Kredi kartı başvurusu için bir alternatif banka arıyorsanız, lütfen bu yazıyı ve bir önceki yazıları inceleyiniz. Çalışmayanlardan, öğrencilere, memura, işçiye, emekliye, yaşlıya, gence, kadınlara kredi kartı kampanyaları ile bulabileceğiniz en ideal kartları web sayfamız içerisinden bulabilirsiniz. Bir önceki yazı içerisinde Garanti kredi kartı başvurusu ve kadınlara ing kredi kartı başvurusu için detaylı bilgi sunmuştuk. Bu yazı içerisinde ise; Denizbank kredi kartı başvurusu başta olmak üzere, Finansbank, İş bankası gibi diğer bankaları sırasıyla bulabilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu ve Kartları


Konu içerisinde Denizbank kartları çeşitlerine ilave olarak faiz oranları ve ücretleri, değinilecek olan konular arasındadır. Denizbank kredi kartı başvurusu yapmadan önce aşağıdaki kartlardan hangisinin işinize yarayacağına karar verin. Her biri farklı ayrıcalıklar sunuyor. Bankaların kredi kartları ve kart çeşitlerini ele aldığımız bilgiler sırayla verilmiştir. Uygun krediler ekibince hazırlanan yazı içerisinde kart çeşitleri kırmızı yazı ile verilmiştir. Parantez içlerinde ise ek kredi kartlarının hangileri olduğuna değinilmiştir. Bununla beraber yıllık kart ücreti olarak verilen bilgiler kart aidatı ücretleridir.

Deniz Bonus Kart yine farkı kartların da kullanılmasını sağlayan bir türdür. Platinum, Gold, Ek ve Sanal kart olarak da elde edilebilmektedir.

Bonus Kredi Kartı: İlk başvuru ile 200 TL bonus puan kazanabilirsiniz. Kampanya süresi tarihlerinde geçerlidir. Başvurunuzu yapmadan önce kampanyasını kontrol edin! İndirimkartimda.com adresi ile özel indirimler elde edebilirsiniz.

Deniz Bonus Sanal Kart: İnternetten alışveriş yapmayı sevenler için hazırlanmış bir karttır. Sanal kartınız ile yapacağınız alışverişlerinizde sanal para kazanacak ve bunları da kullanabileceksiniz. Ücretsizdir. Hesabınızda para yokken de alışveriş yapabilirsiniz. 98 TL ilk yıl asıl kart ücreti.

İlginizi Çekebilir:  Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Açma

Denizbank Ek Kart: Asıl kartınıza bağlayabildiğiniz üçüncü Bonus kartınızdır. Kredi kartına bonus puan kazanarak bunları harcayabilirsiniz. Limit dâhilindedir ve ücretsizdir. Ücreti ilk yıl 75 TL.

Gold Kredi Kartı Başvurusu: Temassız işlem özelliği olan kartınız ile harcamalarınızda %25 daha fazla bonus kazanabilirsiniz. Tabi bunun için ekstre tutarınızın 2.000 TL üzerine geçmesi gerekiyor. 90 TL kadar temassız işlem. Kart limitinin tamamına nakit veya taksitli avans kullanabilirsiniz. Kart ücreti 80TL.

Diğer kredi kart ücretleri ise:

 • Afili Bonus Platinum: 124TL
 • Emekli Bonus: 49TL
 • D-Şarj: 3TL, Üyelik ücreti ise 45TL
 • Taraftar kartlar: (FB, GS, TS, BJK, Bursa, Konya, Akhisar , Çaykur Rizespor, ES ES, Göztepe, Kaf Kaf, Kasımpaşa, Kayseri, Manchester United Bonus, Mersin idman yurdu, Orduspor ve diğer takımlar) 107 TL kart ücreti. Minimum 35 maksimum 350 TL.
 • Net Kart (Kart aidatı yok, özel taksitler, ekstre bonus, temassız işlem) Ücretsiz.
 • Banka kartları (Paracard/Depozit, Private Paracard, Marmara kampüs kartı, TED kampüs kartı)

Denizbank kredi kartı başvurusu için yandaki linke tıklayınız. Ayrıca yukarıdaki kart çeşitlerini inceleyiniz. Size uygun olan kredi kartına online bir şekilde başvuru yapmak için yukarıda verdiğimiz linke tıklayın. Şimdi ise Finansbank kredi kartı başvurusu yapmanız için gereken bilgilere geçiyoruz.

kredi kart başvuru

denizbank kredi kartı kampanyaları

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Anında (Online, SMS)

Finansbank bireysel kredi kartı başvurusu anında SMS veya Online yapmak için bu konu sonundaki bağlantıya tıklayınız. SMS ile kredi kart başvurusu  nasıl yapılır öncelikle bu konuyu ele alalım. Kart başvurusunu sms ile yapmak için; TCKN yazın ve 2273^ gönderin. Müşteri hizmetleri için 0850 222 09 00 numarasını arayabilirsiniz.

CardFinans: Kart aidatı yıllık 103 TL. Yenileme 10 TL.

İlginizi Çekebilir:  Kredi Kartı Taksit Sayılarında Düzenleme Yapıldı

Card Finans Xtra: 120TL asıl kart üyelik ücreti.

Card finans emekli: 29 TL yıllık ücret.

Xclusive: Kendini özel hisseden herkese ayrıcalıklı Xclusive fırsatları.

Xclusive Doctors: Doktorlarımız için hazırlanan bir karttır.

Card Finans Hemşire: Tüm hemşirelerimizin yararlanabileceği, ayrıcalıklı karttır. Temassız işlem tüm kartlarda geçerlidir.

CardFinans Fix: Ücretsizdir. Yalnızca yıllık yenileme için 15 TL.

KartFinans GO: Öğrenci ve çalışanlar için ayrı olarak verilebilmektedir. Öğrenci 25TL, çalışan için kart ücreti 79 TL.


Ortak Markalı Kartlar: Trabzonspor kart yıllık ücreti 90,5 TL. Diğerleri 90 TL ile başlıyor.

CardFinans kartlarınızın tümünde para puan kazanabilirsiniz. Bunu ise yine alışverişlerinizde harcayabilirsiniz. Taksit ve ücretsiz fatura ödeme talimatı ile tüm kartlarınızı kullanabilirsiniz. Ayrıca “Finansbank kredi kartı faiz oranları şu şekildedir: alışveriş faiz oranı %1,84, nakit avans faiz oranı yine %1,84, gecikme için uygulanacak faiz oranı %2,34”. Finansbank kredi kartı başvurusu online bir şekilde yapmak için hemen şimdi BURAYA tıklayın.

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Kampanyaları

Finansbank kartlarınız için birden fazla sektörde indirim ve ayrıcalık fırsatı sunulmakta. İnternetten alışveriş, giyim, beyaz eşya, sinema, seyahat ve daha fazlası.

 • E-Alışverişte: tozlu giyim, n11 ve 1v1y üzerinden indirim fırsatıyla para puan kazanabilirsiniz.
 • Beyaz eşya ayrıcalığı: Arçelik, Beko, Siemens, Vestel ve Bosch alışverişlerinizde 12 ay taksit imkanı!
 • Ev Dekorasyon taksit fırsatları: Züccaciye ve ev tekstili, mobilya alışverişi için ek +4 taksit. İKEA da 12 taksit!
 • Giyim, çanta, ayakkabı: Alışverişlerinizde 75 TL hediye çekinden 9 taksit imkanına kadar birçok ayrıcalık.
 • Seyahatleriniz için Pegasus, Türk Hava Yolları, Atlas Jet için indirim ve 4 taksit fırsatı.
 • Diğer tüm güncel kampanyalar için BURAYA tıklayın.

Kredi Kartı Başvurusu 2018 İş Bankası

Türkiye Cumhuriyeti tarihinde açılan ilk bankamız olan iş bankası kredi kartı başvurusu 2018 yılında birçok kampanya ile veriliyor. Farklı ihtiyaçlarınız için farklı çözüm üreten bir kart arıyorsanız sizler dikkat! Ülkemizde en çok tercih edilen kredi kartları arasında olan Maximum Card ile sizler de avantajlı olun. Üstelik harcamalarınızdan kazanın.

kredi kartı başvurusu

Denizbank, Finansbank, İş Bankası kredi kartı başvurusu yapma.

İş Bankası kredi kartı başvurusu yapmak için aşağıdaki alternatif yollardan birini tercih ediniz.

İlginizi Çekebilir:  İnternetten Kredi Kartı Başvurusu Yapılan Bankalar
 • Telefon ile kredi kartı başvurusu
 • Sms ile kredi kartı başvurusu
 • İnternetten kredi kartı başvurusu
 • Mobil Bankacılık ile kredi kartı başvurusu (müşteriler)
 • ATM’lerden kredi kartı başvurusu
 • Banka şubelerinden kredi kartı başvurusu
 • Hızlı kredi kartı başvurusu

İş bankası kredi kartı başvurusu için müşteri temsilciliği numarasını da arayabilirsiniz. 0850 724 0 724.

İş bankası sms ile kredi kart başvurusu ve kart çeşitleri

Kart çeşidi boşluk TCKN yazıp 4402 göndermeniz yeterlidir. Örneği MAXIMUM 00001110101.

Maximum: “Kendi arasında (Kredi Kartı, Premier, Gold, Platinum, İş’te üniversiteli, aidatsız kredi kartı öğrenci, Aidatsız maximum kart, Tema kart.) farklı kartlar barındırıyor.” Maximum kredi kartı ücretsizdir!

Maximiles: “Bu da (Select ve Mercedes Card) iki farklı ek kart barındırmakta.”

Bankamatik kartları: Yine kendi arasındaki (ilk imza, visa electron, master, maestro, troy, satranç, kartal) olarak sunuyor.”

MaxiPara kartlar: Bu kartlar (Gençlik reşit, Gençlik 18 yaşından küçükler ) için hazırlanmıştır.

İş bankası Hızlı kredi kartı başvurusu yapmak için yandaki bağlantıya tıklayın.

İş bankasında kredi kartı başvurusu yapacakların dikkatine! Bankanın kredi kartı yıllık ücretleri 66 TL ile başlayıp Maximiles kartlarda 158 TL kadar gidiyor.

Bir önceki yazıda ise; Kadınlara Özel Kredi Kartı Başvurusu hakkında bilgi vermiştik. Dilerseniz bağlantıya tıklayarak diğer bankaların kredi kartı başvurusu, kart ücretleri ve şartları gibi detayları inceleyebilirsiniz.