakit avans ve taksitli nakit avans kullanabilir, acil durumlarda maddi sorunlarınızı çözebilirsiniz.
  • QNB Finansbank’ın çok önemli bir özelliği olan kredi kartı ile diğer tüm bankaların atm’lerinden işlem yapabilir, kredi kartınız yanınızda olduğu sürece herhangi bir bankamatikten ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.
  • Anlaşmalı iş yerlerinde taksit imkanı sunan Finansbank ev hanımlarına kredi kartı ile taksit anlaşması olmayan iş yerlerinden yapacağınız alışverişleri yüzde 2.02 faiz oranı ile taksitlendirebilirsiniz.
  • Finansbank ev hanımı kredi kartının ev hanımlarına sunduğu önemli avantajlardan biri de uçak bileti alırken sunmuş olduğu puanlardır. Finansbank ev hanımı kredi kartı ile yapacağınız uçak bileti alış verişlerinde ekstra olarak yüzde 20 uçuş puanı kazanıyorsunuz. Her puan 1 TL olarak değerlendirildiği için oldukça önemli bir kazanım elde etmiş oluyorsunuz.
  • Finansbank ev hanımlarına kredi kartının bir diğer önemli özelliği de sizden kart ücreti, kart hizmet ücreti, hizmet bedeli adları altında ücret kesilmiyor. Ev hanımlarının gelirlerinin olmadığı veya minimal gelire sahip oldukları göz önünde bulundurulmuş ve ücret kesintisi yapılmamasına karar verilmiş.
  • Finansbank ev hanımı kredi kartının özellikleri arasında yer alan önemli bir özellikte kredi kartı ile gecikmiş faturaların ödenebiliyor olmasıdır. Çalışmayan ev hanımlarının karşılaştıkları bir durum olan fatura ödemesi gecikmesine karşın Finansbank ev hanımı kredi kartı ile ödeme yapabiliyorsunuz.

Finansbank Ev Hanımı Kredi Kartı Limiti Nasıl Yükseltilir?

Finansbank tarafından ev hanımlarına verilen kredi kartı alt limiti 1000 TL’dir. Ev hanımlarının kredi kartı alırken gelirini gösteren bir belge sunmaları halinde bu limit yüksek olacaktır. Ancak çalışmayan ve geliri olmayan ev hanımları için kredi kartı limiti 1000 TL olacağı için limit yükseltme ihtiyacı ortaya çıkacaktır. Ev hanımları düzenli harcama yaparak kredi kartı limitlerini yükseltebilecekleri gibi kredi kartı ekstre ödemelerini zamanında yaptıklarında da kredi kartı limitleri yükselecektir. Kredi kartı limiti yükseltmenin bir diğer yolu da kredi kartına otomatik ödeme talimatı vermek ve faturaların otomatik olarak ödenmesini sağlamaktır. Bu yöntem kredi kartı limitini yükseltmenin en etkili yoludur.Share.

About Author

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu, web yazılımcı ve bilgi paylaşma konusuna aşık biriyim. Aradıklarımı net olarak bulamadığım için web sitesi açarak gerçek, doğru ve güncel bilgileri insanlarla paylaşmaya başladım. Şuan UygunKrediler.ORG aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hitap ediyorum. "Bütün ilerlemeler, insan fikrinin bir eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalı. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir." -Mustafa Kemal ATATÜRK-

206 kez okundu.

1 Yorum  1. Oğuz Çalışır on

    Ev hanımlarına kredi kartı vermesi güzel fakat bu ev hanımları bir işte çalışmıyor adı üstünde ev hanımı nasıl ödeyecek bankaya borcunu mantıklı bir açıklama da yok banka parasını nasıl alacak devletin bu tür uygulamalara izin vermemesi gerek çalışmayan birine kredi kartı verilirmi akıl işimi bu işler hep bankaların insanları batağa çekmek için uyguladığı yöntemlerdir.Bu yöntemlere maruz kalmamak için bu işlere bulaşmamak lazım evin babası çalışıyor ise hanımına kredi kartı için ek hesap açabilir ve bir limit belirleyeblir evin hanımıda oradan evin ihtiyacını alabilir sonuçta evlilikte sen ben yokLeave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.yeni sunucu.