1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (10 puan, ortalama: 1,20 uzerinden 5)
Loading...

Finansbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu

1

Finansbank Ev Hanımlarına Kredi

Acil nakit ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda yardımınızı koşan ve nakit ihtiyacınızı kısa sürede çözmesi ile ünlü olan QNB Finansbank ev hanımları için özel bir kredi paketi hazırlayarak ev hanımlarının kredi kullanmasına imkan sağlıyor. Çalışmayan ev hanımlarına yönelik olarak hazırlanan bu kredi paketi gelir belgesi ihtiyacı duymadan, kefil gerektirmeden kullanılabiliyor.

Finansbank ev hanımı kredisi, ihtiyaç kredisi kapsamında değerlendirilen bir kredi türüdür. İhtiyaç kredisi kullanmak istediğinizde yapmanız gereken Finansbank şubesine giderek ev hanımı kredisi kullanmak istediğiniz belirtmektir. Koşulsuz, şartsız ve rahatlıkla kullanabileceğiniz QNB Finansbank ev hanımlarına kredi ile acil nakit ihtiyaçlarınızı kısa sürede çözebilir, farklı vade seçeneklerine göre ödemelerinizi ayarlayabilir, maddi sıkıntı yaşamadan sorununuzu çözebilirsiniz.

Finansbank Ev Hanımı Kredisi İçin Ne Yapılmalı?


Finansbank ev hanımı kredisi kullanabilmek için öncelikle bir Finansbank şubesine gitmeniz gerekiyor. Banka şubesine giderek kredi kullanmak istediğiniz belirtmeli ve kullanmak istediğiniz miktarı belirterek kredi başvurusu için gerekli bilgileri ilgili kişiye vermelisiniz. Kullanmak istediğiniz miktar yüksek ise kredi puanınıza bakılıyor. Bu nedenle krediyi sorunsuz bir şekilde kullanabilmek için banka tarafından size sunulan üst limitin altında bir rakam tercih etmelisiniz. Finansbank ev hanımı kredileri üst limiti 30.000 TL’dir. Bu nedenle ihtiyaç duyduğunuz miktar 30.000 TL ve altında ise koşulsuz ve şartsız bir şekilde krediyi kullanabiliyorsunuz. Eğer kullanmak istediğiniz kredi miktarı 30.000 TL üzerindeyse banka görevlisi kredi notunuza bakacaktır. Bu durumda bir geliriniz olmadığı için sizden bir kefil istenebilir. Ayrıca kullanacağınız kredi miktarı kadar ödeme vadesi de çok önemlidir. Ödeme vadenizi düşük seçerseniz toplam ödeyeceğiniz miktar da düşecektir. Kredi faiz oranı dönem dönem değişiklik göstermektedir. Finansbank tarafından verilen ev kredisi faiz oranı 2.39 olarak güncellenmiş ve banka internet sitesinden ilan edilmiştir.

Finansbank Ev Hanımlarına Krediyi Nasıl Kullanabilirim?

Finansbank ev hanımı kredisini kullanmak istiyorsanız izleyebileceğiniz 6 yöntem vardır. Bu yöntemleri şu şekilde sıralayalım:

  • QNB Finansbak internet şubesi ile; QNB Finansbank internet şubesini tıklayarak bankanın kredi sayfası sekmesini tıklayabilirsiniz. Kredi sayfasında kredi hesaplama, vade seçimi ve kredi başvurusu sekmeleri yer alıyor. Bu sayfadan kredi başvurunuzu yapabilir, kredi için gerekli bilgilerinizi girerek kredinizi alabilirsiniz.
  • Cep Finans yöntemi ile; İnternetin yaygınlaştığı günümüzde cep telefonlarımızı kullanarak her türlü işlemimizi yapabiliyoruz. Finansbank ev hanımı kredisi kullanmak içinde cep telefonunuzu kullanabilirsiniz. Cep Finans yöntemi ile Finansbank sistemine erişim sağlayabilir, kredi türleri arasından ev hanımı kredisini seçerek bilgilerinizi girebilir ve kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.
  • Müşteri hizmetleri yöntemi ile; Finansbank ev hanımlarına krediyi kullanmak istiyorsanız izleyebileceğiniz bir diğer yöntem de müşteri hizmetlerini aramaktır. Finansbank’ın sahip olduğu güçlü müşteri hizmetleri sistemini arayarak ev hanımı kredisi kullanmak istediğiniz söylemeniz yeterli olacaktır. Müşteri temsilcisi sizden ilgili bilgileri isteyecek ve verdiğiniz bilgilere göre kredi başvurunuzu tamamlayacaktır.
  • KrediGo ile; KrediGo, Finansbank tarafından yeni tanıtılan bir bankacılık sistemidir. Kredi ile ilgili tüm bilgilere ulaşabileceğiniz KrediGo sistemine erişerek kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
  • Banka şubesi aracılığı ile; Finansbank ev hanımı kredilerini kullanabilmek için uygulayabileceğiniz en son adım Finansbank banka şubelerinden birine gitmektir. Banka şubesine giderek kredi bölümünden ilgili biri ile görüşebilir ve sizden istenilen bilgileri vererek kredi başvurusunu tamamlayabilirsiniz.

Finansbank Ev Hanımlarına Kredi Duyurularından Nasıl Haberdar Olabilirim?

Finansbank, müşterileri için sürekli kredi faizleri, kredi türleri güncellemeleri yapmaktadır. Ev hanımı kredisi kullanabilmek ve güncel kredi faiz oranlarından haberdar olabilmek için Finansbank’ın duyurularını takip etmeniz gerekiyor. QBN Finansbank’ın duyurularını takip etmek ve güncel kredi bilgilerine ulaşabilmek için Finansbank internet sitesini takip edebilir, site içerisinde yer alan duyurular bölümünden tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Cep Finans, müşteri hizmetleri gibi farklı mecralardan kredi bilgileri ile ilgili güncellemeleri takip edebilirsiniz.

Finansbank çalışmayan ev hanımı kredisi kullanmak ve kredi ile ilgili tüm bilgilere kolayca ulaşmak için en kolay yol mobil uygulamayı cep telefonunuza indirmektir. Mobil uygulama sayesinde hem kişisel hesaplarınızı kontrol edebilir hem de güncel kredi faizlerini yakından takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama ile kolay kredi başvurusu da yapabilirsiniz.


Finansbank ev hanımlarının nakit ihtiyaçlarını kısa yoldan çözen bir banka olarak sizleri bekliyor.


Share.

About Author

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu, web yazılımcı ve bilgi paylaşma konusuna aşık biriyim. Aradıklarımı net olarak bulamadığım için web sitesi açarak gerçek, doğru ve güncel bilgileri insanlarla paylaşmaya başladım. Şuan UygunKrediler.ORG aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hitap ediyorum. "Bütün ilerlemeler, insan fikrinin bir eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalı. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir." -Mustafa Kemal ATATÜRK-

1 Yorum

  1. Uğur Işık on

    QNB Finans Bank Ev hanımlarına kredi verme gibi işlemleri pek sever ama geri ödeyemeyen kadınlarında gözünün yaşına bakmaz mahkemeye verir. QNB Finans Bank dan kredi çekecekler iki kere düşünüp daha dikkatli olmaları şart.Ev hanımları öncelikle evde oturmak yerine evde yapılabilen havlu kenarı yapma sabun bezi eşarp kenarı ev yemekleri gibi konularda çalışıp güzel paralar kazanabilir tüm bunları yapan kadınlar her zaman para biriktirir ve bu krediler için bankanın kapısını çalmazlar.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.