1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (16 puan, ortalama: 4,69 uzerinden 5)
Loading...

Fibabanka Anında Telefonla Kredi Başvurusu

4

Fibabanka anında telefonla kredi başvurusu yapmak ister misiniz? Telefonunuz tuş takımını açın ve Fibabanka çarğı merkezi numarası 444 88 88 ile iletişime hazırlanın. Ülkemizin büyüyen bankası Fibabanka telefonla kredi başvurularınızı 7/24 almaya devam ediyor. Gece yarısı, sabahın ilk ışıklarında hangi zaman diliminde olursanız olun, en uygun ve anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Uygun Krediler olarak, Fibabanka anında telefonla kredi başvurusu yapmanız için detayları ele alıyoruz. Fibabanka bireysel ihtiyaç kredisi paketlerinden yararlanmaya başlamak için hemen şimdi kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Üstelik anında kredi paketinin birçok avantaj sağlayacağını da dile getirelim! Anında telefonla kredi başvurunuzu yaptıktan sonra kredi başvurunuz onaylanırsa beklemeyeceksiniz! Krediniz anında hesabınızda olacak ve dilediğiniz zaman gidip kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Acil ihtiyaçlarınızda büyük bir ayrıcalık ile Fibabanka anında telefonla kredi özelliklerinden yararlanmak için çağrı merkezini aramanız yeterli.

telefonla kredi başvurusu


Sayfa İçerisindeki Konu Başlıkları

Fibabanka Anında Telefonla Kredi Başvurusu Şartları

Fibabanka telefonla kredi başvurusu yapmak için çağrı merkezi numaralarını kullanabileceğinizi unutmayın. İnternetten kredi başvurusu yapmak, bayram kredisi başvurusu, acil ihtiyaç kredisi, yıldız kredi gibi birçok kredi paketinden, Fibabanka aracılığıyla yararlanabilirsiniz. Bayrama az kala kredi başvurularınızı yaparak acil ihtiyaçlarınızı karşılamaya başlayabilirsiniz. Acil ihtiyaçlarınız için kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bu büyük fırsattan yararlanabilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına özel uygun faiz oranlarıyla Fibabanka anında telefonla kredi başvurusu yapabilirsiniz! Kampanya süresi boyunca geçerli olan faiz oranları ve diğer detaylar aşağıda verilmiştir.

Fibabanka Anında Telefonla Kredi Özellikleri

Anında telefonla kredi başvurusu yapmak için hangi numarayı arayacağınızı yukarıda ifade ettik. Şimdi de dilerseniz kredi özelliklerine yer verelim. Kredi faiz oranları ve kredi limitine dair bilgileri de aşağıda bulabilirsiniz. Bu bayram nasıl kredi alabilirim diyenler bu konudan yararlanabilir. Örnek ödeme tablosu ve Fibabanka anında telefonla kredi başvurusu özellikleri, şartları detaylıca verilmiştir. Telefonla kredi başvurusu yapmak istiyorum diyenler bu habere oldukça sevinecektir.

anında kredi başvurusu Fiba


Anında Telefonla Kredi Fibabanka

1. Fibabanka müşterileri günün 24 saati 444 88 88 numarasını arayarak anında telefonla kredi başvurusu yapabilir.

2. Onaylanan kredi başvuruları beklemeye uğramadan anında hesaba geçer.

3. Telefonla anında kredi başvurusu yapacaklar için kredi limiti şu şekildedir. Minimum 1.000 TL maksimum ise 25.000 TL arası geçerlidir.

4. 25.000 TL üzeri kredi başvurularını banka şubelerinden yapınız.

5. Kredi kullanımında, kredi başvurusunda belge sunmanıza gerek olmadığı gibi şubelere de gitmenize gerek yoktur.

6. Anında telefonla kredi vadesi 3-24 ay arası için geçerli sayılmaktadır.

NOT: Bunlara not olarak düşmek istediğim şu cümleye de dikkat ediniz! Bu kredi paketindeki detaylar, faiz oranları, vadeler ve diğer maddeler bankanın kampanya süresi boyunca geçerli olacaktır. Ayrıca Fibabanka ihtiyaç kredisi paketlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Süresi dolan kampanyaları ve güncel Fibabanka anında telefonla kredi paketlerini incelemek için resmi adresi ziyaret edebilirsiniz.

Fibabanka telefonla kredi şartları

Fibabanka Anında Telefonla Kredi Faiz Oranı

Kredi TutarıKredi Vadesi (Ay)Kredi Faiz Oranı (Aylık)Kredi Taksit TutarıKredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil)Sigorta Prim TutarıAlınacak Ücretler Toplamı*Aylık Efektif Faiz OranıYıllık Efektif Faiz Oranı
5.000 TL12%2,09487,67 TL26,25 TL78,44TL104,69 TL%2,5950%35,9924
15.000 TL24%2,09839,43 TL78,75TL297,96TL376,68TL%2,5557%35,3682

İhtiyaç Kredisi Fibabanka Anında Telefonla Kredi

Fibabanka bireysel ihtiyaç kredisi paketlerinde birbirinden güzel ayrıcalıklar sunulmaya devam ediyor. Anında telefonla kredi başvurusu bunlardan yalnızca bir örneği. Fibabanka bayram kredisi, ihtiyaç kredisi, yıldız kredi, vatan bilgisayar kredisi gibi birçok bireysel kredi paketinden yararlanabilirsiniz. En önemlisi de evraksız, belgesiz anında kredi başvurusu özelliği sayesinde hiç uğraşmadan kredi alabilirsiniz. Bu yazıdaki, Fibabanka anında telefonla kredi başvurusu detaylarını incelediniz mi? Ayrıca Fibabanka telefonla kredi başvurusu faiz oranı %2,09 oranındadır. Konuyla alakalı sorularınızı, Uygun Krediler Tartışma bölümünde dile getirebilirsiniz. Asıl konumuz Fibabanka anında telefonla kredi başvurusu dâhil diğer tartışmaları incelemek için davetlisiniz. Sorun, cevaplayın ve uzmanlardan yardım alın!Share.

About Author

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu, web yazılımcı ve bilgi paylaşma konusuna aşık biriyim. Aradıklarımı net olarak bulamadığım için web sitesi açarak gerçek, doğru ve güncel bilgileri insanlarla paylaşmaya başladım. Şuan UygunKrediler.ORG aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hitap ediyorum. "Bütün ilerlemeler, insan fikrinin bir eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalı. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir." -Mustafa Kemal ATATÜRK-

179 kez okundu.

4 yorum  1. Teresa Yılmaz on

    Faiz oranları değişmiştir sanırım ama düşük miktarlarda kredileri telefon ile hemen alabilme işi hala vardır bence.

  2. Hakan Çalışır on

    Teknoloji gelişti gelişen teknolojiyi bankalar çok iyi kullanıyor anında onay alınarak verilen kredi insanlara çok cazip geliyor yada anında onay alamadığınız ve nedenini öğrendiğiniz durumlarda insanlarda olumlu dönüşlere sebep oluyor.Teknolojiyi doğru kullanmak bu işte telefon ile hemen bilgi alabilmek gerçekten büyük bir hizmettir.Ama bankalar bu işlerde çok iyi olsalar da faiz oranların da halen istenilen durumda değiller hep kendilerini düşünen bir duruş sergiliyorlar tamam satılan mal para ama her zaman karlılık düşünmek yerine arada bir de kampanya ile dürümden kazanmalılar buda eşittir faiz indirimi demek umarım daha uygun faizli krediler görürüz şuan bu oranlarda kredi çekmek çok anlamsız.

  3. Aykut Aktas on

    Bayram tatili için paraya ihtiyacım oldu ve fibabanka telefon ile talepte bulundum çok hızlı bir şekilde kredimi onayladılar ve hesabıma yatırdılar bu parayla bir tura gittim ve çok güzel bir tatil deneyimim oldu bu şekilde bankaların hizmet vermesi çok güzel bir durum kolaylıkla kredi almam beni çok memnun etti bundan sonraki tatillerim de yine aynı bankayı tercih edeceğim şuan anlık kredide en mantıklı faiz oranı ve hız bu bankada fibabanka çok teşekkür ediyorumLeave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.yeni sunucu.