Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların çoğu şahsi girişim yoluyla faaliyetlerine başlamaktadır. Zamanla tecrübe kazanarak yollarına devam eden bankalar müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına her geçen gün kendilerini geliştirerek yollarına devam etmeye çalışmaktadır. Fibabanka da yaklaşık 5 senelik bir maziye sahip olan ve bankacılık sektöründe birçok başarılı projeye imza atan kurumlar arasında yer almaktadır. Hüsnü Özyeğin tarafından 2010 senesinde Milenyum Bank’ın Türkiye’de faaliyet gösteren kısmını satın almasıyla Fibabank kurulmuş oldu. Sanayici bir işadamı olan Hüsnü Özyeğin daha önce Fibabank gibi Finansbank’ı da kurarak 1987 yılında bankacılık sektörüne adım atmıştır. Ancak başarılı işadamı 2006 yılında Finansbank’ı National Bank of Greece firmasına satmıştır. Fibabank kurulduğu günden bu yana müşterilerini memnun edebilmek için her geçen gün büyümeye gayret gösteriyor. Türkiye çapında 62 adet banka şubesi ve 59 adet banka ATM‘si ile toplamda 734 çalışanı vatandaşlara hizmet vermek için 7/24 uğraşıyor. Eğer siz de bankacılık işlemlerinizde Fibabank’ı tercih ediyorsanız bankanın şubelerinden, ATM’lerinden, internet bankacılığından yararlanabilirsiniz. Ayrıca 444 88 88 numaralı telefon üzerinden 7/24 Fibabank müşteri temsilciliğine bağlanarak sorunlarınızı kısa bir sürede çözebilirsiniz.

Fibabank’ta Güvenilir İşlem Yapılır Mı?

2010 senesinde başarılı sanayici işadamı Hüsnü Özyeğin tarafından kurulan Fibabank şimdiye kadar müşterilerini mağdur etmemek amacıyla çeşitli projelerde yer alarak kendini geliştirme yönünde uğraşlar vermektedir. Girişimlerine bakarak Fibabank’ın güvenilir bir bankacılık anlayışı ile hareket ettiğini gözlemleyebiliriz. Müşterilerine sunduğu portfolyo ile güvenilir ve samimi bir ortam oluşturmayı amaçlayan Fibabank bankacılık sektöründe çığır açmaya devam ediyor.


Fibabank kuruluşundan bu yana müşterilerine daha iyi hizmet vermek için çalışıyor ve düşük işlem ücretleri almasıyla diğer bankalardan ayrılıyor. İnsanlar da Fibabank’ı tüm işlemlerini gerçekleştirebilmek amacıyla tercih ediyor. Çünkü müşteriler için işlemlerde düşük faiz oranı yansıtılması oldukça önemli bir konudur. Fibabank gibi işini kaliteli ve dürüst bir şekilde yapan bankacılık sektöründe şahsi kuruluşların gelişim düzeylerine baktığımızda Fibabank’ın açık ara önde olduğunu gözlemleyebiliriz. Gelişiminin bu kadar hızlı bir şekilde oluşması hiç şüphesiz bankacılığın geri planda kalan işlemlerinin müşterilere şeffaf bir şekilde anlatılmasıdır.

İlginizi Çekebilir:  VakıfBank Kiram Güvende Sistemi ve Komisyon Miktarı